Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania) - cena 14.70PLN

INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)

INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)

Producent: INPHARM

Dawkowanie INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)
Doustnie.W schorzeniach ostrych: dorośli i dzieci powyżej 14 r.ż. 200 mg 3 razy dziennie (600 mg), dzieci 2-5 r.ż. 100 mg 2 razy dziennie (200 mg), dzieci 6-14 r.ż. 100 mg 3 razy dziennie (300 mg).W schorzeniach przewlekłych: dorośli i dzieci powyżej 14 r.ż. 200 mg 2 razy dziennie(400 mg), dzieci 6-14 r.ż. 100 mg 3 razy dziennie (300 mg).W leczeniu mukowiscydozy: dzieci 2-6 r.ż. 100 mg 3 razy dziennie (300 mg), dzieci powyżej 6 r.ż. 100 mg 4 razy dziennie (400 mg) lub 200 mg 3 razy dziennie (600 mg). U dzieci w wieku 2-6 r.ż. powinno stosować się preparat o zawartości 100 mg acetylocysteiny. Dzieci poniżej 2 r.ż. 3 razy dziennie 50 mg (150 mg dziennie).Lek należy przyjmować po posiłkach, podczas leczenia zaleca się przyjmowanie zwiększonej ilości płynów. Preparatu nie podawać wieczorem przed snem.

Cena: 14.70zł

Waga: 0.00kg

Postać: Granulaty

Opakowanie: 20 sasz

Skład INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)
1 saszetka (3 g) granulatu zawiera 200 mg acetylocysteiny

Wskazania INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)
Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych, którym towarzyszy obfita i lepka wydzielina z drzewa oskrzelowego. Ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli lub oskrzelików, rozstrzenie oskrzeli, przewlekły spastyczny nieżyt oskrzeli, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa przebiegająca z gęstą wydzieliną, długotrwała sztuczna wentylacja wleczeniu niewydolności oddechowej. Ostre i przewlekłe zapalenie zatok,wysiękowe zapalenie ucha środkowego. W radiologii przed bronchografią.Zatrucia paracetamolem.Pochodna cysteiny o silnym i szybkim działaniu mukolitycznym. Depolimeryzuje mukopolisacharydy śluzu w drzewie oskrzelowym rozrywając mostki dwusiarczkowe mucyny i tworząc kompleksy hydrofilne. Pobudza produkcję śluzu. W niskich stężeniach pobudza czynność rzęsek oskrzeli, podczas gdy w wysokich hamuje. Wykazuje działanie ochronne w płucach w stosunku do wolnych rodników i aktywnych metabolitów, prawdopodobnie przez zapobieganie spadkowi stężenia glutationu. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. Metabolizowana jest głównie w wątrobie, T0,5 wynosi 1-2 h.

Przeciwwskazania INPHARM Acc Max 200 mg granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Hiszpania)
Nadwrażliwość na acetylocysteinę lub pozostałe składniki preparatu. Nietolerancja laktozy, nietolerancja fruktozy. Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.Ostry stan astmatyczny.Ostrożnie stosować w astmie oskrzelowej (możliwość wystąpienia skurczu oskrzeli),u osób w wieku podeszłym lub z niewydolnością oddechową. Acetylocysteiny nie należy stosować u pacjentów ze zmniejszoną zdolnością do odkrztuszania (z osłabionym odruchem kaszlowym) o ile nie zapewni się choremu w czasie leczenia fizykoterapii oddechowej.Kategoria bezpieczeństwa stosowania w ciąży - B. Leku nie należy stosować w ciąży i okresie karmienia piersią (brak doświadczeń w stosowaniu).

PLIVA KRAKŕW Flegamina syrop o smaku truskawkowym 200 ml

PLIVA KRAKŕW Flegamina syrop o smaku truskawkowym 200 ml

Producent: PLIVA KRAKŕW

Cena: 12.60zł

Astma oskrzelowa, choroby oskrzeli zgęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie krtani.Syntetyczna pochodna alkaloidu wazycyny o silnym działaniu wykrztuśnym i mukolitycznym. Rozrzedza gęstą wydzielinę w oskrzelach przez depolimeryzację kwaśnych polisacharydów. Jednocześnie pobudza gruczoły śluzowe do produkcji mniej lepkiego śluzu. Ułatwia transport rzęskowy wydzieliny w oskrzelach. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. T0,5 wynosi 6,5 h. Jest wydalana z moczem, głównie w postaci metabolitów. Przenika przez barierę łożyska i do mleka matki.

HERBAPOL ŕD Fix septosan 2 g x 20 sasz

HERBAPOL ŕD Fix septosan 2 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL ŕD

Cena: 6.36zł

Tradycyjnie jako środek odkażający w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w zapaleniu dziąseł.

PHYTOPHARM KLEKA S.A. Bronchosol syrop 200 ml

PHYTOPHARM KLEKA S.A. Bronchosol syrop 200 ml

Producent: PHYTOPHARM KLEKA S.A.

Cena: 11.88zł

Stany zapalne górnych dróg oddechowych i oskrzeli z objawami utrudnionego odkrztuszania i tzw. suchego kaszlu.Preparat działa wykrztuśnie, pobudza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Zawarty w preparacie wyciąg z ziela tymianku rozszerza oskrzela i pobudza gruczoły drzewa oskrzelowego do zwiększonego wydzielania płynnego śluzu. Saponiny triterpenowe (głównie pochodne kwasu prymulowego), zawarte w wyciągu z pierwiosnka, działają łagodnie drażniąco na błony śluzowe żołądka, co w wyniku odruchu powoduje pobudzenie wydzielania śliny, śluzu w oskrzelach i nasila działanie wykrztuśne wyciągu z tymianku. Poza tym związki fenolowe (tymol, karwakrol) zawarte w preparacie wykazują

AFLOFARM Linea fix herbatka x 20 sasz

AFLOFARM Linea fix herbatka x 20 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 5.40zł

Dorośli: 1 - 2 torebki dziennie.Torebkę należy umieścić w filiżance, zalać wrzątkiem i parzyć przez ok.3-5 min.

GALENA Fenspogal (2mg/ml) syrop 150 ml

GALENA Fenspogal (2mg/ml) syrop 150 ml

Producent: GALENA

Cena: 7.92zł

Syrop Fenspogal zawiera fenspirydu chlorowodorek, który ma właściwości przeciwzapalne i rozkurczające oskrzela. Fenspogal stosuje się w leczeniu objawowym (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.

INPHARM Olbas pastylki do ssania 45 g (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Olbas pastylki do ssania 45 g (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 13.32zł

Bóle gardła, chrypka i kaszel.Po rozpuszczeniu pastylki wydzielają lotne olejki eteryczne, które usuwają objawy przekrwienia błony śluzowej gardła i nosa, a także zmniejszają ból głowy towarzyszący przeziębieniom.

BONIMED Glukobonisan x 20 sasz

BONIMED Glukobonisan x 20 sasz

Producent: BONIMED

Cena: 10.92zł

Stosować doustnie 3 razy dziennie przed jedzeniem po 1 saszetce w postaci naparu.

AFLOFARM Lactinatal x 20 sasz

AFLOFARM Lactinatal x 20 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 10.20zł

Matki karmiące piersią: 1 torebka 3 razy dziennie.

HERBAPOL KRA Herbatka wykrztuśto fix 2 g x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka wykrztuśto fix 2 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 6.42zł

1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody, zaparzać 15 minut, stosować 3 razy dziennie.

INPHARM Venoruton 300mg, 50 kapsułek IMPORT RÓWNOLEGŁY

INPHARM Venoruton 300mg, 50 kapsułek IMPORT RÓWNOLEGŁY

Producent: INPHARM

Cena: 33.19zł

leczenie objawowe przewlekłej niewydolności żylnej (żylaków podudzi), zmniejszenie obrzęków oraz łagodzenie objawów podmiotowych: zaburzenia uczucia, mrowienie, bóle, skurcze mięśni, uczucie ciężkich spuchniętych nóg.

BIO-ACTIVE Big-active zioła mnicha na oczyszczanie x 20 sasz

BIO-ACTIVE Big-active zioła mnicha na oczyszczanie x 20 sasz

Producent: BIO-ACTIVE

Cena: 6.54zł

3 razy dziennie po 1 torebce najlepiej po posiłkach.

ALPEN PHARMA Calcimed osteo direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

ALPEN PHARMA Calcimed osteo direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 24.36zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Zalecamy przyjmowanie zawartości saszetki w kilku mniejszych porcjach, nie jednorazowo.Saszetkę należy rozerwać w kierunku wskazanym przez strzałkę.Mikropeletki wysypać bezpośrednio na język, poczekać aż się powoli rozpuszczą i następnie połknąć.

ANGELINI Pastylki wykrztuśne x 16 szt

ANGELINI Pastylki wykrztuśne x 16 szt

Producent: ANGELINI

Cena: 10.44zł

Pastylki wykrztuśne to lek działający wykrztuśnie.Składniki leku są wydzielane częściowo w drogach oddechowych. Działając drażniąco pobudzają wydzielanie śluzu w oskrzelach, upłynniają zalegającą wydzielinę i ułatwiają jej wykrztuszanie.Lek Pastylki wykrztuśne jest przeznaczony do stosowania wspomagającego w kaszlu z trudnościami w odkrztuszaniu wydzieliny (towarzyszącym stanom zapalnym górnych dróg oddechowych, oskrzeli, przeziębieniu lub grypie).

HIPP Hipp herbatka rumiankowa 200 g

HIPP Hipp herbatka rumiankowa 200 g

Producent: HIPP

Cena: 16.68zł

DLA NIEMOWLĄT : Do butelki ze 100 ml przegotowanej, letniej wody dodać czubatą łyżeczkę / 4 g / granulatu. Silnie wstrząsnąć.DLA DZIECI OD 1 ROKU : 2 łyżeczki granulatu wsypać do filiżanki z przegotowaną, ciepłą lub zimną wodą i zamieszać.

INPHARM Tantum verde 1,5 mg/ml płyn 120 ml (import równoległy Inpharm)

INPHARM Tantum verde 1,5 mg/ml płyn 120 ml (import równoległy Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 20.04zł

Ból, zaczerwienienie i obrzęk w przebiegu wirusowych i bakteryjnych zakażeń jamy ustnej i gardłaStany po ekstrakcji zębówMożna stosować w zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, także po intubacji.Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian w naczyniach, wywoływanych przez pobudzone, przylegające lub przemieszczające się leukocyty. Działa stabilizująco na błony komórkowe. Hamuje przepuszczalność włośniczek, co odpowiada za efekt przeciwobrzękowy. Dobrze przenika przez błony śluzowe gromadząc się w tkankach zmienionych zapalnie. W minimalnym stopniu wchłania się do krążenia ogólnego.

HERBAPOL LUB Herbata figura 1 x 20 sasz

HERBAPOL LUB Herbata figura 1 x 20 sasz

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 6.72zł

Regulacja procesów przemiany materii, usprawnienie pracy przewodu pokarmowego, zmniejszenie wchłaniania zbędnych kalorii, ułatwienie wypróżnienia,usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

HIPP Hipp herbatka z kopru włoskiego 200 g

HIPP Hipp herbatka z kopru włoskiego 200 g

Producent: HIPP

Cena: 16.68zł

DLA NIEMOWLĄT : Do butelki ze 100 ml przegotowanej, letniej wody dodać czubatą łyżeczkę / 4 g / granulatu. Silnie wstrząsnąć.DLA DZIECI OD 1 ROKU : 2 łyżeczki granulatu wsypać do filiżanki z przegotowaną, ciepłą lub zimną wodą i zamieszać.

ESPEFA Guajazyl 100 mg x 50 tabl

ESPEFA Guajazyl 100 mg x 50 tabl

Producent: ESPEFA

Cena: 9.00zł

Guajazyl jest lekiem wykrztuśnym. Po podaniu doustnym zwiększa objętość wydzieliny śluzowej w oskrzelach i tchawicy, a także zmniejsza jej lepkość. Łagodzi kaszel i ułatwia odkrztuszanie.Jest to lek wykrztuśny stosowany w leczeniu kaszlu.

SANOFI Magne-b6 fast x 20 sasz

SANOFI Magne-b6 fast x 20 sasz

Producent: SANOFI

Cena: 23.16zł

Dzieci od 6 do 13 lat: 1 saszetka dziennie, dzieci powyżej 14 lat i dorośli: 2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki wysypać bezpośrednio na język. Nie rozpuszczać w wodzie.

GENACTIV Immuno colostrum x 30 sasz

GENACTIV Immuno colostrum x 30 sasz

Producent: GENACTIV

Cena: 76.50zł

Saszetka Immuno Colostrum powinna być przyjmowana doustnie na pusty żołądek 30 minut przed posiłkiem i popijana wodą. Najlepiej przyjmować 1 saszetkę dziennie (rano lub przed snem). Maksymalna dawka dzienna to 3 saszetki przyjmowane w dawkach podzielonych.

HERBAPOL KRA Herbatka na trawienie 2 g x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka na trawienie 2 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 6.84zł

1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem pod przykryciem przez 5-10 minut. Zaleca się sporządzanie naparu 3 razy dziennie.

ZIOŁOLEK Sal ems factitium x 40 tabl musujących

ZIOŁOLEK Sal ems factitium x 40 tabl musujących

Producent: ZIOŁOLEK

Cena: 7.68zł

Sztuczna sól emska ma działanie wykrztuśne i alkalizujące.Zawiera mieszaninę soli alkalicznych pobudzających wydzielenie śluzu w drogach oddechowych.Zawarty w leku wodorowęglan sodu alkalizuje wydzielinę oskrzeli, co prowadzi do jej upłynnienia i ułatwia odkrztuszaniestany zapalne dróg oddechowychastma oskrzelowa

INPHARM Oilatum emulsja do kąpieli 500 ml (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Oilatum emulsja do kąpieli 500 ml (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 39.60zł

Oilatum emulsja polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do kąpieli niemowląt.Parafina ciekła tworzy oleistą powłokę na warstwie rogowej naskórka zapobiegając nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry, zapewniając jej tym samym odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia.

HUMANA Humana herbatka z kopru włoskiego z kminkiem i laktozą 200 g

HUMANA Humana herbatka z kopru włoskiego z kminkiem i laktozą 200 g

Producent: HUMANA

Cena: 19.32zł

3,75 g granulatu herbatki z kopru włoskiego z kminkiem (= 1. czubata łyżeczka) + 100 ml wody dla niemowląt Humana lub przegotowanej ciepłej wody.Sposób przygotowaniaButelkę, smoczek i zakrętkę przed użyciem przez kilka minut gotować.Do butelki lub kubeczka, jeżeli starsze dziecko potrafi już z niego pić, wlać 100 ml przegotowanej ciepłej wody.Dodać herbatkę z kopru włoskiego z kminkiem Humana i wstrząsnąć lub zamieszać. Sprawdzić temperaturę napoju (37°C).