Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk - cena 14.33PLN

ecoboard

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk

Producent: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Dawkowanie ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania preparatu ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Tabletki należy przyjmować z niewielką ilością wody.   Uwaga! Podczas przyjmowania leku nie należy pić alkoholu. Alkohol może nasilać działanie niepożądane karbamazepiny ze strony ośrodkowego układu nerwowego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 14.33zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 50 szt.

Skład ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk

Wskazania ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk
Padaczka: napady częściowe złożone (psychoruchowe, skroniowe); napady uogólnione toniczno-kloniczne (grand mal); napady mieszane (włącznie z wymienionymi powyżej lub inne napady częściowe lub uogólnione). Neuralgia nerwu trójdzielnego i językowo-gardłowego. Profilaktyka zaburzeń afektywnych dwubiegunowych u pacjentów nie reagujących na leczenie preparatami litu. 

Przeciwwskazania ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Amizepin tabletki 200 mg 50 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Najczęściej występują na początku leczenia:  zawroty głowy, senność, chwiejność emocjonalna, nudności i wymioty. Zaburzenia układu krwiotwórczego, świąd, wysypka rumieniowa, pokrzywka, martwica naskórka, nadwrażliwość na światło, zmiany zabarwienia skóry, złuszczające zapalenie skóry, rumień wielopostaciowy, plamice, zaostrzenie uogólnionego liszaja rumieniowatego, łysienie, nadmierne pocenie się, zastoinowa niewydolność serca, obrzęki, pogorszenie choroby nadciśnieniowej, niedociśnienie, omdlenia, zapaść, zaostrzenie choroby niedokrwiennej serca, arytmie, zakrzepowe zapalenie żył, uogólnione powiększenie węzłów chłonnych, zaburzenia czynności wątroby, żółtaczka, zapalenie wątroby, reakcje nadwrażliwości charakteryzujące się gorączką, dusznością, zapaleniem płuc; częstomocz, bezmocz, skąpomocz z podwyższonym ciśnieniem krwi, niewydolność nerek, impotencja, białkomocz, ból i zawroty głowy, senność, zaburzenia koordynacji, dezorientacja, znużenie, zaburzenia widzenia, nieprawidłowe ruchy mimowolne, zapalenie nerwów obwodowych i zaburzenia czucia, depresje ze stanami pobudzenia, szumy uszne, przeczulica słuchowa, nudności, wymioty, zespół zaburzeń trawiennych, bóle żołądka, biegunka, zaparcia, brak łaknienia, suchość w jamie ustnej i gardle, bóle stawów i mięśni, kurcze w obrębie kończyn dolnych.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, senność lub zaburzenia widzenia, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługę maszyn. 

POLSKI LEK Magnez + vit.B6 x 60 tabl (polski lek)

POLSKI LEK Magnez + vit.B6 x 60 tabl (polski lek)

Producent: POLSKI LEK

Cena: 6.18zł

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

COLFARM Be Slim Aquaminum 30 tabletek

COLFARM Be Slim Aquaminum 30 tabletek

Producent: COLFARM

Cena: 15.98zł

Zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody w organizmie może pojawiać się na skutek różnych zmian fizjologicznych, bądź hormonalnych zachodzących w organizmie, a także w wyniku nieprawidłowej diety, czy braku aktywności fizycznej.

SANOFI Magne-b6 x 50 tabl

SANOFI Magne-b6 x 50 tabl

Producent: SANOFI

Cena: 11.58zł

Stwierdzony niedobór magnezu, czynnościowe objawy niedoboru (m.in. tężyczka utajona), profilaktykaWspomagająco w miażdżycy, nadciśnieniu, chorobie niedokrwiennej serca, padaczce.Preparat przeciwstresowy, uzupełniający niedobór magnezu w ogranizmie. Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania komórek; zmniejsza pobudliwość i skurcze mięśniowe. Witamina B6 (pirydoksyna) zwiększa syntezę GABA, który pełni funkcję neuroprzekaźnika w organizmie, oraz ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Dzięki synergicznemu działaniu obu składników preparat usuwa stany niepokoju o podłożu psychicznym lub somatycznym, nie upośledzając zdolności uczenia się i koncentracji. Zapobiega także stresom, bólom i zawrotom głowy.

PHARMA NORD Bio-błonnik x 60 tabl

PHARMA NORD Bio-błonnik x 60 tabl

Producent: PHARMA NORD

Cena: 17.28zł

Stosować 4-12 tabletek dziennie, w zależności od potrzeb lub wskazań.

AFLOFARM Prognostil x 10 tabl

AFLOFARM Prognostil x 10 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 8.52zł

2 tabletki dziennie.

LEK S.A. Adavin drazetki 10mg 30 sztuk

LEK S.A. Adavin drazetki 10mg 30 sztuk

Producent: LEK S.A.

Cena: 26.80zł

Zaburzenia ukrwienia mózgu, zaburzenia krążenia obwodowego, zaburzenia krążenia krwi w gałce ocznej, zaburzenia ukrwienia ucha wewnętrznego, szumy uszne, zawroty głowy.   

ZENTIVA Ibalgin 200 mg x 12 tabl powl

ZENTIVA Ibalgin 200 mg x 12 tabl powl

Producent: ZENTIVA

Cena: 4.86zł

Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, migrena, ból zębów, bóle mięśniowe, kostne, stawowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa, bolesne miesiączkowanieGorączka.Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu arachidonowego, co prowadzi do zahamowania syntezy cyklicznych nadtlenków, bezpośrednich prekursorów prostaglandyn. Dobrze i szybko wchłania się z przewodu pokarmowego. Początek działania w leczeniu doraźnym występuje 15-30 min. od podania. Z białkami osocza wiąże się w ponad 90%. Maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1,5-2 h od podania. T0,5 wynosi 2 h. Metabolizowany w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. Wydalany z moczem w 75% w postaci metabolitów i w 14% w postaci niezmienionej.

BEAUFOUR IPS Tanakan 40 mg x 90 tabl powlekanych

BEAUFOUR IPS Tanakan 40 mg x 90 tabl powlekanych

Producent: BEAUFOUR IPS

Cena: 73.80zł

Pomocniczo w zaburzeniach krążenia mózgowego i związanych z tym objawach czynnościowych (zaburzenia koncentracji, szum w uszach, zawroty głowy) oraz w objawach zaburzeń krążenia obwodowego.Usprawnia krążenie obwodowe tętnicze, żylne i włosowate poprawiając ukrwienie o.u.n. Poprawia przepływ krwi w naczyniach poprzez zmniejszenie agregacji płytek krwi i krwinek czerwonych.

CEFAK Cefasel 100 nutri selen-tabs x 20 tabl

CEFAK Cefasel 100 nutri selen-tabs x 20 tabl

Producent: CEFAK

Cena: 28.92zł

1 tabletka dziennie, połknąć bez rozgryzania popijając niewielką ilością płynu.

POLPHARMA Deespa 40 mg x 10 tabl

POLPHARMA Deespa 40 mg x 10 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 4.14zł

Substancja czynna leku – drotaweryna jest syntetyczną pochodną papaweryny. Lek wykazuje działanie rozkurczowe (spazmolityczne) na mięśnie gładkie. Jego działanie spazmolityczne wiąże się z bezpośrednim wpływem na mięśniówkę gładką i jest niezależne od rodzaju unerwienia. Działanie leku szczególnie wyraźnie zaznacza się w stanach skurczowych w obrębie jamy brzusznej, dróg żółciowych, układu moczowego, przewodu pokarmowego oraz układu krążenia.Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamica pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego.Stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz.Wspomagająco:w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, w zespole drażliwego jelita grubego, w zaparciach spastycznych i wzdęciach jelit.w stanach skurczowych w obrębie dróg rodnych: w bolesnym miesiączkowaniu, poronieniu zagrażającym.

123RATIO SP. Z O.O. Atorvastatinum 123ratio 20mg tabletki powlekane 30 sztuk

123RATIO SP. Z O.O. Atorvastatinum 123ratio 20mg tabletki powlekane 30 sztuk

Producent: 123RATIO SP. Z O.O.

Cena: 12.67zł

Lek Atorvastatinum 123ratio jest stosowany do obniżenia stężenia lipidów określanych jako cholesterol i trójglicerydy we krwi, gdy sama dieta niskotłuszczowa i zmiany trybu życia nie są skuteczne. Lek Atorvastatinum 123ratio może być także stosowany w celu zredukowania ryzyka chorób serca, nawet wówczas, gdy stężenie cholesterolu jest prawidłowe. Podczas leczenia należy utrzymywać standardową dietę o zmniejszonej zawartości cholesterolu.

MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A Clatra 20mg tabletki 30 sztuk

MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A Clatra 20mg tabletki 30 sztuk

Producent: MENARINI INTERNATIONAL OPER. LUXEMBURG S.A

Cena: 27.90zł

Objawowe leczenie uczuleniowego zapalenia błony śluzowej nosa i spojówek (sezonowego i całorocznego) oraz pokrzywki.

ROCHE POLSKA SP. Z O.O. Bactrim syrop (240 mg / 5 ml) 100 ml

ROCHE POLSKA SP. Z O.O. Bactrim syrop (240 mg / 5 ml) 100 ml

Producent: ROCHE POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 12.96zł

Zapalenie płuc, ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli. Zakażenia układu moczowo-płciowego u mężczyzn (w tym zapalenie gruczołu krokowego), zakażenia górnych i dolnych dróg moczowych u kobiet oraz zakażenia układu moczowego u dzieci. Zapalenie ucha i zatok (wyłącznie na podstawie antybiogramu). Zakażenia przewodu pokarmowego (m.in. dur brzuszny).

PHARBIO MEDICAL INT.AB Biofer Folic 80 tab

PHARBIO MEDICAL INT.AB Biofer Folic 80 tab

Producent: PHARBIO MEDICAL INT.AB

Cena: 19.94zł

Polecany dla osób z niedoborem żelaza lub kwasu foliowego, dla kobiet planujących ciążę, w ciąży, po porodzie oraz w okresie karmienia piersią

WALMARK Selen 0,1 mg x 30 tabl

WALMARK Selen 0,1 mg x 30 tabl

Producent: WALMARK

Cena: 10.56zł

Stosować 1 tabletkę dziennie po jedzeniu.

GLAXOSMITHKL Rutinoscorbin x 90 tabl

GLAXOSMITHKL Rutinoscorbin x 90 tabl

Producent: GLAXOSMITHKL

Cena: 6.84zł

Stany niedoboru witaminy C i rutyny, wspomaganie odporności organizmu, uszczelnianie naczyń włosowatych, profilaktyka przeziębienia i łagodzenie objawów grypy.Preparat o skojarzonym działaniu witaminy C i glikozydu flawonowego - rutyny. Witamina C jest związkiem niezbędnym w wielu procesach metabolicznych, wspomaga układ odpornościowy, uczestniczy w procesach usuwania wolnych rodników. Rutyna wzmacnia ściany naczyń włosowatych, zapobiega krwawieniom, wybroczynom i żylakom. Dzięki właściwościom przeciwutleniacza rutyna chroni witaminę C, nasilając jej działanie.

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Allertec wapno plus 20 tabletek musujących

ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A. Allertec wapno plus 20 tabletek musujących

Producent: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Cena: 6.29zł

Dla osób podatnych na alergeny.

AFLOFARM Diohespan max 1000 mg x 30 tabl

AFLOFARM Diohespan max 1000 mg x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 20.10zł

Lek posiadający działanie ochronne wobec naczyń żylnych, zmniejszający przepuszczalność naczyń. Wpływa na poprawę napięcia ich ścian, poprawiając powrót krwi z układu żylnego, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w kończynach oraz działa przeciwzapalnie.

PHYTOMEDICA POLSKA SP.Z O.O. ProMyalgan 120 tabletek

PHYTOMEDICA POLSKA SP.Z O.O. ProMyalgan 120 tabletek

Producent: PHYTOMEDICA POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 73.92zł

ProMyalgan to specjalny suplement diety opracowany dla osób cierpiących na fibromialgię. Zawiera on unikalny zestaw 6 ekstraktów stokrotki, winogron, oliwek, ananasa, migdałów i pomarańczy oraz teraz dodatkowo taurynę. proMyalgan często daje poprawę już po paru dniach przyjmowania, nawet jeśli choroba trwała wiele lat.

LEK-AM Prostaceum x 60 tabl

LEK-AM Prostaceum x 60 tabl

Producent: LEK-AM

Cena: 54.66zł

2 tabletki powlekane dziennie. Tabletki należy połknąć i popić wodą. Przyjmować podczas posiłku.

VARIA SP. Z O.O. Humavit Ulga 120 tabletek

VARIA SP. Z O.O. Humavit Ulga 120 tabletek

Producent: VARIA SP. Z O.O.

Cena: 19.94zł

Humavit Ulga polecany jest osbom szczególnie narażonym na przewlekłe zaparcia, zmagającym się z nadwagą oraz pragnącym utrzymać prawidłową wagę i zgrabną sylwetkę.

HECPHARMA Vitaminum B2 Hec na zajady 30 tabletek

HECPHARMA Vitaminum B2 Hec na zajady 30 tabletek

Producent: HECPHARMA

Cena: 7.14zł

Profilaktyka i uzupełnienie niedoborów witamin B2, E i C, w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu. Pomocniczo zestaw witamin B2, E i C można stosować w przypadku pękania kącików ust, zapalenia błony śluzowej kątów ust i czerwieni warg oraz dermatozach.

UNIPHAR SP Z O.O. MB Active 20 tabletek

UNIPHAR SP Z O.O. MB Active 20 tabletek

Producent: UNIPHAR SP Z O.O.

Cena: 6.02zł

MB Active jest produktem opracowanym specjalnie dla osób intensywnie wykonujących pracę intelektualną.

HEXAL POLSKA SP. Z O.O. BisoHEXAL 10 tabletki powlekane 10 mg 30 sztuk

HEXAL POLSKA SP. Z O.O. BisoHEXAL 10 tabletki powlekane 10 mg 30 sztuk

Producent: HEXAL POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 10.50zł

Nadciśnienie tętnicze. Choroba niedokrwienna serca.