Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych - cena 161.04PLN

NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych

NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych

Producent: NOVASCON

Dawkowanie NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych
Stosować jedną tabletkę powlekaną raz dziennie.Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Preparat przyjmować podczas posiłku, najlepiej rano.Nie stosować dłużej niż 3 miesiące. Po miesięcznej przerwie kurację można powtórzyć.

Cena: 161.04zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 600 g

Skład NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych

Wskazania NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych

Przeciwwskazania NOVASCON Actibion x 600 tabl powlekanych
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

NATURELL Ginkgo intensiv x 60 tabl

NATURELL Ginkgo intensiv x 60 tabl

Producent: NATURELL

Cena: 9.54zł

Dorośli 1 tabletka dziennie. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres minimum 4-6 tygodni.

FERROSAN Multi tabs active energy x 60 tabl

FERROSAN Multi tabs active energy x 60 tabl

Producent: FERROSAN

Cena: 44.82zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej podczas posiłku.

BAYER Supradyn intensia energy x 30 tabl

BAYER Supradyn intensia energy x 30 tabl

Producent: BAYER

Cena: 29.16zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

INPHARM Tanakan 40 mg x 30 tabl powlekanych (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Tanakan 40 mg x 30 tabl powlekanych (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 22.68zł

Pomocniczo w zaburzeniach krążenia mózgowego i związanych z tym objawach czynnościowych (zaburzenia koncentracji, szum w uszach, zawroty głowy) oraz w objawach zaburzeń krążenia obwodowego.Usprawnia krążenie obwodowe tętnicze, żylne i włosowate poprawiając ukrwienie o.u.n. Poprawia przepływ krwi w naczyniach poprzez zmniejszenie agregacji płytek krwi i krwinek czerwonych.

HERBAPOL WRO Castagnus x 30 tabl

HERBAPOL WRO Castagnus x 30 tabl

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 17.34zł

Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu)Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka)Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp).Tabletki Castagnus poprzez stymulacje receptorów dopaminergicznych obniżają poziom prolaktyny wydzielanej przez przysadkę, powodują ustępowanie zaburzeń wywołanych przez hiperprolaktynemię: zespołu napięcia przedmiesiączkowego i zaburzeń cyklu miesiączkowego.

WALMARK Marsjanki z inuliną MIX pastylki 100 sztuk + marsjański długopis

WALMARK Marsjanki z inuliną MIX pastylki 100 sztuk + marsjański długopis

Producent: WALMARK

Cena: 32.98zł

Wykazują pozytywny wpływ na ogólną witalność dzieci. - Zawierają inulinę, która pozytywnie wpływa na mikroflorę układu pokarmowego - Pomagają wspierać funkcje trawienne. - Inulina przyczynia się również do prawidłowej absorpcji wapnia. - Zawierają ksylitol nadający przyjemny "chłodzący" smak.

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O. Bioretinof 60 tabletek

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O. Bioretinof 60 tabletek

Producent: PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O.

Cena: 41.97zł

u osób po 40 roku życia, u osób obciążających wzrok np. długo oglądających telewizję, pracujących przy komputerze, dużo czytających, prowadzących wiele godzin samochód, pracujących w złym oświetleniu, itp.

HASCO-LEK PPF Ulgix Ochrona Wątroby 30 tabletek

HASCO-LEK PPF Ulgix Ochrona Wątroby 30 tabletek

Producent: HASCO-LEK PPF

Cena: 10.18zł

Ulgix Ochrona Wątroby polecany jest jako uzupełnieniecodziennej diety, szczególnie osobom, których wątroba narażona jest na działanie substancji szkodliwych (np. używki, leki) oraz stosującym nieprawidłową dietę.

NOVARTIS Voltaren acti 12,5 mg x 10 tabl

NOVARTIS Voltaren acti 12,5 mg x 10 tabl

Producent: NOVARTIS

Cena: 10.20zł

Ból mięśni, ból reumatyczny, ból głowy, ból zębaObjawowe leczenie bolesnego miesiączkowaniaObjawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka).Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (syntezy cyklicznych nadtlenków), przy czym wykazuje znacznie silniejszą (około 5 razy) selektywność wobec COX2 niż wobec COX1. Klinicznie efekt przeciwbólowy występuje po około 30 min. od podania. Szybko i całkowicie wchłania się z przewodu pokarmowego. Średnie stężenie maksymalne we krwi osiąga po około 35 min. od przyjęcia 25 mg (2 tabl.). 99,7% leku wiąże się z białkami osocza. Diklofenak przenika do płynu maziowego, gdzie uzyskuje maksymalne stężenie po 2-4 h od osiągnięcia maksymalnego stężenia we krwi. Jest metabolizowany w wątrobie do pochodnych fenolowych, z których dwie wykazują aktywność biologiczną, chociaż w znacznie mniejszym zakresie niż diklofenak. Metabolity w postaci glukuronidów wydalane są z moczem (około 60%), pozostała część z żółcią. T0,5 wynosi 1-2 h. Nie obserwuje się kumulacji nie zmienionej substancji czynnej u pacjentów z niewydolnością nerek z zalecanym schematem dawkowania. U pacjentów z przewlekłym zapaleniem wątroby lub wyrównaną marskością wątroby kinetyka i metabolizm diklofenaku są takie same jak u osób bez chorób wątroby.

TAJWAN CHLORELLA Chlorella algi prasowane 200 tabletek

TAJWAN CHLORELLA Chlorella algi prasowane 200 tabletek

Producent: TAJWAN CHLORELLA

Cena: 18.96zł

Chlorella to mikroskopijny zielony glon mający niezwykłą zdolność do absorbowania i eliminowania z organizmu zanieczyszczeń, szczególnie metali ciężkich, jak również organicznych środków czyszczących, środków owadobójczych, nawozów i wielu innych cywilizacyjnych zanieczyszczeń.

ACTAVIS Aspifox 150 mg x 30 tabl dojelitowych

ACTAVIS Aspifox 150 mg x 30 tabl dojelitowych

Producent: ACTAVIS

Cena: 8.04zł

Prewencja wtórna zawału mięśnia sercowego. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów ze stabilną dławicą piersiową. Niestabilna dławica piersiowa w wywiadzie, z wyjątkiem ostrej fazy. Zapobieganie zatkaniu przeszczepu naczyniowego po kardiochirurgicznym zabiegu wszczepienia pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass). Angioplastyka wieńcowa z wyjątkiem ostrej fazy. Profilaktyka wtórna u pacjentów po przebytym przejściowym niedokrwieniu mózgu (TIA) i incydentach niedokrwienia mózgowo-naczyniowego (CVA), pod warunkiem wykluczenia krwawień wewnątrzmózgowych. Preparat nie jest zalecany w sytuacjach wymagających nagłej pomocy. Zastosowanie jest ograniczone do prewencji wtórnej w leczeniu przewlekłym.Kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek: blokuje cyklooksygenazę w płytkach krwi poprzez acetylację, co hamuje syntezę tromboksanu A2. Hamowanie syntezy tromboksanu A2 jest nieodwracalne. Dawki wielokrotne 20-325 mg hamują aktywność enzymatyczną od 30 do 95%. Ze względu na nieodwracalny charakter wiążący, działanie utrzymuje się przez czas życia trombocytów (7-10 dni). Działanie hamujące nie wyczerpuje się podczas długotrwałego leczenia, a aktywność enzymatyczna płytek krwi stopniowo powraca w ciągu 24-48 h po przerwaniu leczenia. Kwas acetylosalicylowy wydłuża czas krwawienia średnio o ok. 50-100%, ale obserwowano indywidualne zmiany w tym zakresie. Po podaniu doustnym kwas acetylosalicylowy jest szybko i całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, głównie w proksymalnym odcinku jelita cienkiego. Znaczna część dawki jest hydrolizowana do kwasu salicylowego w ścianie jelita podczas wchłaniania. Stopień hydrolizy zależy od szybkości wchłaniania. Po przyjęciu preparatu maksymalne stężenia w osoczu kwasu acetylosalicylowego i kwasu salicylowego są osiągane po ok. odpowiednio 5 h i 6 h po podaniu na czczo. Jeśli tabletki przyjmowane są z pokarmem, maksymalne stężenia w osoczu osiągane są ok. 3 h później. Kwas acetylosalicylowy, jak również główny metabolit, kwas salicylowy, są w dużym stopniu wiązane z białkami osocza i szybko dystrybuowane do wszystkich części ciała. Kwas salicylowy powoli przenika do płynu stawowego, przenika przez barierę łożyska i do mleka matki. Kwas acetylosalicylowy jest szybko metabolizowany do kwasu salicylowego z T0,5 15-30 min. Kwas salicylowy jest następnie przekształcany, głównie w sprzężenia z glicyną i kwasem glukuronowym, a niewielka część do kwasu gentyzynowego. Kinetyka eliminacji kwasu salicylowego jest zależna od dawki, ponieważ metabolizm jest ograniczony przez zdolność enzymów wątrobowych. T0,5 w fazie eliminacji wynosi 2-3 h po podaniu małych dawek, 12 h po zastosowaniu dawek przeciwbólowych oraz 15-30 h po podaniu dużych dawek terapeutycznych lub zatruciu. Kwas salicylowy i jego metabolity są wydalane głównie przez nerki.

AFLOFARM Diohespan forte 600 mg x 30 tabl

AFLOFARM Diohespan forte 600 mg x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 26.40zł

Lek Diohespan Forte zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia. Zwiększa drenaz limfatyczny nasilając perystaltykę naczyń chłonnych i przepływ limfy. Lek działa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne, zastój w mikro krążeniu. Zmniejsza również podatność na pekanie małych naczyń krwionośnych.Przewlekła niewydolność krążenia żylnego kończyn dolnych (żylaki):uczucie ciężkości i zmęczenia nógbóle nógnocne kurczeodleżyny z powodu niedokrwieniamiejscowe zaczerwienie nóg - tzw. pajączkiLeczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

POLSKI LEK Multiwitamina x 30 tabl powlekanych (Polski Lek)

POLSKI LEK Multiwitamina x 30 tabl powlekanych (Polski Lek)

Producent: POLSKI LEK

Cena: 2.40zł

1 tabletkę popić niewielką ilością wody. Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie.

WALMARK Selen active x 60 tabletek

WALMARK Selen active x 60 tabletek

Producent: WALMARK

Cena: 18.60zł

1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć podczas lub po posiłku i popić szklanką wody.

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris tabletki powlekane 10 mg 30 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris tabletki powlekane 10 mg 30 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 12.99zł

Nadmiar cholesterolu we krwi (hipercholesterolemia), nadmiarze tłuszczów we krwi ( hiperlipidemii), gdy reakcja na dietę lub niefarmakologiczne metody leczenia (np. ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała) jest niewystarczające. 

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Zilola 5 mg 7 tabletek

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Zilola 5 mg 7 tabletek

Producent: GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 5.84zł

Lek przeciwhistaminowy do stosowania ogólnego. Stosowany w leczeniu objawów związanych z: alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), przewlekłą pokrzywką nieznanego pochodzenia (przewlekła idiopatyczna pokrzywka)

ORION CORPORATION Absenor tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 300mg 100 sztuk

ORION CORPORATION Absenor tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu 300mg 100 sztuk

Producent: ORION CORPORATION

Cena: 42.13zł

Padaczka.

BIOGENED Rutimal c x 60 tabl

BIOGENED Rutimal c x 60 tabl

Producent: BIOGENED

Cena: 7.62zł

Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie.

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. Bioxetin tabletki 20 mg 30 sztuk

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. Bioxetin tabletki 20 mg 30 sztuk

Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Cena: 22.93zł

Zespoły depresyjne z równoczesnym zahamowaniem psychomotorycznym, depresja z lękiem, depresje oporne na inne leki. Bulimia. Stosowana także w zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych. 

SYMPHAR SP. Z O.O. Symnatal pro baby x 30 tabl powlekanych

SYMPHAR SP. Z O.O. Symnatal pro baby x 30 tabl powlekanych

Producent: SYMPHAR SP. Z O.O.

Cena: 18.72zł

1 tabletka powlekana na dobę, rano, podczas śniadania, popijana odpowiednią ilością płynu.

MCNEIL AB Nicorette Coolmint 4mg 20 tabletek do ssania

MCNEIL AB Nicorette Coolmint 4mg 20 tabletek do ssania

Producent: MCNEIL AB

Cena: 14.38zł

Preparat polecany dla osób pragnących skończyć z nałogiem palenia papierosów.

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Vitotal dla mężczyzn 30 tabletek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Vitotal dla mężczyzn 30 tabletek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 13.78zł

Przeznaczony specjalnie dla mężczyzn w celu wzmocnienia organizmu, utrzymaniu go w dobrej kondycji

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Envil gardło 20 tabletek do ssania

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Envil gardło 20 tabletek do ssania

Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 12.15zł

Envil Gardło to tabletki do ssania do stosowania w stanach zapalnych gardła i jamy ustnej, a także pomocniczo w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych przebiegających z bólem gardła i w zapaleniu migdałków (angina).

VITADIET SP Z OO Cardin Duo 28 tabletek i 28 kaspułek

VITADIET SP Z OO Cardin Duo 28 tabletek i 28 kaspułek

Producent: VITADIET SP Z OO

Cena: 22.14zł

Cardin Duo to suplement diety, który  zawiera składniki wspomagające pracę serca.