Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ROLAND Amol 100 ml - cena 14.76PLN

testy na prawo jazdy

ROLAND Amol 100 ml

ROLAND Amol 100 ml

Producent: ROLAND

Dawkowanie ROLAND Amol 100 ml
Od lat znajduje szerokie zastosowanie np. przy złym samopoczuciu, przy przeziębieniu, w bólach głowy, bólach mięśniowych i w dolegliwościach trawiennych.Amol może być stosowany zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.

Cena: 14.76zł

Waga: 0.00kg

Postać: Płyny doustne

Opakowanie: 100 ml

Skład ROLAND Amol 100 ml
1 g leku zawiera substancje czynne:MENTHOLUM (Mentol) 17,23 mgCITRONELLAE AETHEROLEUM (Olejek cytronelowy) 1,00 mgCARYOPHYLLI FLORIS AETHEROLEUM (Olejek goździkowy) 1,00 mgCINNAMOMI ZEYLANICI CORTICIS AETHEROLEUM (Olejek cynamonowy) 2,40 mgLIMONIS AETHEROLEUM (Olejek cytrynowy) 5,70 mgMENTHAE PIPERITAE AETHEROLEUM (Olejek mięty pieprzowej) 2,40 mgLAVANDULAE AETHEROLEUM (Olejek lawendowy) 2,40 mgoraz substancje pomocnicze:etanol 96 vol. % (638 mg),woda.

Wskazania ROLAND Amol 100 ml

Przeciwwskazania ROLAND Amol 100 ml

NORD FARM SP.Z O.O. SINUDAFEN BABY syrop 100 ml

NORD FARM SP.Z O.O. SINUDAFEN BABY syrop 100 ml

Producent: NORD FARM SP.Z O.O.

Cena: 14.68zł

1 łyżeczka (5ml) podczas posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć. Wystąpienie rozwarstwienia i delikatnego osadu nie stanowi wady produktu

NUTRICIA Nutridrink protein czekolada 200 ml

NUTRICIA Nutridrink protein czekolada 200 ml

Producent: NUTRICIA

Cena: 8.82zł

1-3 opakowania na dobę jako uzupełnienie diety naturalnej. Produkt gotowy do spożycia, przeznaczony do picia. Najlepiej podawać schłodzony. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.Uwaga: Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt nieodpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie stosować u niemowląt i dzieci w wieku poniżej 3 lat. Stosować ostrożnie u dzieci w wieku 3-6 lat. Nie stosować u pacjentów z galaktozemią. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

QUEISSER Doppel herz vital tonik 750 ml PUSZKA OZDOBNA

QUEISSER Doppel herz vital tonik 750 ml PUSZKA OZDOBNA

Producent: QUEISSER

Cena: 38.04zł

Stosować doustnie 2–3 razy dziennie po 20 ml (2 łyżki stołowe) preparatu najlepiej podczas posiłku.

SEW-MED MEDICAL MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA polarny lód 100 ml

SEW-MED MEDICAL MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA polarny lód 100 ml

Producent: SEW-MED MEDICAL

Cena: 12.58zł

Maść Niedźwiedzia tworzy na skórze pielęgnacyjno – ochronną warstwę, zapewniając długotrwałe działanie. Stosować w okolicach stawów, mięśni oraz pleców. Szczególnie polecana dla osób uprawiających sport i osób starszych.

VITIS PHARMA Dicotuss baby med syrop 100 ml

VITIS PHARMA Dicotuss baby med syrop 100 ml

Producent: VITIS PHARMA

Cena: 14.10zł

Syrop należy stosować w kaszlu suchym bądź mokrym.Działanie syropu polega na łagodzeniu podrażnień, ochronie błony śluzowej i ułatwianiu usuwania śluzu. Wspomaga on ponadto nawilżanie błony śluzowej oraz upłynnia śluz, dzięki czemu jest on łatwiej odkrztuszany.Wyjątkowa formuła syropu bogata w substancje śluzowe chroni błonę śluzową przed podrażnieniami.Miód zawarty w syropie działa ochronnie i nawilżająco, ponadto nadaje produktowi smak przyjemny dla dziecka.

ONKOMED Ozonella oliwka ozonowana 100 ml

ONKOMED Ozonella oliwka ozonowana 100 ml

Producent: ONKOMED

Cena: 32.70zł

Ozonella® przeznaczona jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego, miejscowego. Zaleca się stosowanie 2 – 3 razy dziennie nakładając preparatna skórę, w szczególności na miejsca o zmienionym wyglądzie, nawet bezpośrednio na rany (preparat jest jałowy, wykazuje działania bakteriobójcze). W odpowiednich przypadkach zastosować „opatrunek” (patrz „opatrunek”). Widoczne zmiany wynikające ze stosowania preparatu, można zaobserwować już w ciągu 5-ciu dni regularnego stosowania.Objawy naturalne / występujące w trakcie stosowania Ozonelli:Powiększenie się zmiany – spowodowane jest miejscowym „odpadaniem” naskórka co stanowi jej naturalne oczyszczanie zmiany.Dyskomfort przy dotyku (krótkotrwałe) – spowodowane jest rozszerzaniem się naczynek podskórnych krwionośnych wokół miejsca stosowania, co skutkuje dobrymukrwieniem i odżywieniem skóry .Zaczerwienienie – jest efektem dobrze rozszerzonych naczynek podskórnych krwionośnych wokół zmiany. Różowa „obwódka” wokół zmiany – świadczy o szybkim procesie działania.„Opatrunek”:1. Ozonellę® nanieść bezpośrednio (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia czy mycia zmiany) na całą powierzchnię zmiany tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą. Następnie nałożyć jałowy (gazik) i zabandażować lub zakleić plastrem.2. Ozonellę® nanieść na jałową gazę. Tak przygotowaną gazę przyłożyć do miejsca zmienionego chorobowo, tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia czy mycia miejsca aplikacji). Następnie zabandażować lub zakleić plastrem.3. Zmiany suche (bez wysięku) należy uprzednio zwilżyć solą fizjologiczną, następnie nałożyć „opatrunek” (pkt 1 lub 2).4. Na zmiany skórne, otarcia, nałożyć Ozonellę® i pozostawić powierzchnię odkrytą. Nie trzeba stosować „opatrunku”.Efekty uboczne:

WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Clemastinum syrop (1 mg / 10 ml) 100 ml

WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Clemastinum syrop (1 mg / 10 ml) 100 ml

Producent: WARSZAWSKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Cena: 4.50zł

Tabletki i syrop - objawowe leczenie alergicznego nieżytu nosa (katar, kichanie, świąd, łzawienie), łagodzenie objawów alergii skórnej (pokrzywka, kontaktowe zapalenie skóry, wyprysk atopowy, świąd, obrzęk naczynioruchowy). Roztwór do wstrzykiwań jako leczenie wspomagające we wstrząsie anafilaktycznym i obrzęku naczynioruchowym, zapobiegawczo przed zabiegiem mogącym wywołać uwolnienie histaminy (np. przed podaniem środka kontrastowego).

LEFROSCH PU-H-P VLOSTIC Light Płyn Vitalizer na dzień do włosów i skóry głowy 100ml

LEFROSCH PU-H-P VLOSTIC Light Płyn Vitalizer na dzień do włosów i skóry głowy 100ml

Producent: LEFROSCH PU-H-P

Cena: 18.68zł

Włosy osłabione, zniszczone, ze skłonnością do wypadania, osłabione zabiegami kosmetycznymi i medycznymi. Włosy bez właściwej kondycji . Nadmierna utrata włosów. To lekki tonik do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dzięki zastosowaniu multifunkcjonalnego składu hamuje wypadanie włosów oraz wzmacnia ich strukturę. Preparat VLOSTIC LIGHT nie obciąża włosów, nadaje włosom gładkość i połysk, a także ułatwia ich rozczesywanie.

BMS SP. Z O.O. FRESH OFF spray 100 ml

BMS SP. Z O.O. FRESH OFF spray 100 ml

Producent: BMS SP. Z O.O.

Cena: 12.58zł

Fresh off to preparat w postaci sprayu, który dzięki temu, że charakteryzuje się specyficznym zapachem, działa odstraszająco na komary, kleszcze i inne uciążliwe owady. Może być stosowany przez całą rodzinę.

TEVA Ambroxol 123ratio 3 mg/ml roztwór doustny 100 ml

TEVA Ambroxol 123ratio 3 mg/ml roztwór doustny 100 ml

Producent: TEVA

Cena: 6.42zł

Ambroxol 123ratio zawiera jako substancję czynną ambroksolu chlorowodorek. Należy on do grupy leków mukolitycznych, pomagających oczyścić drogi oddechowe z nadmiernej ilości śluzu.Ambroxol 123ratio jest stosowany w leczeniu chorób dróg oddechowych, wymagających usuwania śluzu (plwociny) u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 2 lat. Lek rozrzedza śluz ułatwiając jego usunięcie.

ELFA PHARM Elfa Pharm Intensive Hair Therapy naturalny olejek łopianowy do włosów 100 ml

ELFA PHARM Elfa Pharm Intensive Hair Therapy naturalny olejek łopianowy do włosów 100 ml

Producent: ELFA PHARM

Cena: 10.02zł

Olejek nanieść równomiernie pipetką na skórę głowy, lekkimi, masującymi ruchami wcierać go do wchłonięcia, nałożyć polietylenowy czepek i owinąć głowę ręcznikiem. Po 2-3 godzinach zmyć ciepłą wodą z szamponem.Stosowanie profilaktyczne: opisaną procedurę powtórzyć 1-2 razy w tygodniu przez 2 miesiące.Terapia intensywna: stosować codziennie przez 3 tygodnie. Po miesiącu powtórzyć terapię.

DONUM NATUREA II S.C. A.KOŁODZIEJ Krem do rąk aloesowy 100ml

DONUM NATUREA II S.C. A.KOŁODZIEJ Krem do rąk aloesowy 100ml

Producent: DONUM NATUREA II S.C. A.KOŁODZIEJ

Cena: 2.38zł

Glicerynowy krem do rąk z wyciągiem z aloesu, bogaty w składniki odżywcze. Doskonale nawilża, natłuszcza i delikatnie rozjaśnia naskórek. Łatwo wchłania się w skórę. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

AFLOFARM Tran skandynawski havet cytrynowy 250 ml

AFLOFARM Tran skandynawski havet cytrynowy 250 ml

Producent: AFLOFARM

Cena: 17.10zł

Dzieciom powyżej 3 roku życia podawać 2,5 ml płynu/24h.Osobom dorosłym podawać 5 ml płynu/24h.

MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA Biseptol zawiesina doustna (240 mg / 5 ml) 100 ml

MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA Biseptol zawiesina doustna (240 mg / 5 ml) 100 ml

Producent: MEDANA PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA

Cena: 12.71zł

Ostre zakażenia dróg oddechowych oraz leczniczo i zapobiegawczo w zapaleniu płuc wywołanym przez Pneumocystis carinii, zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie ucha środkowego, zakażenie nerek i dróg moczowych, zakażenia bakteryjne narządów płciowych, zakażenia przewodu pokarmowego wywołane szczepami z rodzaju Salmonella, Shigella, Escherichia coli, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych wywołane szczepami wrażliwymi, zakażenia ropne skóry. Nie należy stosować w leczeniu anginy paciorkowcowej.

DAR NATURY Sedomix mixtura uspokajająca 125 g

DAR NATURY Sedomix mixtura uspokajająca 125 g

Producent: DAR NATURY

Cena: 11.04zł

Stany ogólnego pobudzenia nerwowego, napięcia, niepokoju, w skłonnościach do nadmiernej pobudliwości nerwowej i trudności z zasypianiem.Preparat pochodzenia naturalnego o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie.

SALUS INTERN Floradix saludynam tonik 250 ml

SALUS INTERN Floradix saludynam tonik 250 ml

Producent: SALUS INTERN

Cena: 34.56zł

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 20 ml dwa razy dziennie najlepiej przed porannym i wieczornym posiłkiem,Dzieci między 5-12 rokiem życia: 10 ml trzy razy dziennie,Dzieci między 3-4 rokiem życia: 5 ml trzy razy dziennie,zmieszać z niewielką ilością letniej wody lub soku owocowego.

ASEPTA Oregasept h97 olejek z oregano 100 ml

ASEPTA Oregasept h97 olejek z oregano 100 ml

Producent: ASEPTA

Cena: 75.72zł

Stosować 4 krople rozcieńczone w około 1/3 szklanki płynu 2-3 razy dziennie.Rozcieńczyć w przynajmniej 1/3 szklanki wody, soku lub herbaty.

PIERRE FABRE Elgydium płyn z fluorem do płukania jamy ustnej (zielony) 200 ml (data ważności 31.05.2017)

PIERRE FABRE Elgydium płyn z fluorem do płukania jamy ustnej (zielony) 200 ml (data ważności 31.05.2017)

Producent: PIERRE FABRE

Cena: 15.12zł

Należy dokładnie płukać jamę ustną połową miarki płynu przez 30sekund. Stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów.

COLFARM Ultralac rich x 10 kaps

COLFARM Ultralac rich x 10 kaps

Producent: COLFARM

Cena: 4.44zł

Stosować 1 kapsułkę dziennie.Kapsułkę połknąć, popijając szklanką zimnego lub letniego płynu (woda lub mleko).Kapsułkę można otworzyć a następnie rozpuścić jej zawartość w zimnym lub letnim płynie (woda lub mleko). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

FARMAPIA Tussic syrop 100 ml

FARMAPIA Tussic syrop 100 ml

Producent: FARMAPIA

Cena: 8.10zł

1 łyżka stołowa 3 razy dziennie.

SANDOZ GMBH ACC mini 200mg/1ml roztwór doustny 100ml

SANDOZ GMBH ACC mini 200mg/1ml roztwór doustny 100ml

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 13.38zł

ACC mini stosuje się krótkotrwale jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z objawami zakażenia w obrębie górnych dróg oddechowych.

NP PHARMA Babicum - syrop z babki lancetowatej 100 ml

NP PHARMA Babicum - syrop z babki lancetowatej 100 ml

Producent: NP PHARMA

Cena: 7.92zł

Doustnie. Stosować 2-5 razy co 2-3 h. Dzieci powyżej 3 r.ż. po 1/2 łyżeczki; dzieci w wieku od 7 r. ż. po 1 łyżeczce; dorośli po 1 łyżce stołowej.

NORD FARM Imunord baby syrop 100 ml

NORD FARM Imunord baby syrop 100 ml

Producent: NORD FARM

Cena: 25.02zł

1 łyżeczka (5 ml) podczas posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć. Wystąpienie rozwarstwienia i delikatnego osadu nie stanowi wady produktu.

OLIMP LABS Olimp AAKG 7500 Extreme Shot grejfrutowy 25 ml

OLIMP LABS Olimp AAKG 7500 Extreme Shot grejfrutowy 25 ml

Producent: OLIMP LABS

Cena: 8.52zł

Przy wysiłku fizycznym – 1 porcję tj. 1/2 ampułki (12,5ml) przed treningiem; dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej 1 porcję tj. 1/2 ampułki (12,5ml) jednorazowo na około 30 minut przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.