Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie KENAY Acai 150 g - cena 85.86PLN

dobra maść na łuszczycę

KENAY Acai 150 g

KENAY Acai 150 g

Producent: KENAY

Dawkowanie KENAY Acai 150 g
Acai dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo szejkiem mleczno-owocowym. Łatwo rozpuszcza się w płynach.

Cena: 85.86zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 150 g

Skład KENAY Acai 150 g

Wskazania KENAY Acai 150 g

Przeciwwskazania KENAY Acai 150 g
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

SANUM-KEHLBE Sanum alkala N proszek 150 g

SANUM-KEHLBE Sanum alkala N proszek 150 g

Producent: SANUM-KEHLBE

Cena: 38.28zł

Preparat zawiera składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, które może być spowodowane różnymi czynnikami, np. dietą oraz wysiłkiem fizycznym. Polecany dla osób, które chcą zapewnić organizmowi prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

OLIMP LABS Olimp nutramil x 7 saszetek o smaku waniliowym + Poradnik kulinarny dla pacjentów i opiekunów GRATIS !!!

OLIMP LABS Olimp nutramil x 7 saszetek o smaku waniliowym + Poradnik kulinarny dla pacjentów i opiekunów GRATIS !!!

Producent: OLIMP LABS

Cena: 34.92zł

Nutramil™ stanowi kompozycję niezbędnych składników pokarmowych – białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, mikro- i makroelementów (w tym minerałów w postaci wysoko przyswajalnych chelatów aminokwasowych Albion®). Stanowi całkowite zastąpienie lub uzupełnienie diety. Zawiera wysokowartościowe białko w postaci kazeinianu wapnia, źródłem węglowodanów w produkcie są maltodekstryny o zróżnicowanej szybkości wchłaniania. Źródłem tłuszczów są oleje roślinne dostarczające długołańcuchowych triglicerydów (LCT) i niezbędnych kwasów tłuszczowych oraz triglicerydów o średniej długości łańcucha (MCT), stanowiących łatwo dostępne źródło energii.Produkt bezglutenowy.Klinicznie wolny od laktozy.Sugerowany w celiakii.Wśród osób, którym lekarz zaleci stosowanie produktu, mogą znajdować się osoby wykazujące nietolerancję laktozy. W takich przypadkach znaczna zawartość laktozy w produkcie mogłaby uniemożliwić lub ograniczyć jego stosowanie, co byłoby sprzeczne ze wskazaniami lekarza. Z tego względu Nutramil™ jest klinicznie wolny od laktozy, tj. jej ilość nie przekracza 0,02 g/100 kcal w całodziennej diecie, co jest zgodne z opinią Panelu Naukowego EFSA ds. żywności dietetycznej, żywienia i alergii.Nutramil™ to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawiera cukry i substancje słodzące.

NATUR PRODUK Gripovita x 15 sasz + termometr elektroniczny GRATIS!!!

NATUR PRODUK Gripovita x 15 sasz + termometr elektroniczny GRATIS!!!

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 15.48zł

1-2 saszetki dziennie.Zawartość saszetki wsypać do filiżanki lub szklanki, zalać przegotowaną, ciepłą wodą, zamieszać.

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak jabłkowy +100 g smak śliwkowy

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak jabłkowy +100 g smak śliwkowy

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 11.52zł

1 - 2 czubate łyżeczki dziennie - spożywać bezpośrednio lub wypić po zmieszaniu z zimnym lub gorącym płynem, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem. Każdą porcję należy popić szklanką płynu (wody, soku lub mleka).

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.82zł

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody.Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

ROLAND Amol 100 ml

ROLAND Amol 100 ml

Producent: ROLAND

Cena: 14.76zł

Od lat znajduje szerokie zastosowanie np. przy złym samopoczuciu, przy przeziębieniu, w bólach głowy, bólach mięśniowych i w dolegliwościach trawiennych.Amol może być stosowany zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 19.26zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

AFLOFARM Calcium syrop truskawkowy 150 ml (aflofarm)

AFLOFARM Calcium syrop truskawkowy 150 ml (aflofarm)

Producent: AFLOFARM

Cena: 4.20zł

Zapobiegawczo oraz leczniczo w stanach umiarkowanej hipokalemii, w okresie wzrostu, ciąży, laktacji, rekonwalescencji.

NP PHARMA Zdrovit calcium 300 mg + vit.c x 20 tabl musujących

NP PHARMA Zdrovit calcium 300 mg + vit.c x 20 tabl musujących

Producent: NP PHARMA

Cena: 2.52zł

1 tabletkę rozpuścić w 250 ml wody. Zaleca się maksymalnie 3 tabletki dziennie.

POLSKI LEK Verbascon x 10 sasz o smaku malinowym

POLSKI LEK Verbascon x 10 sasz o smaku malinowym

Producent: POLSKI LEK

Cena: 6.72zł

Zawartość saszetki rozpuścić w 150 ml ciepłej wody. Zaleca się spożywać 2 saszetki dziennie.

SEQUOIA Omegamed alergia dla niemowląt i dzieci x 30 sasz

SEQUOIA Omegamed alergia dla niemowląt i dzieci x 30 sasz

Producent: SEQUOIA

Cena: 26.10zł

Zalecana dzienna porcja:Zawartość 1 saszetki dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Sposób użycia:Zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniego płynu (ok. ¼ szklanki letniej wody) lub dodać do niewielkiej ilości spożywanego pokarmu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Produkt ma delikatny bananowy smak.

FARMONA Farmona fresh&beauty oliwkowa sól do kąpieli 600 g

FARMONA Farmona fresh&beauty oliwkowa sól do kąpieli 600 g

Producent: FARMONA

Cena: 7.02zł

30g soli wsypać do wanny, pod strumień ciepłej wody. Zalecany czas trwania kąpieli - ok. 20 minut.

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

Producent: SANDOZ

Cena: 12.78zł

Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem.

KENAY Kwas alfa-liponowy ALA x 60 kaps (data ważności <span class=31.01.2016)" style="float: right;" />

KENAY Kwas alfa-liponowy ALA x 60 kaps (data ważności 31.01.2016)

Producent: KENAY

Cena: 34.20zł

Stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

AFLOFARM Irigasin zestaw uzupełniający x 30 saszetek

AFLOFARM Irigasin zestaw uzupełniający x 30 saszetek

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.94zł

Wyrób medyczny przeznaczony do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok.Preparat zaleca się stosować u osób dorosłych i dzieci od 4 roku życia w postaci roztworu izotonicznego lub hipertonicznego. Wskazany w czasie nieżytu nosa lub zatok (również o charakterze alergicznym), a także po ekspozycji na wysokie stężenie pyłów w powietrzu oraz w ramach higieny i pielęgnacji błony śluzowej.

POLFA TARCHO Osłonik Max x 10 sasz

POLFA TARCHO Osłonik Max x 10 sasz

Producent: POLFA TARCHO

Cena: 14.76zł

1 do 2 saszetek dziennie podczas lub po posiłku

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka gastro x 20 sasz

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka gastro x 20 sasz

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 28.08zł

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 saszetki.

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

Producent: HASCO-LEK

Cena: 9.60zł

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanieDzieci od 6-go do 14-go roku życia: 1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonuDzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu.Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznejW dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka 3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo.Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

KENAY Bioastin x 30 kaps

KENAY Bioastin x 30 kaps

Producent: KENAY

Cena: 59.34zł

Stosować 2 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku.

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

Producent: ADAMED

Cena: 35.16zł

NINIO BIOlife™ – produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife™ polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej.Preparat jest szczególnie pomocny przy pielęgnacji delikatnej oraz alergicznej skóry, a także skłonnej do występowania podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne).NINIO BIOlife™ to preparat w

ICN POLFA RZ 4 flex select x 30 sasz

ICN POLFA RZ 4 flex select x 30 sasz

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 59.70zł

Zalecana dzienna porcja: 1 saszetka.Zawartość saszetki rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody. Mieszać intensywnie do rozpuszczenia proszku. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Tworząca się zawiesina jest naturalną cechą produktu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).

SIROSCAN Laryguard płyn 120 ml

SIROSCAN Laryguard płyn 120 ml

Producent: SIROSCAN

Cena: 16.08zł

Dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorośli: 1 łyżeczka (5 ml) 3 razy dziennie

KENAY Injuv kwas hialuronowy x 60 kaps

KENAY Injuv kwas hialuronowy x 60 kaps

Producent: KENAY

Cena: 97.92zł

Stosować 2 razy dziennie 1 kapsułkę.

KENAY Spirulina pacifica x 4200 tabl

KENAY Spirulina pacifica x 4200 tabl

Producent: KENAY

Cena: 717.66zł

Stosować od 6 do 10 tabletek dziennie.