Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk - cena 18.99PLN

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Dawkowanie KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę najlepiej przyjmować rano, przed posiłkiem. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 18.99zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 30 szt.

Skład KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk

Wskazania KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk
Leczenie nadciśnienia tętniczego samoistnego i/lub stabilnej choroby wieńcowej u pacjentów, którzy już stosują peryndopryl i amlodypinę w takich samych dawkach. 

Przeciwwskazania KRKA POLSKA SP. Z O.O. Amlessa tabletki 4mg+10mg 30 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Często: ból głowy, zawroty głowy pochodzenia ośrodkowego, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, uczucie mrowienia i drętwienia, senność, zaburzenia widzenia, szum uszny (wrażenie hałasu w uszach), kołatanie serca (bardzo szybka czynność serca), uderzenia gorąca (uczucie gorąca lub ciepła na twarzy), uczucie „pustki” w głowie spowodowane niskim ciśnieniem tętniczym, kaszel, duszność, nudności, wymioty, ból brzucha, zaburzenia smaku, niestrawność lub zaburzenia trawienia, biegunka, zaparcia, reakcje alergiczne (takie jak wysypka skórna, świąd), kurcze mięśni, uczucie zmęczenia, obrzęk (opuchnięcie nóg lub kostek). Niezbyt często: zmiany nastroju, zaburzenia snu, drżenie, omdlenie, utrata czucia bólu, niedrożność nosa lub wyciek z nosa, zmiana częstości wypróżnień, wypadanie włosów, czerwone plamy lub odbarwienia na skórze, ból pleców, mięśni lub stawów, ból w klatce piersiowej, zwiększenie częstości oddawania moczu, szczególnie w nocy, złe samopoczucie, skurcz oskrzeli (ucisk w klatce piersiowej, świszczący oddech i duszność), suchość błony śluzowej jamy ustnej, obrzęk naczynioruchowy (objawy takie jak świszczący oddech, obrzęk twarzy lub języka), zaburzenia dotyczące nerek, impotencja, zwiększona potliwość, powiększenie piersi u mężczyzn, zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała. Występowanie po zastosowaniu leku (szczególnie w początkowym okresie leczenia) takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy lub zmęczenie stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn, do chwili poznania indywidualnej reakcji na lek Amlessa. 

SEQUOIA SP. Z O.O. ENTitis 30 pastylek do ssania sm. truskawkowy

SEQUOIA SP. Z O.O. ENTitis 30 pastylek do ssania sm. truskawkowy

Producent: SEQUOIA SP. Z O.O.

Cena: 41.44zł

To doustny preparat probiotyczny dla dzieci powyżej 3 lat i dorosłych, polecany do postępowania dietetycznego w: profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła oraz w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła, po przebytej anginie (po zakończonej antybiotykoterapii). To pierwszy na świecie doustny preparat S.salivarius BLIS K12, który produkuje lantybiotyki hamujące wzrost drobnoustrojów patogennych, takich jak: S.pyogenes i S.pneumaniae, odpowiedzialnych za infekcje ucha, nosa i gardła. Pastylki do ssania mają pyszny truskawkowy smak.

ENGELHARD ARZNEIMITTEL GMBH & CO KG Isla - Cassis pastylki do ssania 30 sztuk

ENGELHARD ARZNEIMITTEL GMBH & CO KG Isla - Cassis pastylki do ssania 30 sztuk

Producent: ENGELHARD ARZNEIMITTEL GMBH & CO KG

Cena: 12.88zł

Łagodzi kaszel i chrypkę. Wspomagająco w podrażnieniach i stanach zapalnych w obrębie gardła, jamy ustnej, kaszlu, chrypce, suchości gardła spowodowanej długim przebywaniem w pomieszczeniach klimatyzowanych.

MEDICOM INTERNATIONAL S.R.O. Aulin tabletki 100 mg 30 sztuk

MEDICOM INTERNATIONAL S.R.O. Aulin tabletki 100 mg 30 sztuk

Producent: MEDICOM INTERNATIONAL S.R.O.

Cena: 16.09zł

Leczenie ostrego bólu. Leczenie objawowe dolegliwości bólowych w przebiegu zapalenia kości i stawów. Pierwotne bolesne miesiączkowanie. 

BEAUTY FORMULAS Beauty formulas oczyszczające plasterki na krosty i plamy x 30 szt (data ważności 30.08.2016)

BEAUTY FORMULAS Beauty formulas oczyszczające plasterki na krosty i plamy x 30 szt (data ważności 30.08.2016)

Producent: BEAUTY FORMULAS

Cena: 11.58zł

Plasterki są szybkim i skutecznym sposobem walki z krostami i plamami. Przezroczyste okrągłe, mocno przylegające plasterki uwalniają swoje składniki bezpośrednio na krostki i plamy. Pomagają zmniejszyć niedoskonałości skóry, zaczerwienienia, oczyszczają krostki i plamy przyspieszając ich gojenie.Plasterki zawierają w swoim składzie między innymi takie składniki jak:Olejek z drzewa herbacianego - jest najsilniej działającym antyseptykiem spotykanym w naturze. Olejek ma silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwgrzybiczne. Skutecznie działa na bakterie beztlenowe wywołujące zmiany trądzikowe - Propionibacterium acnes.Olejek z drzewa herbacianego pobudza procesy regeneracyjne komórek, rozjaśnia przebarwienia i zapobiega pojawieniu się plam potrądzikowych na skórze. Olejek z drzewa herbacianego jest bardzo skuteczny w leczeniu trądziku, nie uczula i nie wywołuje podrażnień.Olejek z pestek winogron - ma właściwości przeciwzapalne, jest silnym antyutleniaczem, a także doskonałym źródłem witaminy E. Ma działanie kojące, regenerująco-odbudowujące, a także nawilżające i wygładzające. Pomaga podrażnionej i zmęczonej skórze lepiej kontrolować nawilżanie. Reguluje wydzielanie łoju, skutecznie zwalcza zaskórniki.Kwas salicylowy (Salicylic Acid) zawarty w plasterkach wykazuje działanie keratolityczne, pomaga usunąć martwe komórki naskórka, które blokują pory.

APOTEX NEDERLAND BV Apo-Lozart 50mg tabletki powlekane 28 sztuk

APOTEX NEDERLAND BV Apo-Lozart 50mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 15.56zł

W leczeniu nadciśnienia tętniczego w terapii jednym lekiem lub w połączeniu z innymi lekami. Niewydolność serca w niektórych przypadkach. 

PHARMACY LABORATORIES Antyperspirant 30 tabletek

PHARMACY LABORATORIES Antyperspirant 30 tabletek

Producent: PHARMACY LABORATORIES

Cena: 10.10zł

Nadmierna potliwość ciała (pach, rąk, stóp, pleców, skóry głowy), w tym także potliwość związana z menopauzą lub andropauzą.

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Hepacholina 60 tabletek

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Hepacholina 60 tabletek

Producent: NATURELL POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 9.58zł

wspomaganie wątroby przeciążonej w wyniku stosowania nieprawidłowej, ciężkostrawnej diety, utrzymanie prawidłowej pracy wątroby długotrwale narażonej na alkohol, leki czy rożnego rodzaju toksyny, wzbogacenie diety w okresie niedostatku lub zwiększonego zapotrzebowania na witaminy z grupy B oraz cholinę.

DELFARMA SP. Z O.O. Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane (import równoległy) 28 sztuk

DELFARMA SP. Z O.O. Concor Cor 5 5mg tabletki powlekane (import równoległy) 28 sztuk

Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Cena: 17.70zł

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

ADAMED Anesteloc max 20 mg x 14 tabl dojelitowych

ADAMED Anesteloc max 20 mg x 14 tabl dojelitowych

Producent: ADAMED

Cena: 8.52zł

Substancją czynną leku Anesteloc Max jest pantoprazol, który blokuje enzym wytwarzający kwas żołądkowy. W ten sposób lek zmniejsza ilość kwasu w żołądku. Anesteloc Max stosuje się w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Brimoteva krople do oczu roztwór 2mg/ml 5ml

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Brimoteva krople do oczu roztwór 2mg/ml 5ml

Producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Cena: 30.05zł

Obniżanie podwyższonego ciśnienia w gałce ocznej.

AXELLUS Unikalk osteo 1000 x 120 tabl

AXELLUS Unikalk osteo 1000 x 120 tabl

Producent: AXELLUS

Cena: 27.54zł

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 tabletki dziennie (1 tabletka rano/1 tabletka wieczorem), od 11 roku życia.

POLPHARMA Etopiryna x 30 tabl

POLPHARMA Etopiryna x 30 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 7.74zł

Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.Preparat o skojarzonym działaniu składników. Kwas acetylosalicylowy i etenzamid (pochodna kwasu salicylowego) działają przeciwbólowo poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co prowadzi do zmniejszenia wrażliwości nocyceptorów. Salicylany szybko i prawie całkowicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego. Silnie wiążą się z białkami osocza oraz wypierają z połączeń inne leki. Przenikają do płynów ustrojowych i do większości tkanek. T0,5 kwasu acetylosalicylowego wynosi 2-3 h. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe salicylanów. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie po 1-2 h. Przenika do mleka matki, przez barierę krew-mózg i łożyskową. T0,5 wynosi 3-7 h. Metabolizm leku zachodzi w wątrobie, a wydalanie przez nerki.

POLPHARMA Polopiryna max 500 mg x 10 tabl dojelitowych

POLPHARMA Polopiryna max 500 mg x 10 tabl dojelitowych

Producent: POLPHARMA

Cena: 6.48zł

Polopiryna Max zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.Tabletka dojelitowa rozpada się dopiero w jelicie cienkim, przez co zmniejsza się drażniące działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka.

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Witamina B12 Forte 100 tabletek NATURELL

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Witamina B12 Forte 100 tabletek NATURELL

Producent: NATURELL POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 16.35zł

- osobom będącym na diecie wegetariańskiej, ze względu na niedostatek tej witaminy w ich pożywieniu, - osobom starszym, ponieważ wraz z wiekiem dochodzi do zaburzeń w procesie jej wchłaniania.

RHONE-POULENC RORER, THERAPLIX Maalox 400 mg x 40 tabletek

RHONE-POULENC RORER, THERAPLIX Maalox 400 mg x 40 tabletek

Producent: RHONE-POULENC RORER, THERAPLIX

Cena: 10.78zł

Leczenie objawowe związanych z nadkwaśnością zaburzeń ze strony górnego odcinka przewodu pokarmowego: nieżytu żołądka, zarzucania wstecznego treści żołądkowej do przełyku w przebiegu przepukliny roztworu przełykowego przepony, niestrawność (zgaga) z powodu nadkwaśności Wspomagająco w leczeniu choroby wrzodowej dwunastnicy, choroby wrzodowej żołądka.

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Cezera 5mg tabletki powlekane 20 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Cezera 5mg tabletki powlekane 20 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 16.83zł

Leczenie objawów związanych z chorobami alergicznymi, takimi jak: alergiczny nieżyt nosa (alergiczne zapalenie błon śluzowych nosa i oczu) oraz pokrzywka, często występująca - przewlekła samoistna pokrzywka.

APOTEX NEDERLAND BV LipiForma 30 kapsułek

APOTEX NEDERLAND BV LipiForma 30 kapsułek

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 14.68zł

Suplement diety zawierający naturalny składnik pro-zdrowotny, który przyczynia się do utrzymania zdrowego układu sercowo-naczyniowego.

SCHERING-PLOUGH S.A. Aerius 0,5mg/ml roztwór doustny 150ml

SCHERING-PLOUGH S.A. Aerius 0,5mg/ml roztwór doustny 150ml

Producent: SCHERING-PLOUGH S.A.

Cena: 26.40zł

Łagodzenie objawów w przebiegu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

OLIMP LABORATORIES Olimp Bio Silica 30 kapsułek

OLIMP LABORATORIES Olimp Bio Silica 30 kapsułek

Producent: OLIMP LABORATORIES

Cena: 11.61zł

Produkt przeznaczony w szczególności dla kobiet, dbających o piękny wygląd oraz prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci.

ARROW POLAND S.A. Atorvastatin Arrow 10mg 30 tabletek

ARROW POLAND S.A. Atorvastatin Arrow 10mg 30 tabletek

Producent: ARROW POLAND S.A.

Cena: 6.74zł

Atorvastatin Arrow jest stosowany do zmniejszenia stężenia lipidów określanych jako cholesterol i triglicerydy we krwi, gdy dieta ubogotłuszczowa i zmiana trybu życia nie są skuteczne. U osób ze zwiększonym ryzykiem choroby serca Atorvastatin Arrow może także być stosowany w celu zmniejszenia ryzyka chorób serca, nawet wówczas, gdy stężenie cholesterolu jest prawidłowe. Podczas leczenia należy kontynuować stosowanie standardowej diety zmniejszającej stężenie cholesterolu.

ROTTAPHARM Fortilase x 20 tabl powlekanych

ROTTAPHARM Fortilase x 20 tabl powlekanych

Producent: ROTTAPHARM

Cena: 25.74zł

1 tabletka dziennie.

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Cusi Erythromycin 0,5% maść oczna 3,5g

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Cusi Erythromycin 0,5% maść oczna 3,5g

Producent: ALCON POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 19.75zł

Leczenie powierzchownych zakażeń oka wywołanych przez drobnoustroje wrażliwe na erytromycynę.

INNOTECH Phlebodia 600 mg x 30 tabl powlekanych

INNOTECH Phlebodia 600 mg x 30 tabl powlekanych

Producent: INNOTECH

Cena: 26.94zł

Łagodzenie objawów niewydolności krążenia żylnego: bólu i uczucia ciężkości nóg. Dolegliwości spowodowane odleżynami, zmuszające do zmiany pozycji ciała. Nasilenie objawów choroby hemoroidalnej. Terapia uzupełniająca w przypadku podatności naczyń włosowatych na pękanie.Preparat zwiększający napięcie naczyń żylnych. Działa ochronnie na naczynia, normalizuje ich przepuszczalność i redukuje zastój żylny. Zmniejsza podatność małych naczyń krwionośnych na pękanie.

PHARMA NORD Bio-chrom x 30 tabl

PHARMA NORD Bio-chrom x 30 tabl

Producent: PHARMA NORD

Cena: 24.60zł

Stosować 1 tabletkę dziennie, o ile nie zalecono inaczej.