Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz - cena 25.14PLN

SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz

SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz

Producent: SEQUOIA

Dawkowanie SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz
Zawartość saszetki należy rozpuścić w letniej wodzie/napoju lub dodać do pożywienia. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Actiferol Fe™ nie zmienia smaku spożywanych pokarmów.W stanach niedoboru żelaza i/lub anemii:Niemowlęta i dzieci: dawkowanie pod nadzorem lekarza uzależnione od indywidualnego zapotrzebowania.Dorośli: 1 saszetka dziennie i/lub pod nadzorem lekarza.

Cena: 25.14zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 30 sasz

Skład SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz

Wskazania SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz

Przeciwwskazania SEQUOIA Actiferol fe 30 mg x 30 sasz
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

SEQUOIA Hydrosil (Flamozil) leczenie oparzeń żel 75 g

SEQUOIA Hydrosil (Flamozil) leczenie oparzeń żel 75 g

Producent: SEQUOIA

Cena: 22.92zł

Dokładnie umyć ręce przed i po użyciu preparatu Hydrosil na ranę.Zamknięte rany:oczyścić i zdezynfekować leczony obszar,nałożyć Hydrosil na ranę nie dotykając rany końcówką tuby,w razie potrzeby założyć bandaż lub plaster.Otwarte rany:oczyścić i zdezynfekować ranę,dokładnie i delikatnie osuszyć,nałożyć grubą warstwę preparatu na ranę,założyć bandaż lub plaster,opatrunek pozostawić na okres od jednego do trzech dni, do czasu wchłonięcia żelu,zmniejszyć ilość stosowanego preparatu Hydrosil, gdy na ranie pojawi się strup.Oparzenia:Uwaga! Należy najpierw przemyć wodą, następnie przejść do pozostałych punktów.Natychmiast po wystąpieniu oparzenia należy schładzać jego miejsce pod bieżącą, letnią wodą przez około 20 minut.Należy to zrobić jak najszybciej, gdyż korzystny efekt schładzania oparzonego miejsca zmniejsza się z upływem czasu, a po 30 minutach całkowicie zanika.

BEAUFOUR IPS Smecta x 30 sasz

BEAUFOUR IPS Smecta x 30 sasz

Producent: BEAUFOUR IPS

Cena: 25.38zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

OLIMP LABS Olimp ferti man x 15 sasz o smaku pomarańczowym (data ważności <span class=09.12.2015)" style="float: right;" />

OLIMP LABS Olimp ferti man x 15 sasz o smaku pomarańczowym (data ważności 09.12.2015)

Producent: OLIMP LABS

Cena: 76.56zł

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 150 ml wody.Pełen cykl tworzenia się nowych plemników trwa ok. 2,5 miesiąca. Przez kolejne dwa tygodnie plemniki uzyskują pełną funkcjonalność – dojrzałość i sprawność. Dlatego też zaleca się przyjmowanie preparatu przez minimum 3 miesiące.

FA LANGSTEINER Slimina green coffe x 15 sasz (zielona kawa)

FA LANGSTEINER Slimina green coffe x 15 sasz (zielona kawa)

Producent: FA LANGSTEINER

Cena: 24.24zł

1 do 2 saszetek dziennie.1 saszetkę zalać 1 szklanką gorącej wody. Kawę Slimina Green Coffee można pić na gorąco lub zimno (frappe).Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

SEQUOIA Sambucol original formula 120 ml

SEQUOIA Sambucol original formula 120 ml

Producent: SEQUOIA

Cena: 22.74zł

W stanach grypy i przeziębienia:Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki) cztery razy dziennie;W celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji:Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki) dziennie.

PharmaCFood No 36 perełki do kąpieli stóp 150 g

PharmaCFood No 36 perełki do kąpieli stóp 150 g

Producent: PharmaCFood

Cena: 6.42zł

2 perełki nakrętek rozpuścić w 3l ciepłej wody. Moczyć stopy 10 min.Stopy dokładnie osuszyć.

SEQUOIA Sambucol Oryginal Formula, syrop dla dzieci powyżej 12. roku życia, 120ml

SEQUOIA Sambucol Oryginal Formula, syrop dla dzieci powyżej 12. roku życia, 120ml

Producent: SEQUOIA

Cena: 16.89zł

syrop Sambucol jest wskazany do stosowania w stanach grypy i przeziębienia w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Może być także przyjmowany w celu wzmocnienia organizmu w okresie zwiększonej podatności na infekcje wirusowe.

RECKITT BENC Nurofen express forte 400 mg x 10 saszetek

RECKITT BENC Nurofen express forte 400 mg x 10 saszetek

Producent: RECKITT BENC

Cena: 13.86zł

W leczeniu łagodnego lub umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, migrena, ból pleców, bolesne miesiączkowanie, ból zęba, bóle reumatyczne i mięśniowe oraz gorączka i ból gardła występujące w przebiegu przeziębienia i grypy.

MELALEUCA PO Proftin-m przeciwgrzybicza zasypka do stóp 100 g

MELALEUCA PO Proftin-m przeciwgrzybicza zasypka do stóp 100 g

Producent: MELALEUCA PO

Cena: 7.68zł

Przydatna w leczeniu i profilaktyce chorób skórnych na tle grzybiczym i bakteryjnym, stanowiących istotne zagrożenie dla tych wszystkich, którzy pracują w dużych skupiskach ludzkich, korzystają ze wspólnych łaźni, natrysków, pracują w odzieży i ubraniu ochronnym oraz dla wszystkich korzystających z basenów, sal gimnastycznych, siłowni i innych obiektów sportowych, co wiąże się z możliwością infekcji chorobami grzybiczymi.Zasypka Proftin-M chroni przed: infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi, usuwa lub zmniejsza potliwość stóp.

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

Producent: SEQUOIA

Cena: 61.98zł

Zalecana dzienna porcja:w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła (ENT): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące,w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła: zawartość 1 saszetki dziennie przez 14 dnipo przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące.W zależności od zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Sposób użycia:ENTitis baby należy podawać dziecku przez około 5 minut tak, aby maksymalnie wydłużyć kontakt preparatu ze śluzówką jamy ustnej dziecka. W tym celu należy wykorzystać smoczek dziecka.Otwórz saszetkę i wsyp jej zawartość do czystego kieliszka. Wilgotny smoczek zanurz w proszku. Smoczek z proszkiem umieść w buzi dziecka i poczekaj ok. 30 sekund, aż proszek się rozpuści. Powtarzaj czynność do momentu, aż podasz dziecku całą porcję z saszetki. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.ENTitis baby można również podawać w postaci zawiesiny doustnej za pomocą specjalnego smoczka do podawania preparatów. W tym celu należy rozpuścić zawartość 1 saszetki w 2,5 ml letniej wody.Odpowiednia miarka oraz szczegółowa instrukcja jest dołączona do smoczka.

GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g

GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g

Producent: GEMI

Cena: 12.78zł

Młodzież od 13-go roku życia i dorośli 45 ml dziennie jednorazowo lub w dawkach podzielonych.

MEDA Moxalole x 10 sasz

MEDA Moxalole x 10 sasz

Producent: MEDA

Cena: 15.12zł

Proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym.Stosowany w leczeniu zaparć.

SEQUOIA Choox, 30 saszetek

SEQUOIA Choox, 30 saszetek

Producent: SEQUOIA

Cena: 24.99zł

do postępowania dietetycznego, w celu redukcji poziomu „złego” LDL-cholesterolu we krwi; produkt przeznaczony jest dla wszystkich osób, które powinny obniżyć poziom cholesterolu we krwi.

ALPEN PHARMA Biolectra magnez 300 mg direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

ALPEN PHARMA Biolectra magnez 300 mg direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 19.02zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Mikropeletki rozpuścić bezpośrednio na języku a następnie połknąć.

S-LAB Vimont lenovit len mielony 200 g + 200 g

S-LAB Vimont lenovit len mielony 200 g + 200 g

Producent: S-LAB

Cena: 6.00zł

edną łyżeczkę (5 g) lnu mielonego zalać 3/4 szklanki gorącej wody i zamieszać. Odstawić na kilka minut, często mieszając do uzyskania śluzowatej konsystencji. Tak przygotowany len można spożywać 2-3 razy dziennie. Najlepszy efekt uzyskuje się przy spożyciu na około pół godziny przed posiłkiem. W celu poprawienia smaku można zastosować dodatek mleka, owoców, soków owocowych, miodu, cukru, soli, itp. Len mielony jest również doskonałym dodatkiem do domowych wypieków, zup, sosów i płatków śniadaniowych.

BIOMED KRAKÓW Orsalit x 10 saszetek o smaku bananowym

BIOMED KRAKÓW Orsalit x 10 saszetek o smaku bananowym

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 9.48zł

Zawartość saszetki Orsalit® należy rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody i przed podaniem schłodzić. Jak wynika z badań, doustne płyny nawadniające tolerowane są lepiej, jeżeli podawane są w formie schłodzonej. Orsalit® nie powinien być dosładzany. W przypadku wątpliwości związanych z aplikacją produktu, należy postępować zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania lub poniższą instrukcją.Zwykle w pierwszym etapie, a więc w czasie pierwszych 3 - 4 godzin, podajemy dawkę 50-100 ml płynu Orsalit® na kilogram masy ciała oraz dodatkowo po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach 5-10 ml doustnego płynu nawadniającego na kilogram masy ciała. W drugim etapie stosujemy Orsalit® już tylko doraźnie, a więc podajemy 5-10 ml produktu na kilogram masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach.Warto pamiętać, by w przypadku wymiotów płyn podawać często i małymi porcjam, np. łyżeczką.

SEQUOIA Entitis x 30 pastylek do ssania o smaku truskawkowym

SEQUOIA Entitis x 30 pastylek do ssania o smaku truskawkowym

Producent: SEQUOIA

Cena: 38.16zł

Zalecana dzienna porcja:w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła (ENT): 1 pastylka dziennie przez 3 miesiące,w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła: 1 pastylka dziennie przez 14 dni,po przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii): 1 pastylka dziennie przez 3 miesiące.Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym. Jeżeli lekarz, w przypadku indywidualnego wskazania, zaleci przyjmowanie 2 pastylek dziennie: jedną pastylkę przyjmować po śniadaniu, po umyciu zębów i drugą pastylkę przed snem, po umyciu zębów.W zależności od zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.

QUEISSER Doppel herz aktiv magnez-b6 ultrafast x 20 sasz

QUEISSER Doppel herz aktiv magnez-b6 ultrafast x 20 sasz

Producent: QUEISSER

Cena: 11.94zł

Stosować 1 saszetkę dziennie, najlepiej po posiłku, wysypując zawartość bezpośrednio na język; nie wymaga popijania. Nie stosować na czczo.

LANGSTEINER Proszek zasadowy 300 g

LANGSTEINER Proszek zasadowy 300 g

Producent: LANGSTEINER

Cena: 30.42zł

8 g proszku (jedna czubata łyżeczka do herbaty) rozmieszać aż do rozpuszczenia w 250 ml wody. Przyjmować 1 raz dziennie 8 g.

SEQUOIA Actifolin 2 mg x 30 tabl

SEQUOIA Actifolin 2 mg x 30 tabl

Producent: SEQUOIA

Cena: 20.10zł

1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

QUEISSER Doppel herz aktiv na biegunkę x 10 sasz

QUEISSER Doppel herz aktiv na biegunkę x 10 sasz

Producent: QUEISSER

Cena: 15.06zł

Stosować 1–2 saszetki dziennie przez 5 dni. Zawartość saszetki wymieszać z letnim pokarmem (zalecane dla dzieci <6 r.ż) lub spożyć bezpośrednio, popijając wodą.

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 10 sasz o smaku cytrynowym

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 10 sasz o smaku cytrynowym

Producent: PROCTER & GA

Cena: 12.96zł

Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

BONIMED Regulobon 200 g

BONIMED Regulobon 200 g

Producent: BONIMED

Cena: 23.16zł

W celu redukcji masy ciała i w antybiotykoterapii spożywać 2-3 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5g) przed jedzeniem.W celu ułatwienia wypróżnienia spożywać 2-3 łyżeczki jednorazowo.Preparat dodać do ok 200ml soku, jogurtu lub wody.

ALFA WASSERMANN Fibraxine x 15 sasz

ALFA WASSERMANN Fibraxine x 15 sasz

Producent: ALFA WASSERMANN

Cena: 35.82zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Zawartość saszetki należy rozpuścić w płynie lub dodać do jogurtu.Następnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenia.Preparat najlepiej przyjmować rano.