Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl - cena 4.86PLN

GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl

GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl

Producent: GALENA

Dawkowanie GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl
O ile lekarz nie zaleci innego dawkowania, lek podawać doustnie: - dorosłym: 1-2 tabletki 3 razy dziennie, w bólach nowotworowych: 1-2 tabletek co 4-6 godzin, maksymalnie 8 tabletek na dobę.

Cena: 4.86zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 20 tabl

Skład GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl
Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 500 mg Paracetamolu

Wskazania GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl
bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne) u chorych uczulonych na pochodne kwasu salicylowegomoże być jednym z leków w zwalczaniu bóluŚrodek działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowe, łatwo wchłania się z przewodu pokarmowego, przenika do płynów tkankowych i narządów. Ulega metabolizmowi w wątrobie i jest eliminowany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów oraz w formie nie zmienionej (mniej niż 5%). U chorych z niewydolnością nerek lek w postaci sprzężonej kumuluje się w surowicy.

Przeciwwskazania GALENA Acenol forte 500 mg x 20 tabl
Uczulenie na lek, ciężkie zaburzenia czynności wątroby i nerek (w tym ostre i przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek), nadciśnienie tętnicze, niedokrwistość. Nie stosować w ciąży.

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Alugastrin 20 tabletek

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A. Alugastrin 20 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLFA-ŁÓDŹ S.A.

Cena: 5.94zł

Stosować objawowo w:  - nadkwaśności soku żołądkowego,  - uszkodzeniu błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołanym przez czynniki wrzodotwórcze (np. niesteroidowe leki przeciwzapalne),  - chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.

POLFARMEX Magnez+b6 optimal x 100 tabl

POLFARMEX Magnez+b6 optimal x 100 tabl

Producent: POLFARMEX

Cena: 6.24zł

Dorośli i młodzież powyżej 12. roku życia: 1 tabletka dziennie.

LEK, STRYKŕW Deprim x 90 tabl

LEK, STRYKŕW Deprim x 90 tabl

Producent: LEK, STRYKŕW

Cena: 34.80zł

Łagodne stany obniżonego nastroju typu depresyjnego (np. chwiejność nastroju towarzysząca zmianom pogody), stany napięcia nerwowego i niepokoju (np. zaburzenia neurowegetatywne okresu menopauzy).Hiperycyny, substancje czynne zawarte w wyciągu z dziurawca, łagodzą stany obniżonego nastroju typu depresyjnego z towarzyszącymi im objawami: brak motywacji do działania, zaburzenia koncentracji, uczucie wyczerpania i zaburzenia snu. Działanie występuje po 10-14 dniach.

PHARMACY LAB Uragin x 30 tabl

PHARMACY LAB Uragin x 30 tabl

Producent: PHARMACY LAB

Cena: 11.58zł

1 tabletka dziennie.

BIOVICO Biolevox complex x 60 tabl powlekanych (dawniej Alevox Complex)

BIOVICO Biolevox complex x 60 tabl powlekanych (dawniej Alevox Complex)

Producent: BIOVICO

Cena: 51.06zł

2 tabletki dziennie.

SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO) Panadol Extra 12 tabletek

SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO) Panadol Extra 12 tabletek

Producent: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Cena: 6.34zł

Działa przeciwbólowo w: bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych, bólach menstruacyjnych. Preparat może być stosowany w: przeziębieniach, stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

SANUM-KEHLBE Sanum alkala T x 20 tabl

SANUM-KEHLBE Sanum alkala T x 20 tabl

Producent: SANUM-KEHLBE

Cena: 12.72zł

Dorośli: 3 x dziennie jedna tabletka. Popić dużą ilością płynu.

POLFARMEX Calcifos plus x 150 tabl powlekanych

POLFARMEX Calcifos plus x 150 tabl powlekanych

Producent: POLFARMEX

Cena: 24.42zł

Dorośli: 3 do 6 tabletek dziennie podczas posiłku.

ICN POLFA RZ Silectus x 30 tabl powlekanych

ICN POLFA RZ Silectus x 30 tabl powlekanych

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 15.42zł

2 tabletki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

ZAKŁADY FARM. Asmenol 10 mg tabletki powlekane 28 sztuk

ZAKŁADY FARM. Asmenol 10 mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: ZAKŁADY FARM.

Cena: 13.57zł

Leczenie pacjentów, u których astma nie jest w wystarczającym stopniu kontrolowana za pomocą dotychczasowego leczenia i wymagają oni dodatkowego leczenia.  Leczenie objawów alergii sezonowej. Zapobieganie występowaniu objawów astmy wywołanych przez wysiłek fizyczny. 

OLIMP LABORATORIES OLIMP Gold Vit dla mężczyzn 30 tabletek

OLIMP LABORATORIES OLIMP Gold Vit dla mężczyzn 30 tabletek

Producent: OLIMP LABORATORIES

Cena: 19.39zł

 suplement diety przeznaczony dla mężczyzn aktywnych fizycznie i umysłowo jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy i minerały, a także dążących do utrzymania należytej witalności organizmu.

AFLOFARM Tavurin x 30 tabl

AFLOFARM Tavurin x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.34zł

Dorośli: 1-2 tabletki dziennie po posiłku.Tabletki należy popić wodą.

POLFA ŁÓDŹ B-complex polfa łódź x 50 tabl

POLFA ŁÓDŹ B-complex polfa łódź x 50 tabl

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 5.76zł

Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie. Produkt przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych. Tabletkę należy połknąć bez rozgryzania i popić wodą.

WALMARK Sinulan forte x 60 tabl powlekanych

WALMARK Sinulan forte x 60 tabl powlekanych

Producent: WALMARK

Cena: 27.60zł

Dzieci od 6 r.ż. i osoby dorosłe - 1 tabletka powlekana.Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Produkt przyjmować podczas posiłku.

WALMARK Varixinal 60 tabletek

WALMARK Varixinal 60 tabletek

Producent: WALMARK

Cena: 44.49zł

Tabletki Varixinal wspomagają utrzymanie prawidłogo stanu żył. Varixinal może być stosowany przez osoby odczuwające dolegliwości związane z uczuciem ''ciężkich'' nóg. Zawarty w preparacie kasztanowiec zwyczajny zawiera aktywną substancję aescynę, która znacząco wspomaga krążenie krwi w żyłach, wzmacnia ściany żył oraz obniża ich kruchość i łamliwość.

UNI-PHAR SP Z O.O. Magnez + B6 500mg 50 tabletek + 50 gratis UNIPHAR

UNI-PHAR SP Z O.O. Magnez + B6 500mg 50 tabletek + 50 gratis UNIPHAR

Producent: UNI-PHAR SP Z O.O.

Cena: 6.28zł

Produkt stanowi uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niedobory magnezu w organizmie niekorzystnie wpływają na mięsień sercowy, co zwiększa ryzyko wystąpienia niedotlenienia i stanu niedokrwienia serca oraz sprzyja powstawaniu stresów. Witamina B6 wspomaga działanie magnezu i jego działanie przeciwstresowe.

SANOFI No-spa max 80 mg x 20 tabl powlekanych

SANOFI No-spa max 80 mg x 20 tabl powlekanych

Producent: SANOFI

Cena: 13.68zł

Lek No-Spa forte zawiera, jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia zarówno nerwowego jak i mięśniowego. Działanie rozkurczające drotaweryny nie zależy od rodzaju unerwienia oraz lokalizacji mięśni gładkich (przewód pokarmowy, układ moczowo-płciowy, układ krążenia oraz drogi żółciowe).Lek jest metabolizowany w wątrobie, wydalany jest głównie z moczem i w mniejszym stopniu przez przewód pokarmowy.Lek No-Spa max stosuje się w:stanach skurczowych mięśni gładkich związanych z chorobami dróg żółciowych:kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki VateraW stanach skurczowych mięśni gładkich dróg moczowych:kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na moczOraz wspomagająco: w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastyczym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustkiW schorzeniach ginekologicznych: bolesnym miesiączkowaniuW napięciowych bólach głowy

NOVASCON PHA Tonaxinum forte na dzień x 15 tabl powlekanych (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

NOVASCON PHA Tonaxinum forte na dzień x 15 tabl powlekanych (data ważności 30.11.2015)

Producent: NOVASCON PHA

Cena: 11.04zł

Stosować 1 tabletkę powlekaną podczas lub po posiłku.Tabletkę należy połknąć i popić wodą.Preparat przyjmować podczas lub po posiłku, najlepiej rano.

NEW NORDIC Tone x 120 tabl

NEW NORDIC Tone x 120 tabl

Producent: NEW NORDIC

Cena: 104.40zł

2 tabletki dziennie w trakcie posiłku.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 12.00zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 275mg tabletki powlekane 20 sztuk

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 275mg tabletki powlekane 20 sztuk

Producent: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Cena: 11.75zł

Reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zapalenie ścięgien i kaletek maziowych. Napad dny moczanowej. Można stosować również jako lek przeciwbólowy w bólach o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu, np. w bolesnym miesiączkowaniu. 

ICN POLFA RZ Calcenato x 30 tabl powlekanych

ICN POLFA RZ Calcenato x 30 tabl powlekanych

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 14.10zł

1 tabletka dziennie.

VP VALEANT POLSKA SP. Z O.O. Falvit 60 tabletek + bransoletka w PREZENCIE

VP VALEANT POLSKA SP. Z O.O. Falvit 60 tabletek + bransoletka w PREZENCIE

Producent: VP VALEANT POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 21.78zł

Do stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne szczególnie u kobiet. 

PHARMACY LAB Lips na zajady i afty x 30 tabl

PHARMACY LAB Lips na zajady i afty x 30 tabl

Producent: PHARMACY LAB

Cena: 6.42zł

Dorośli i dzieci od 12. roku życia - 2 tabletki od 3 do 5 razy dziennieDzieci od 4. roku życia - 1 tabletka 2 razy dziennie.Dzieci od 9. roku życia - 1 tabletka 3 razy dziennie.W profilaktyce niedoborów witaminy B2 w diecie - 1 tabletka dziennie.Na skórę ust oraz błony śluzowe jamy ustnej rekomendowane są także maść, sztyft, żel i płyn LIPS.