Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml - cena 11.34PLN

URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml

URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml

Producent: URSAPHARM

Dawkowanie URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml
O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy zakroplić do worka spojówkowego nie więcej niż 1 kroplę roztworu, 4 razy na dobę do każdego oka. Dla dorosłych i dzieci dawkowanie jest takie samo.

Cena: 11.34zł

Waga: 0.00kg

Postać: Krople

Opakowanie: 10 ml

Skład URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml
1 ml izotonicznego roztworu zawiera: kromoglikan sodowy 20 mg, wersenian sodowy 1 mg, sorbitol 40 mg, wodę do wstrzykiwań do 1 ml.

Wskazania URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml
WskazaniaOstre i przewlekłe alergiczne zapalenie spojówek, np. : zapalenie spojówek spowodowane katarem siennym, wiosenne alergiczne zapalenie rogówki i spojówekKromoglikan sodowy stabilizuje błony komórek tucznych, które zetknęły się z antygenem, zapobiegając w ten sposób degranulacji i uwolnieniu wielu mediatorów chemicznych. Mediatory te, to między innymi histamina i kininy. Pośredniczą one we wczesnych reakcjach alergicznych typu l. Prostaglandyny i leukotrieny biorą udział w późnych reakcjach zapalnych typu IV i powstaję w wyniku prowokowanej stymulacji. Kromoglikan sodowy jest również antagonistą wapnia. Skutkiem jego działania jest powstrzymanie degranulacji komórek tucznych i zapobieganie uwolnieniu histaminy.

Przeciwwskazania URSAPHARM Allergo-comod krople do oczu 20 mg/ml 10 ml
Nadwrażliwość na składniki leku.

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Apetizer Krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10ml

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Apetizer Krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10ml

Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 10.28zł

Apetizer krople, to specjalnie dobrana kompozycja ziół oraz witamin. Polecany jest szczególnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. - przy braku apetytu, - w celu wspomagania prawidłowego procesu trawienia, - w celu utrzymania prawidłowej pracy przewodu pokarmowego.

BGP PRODUCTS POLAND Disnemar xylo 1 mg/ml aerozol 10 ml

BGP PRODUCTS POLAND Disnemar xylo 1 mg/ml aerozol 10 ml

Producent: BGP PRODUCTS POLAND

Cena: 18.12zł

Substancją czynną leku jest ksylometazolina. Ksylometazolina zwęża naczynia krwionośne błony śluzowej nosa, w wyniku tego zmniejsza jej obrzęk wywołany różnymi przyczynami i ułatwia oddychanie przez nos. Disnemar Xylo 1 mg/ml jest przeznaczony do leczenia przekrwienia błony śluzowej nosa u dzieci w wieku od 10 lat oraz u dorosłych.

URSAPHARM POLAND SP.Z O.O. Azelastin POS 0,5 mg/ml krople do oczu roztwór 10 ml

URSAPHARM POLAND SP.Z O.O. Azelastin POS 0,5 mg/ml krople do oczu roztwór 10 ml

Producent: URSAPHARM POLAND SP.Z O.O.

Cena: 20.30zł

W celu leczenia i zapobiegania dolegliwością oczu spowodowanym przez katar sienny (alergiczne zapalenie spojówek) u dorosłych i dzieci w wieku 4 lat i powyżej. Leczenie dolegliwości oczu spowodowanych przez alergie na substancje, takie jak roztocza kurzu domowego lub sierść zwierząt (całoroczne zapalenie spojówek) u dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i powyżej. 

MERCK SP.Z O.O. Cebionmulti krople doustne 10 ml

MERCK SP.Z O.O. Cebionmulti krople doustne 10 ml

Producent: MERCK SP.Z O.O.

Cena: 11.59zł

Zapobieganie niedoborom witamin lub uzupełnienie istniejących niedoborów, np. w trakcie i po długotrwałych schorzeniach, szczególnie infekcjach przebiegających z podwyższoną temperaturą ciała; w okresie szybkiego wzrostu i rozwoju organizmu; w okresie intensywnego wysiłku fizycznego, jak również podczas stosowania diety eliminacyjnej.

COLFARM Witamilki witamina k+d3 aerozol 10 ml (data ważności <span class=31.01.2016)" style="float: right;" />

COLFARM Witamilki witamina k+d3 aerozol 10 ml (data ważności 31.01.2016)

Producent: COLFARM

Cena: 15.06zł

1 aplikacja (naciśnięcie pompki) na dobę.Opakowanie produktu wystarcza na 76 dni postępowania dietetycznego

PHARMENA Dermena Lash odżywka do rzęs i brwi 10 ml

PHARMENA Dermena Lash odżywka do rzęs i brwi 10 ml

Producent: PHARMENA

Cena: 30.12zł

Najlepsze efekty osiąga się, stosując odżywkę dermena® lash raz dziennie – wieczorem. Stosować preparat po dokładnym umyciu/demakijażu okolic oczu, na czystą i suchą skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść jednym pociągnięciem aplikatora na skórę powiek u nasady rzęs i/lub bezpośrednio na skórę brwi. Nie spłukiwać. Produkt może być stosowany w sposób ciągły. Polecany osobom mającym wrażliwe oczy i noszącym soczewki kontaktowe. Przed użyciem należy zdjąć szkła kontaktowe.

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Systane Hydration krople do oczu 10 ml

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Systane Hydration krople do oczu 10 ml

Producent: ALCON POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 35.49zł

w terapii zespołu suchego oka, oraz w nawilżaniu i nawadnianiu silikowowo - hydrożelowych oraz miękkich soczewek kontaktowych jednorazowych oraz noszonych w trybie dziennym lub przedłużonym.

ESTETICA Dermo Pharma Argan Therapy serum multiaktywne 10 ml

ESTETICA Dermo Pharma Argan Therapy serum multiaktywne 10 ml

Producent: ESTETICA

Cena: 4.92zł

Kroplę serum rozgrzej w dłoniach i wmasuj we włosy suche lub po umyciu.

NOVARTIS Otrivin dla dzieci (0,05%) aerozol do nosa 10 ml

NOVARTIS Otrivin dla dzieci (0,05%) aerozol do nosa 10 ml

Producent: NOVARTIS

Cena: 13.08zł

Nadmierne przekrwienie błony śluzowej nosa występujące w przebiegu przeziębienia, kataru siennego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, zapalenia zatok.Produkt leczniczy ułatwia odpływ wydzieliny z zapalnie zmienionych zatok przynosowych.Dzięki zmniejszaniu przekrwienia błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej może być stosowany wspomagająco w zapaleniu ucha środkowego.Otrivin dla dzieci ułatwia wziernikowanie nosa.Otrivin dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 11 lat.Preparat o działaniu sympatykomimetycznym, głównie na receptory a-adrenergiczne. Zastosowany donosowo zwęża rozszerzone naczynia krwionośne błony śluzowej nosogardła, prowadząc do zmniejszenia przekrwienia i objawów stanu zapalnego. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, ułatwia drenaż zatok obocznych nosa i oddychanie przez nos, a także zwiększa odpływ wydzieliny. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h. Specjalnie opracowany skład preparatu (formuła nawilżająca) zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa.

TAG-POL Olejek lawendowy 10 ml tag pol

TAG-POL Olejek lawendowy 10 ml tag pol

Producent: TAG-POL

Cena: 8.64zł

Masaż: 10ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku, Kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody, -aromatyzacja: 5-10 kropli olejku wymieszać z 2 łyżeczkami wody.

ZAKŁADY FARM. Starazolin HydroBalance One 12 ampułek

ZAKŁADY FARM. Starazolin HydroBalance One 12 ampułek

Producent: ZAKŁADY FARM.

Cena: 13.03zł

STARAZOLIN HydroBalance to nawilżające krople do oczu. Przynoszą szybką ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, zmęczenia oczu oraz uczucia piasku pod powiekami. 

EVELINE COSM Eveline clinical care żel do usuwania skórek 10 ml

EVELINE COSM Eveline clinical care żel do usuwania skórek 10 ml

Producent: EVELINE COSM

Cena: 12.60zł

Profesjonalny preparat, który szybko, łatwo i skutecznie usuwa suche, zgrubiałe i przerośnięte skórki wokół paznokci, bez ryzyka powstawania uszkodzeń. Zapobiega zadzieraniu, pękaniu i narastaniu skórek na płytkę paznokciową. Zawiera olej z awokado, który pielęgnuje, wygładza i intensywnie je nawilża.

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Acidolac Baby krople doustne 10ml

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Acidolac Baby krople doustne 10ml

Producent: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Cena: 22.89zł

Produkt przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w celu wspomagania flory bakteryjnej jelit, w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

MYLAN SP. Z O.O. Nozoil Eukaliptus aerozol do nosa 10ml

MYLAN SP. Z O.O. Nozoil Eukaliptus aerozol do nosa 10ml

Producent: MYLAN SP. Z O.O.

Cena: 25.98zł

Leczenie i/lub łagodzenie objawów suchości błony śluzowej nosa.

NOVARTIS Otrivin 0,05% krople do nosa 10 ml

NOVARTIS Otrivin 0,05% krople do nosa 10 ml

Producent: NOVARTIS

Cena: 15.18zł

Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatokWspomagająco w zapaleniu ucha środkowego i podczas wziernikowania nosa.Preparat o działaniu sympatykomimetycznym, głównie na receptory a-adrenergiczne. Zastosowany donosowo zwęża rozszerzone naczynia krwionośne błony śluzowej nosogardła, prowadząc do zmniejszenia przekrwienia i objawów stanu zapalnego. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, ułatwia drenaż zatok obocznych nosa i oddychanie przez nos, a także zwiększa odpływ wydzieliny. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h. Specjalnie opracowany skład preparatu (formuła nawilżająca) zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa.

KEJ Spółka Cywilna Olejek eteryczny anyżowy 10 ml

KEJ Spółka Cywilna Olejek eteryczny anyżowy 10 ml

Producent: KEJ Spółka Cywilna

Cena: 8.29zł

Ma właściwości dezynfekujące, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wykorzystywany w kosmetyce do pielęgnacji jamy ustnej, w pastach do zębów i płynach do ust. Do smarowania w celu uniknięcia ukąszeń owadów, do zwalczania pcheł i kleszczy. Środek wykrztuśny i antyseptyczny.

MERCK Nasivin 0,05% krople 10 ml

MERCK Nasivin 0,05% krople 10 ml

Producent: MERCK

Cena: 13.98zł

Obrzęk błony śluzowej nosa występujący w przebiegu ostrego nieżytu nosa, naczynioruchowego lub alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok przynosowych, zapalenia trąbki słuchowej, zapalenia ucha środkowego.Sympatykomimetyk działający na receptory a-adrenergiczne. Zwęża naczynia krwionośne, zmniejsza przekrwienie i obrzmienie błony śluzowej nosa, ułatwiając oddychanie. Skurcz naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa prowadzi także do rozszerzenia i udrożnienia przewodów odprowadzających zatok przynosowych oraz oczyszczenia trąbki słuchowej. Działanie preparatu jest szybkie i długotrwałe.

HASCO-LEK PPF Juvit baby d3 krople doustne 10 ml z pompką

HASCO-LEK PPF Juvit baby d3 krople doustne 10 ml z pompką

Producent: HASCO-LEK PPF

Cena: 11.89zł

Profilaktyka niedoboru witaminy D3. Szczególnie polecany dla niemowląt.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Krople walerianowe 35 g HASCO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. Krople walerianowe 35 g HASCO

Producent: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Cena: 3.78zł

W przejściowych stanach napięcia nerwowego oraz w okresowych trudnościach z zasypianiem.

URSAPHARM Allergo-Comod, krople do oczu, 10ml

URSAPHARM Allergo-Comod, krople do oczu, 10ml

Producent: URSAPHARM

Cena: 9.69zł

ostre i przewlekłe alergiczne zapalenie spojówek.

NOVARTIS Xylometazolin Vibrocil 0,1% krople do nosa 10 ml

NOVARTIS Xylometazolin Vibrocil 0,1% krople do nosa 10 ml

Producent: NOVARTIS

Cena: 4.50zł

Nieżyt błony śluzowej nosa spowodowany przeziębieniem lub alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa i zatokWspomagająco w zapaleniu ucha środkowego i podczas wziernikowania nosa.Preparat o działaniu sympatykomimetycznym, głównie na receptory a-adrenergiczne. Zastosowany donosowo zwęża rozszerzone naczynia krwionośne błony śluzowej nosogardła, prowadząc do zmniejszenia przekrwienia i objawów stanu zapalnego. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, ułatwia drenaż zatok obocznych nosa i oddychanie przez nos, a także zwiększa odpływ wydzieliny. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h. Specjalnie opracowany skład preparatu (formuła nawilżająca) zapobiega wysuszaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa.

POLPHARMA Starazolin 0,5 mg/ml krople do oczu 2 x 5 ml

POLPHARMA Starazolin 0,5 mg/ml krople do oczu 2 x 5 ml

Producent: POLPHARMA

Cena: 11.28zł

Lek Starazolin zawiera substancję czynną tetryzolinę, która jest aminą sympatykomimetyczną, pochodną imidazoliny. Po miejscowym zastosowaniu leku do worka spojówkowego, zwężeniu ulegają małe naczynia krwionośne, co powoduje zmniejszenie przekrwienia i obrzęku spojówek.W leczeniu objawowym stanów, którym towarzyszy obrzęk i przekrwienie spojówek, wywołanych czynnikami drażniącymi, takimi jak kurz, dym, soczewki kontaktowe, wiatr, jaskrawe światło słoneczne, chlorowana woda, kosmetyki, a także w alergicznych stanach zapalnych, takich jak: katar sienny i uczulenie na pyłki traw.Starazolin łagodzi objawy towarzyszące: pieczenie, świąd, bolesność, nadmierne łzawienie i podrażnienie.

MCNEIL Sudafed xylospray 1 mg/ml aerozol 10 ml

MCNEIL Sudafed xylospray 1 mg/ml aerozol 10 ml

Producent: MCNEIL

Cena: 10.80zł

Zmniejszenie

FARMAPIA Propolis 3% krople 20 ml

FARMAPIA Propolis 3% krople 20 ml

Producent: FARMAPIA

Cena: 9.18zł

Płyn do stosowania na skórę i błony śluzowe.  Wspomaganie antybiotykoterapii, stany zapalne przewodu pokarmowego, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, stany zapalne wątroby, stany zapalne dróg żółciowych oraz błony śluzowej przewodu pokarmowego, stany obniżonej odporności, nawracające zakażenia górnych dróg oddechowych, grypa, przeziębienia.