Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek - cena 15.38PLN

ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek

ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARM. COLFARM

Dawkowanie ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek
1 tabletka (różowa) rano, 1 tabletka (niebieska) wieczorem. Najlepiej zażywać podczas posiłków

Cena: 15.38zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 60 tab

Skład ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek
Tabletka na dzień: Wyciąg z fasoli, Winian l-karnityny, Wyciąg z zielonej herbaty, Wyciąg z morszczynu, Wyciąg z guarany, Wyciąg z kawy  (95% kofeiny, Witamina B6, Korzeń imbiru Tabletka na noc: Chrom, Wyciąg z gorzkiej pomarańczy, Wyciąg z karczocha, Spirulina, Wyciąg ze skrzypu, Wyciąg z pokrzywy, Wyciąg z cynamonu, Wyciąg z opuncji figowej

Wskazania ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek
Preparat wspomagający odchudzanie, przyspiesza uzyskanie prawidłowej masy ciała, zmniejsza wchłanianie tłuszczów, poprawia metabolizm i przyspiesza trawienie, zmniejsza apetyt oraz gwarantuje prawidłowy poziom glukozy we krwi

Przeciwwskazania ZAKŁADY FARM. COLFARM 2BE SLIM 60 tabletek
Nadwrażliwość na składniki preparatu

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Zilola 5 mg 7 tabletek

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Zilola 5 mg 7 tabletek

Producent: GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 5.84zł

Lek przeciwhistaminowy do stosowania ogólnego. Stosowany w leczeniu objawów związanych z: alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), przewlekłą pokrzywką nieznanego pochodzenia (przewlekła idiopatyczna pokrzywka)

SILESIAN PHARMA SP ZOO Rodzina Zdrowia FullRutin x 90 tabl

SILESIAN PHARMA SP ZOO Rodzina Zdrowia FullRutin x 90 tabl

Producent: SILESIAN PHARMA SP ZOO

Cena: 6.00zł

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 tabletki dziennie.

AFLOFARM Vitaexpert x 60 tabl

AFLOFARM Vitaexpert x 60 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 12.18zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

PURITAN'S PR Wapń+magnez+cynk x 100 tabl (puritans)

PURITAN'S PR Wapń+magnez+cynk x 100 tabl (puritans)

Producent: PURITAN'S PR

Cena: 30.18zł

Najlepiej zażywać 1 tabletkę 3 razy dziennie w trakcie posiłku.

POLPHARMA Etopiryna x 30 tabl

POLPHARMA Etopiryna x 30 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 7.74zł

Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.Preparat o skojarzonym działaniu składników. Kwas acetylosalicylowy i etenzamid (pochodna kwasu salicylowego) działają przeciwbólowo poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co prowadzi do zmniejszenia wrażliwości nocyceptorów. Salicylany szybko i prawie całkowicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego. Silnie wiążą się z białkami osocza oraz wypierają z połączeń inne leki. Przenikają do płynów ustrojowych i do większości tkanek. T0,5 kwasu acetylosalicylowego wynosi 2-3 h. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe salicylanów. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie po 1-2 h. Przenika do mleka matki, przez barierę krew-mózg i łożyskową. T0,5 wynosi 3-7 h. Metabolizm leku zachodzi w wątrobie, a wydalanie przez nerki.

STRAGEN Otrex 600 mg x 30 tabl

STRAGEN Otrex 600 mg x 30 tabl

Producent: STRAGEN

Cena: 24.06zł

Zmniejszenie objawów związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych: uczucie ciężkości nóg, bóle, odleżyny z powodu niedokrwienia. Leczenie objawowe w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.Preparat wpływa na poprawę napięcia ściany naczyń żylnych, powoduje normalizację przepuszczalności naczyń, działa ochronnie na naczynia, zapobiega powikłaniom krwotocznym. W badaniach na zwierzętach wykazano, że diosmina podana doustnie dobrze się wchłania z przewodu pokarmowego, osiagając maksymalne stężenie we krwi po 5 h. Dystrybucja leku zachodzi powoli; w naczyniach żylnych o zwiększonej przepuszczalności oraz w żyle odpiszczelowej stężenie diosminy narasta do 9 h od chwili podania i utrzymuje się przez kolejnych 96 h; eliminacja preparatu następuje głównie z moczem (79%), a także z kałem i żółcią.

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Napro 250mg tabletki 30 sztuk

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Napro 250mg tabletki 30 sztuk

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 11.16zł

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów i innych chorób reumatycznych (choroby zwyrodnieniowej stawów, zesztywniającego zapalenia kręgosłupa, młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów). Leczenie ostrych zaburzeń mięśniowo-szkieletowych, bolesnego miesiączkowania i ostrej dny moczanowej. 

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Vitotal dla mężczyzn 30 tabletek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Vitotal dla mężczyzn 30 tabletek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 13.78zł

Przeznaczony specjalnie dla mężczyzn w celu wzmocnienia organizmu, utrzymaniu go w dobrej kondycji

MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A Clatra 20mg tabletki 30 sztuk

MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A Clatra 20mg tabletki 30 sztuk

Producent: MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A

Cena: 27.90zł

Objawowe leczenie uczuleniowego zapalenia błony śluzowej nosa i spojówek (sezonowego i całorocznego) oraz pokrzywki.

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris 80 mg tabletki powlekane 30 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris 80 mg tabletki powlekane 30 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 58.99zł

Nadmiar cholesterolu we krwi (hipercholesterolemia), nadmiarze tłuszczów we krwi ( hiperlipidemii), gdy reakcja na dietę lub niefarmakologiczne metody leczenia (np. ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała) jest niewystarczające. 

ASTELLAS PHARMA SP. Z O.O. Betmiga 25 mg tabletki o przedłużonym uwalnianiu 30 sztuk

ASTELLAS PHARMA SP. Z O.O. Betmiga 25 mg tabletki o przedłużonym uwalnianiu 30 sztuk

Producent: ASTELLAS PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 169.99zł

Leczenie objawów pęcherza nadreaktywnego takich jak: nagła potrzeba oddawania moczu (parcie naglące), konieczność oddawania moczu częściej niż zwykle (częstomocz), utrata kontroli nad oddawaniem moczu (naglące nietrzymanie moczu).  

BIOGARDEN SP. Z O.O. Tabletki uspokajające BioGarden 60 sztuk

BIOGARDEN SP. Z O.O. Tabletki uspokajające BioGarden 60 sztuk

Producent: BIOGARDEN SP. Z O.O.

Cena: 12.71zł

Produkt polecany jest dla osób w stanach napięcia nerwowego, prowadzących stresogenny tryb życia oraz mających problemy z zasypianiem.

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum Paznokcie 30 tabletek

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum Paznokcie 30 tabletek

Producent: UNIPHARM SP. Z O.O.

Cena: 14.73zł

Przeznaczony dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w selen, cynk, wapń i witaminę D3.

SOLGAR Solgar Wapń chelat aminokwasowy x 100 tabl

SOLGAR Solgar Wapń chelat aminokwasowy x 100 tabl

Producent: SOLGAR

Cena: 64.44zł

1 tabletka dziennie.

SUN-FARM Hepatenal max x 30 tabl

SUN-FARM Hepatenal max x 30 tabl

Producent: SUN-FARM

Cena: 7.98zł

1-2 tabletki dwa razy dziennie podczas posiłku.

NATUR PRODUK Feminost x 56 tabl powlekanych

NATUR PRODUK Feminost x 56 tabl powlekanych

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 46.14zł

1-2 tabletki dziennie. Popić wodą.

ACTAVIS Aspifox 100 mg x 30 tabl dojelitowych

ACTAVIS Aspifox 100 mg x 30 tabl dojelitowych

Producent: ACTAVIS

Cena: 7.68zł

Prewencja wtórna zawału mięśnia sercowego. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów ze stabilną dławicą piersiową. Niestabilna dławica piersiowa w wywiadzie, z wyjątkiem ostrej fazy. Zapobieganie zatkaniu przeszczepu naczyniowego po kardiochirurgicznym zabiegu wszczepienia pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass). Angioplastyka wieńcowa z wyjątkiem ostrej fazy. Profilaktyka wtórna u pacjentów po przebytym przejściowym niedokrwieniu mózgu (TIA) i incydentach niedokrwienia mózgowo-naczyniowego (CVA), pod warunkiem wykluczenia krwawień wewnątrzmózgowych. Preparat nie jest zalecany w sytuacjach wymagających nagłej pomocy. Zastosowanie jest ograniczone do prewencji wtórnej w leczeniu przewlekłym.Kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek: blokuje cyklooksygenazę w płytkach krwi poprzez acetylację, co hamuje syntezę tromboksanu A2. Hamowanie syntezy tromboksanu A2 jest nieodwracalne. Dawki wielokrotne 20-325 mg hamują aktywność enzymatyczną od 30 do 95%. Ze względu na nieodwracalny charakter wiążący, działanie utrzymuje się przez czas życia trombocytów (7-10 dni). Działanie hamujące nie wyczerpuje się podczas długotrwałego leczenia, a aktywność enzymatyczna płytek krwi stopniowo powraca w ciągu 24-48 h po przerwaniu leczenia. Kwas acetylosalicylowy wydłuża czas krwawienia średnio o ok. 50-100%, ale obserwowano indywidualne zmiany w tym zakresie. Po podaniu doustnym kwas acetylosalicylowy jest szybko i całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, głównie w proksymalnym odcinku jelita cienkiego. Znaczna część dawki jest hydrolizowana do kwasu salicylowego w ścianie jelita podczas wchłaniania. Stopień hydrolizy zależy od szybkości wchłaniania. Po przyjęciu preparatu maksymalne stężenia w osoczu kwasu acetylosalicylowego i kwasu salicylowego są osiągane po ok. odpowiednio 5 h i 6 h po podaniu na czczo. Jeśli tabletki przyjmowane są z pokarmem, maksymalne stężenia w osoczu osiągane są ok. 3 h później. Kwas acetylosalicylowy, jak również główny metabolit, kwas salicylowy, są w dużym stopniu wiązane z białkami osocza i szybko dystrybuowane do wszystkich części ciała. Kwas salicylowy powoli przenika do płynu stawowego, przenika przez barierę łożyska i do mleka matki. Kwas acetylosalicylowy jest szybko metabolizowany do kwasu salicylowego z T0,5 15-30 min. Kwas salicylowy jest następnie przekształcany, głównie w sprzężenia z glicyną i kwasem glukuronowym, a niewielka część do kwasu gentyzynowego. Kinetyka eliminacji kwasu salicylowego jest zależna od dawki, ponieważ metabolizm jest ograniczony przez zdolność enzymów wątrobowych. T0,5 w fazie eliminacji wynosi 2-3 h po podaniu małych dawek, 12 h po zastosowaniu dawek przeciwbólowych oraz 15-30 h po podaniu dużych dawek terapeutycznych lub zatruciu. Kwas salicylowy i jego metabolity są wydalane głównie przez nerki.

PHARMA NORD Bio-glukozamina 500 mg x 60 tabl

PHARMA NORD Bio-glukozamina 500 mg x 60 tabl

Producent: PHARMA NORD

Cena: 35.46zł

Stosować 1 tabletkę 3 razy dziennie.

LEK-AM SP. Z O.O. P.F. Maglek B6 50 tabletek

LEK-AM SP. Z O.O. P.F. Maglek B6 50 tabletek

Producent: LEK-AM SP. Z O.O. P.F.

Cena: 10.69zł

Profilaktyka niedoboru magnezu i witaminy B6: przy niewystarczającej podaży w diecie, związanego ze stosowaniem leków moczopędnych, u osób stosujących dietę z wysoką zawartością nasyconych kwasów tłuszczowych, w leczeniu zwiększonej pobudliwości nerwowo-mięśniowej ze skłonnością do napadów tężyczkowych, u osób z chorobą wieńcową lub zaburzeniami rytmu serca i z niedoborem magnezu.

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Beta Karoten + witamina E 60 tabletek NATURELL

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Beta Karoten + witamina E 60 tabletek NATURELL

Producent: NATURELL POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 11.34zł

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób dbających o zdrowie i ładny, wygląd firma Naturell przygotowała preparat beta-karoten + witamina E. Ten nowoczesny preparat zawiera optymalne dawki beta-karotenu i witaminy E uzupełniające naszą codzienną dietę.

KOSMETYKA NATURALNA Glucosnorm x 300 tabl

KOSMETYKA NATURALNA Glucosnorm x 300 tabl

Producent: KOSMETYKA NATURALNA

Cena: 40.26zł

W przypadku utrzymania wagi ciała 1 tabletkę dziennie, w przypadku wspomagania odchudzania 1 tabletkę 2-3 razy dziennie, popić szklanką wody.

SANDOZ GMBH Axudan HCT 320 mg+12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk

SANDOZ GMBH Axudan HCT 320 mg+12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 49.63zł

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku. 

LABORATORIA NATURY SP Z O.O. Glukozamina Plus 90 tabletek

LABORATORIA NATURY SP Z O.O. Glukozamina Plus 90 tabletek

Producent: LABORATORIA NATURY SP Z O.O.

Cena: 9.88zł

Glukozamina  plus to suplement diety  uzupełniający dietę w glukozaminę, która pomaga zachować sprawność i elastyczność stawów. Glukozamina wchodzi w skład chrząstki stawowej i innych tkanek łącznych.

AXXON SP. Z O.O. Axotret 10 mg kapsułki miękkie 30 sztuk

AXXON SP. Z O.O. Axotret 10 mg kapsułki miękkie 30 sztuk

Producent: AXXON SP. Z O.O.

Cena: 36.08zł

Ciężkie postacie trądziku pospolitego oporne na leczenie działającymi ogólnie lekami przeciwbakteryjnymi oraz lekami stosowanymi miejscowo.