Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk - cena 41.73PLN

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Producent: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Dawkowanie PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu. Spożywanie alkoholu i palenie tytoniu zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 41.73zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 60 szt.

Skład PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Wskazania PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk
Reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zapalenie ścięgien i kaletek maziowych. Napad dny moczanowej. Można stosować również jako lek przeciwbólowy w bólach o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu, np. w bolesnym miesiączkowaniu. 

Przeciwwskazania PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Anapran 550 mg tabletki powlekane 60 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Zaparcia, zaburzenia dyspeptyczne, bóle brzucha, nudności, niestrawność, biegunka, zapalenie jamy ustnej. Rzadziej zaburzenia funkcji wątroby, krwawienia z przewodu pokarmowego, perforacje, owrzodzenia, wymioty. Ponadto: bóle i zawroty głowy, rumień, obrzęki, duszność, kołatanie serca, upośledzenie czynności nerek, zmiany obrazu krwi, bóle i osłabienie mięśni, zaburzenia koncentracji, złe samopoczucie i depresja, zaburzenia snu, bezsenność, łysienie, zapalenie skóry, osutka, uszkodzenie słuchu, niewydolność serca, eozynofilowe zapalenie płuc, reakcje anafilaktyczne, gorączka i dreszcze. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. zawroty głowy, zaburzenia widzenia, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. 

UNI-PHAR SP Z O.O. Magnez + B6 500mg 50 tabletek + 50 gratis UNIPHAR

UNI-PHAR SP Z O.O. Magnez + B6 500mg 50 tabletek + 50 gratis UNIPHAR

Producent: UNI-PHAR SP Z O.O.

Cena: 6.28zł

Produkt stanowi uzupełnienie diety w magnez i witaminę B6. Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niedobory magnezu w organizmie niekorzystnie wpływają na mięsień sercowy, co zwiększa ryzyko wystąpienia niedotlenienia i stanu niedokrwienia serca oraz sprzyja powstawaniu stresów. Witamina B6 wspomaga działanie magnezu i jego działanie przeciwstresowe.

VARIA Humavit v drożdże piwne z vit a+e+c x 200 tabl

VARIA Humavit v drożdże piwne z vit a+e+c x 200 tabl

Producent: VARIA

Cena: 11.16zł

2 razy dziennie po 2 tabletki w trakcie lub po posiłku, popijać wodą.

ACTAVIS Aspifox 75 mg x 30 tabl dojelitowych

ACTAVIS Aspifox 75 mg x 30 tabl dojelitowych

Producent: ACTAVIS

Cena: 4.74zł

Prewencja wtórna zawału mięśnia sercowego. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów ze stabilną dławicą piersiową. Niestabilna dławica piersiowa w wywiadzie, z wyjątkiem ostrej fazy. Zapobieganie zatkaniu przeszczepu naczyniowego po kardiochirurgicznym zabiegu wszczepienia pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass). Angioplastyka wieńcowa z wyjątkiem ostrej fazy. Profilaktyka wtórna u pacjentów po przebytym przejściowym niedokrwieniu mózgu (TIA) i incydentach niedokrwienia mózgowo-naczyniowego (CVA), pod warunkiem wykluczenia krwawień wewnątrzmózgowych. Preparat nie jest zalecany w sytuacjach wymagających nagłej pomocy. Zastosowanie jest ograniczone do prewencji wtórnej w leczeniu przewlekłym.Kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek: blokuje cyklooksygenazę w płytkach krwi poprzez acetylację, co hamuje syntezę tromboksanu A2. Hamowanie syntezy tromboksanu A2 jest nieodwracalne. Dawki wielokrotne 20-325 mg hamują aktywność enzymatyczną od 30 do 95%. Ze względu na nieodwracalny charakter wiążący, działanie utrzymuje się przez czas życia trombocytów (7-10 dni). Działanie hamujące nie wyczerpuje się podczas długotrwałego leczenia, a aktywność enzymatyczna płytek krwi stopniowo powraca w ciągu 24-48 h po przerwaniu leczenia. Kwas acetylosalicylowy wydłuża czas krwawienia średnio o ok. 50-100%, ale obserwowano indywidualne zmiany w tym zakresie. Po podaniu doustnym kwas acetylosalicylowy jest szybko i całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, głównie w proksymalnym odcinku jelita cienkiego. Znaczna część dawki jest hydrolizowana do kwasu salicylowego w ścianie jelita podczas wchłaniania. Stopień hydrolizy zależy od szybkości wchłaniania. Po przyjęciu preparatu maksymalne stężenia w osoczu kwasu acetylosalicylowego i kwasu salicylowego są osiągane po ok. odpowiednio 5 h i 6 h po podaniu na czczo. Jeśli tabletki przyjmowane są z pokarmem, maksymalne stężenia w osoczu osiągane są ok. 3 h później. Kwas acetylosalicylowy, jak również główny metabolit, kwas salicylowy, są w dużym stopniu wiązane z białkami osocza i szybko dystrybuowane do wszystkich części ciała. Kwas salicylowy powoli przenika do płynu stawowego, przenika przez barierę łożyska i do mleka matki. Kwas acetylosalicylowy jest szybko metabolizowany do kwasu salicylowego z T0,5 15-30 min. Kwas salicylowy jest następnie przekształcany, głównie w sprzężenia z glicyną i kwasem glukuronowym, a niewielka część do kwasu gentyzynowego. Kinetyka eliminacji kwasu salicylowego jest zależna od dawki, ponieważ metabolizm jest ograniczony przez zdolność enzymów wątrobowych. T0,5 w fazie eliminacji wynosi 2-3 h po podaniu małych dawek, 12 h po zastosowaniu dawek przeciwbólowych oraz 15-30 h po podaniu dużych dawek terapeutycznych lub zatruciu. Kwas salicylowy i jego metabolity są wydalane głównie przez nerki.

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Tonaxinum Forte na noc 60 tabletek

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Tonaxinum Forte na noc 60 tabletek

Producent: NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Cena: 17.28zł

Tonaxinum Forte na noc znajduje zastosowanie: Ułatwiając zasypianie i wspomagając fizjologiczny sen bez efektu porannego zmęczenia. Redukując nocne budzenie się, Kojąc nerwy i ułatwiając wyciszenie organizmu przed snem.

GEMI HepaDetox x 20 tabl

GEMI HepaDetox x 20 tabl

Producent: GEMI

Cena: 9.24zł

1-2 tabletki dziennie.Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia.

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Tonaxinum Forte na dzień 30 tabletek

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Tonaxinum Forte na dzień 30 tabletek

Producent: NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Cena: 17.28zł

- wspomaga łagodzenie stanów napięcia nerwowego, - pomaga utrzymanie czujności umysłu oraz równowagi emocjonalnej, - wspomaga koncentrację oraz relaksację organizmu.

LEK-AM SP. Z O.O. P.F. Melatonina 1 mg 90 tabletek

LEK-AM SP. Z O.O. P.F. Melatonina 1 mg 90 tabletek

Producent: LEK-AM SP. Z O.O. P.F.

Cena: 20.89zł

Melatonina jest występującym naturalnie w organizmie człowieka hormonem regulującym rytm dnia i nocy - Melatonina LEK-AM jest syntetycznie produkowanym odpowiednikiem tego hormonu. Lek Melatonina LEK-AM stosowany jest wspomagająco w: zaburzeniach snu związanych z zaburzeniami rytmu snu i czuwania, np. w zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych, lub w związku z pracą zmianową zaburzeniach rytmu dobowego snu i czuwania u pacjentów niewidomych.

GLAXO WELLCOME S.A. Cutivate 0,05% krem 15g

GLAXO WELLCOME S.A. Cutivate 0,05% krem 15g

Producent: GLAXO WELLCOME S.A.

Cena: 11.14zł

Leczenie zmian zapalnych i świądu w przebiegu chorób skóry, odpowiadających na leczenie kortykosteroidami: wyprysku, świerzbiączki, łuszczycy, liszaja płaskiego, tocznia rumieniowatego (postaci skórnej), łojotokowego zapalenia skóry.

VIRDE Citrus paradisi x 60 tabl

VIRDE Citrus paradisi x 60 tabl

Producent: VIRDE

Cena: 26.94zł

3 razy dziennie po 2 tabletki (należy popić dostateczną ilością płynu)

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Linea 30+ 120 tabletek (2 x 60tabletek)

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Linea 30+ 120 tabletek (2 x 60tabletek)

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 37.25zł

 Wspomagająco przy odchudzaniu dla osób po 30-tym roku życia

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Tavurin 30 tabletek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Tavurin 30 tabletek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 11.24zł

Preparat polecany dla osób z nawracającymi infekcjami dróg moczowych. Preparat zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

WALMARK Cynk active x 60 tabletek

WALMARK Cynk active x 60 tabletek

Producent: WALMARK

Cena: 16.08zł

1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć podczas lub po posiłku i popić szklanką wody.

VIPHARM S.A. Atrozol tabletki powlekane 1 mg 28 sztuk

VIPHARM S.A. Atrozol tabletki powlekane 1 mg 28 sztuk

Producent: VIPHARM S.A.

Cena: 74.24zł

Leczenie zaawansowanego raka sutka u kobiet po menopauzie. Leczenie uzupełniające wczesnego raka sutka u kobiet po menopauzie, u których stwierdzono w nowotworze obecność receptorów estrogenowych. 

H.LUNDBECK A/S Cipramil tabletki powlekane 20mg 28 sztuk

H.LUNDBECK A/S Cipramil tabletki powlekane 20mg 28 sztuk

Producent: H.LUNDBECK A/S

Cena: 75.99zł

Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych nawracających.

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Nifuroksazyd 100 mg 24 tabletki RICHTER

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Nifuroksazyd 100 mg 24 tabletki RICHTER

Producent: GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 6.59zł

Ostre i przewlekłe biegunki pochodzenia bakteryjnego. Inne schorzenia przebiegające z biegunką.

GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A. Codipar 500 Mg 50 tabletek

GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A. Codipar 500 Mg 50 tabletek

Producent: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Cena: 9.68zł

Bóle głowy i zębów, Bóle mięśniowe, stawowe i kostne, Bolesne miesiączki, Bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych, W gorączce w przebiegu przeziębienia lub grypy.

SOLGAR Solgar All-in-One x 100 tabl

SOLGAR Solgar All-in-One x 100 tabl

Producent: SOLGAR

Cena: 43.26zł

1 do 2 tabletek trzy razy dziennie.

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Azalia 75 mcg tabletki powlekane 28 sztuk

GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O. Azalia 75 mcg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: GEDEON RICHTER POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 28.70zł

Doustna antykoncepcja hormonalna (także dla matek karmiących piersią).

ICN POLFA RZ Laktocer+zn x 40 tabl

ICN POLFA RZ Laktocer+zn x 40 tabl

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 31.08zł

1 tabletka 2 razy dziennie

DIAGNOSIS Kwas foliowy biotter 0,4 mg x 30 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

DIAGNOSIS Kwas foliowy biotter 0,4 mg x 30 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

Producent: DIAGNOSIS

Cena: 3.84zł

Dorośli 1 tabletka dziennie pomiędzy posiłkami popijając wodą. W okresie ciąży i podczas karmienia piersią według zaleceń lekarza.

SOLGAR Solgar Wapń Magnez plus Bor x 100 tabl

SOLGAR Solgar Wapń Magnez plus Bor x 100 tabl

Producent: SOLGAR

Cena: 41.28zł

1 do 3 tabletek dziennie.

APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF Dromin 550 mg 100 tabletek

APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF Dromin 550 mg 100 tabletek

Producent: APIPOL-FARMA SP. Z O.O. PPF

Cena: 22.91zł

Środek ogólnie wzmacniający, uzupełniający niedobory witamin z grupy B i składników mineralnych. Preparat zawierający drożdże Saccharomyces cerevisiae, wzbogacony składnikami mineralnymi, przeznaczony dla młodzieży w okresie dojrzewania i intensywnego wzrostu oraz dla osób dorosłych w okresie osłabienia organizmu wynikającego z niezrównoważonej diety i przemęczenia.

EMO-FARM Altacet 1 g x 6 tabl

EMO-FARM Altacet 1 g x 6 tabl

Producent: EMO-FARM

Cena: 9.24zł

Obrzęki po stłuczeniach tkanek i stawów.Preparat do przygotowywania roztworu o działaniu ściągającym. Zmniejsza obrzęk tkanek, łagodzi odczyny zapalne i powoduje złagodzenie bólu w obrębie ogniska zapalnego.

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Broncho-Vaxom dla dzieci granulat 30 saszetek

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Broncho-Vaxom dla dzieci granulat 30 saszetek

Producent: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO

Cena: 61.25zł

Leczenie wspomagające bakteryjnych infekcji dróg oddechowych, oskrzeli, gardła, krtani, nosa, zatok przynosowych i uszu. Preparat zalecany jest do stosowania w powikłaniach bakteryjnych zakażeń wirusowych układu oddechowego, zwłaszcza u dzieci i osób w podeszłym wieku. Lek stosuje się również w zapobieganiu nawrotom infekcji układu oddechowego i ich przejściu w stan przewlekły.