Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g - cena 6.36PLN

mata korkowa na ścianę

ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g

ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g

Producent: ELANDA

Dawkowanie ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g
Zastosowanie: trądzik pospolity.

Cena: 6.36zł

Waga: 0.00kg

Postać: Płyny na skórę

Opakowanie: 50 g

Skład ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g

Wskazania ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g
Afronis to lek złożony w postaci płynu, wydawany bez recepty, do stosowania zewnętrznego na skórę. Działa przeciwbakteryjnie, słabo znieczulająco i przeciwświądowo.

Przeciwwskazania ELANDA Afronis płyn d/stos.na skórę 50 g

INPHARM Voltaren emulgel 1% 50 g (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Voltaren emulgel 1% 50 g (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 15.90zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

DR IRENA ERIS Lirene Pielęgnacja Oczyszczająca delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

DR IRENA ERIS Lirene Pielęgnacja Oczyszczająca delikatny dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

Producent: DR IRENA ERIS

Cena: 11.88zł

Oczyszczanie jest pierwszym etapem w pielęgnacji twarzy i od jego skuteczności zależy efekt kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Lirene w serii

A.MENARINI PHARM.INDUSTRIES GROUP LTD. Lioton 1000 żel 50 g

A.MENARINI PHARM.INDUSTRIES GROUP LTD. Lioton 1000 żel 50 g

Producent: A.MENARINI PHARM.INDUSTRIES GROUP LTD.

Cena: 19.97zł

Zel polecany wspomagająco w chorobach żył powierzchownych,  zapaleniu żył, zakrzepowym zapaleniu żył, żylakach, krwiakach podskórnych, stłuczeniach, obrzękach, w zapobieganiu  oraz leczeniu przerosłych blizn i bliznowców

DAX COSMETICS Dax cosmetics perfecta oczyszczanie płyn dwufazowy do demakijażu oczu i ust 145 ml

DAX COSMETICS Dax cosmetics perfecta oczyszczanie płyn dwufazowy do demakijażu oczu i ust 145 ml

Producent: DAX COSMETICS

Cena: 13.02zł

Delikatny płyn do demakijażu oczu i ust.

AFLOFARM Niverosin krem do pielęgnacji skóry naczynkowej 50 g

AFLOFARM Niverosin krem do pielęgnacji skóry naczynkowej 50 g

Producent: AFLOFARM

Cena: 13.26zł

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi m.in. skóry nóg.Uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, chroni naczynka przed pękaniem, zmniejsza widoczność "pajączków". Delikatny masaż skóry z użyciem kremu, wywiera korzystny wpływ na powierzchniową mikrocyrkulację skóry, przywracając jej równomierny koloryt i zdrowy wygląd.

SANKYO Mobilat maść 50 g

SANKYO Mobilat maść 50 g

Producent: SANKYO

Cena: 20.94zł

Maść: leczenie stanów pourazowych i miejscowych stanów zapalnych; miejscowe leczenie stanów zapalnych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów i tkanek okołostawowych; leczenie wspomagające zmienionych zapalnie stawów w chorobach reumatoidalnych.Preparat wykorzystuje synergizm działania poszczególnych składników. Przeciwzapalne działanie kwasu salicylowego i wyciągu z kory nadnerczy polega głównie na hamowaniu biosyntezy prostaglandyn oraz uwalniania enzymów lizosomalnych i innych mediatorów zapalnych. Ponadto wyciąg z kory nadnerczy hamuje przepuszczalność naczyń włosowatych, wywierając działanie przeciwwysiękowe, a kwas salicylowy - dzięki właściwościom keratolitycznym - ułatwia wchłanianie substancji czynnych przez skórę. Polisiarczan mukopolisacharydowy, działając jako inhibitor enzymów katabolicznych, wpływa hamująco na proces rozkładu tkanek. W wyniku aktywacji plazminogenu i wywieranego działania przeciwzakrzepowego przyspiesza on także eliminację złogów włóknika z tkanek zmienionych zapalnie. Ponadto polisiarczan mukopolisacharydowy pobudza procesy metaboliczne komórek mezenchymy, przyczyniając się do szybkiej regeneracji uszkodzonych tkanek. Po miejscowym zastosowaniu preparatu substancje czynne wnikają do tkanek położonych pod powierzchnią skóry, wywierając działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe.

SANKOM Sankom - błonnik z witaminami a+c+e o smaku truskawki - kostki do żucia 50 g

SANKOM Sankom - błonnik z witaminami a+c+e o smaku truskawki - kostki do żucia 50 g

Producent: SANKOM

Cena: 8.04zł

1 kostka pół godziny przed obiadem i kolacją.

UNIA TO płyn na wrastające paznokcie 15 ml

UNIA TO płyn na wrastające paznokcie 15 ml

Producent: UNIA

Cena: 11.28zł

Polecany osobom dotkniętym problemem wrastających paznokci. Dzięki swojemu składowi zmiękcza twarde paznokcie, redukuje uczucie dyskomfortu.

EGIS Betadine 100 mg/ml roztwór na skórę 30 ml

EGIS Betadine 100 mg/ml roztwór na skórę 30 ml

Producent: EGIS

Cena: 23.40zł

Betadine roztwór na skórę jest środkiem dezynfekującym o szerokim spektrum działania przeciw drobnoustrojom (środkiem bakteriobójczym, grzybobójczym, selektywnie wirusobójczym i przeciwpierwotniakowym) przeznaczonym do dezynfekcji skóry przed iniekcją, pobraniem krwi, biopsją igłową, transfuzją, dezynfekcją skóry i błon śluzowych przed zabiegami chirurgicznymi, aseptycznego zaopatrzenia ran, leczenia infekcji bakteryjnych i grzybiczych, całkowitej i częściowej dezynfekcji pacjenta przed operacją (kąpiel antyseptyczna).

UNIA Acifungin 30 ml forte

UNIA Acifungin 30 ml forte

Producent: UNIA

Cena: 9.96zł

choroby grzybicze wałów okołopaznokciowych i paznokciPreparat złożony o miejscowym działaniu antyseptycznym. Działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, wykazuje także działanie przeciwzapalne, ściągające, przeciwwysiękowe i keratolityczne. Składniki preparatu mogą być wchłaniane z powierzchni skóry, szczególnie przy stosowaniu na duże powierzchnie lub skórę o naruszonej ciągłości.

HASCO-LEK Pyoctanina 1% roztwór spirytusowy 20 g

HASCO-LEK Pyoctanina 1% roztwór spirytusowy 20 g

Producent: HASCO-LEK

Cena: 4.08zł

przeciwbakteryjne,odkażające,osuszające.Preparat stosowany jest w bakteryjnych i grzybiczych zakażeniach skóry oraz do przemywania ran.

MEDA Linicin lotion 100 ml

MEDA Linicin lotion 100 ml

Producent: MEDA

Cena: 24.24zł

Preparat jest łagodny dla włosów i nie zawiera toksycznych substancji owadobójczych. Jego działanie polega na mechanicznym blokowaniu wychwytu tlenu przez wszy

HASCO-LEK PPF Naproxen 10% żel 50 g

HASCO-LEK PPF Naproxen 10% żel 50 g

Producent: HASCO-LEK PPF

Cena: 6.42zł

bóle mięśniowe i bóle stawów, urazach i zwichnięciach.

HASCO-LEK Naproxen 10% żel 50 g (hasco-lek)

HASCO-LEK Naproxen 10% żel 50 g (hasco-lek)

Producent: HASCO-LEK

Cena: 5.82zł

Miejscowo - jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w bólach mięśniowych i bólach stawów, np. w chorobie zwyrodnieniowej stawów, urazach tkanek miękkich, urazach i stanach pourazowych stawów, ścięgien, pochewek ścięgnistych.Naproksen działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez wpływ na układ enzymatyczny cyklooksygenazy, hamowanie biosyntezy i transportu prostaglandyn, hamowanie aktywności lizosomów i stabilizację błon lizosomalnych. Wpływa hamująco na interleukinę-1, normalizuje wytwarzanie glikoaminoglikanu, niszczy wolne rodniki. Po podaniu w postaci żelu na skórę wykazuje działanie miejscowe. Część leku wchłania się przez skórę. Wchłonięty - w 100% wiąże się z białkami osocza, ponad 90% leku wydalane jest z moczem głównie w postaci glukuronianu (około 60%) i nie zmienionej (około 10%), pozostała część jako metabolity. Zmniejsza skupianie się płytek krwi; przenika przez łożysko i do mleka matki.

PERFFARMA Molutrex 5% roztwór 10 ml

PERFFARMA Molutrex 5% roztwór 10 ml

Producent: PERFFARMA

Cena: 30.48zł

Leczenie zakażenia mięczakiem zakaźnym (Molluscum contagiosum - rodzaj "

SIROSCAN Nyda preparat zwalczający wszy oraz gnidy 50 ml

SIROSCAN Nyda preparat zwalczający wszy oraz gnidy 50 ml

Producent: SIROSCAN

Cena: 41.04zł

Suche włosy dokładnie zwilż preparatem NYDA®, wmasuj go starannie, szczególnie przy skórze głowy i za uszami. Grube włosy podziel na pasma i wcieraj.Pozostaw preparat NYDA® przez godzinę, w tym czasie likwidowane są wszy oraz ich bardziej odporne jaja (gnidy).Po 1 godzinie uduszone wszy należy wyczesać grzebieniem NYDA® dołączonym do opakowania. Grzebień co jakiś czas oczyść chusteczką higieniczną.Umyj włosy zwykłym szamponem by zmyć preparat

PROLAB Borasol płyn 3% 100 g

PROLAB Borasol płyn 3% 100 g

Producent: PROLAB

Cena: 3.90zł

Preparat o właściwościach bakterio- i grzybostatycznych. Działa słabo odkażająco, ponadto wykazuje działanie ściągające i wysuszające. Wchłania się z błon śluzowych i przez uszkodzoną skórę.Stany zapalne skóry i zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, wyprysk, oparzenia, stłuczenia, obrzęki, powierzchowne uszkodzenia naskórka.

FLOS Liść pokrzywy 50 g (Flos)

FLOS Liść pokrzywy 50 g (Flos)

Producent: FLOS

Cena: 2.34zł

łagodne działanie moczopędneStosowany pomocniczo w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych i łagodnych dolegliwościach reumatycznych.

FLOS Kora dębu 50 g (flos)

FLOS Kora dębu 50 g (flos)

Producent: FLOS

Cena: 1.92zł

ściągająceprzeciwbakteryjneprzeciwwysiękoweZewnętrznie jako środek ściągający w łagodnych stanach zapalnych skóry, lekkich zapaleniach w obrębie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w nadżerkach, owrzodzeniach oraz w upławach.

SCHUELKE & M Octenisept antyseptyk do dezynfekcji ran - atomizer 50 ml

SCHUELKE & M Octenisept antyseptyk do dezynfekcji ran - atomizer 50 ml

Producent: SCHUELKE & M

Cena: 21.96zł

OcteniSept może być z powodzeniem stosowany do irygacji pochwy. Wymagany czas oddziaływania to 60 sekund. Skuteczność jest często osiągana przy rozcieńczeniu 1:1 z wodą jałową. W licznych badaniach klinicznych wykazano, że preparat OctniSept posiada doskonale działanie bójcze przeciwko różnym bakteriom, m.in. Gram dodatnim i Gram ujemnym.Dezynfekcja jamy ustnej OcteniSept:Jamę ustną należy płukać intensywnie ilością 20ml płynu OcteniSept przez ok. 20 sek.

UNIA Alantan zasypka 50 g

UNIA Alantan zasypka 50 g

Producent: UNIA

Cena: 5.16zł

Zasypywać cienką warstwą chorobowo zmienione miejsca 1-2 razy dziennie.

FLOS Koszyczek rumianku 50 g (Flos)

FLOS Koszyczek rumianku 50 g (Flos)

Producent: FLOS

Cena: 4.14zł

przeciwskurczoweprzeciwzapalneDoustnie w stanach skurczowych oraz w schorzeniach zapalnych przewodu pokarmowego jako środek przeciwskurczowy i łagodnie przeciwzapalny.Zewnętrznie napar w stanach zapalnych skóry i błon śluzowych, także jamy ustnej i dziąseł, jako ułatwiający gojenie.

LIERAC Lierac prescription koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom 15 ml

LIERAC Lierac prescription koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom 15 ml

Producent: LIERAC

Cena: 48.30zł

Koncentrat dwufazowy przeciw niedoskonałościom likwiduje wypryski przez wysuszenie. przyspiesza resorpcję niedoskonałości. Zapobiega bliznom pozapalnym.Skuteczność i tolerancja potwierdzone w testach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologów. Hypoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Bez substancji zapachowych (nie zawiera składników zapachowych znajdujących się na liście substancji potencjalnie alergizujących).

ICN POLFA RZ Laktocer+zn x 40 tabl

ICN POLFA RZ Laktocer+zn x 40 tabl

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 31.08zł

1 tabletka 2 razy dziennie