Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

150 g - wszystkie leki

W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami 150 g, które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 32 leków 150 g.

następna strona
NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA Voltaren Emulgel żel 150 g

NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA Voltaren Emulgel żel 150 g

Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Cena: 21.68zł

Stosowany jest w miejscowym leczeniu: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń), bólu pleców,

NOVARTIS Voltaren emulgel 1% 150 g

NOVARTIS Voltaren emulgel 1% 150 g

Producent: NOVARTIS

Cena: 22.08zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

POLSKI LEK Prenalen syrop dla kobiet w ciąży 115 ml

POLSKI LEK Prenalen syrop dla kobiet w ciąży 115 ml

Producent: POLSKI LEK

Cena: 12.96zł

1 łyżka (15 ml) preparatu 3 razy dziennie.

LAROCHEPOSEY LA ROCHE LIPIKAR Mydło kostka 150g

LAROCHEPOSEY LA ROCHE LIPIKAR Mydło kostka 150g

Producent: LAROCHEPOSEY

Cena: 24.49zł

Oczyszcza skórę bez podrażnień, z poszanowaniem jej warstwy ochronnej. Innowacja: niacyna, aby pomóc przywrócić barierę ochronną skóry i złagodzić uczucie ściągnięcia. Masło shea intensywnie przywraca warstwę lipidową, aby skóra była znów elastyczna i odzyskała komfort.

HASCO-LEK PPF Plantaginis syrop 125 g

HASCO-LEK PPF Plantaginis syrop 125 g

Producent: HASCO-LEK PPF

Cena: 5.49zł

Produkt leczniczy stosowany doraźnie w podrażnieniach i łagodnych stanach zapalnych jamy ustnej i gardła. Tradycyjnie stosowany w kaszlu towarzyszącym nieżytom górnych dróg oddechowych.

FARM-VIX Maść z czystka 150 ml

FARM-VIX Maść z czystka 150 ml

Producent: FARM-VIX

Cena: 39.42zł

Przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywcze właściwości Czystka sprawiają, że skóra staje się sprężysta, gładka i odpowiednio nawilżona. Doskonale nadaje się przy popękanym naskórku dłoni i rogowaciejącym naskórku stóp. Oczyszcza skórę i ściąga pory, zmniejsza cienie i opuchliznę pod oczami. Wspomaga likwidację plam i przebarwień na skórze.

NOVASCON Sudolan krem pielęgnująco - regenerujący 150 g

NOVASCON Sudolan krem pielęgnująco - regenerujący 150 g

Producent: NOVASCON

Cena: 9.96zł

Stosować na umytą i wysuszoną skórę. Produkt nałożyć cienką, kryjącą warstwą na miejsca podrażnione lub narażone na podrażnienia.Testowany dermatologicznie.

HASCO-LEK PPF Paracetamol zawiesina doustna 150 g

HASCO-LEK PPF Paracetamol zawiesina doustna 150 g

Producent: HASCO-LEK PPF

Cena: 7.94zł

Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bólach głowy.

FARM-VIX Żel z czystka 150 ml

FARM-VIX Żel z czystka 150 ml

Producent: FARM-VIX

Cena: 37.98zł

Przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Odżywcze właściwości Czystka sprawiają, że skóra staje się sprężysta, gładka i odpowiednio nawilżona. Doskonale nadaje się przy popękanym naskórku dłoni i rogowaciejącym naskórku stóp. Oczyszcza skórę i ściąga pory, zmniejsza cienie i opuchliznę pod oczami. Wspomaga likwidację plam i przebarwień na skórze.

PROLAB F.P.P.-A.H. S.C. PATEREK Rivanol 150 g PROLAB

PROLAB F.P.P.-A.H. S.C. PATEREK Rivanol 150 g PROLAB

Producent: PROLAB F.P.P.-A.H. S.C. PATEREK

Cena: 3.92zł

Zakażenia ropne skóry, błon śluzowych i ran (także trudno gojące się), stany zapalne zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, zakażenia jamy ustnej, otarcia naskórka, oparzenia, owrzodzenia. Rivanol stosowany jest w zakażeniach ropnych skóry, błon śluzowych i ran (także trudno gojące się), w stanach zapalnych  zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, zakażeniach jamy ustnej, otarciach naskórka, oparzeniach oraz owrzodzeni.

HERBAPOL WRO Baifem pianka do higieny intymnej 150 g

HERBAPOL WRO Baifem pianka do higieny intymnej 150 g

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 12.66zł

Przeznaczona do codziennej higieny okolic intymnych. Szczególnie polecana podczas menstruacji, w okresie menopauzy, w trakcie i po kuracji antybiotykowej, w okresie poporodowym, po zbliżeniach intymnych, kąpielach w basenie oraz w innych sytuacjach, w których kobieta może odczuwać podrażnienia. Preparat zawiera dodatkowo D-pantenol, który nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Lekka piankowa konsystencja oraz pojemnik z aplikatorem zapewniają wygodę użytkowania oraz wydajność. Nie zawiera mydła.Zawarty w preparacie wyciąg z tarczycy bajkalskiej wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

CAUDALIE CAUDALIE Peeling wyszczuplający do ciała Cabernet 150g

CAUDALIE CAUDALIE Peeling wyszczuplający do ciała Cabernet 150g

Producent: CAUDALIE

Cena: 94.10zł

Peeling dzięki szorstkim granulkom, peeling ten pozostawia skórę wyjątkowo delikatną i odżywioną podczas gdy olejki eteryczne pozwalają na głębszą penetrację substancji wyszczuplających. Gwarantuje nie tylko skuteczność ale i też relaks dając poczucie prawdziwego zabiegu SPA. Kultowy produkt Caudalie, naturalna formuła zgniecionych pestek winogron zmieszanych z brązowym cukrem, czystym miodem i 6 olejkami eterycznymi o działaniu drenującym i zwalczającym cellulit. pozostawia skórę delikatną i odżywioną.

PHYTOPHARM K Bronchosol syrop 100 ml

PHYTOPHARM K Bronchosol syrop 100 ml

Producent: PHYTOPHARM K

Cena: 9.84zł

Stany zapalne górnych dróg oddechowych i oskrzeli z objawami utrudnionego odkrztuszania i tzw. suchego kaszlu.Preparat działa wykrztuśnie, pobudza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Zawarty w preparacie wyciąg z ziela tymianku rozszerza oskrzela i pobudza gruczoły drzewa oskrzelowego do zwiększonego wydzielania płynnego śluzu. Saponiny triterpenowe (głównie pochodne kwasu prymulowego), zawarte w wyciągu z pierwiosnka, działają łagodnie drażniąco na błony śluzowe żołądka, co w wyniku odruchu powoduje pobudzenie wydzielania śliny, śluzu w oskrzelach i nasila działanie wykrztuśne wyciągu z tymianku. Poza tym związki fenolowe (tymol, karwakrol) zawarte w preparacie wykazują

FARM-VIX Czarci pazur aktywny żel na stawy i mięśnie 150 g

FARM-VIX Czarci pazur aktywny żel na stawy i mięśnie 150 g

Producent: FARM-VIX

Cena: 14.22zł

Żel nanieść na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Stosować co najmniej trzy razy dziennie.

HASCO-LEK Paracetamol zawiesina 150 g (hasco)

HASCO-LEK Paracetamol zawiesina 150 g (hasco)

Producent: HASCO-LEK

Cena: 6.00zł

Stany gorączkowe, bóle (w tym związane z wyrzynaniem zębów, reakcją organizmu na szczepienie, ból głowy).Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego i nie wpływa na czynność płytek krwi. Po podaniu doustnym dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 30-60 min. Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych. W około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 2-3 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych. Jest wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cystenią.

SANUM POLSKA SP. Z O.O. Alkala N proszek 150 g

SANUM POLSKA SP. Z O.O. Alkala N proszek 150 g

Producent: SANUM POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 33.38zł

ALKALA N preparat zawiera składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, które może być spowodowane różnymi czynnikami, np. dietą oraz wysiłkiem fizycznym. Polecany dla osób, które chcą zapewnić organizmowi prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Senospasmina syrop 150 g

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Senospasmina syrop 150 g

Producent: HERBAPOL-LUBLIN S.A.

Cena: 7.84zł

Produkt stosowany pomocniczo w zaburzeniach nerwowych takich jak stany napięcia i niepokoju, oraz trudnościach z zasypianiem.

PHYTOPHARM D Syrop Plantago Lanceolata 150 g (Phytopharm)

PHYTOPHARM D Syrop Plantago Lanceolata 150 g (Phytopharm)

Producent: PHYTOPHARM D

Cena: 5.46zł

Produkt leczniczy stosowany doraźnie w podrażnieniach i łagodnych stanach zapalnych jamy ustnej i gardła.Tradycyjnie stosowany w kaszlu towarzyszącym nieżytom górnych dróg oddechowych.

PharmaCFood No 36 perełki do kąpieli stóp 150 g

PharmaCFood No 36 perełki do kąpieli stóp 150 g

Producent: PharmaCFood

Cena: 6.42zł

2 perełki nakrętek rozpuścić w 3l ciepłej wody. Moczyć stopy 10 min.Stopy dokładnie osuszyć.

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Neospasmina syrop 150 g

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Neospasmina syrop 150 g

Producent: HERBAPOL-LUBLIN S.A.

Cena: 7.89zł

Stany niepokoju, trudności w zasypianiu, pomocniczo w nadmiernym pobudzeniu nerwowym.

CAUDALIE CAUDALIE Fleur de vigne mydło 150g

CAUDALIE CAUDALIE Fleur de vigne mydło 150g

Producent: CAUDALIE

Cena: 26.90zł

Do każdego typu skóry.

ESPEFA Guajazyl syrop 150 g

ESPEFA Guajazyl syrop 150 g

Producent: ESPEFA

Cena: 9.00zł

Stany zapalne układu oddechowego.Posiada właściwości wykrztuśne, działając drażniąco na błonę śluzową żołądka zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, ma słabe działanie odkażające. Wykazuje również ośrodkowe działanie uspokajające i miorelaksacyjne.

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń hipoalergiczne mydło naturalne 150 g

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń hipoalergiczne mydło naturalne 150 g

Producent: POLLENA OSTRZESZÓW

Cena: 3.60zł

Hipoalergiczne mydło naturalne:wyprodukowano metodą tradycyjną,zawiera naturalne składniki,nie podrażnia skóry,skutecznie usuwa zabrudzenia,przyjazne dla środowiska,bez alergenów i sztucznych barwników.

CMP PHARMACE Suderm krem 150 g

CMP PHARMACE Suderm krem 150 g

Producent: CMP PHARMACE

Cena: 20.58zł

Antyseptyczny krem dla dorosłych i dzieci z problemami skórnymi.

GAL Błonnik Jabłkowy GAL 150 g

GAL Błonnik Jabłkowy GAL 150 g

Producent: GAL

Cena: 13.88zł

Błonnik pokarmowy to zespół substancji wchodzących w skład ścian komórkowych roślin, który charakteryzuje się tym, iż nie jest trawiony ani wchłaniany w przewodzie pokarmowym człowieka. Po spożyciu wchłania wodę i pęcznieje, wypełniając żołądek i zmniejszając poczucie głodu. Przyjmowanie błonnika polepsza pracę jelit i przyspiesza wydalanie, skracając w ten sposób czas kontaktu masy pokarmowej ze ścianami przewodu pokarmowego. Dlatego też dieta bogata w błonnik sprzyja w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i trój glicerydów we krwi. Pomaga również w zaparciach i biegunce oraz w oczyszczaniu organizmu z toksyn i metali ciężkich.

następna strona