Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml - cena 7.68PLN

BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

Producent: BIOGENED

Dawkowanie BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml
Dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorośli: 2 razy 5 ml (łyżeczka) dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Cena: 7.68zł

Waga: 0.00kg

Postać: Syropy

Opakowanie: 110 ml

Skład BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

Wskazania BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

Przeciwwskazania BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml
Niezalecany dla osób wrażliwych i uczulonych na składniki preparatu.

HERBAPOL LUB Syrop owocowa spiżarnia malina z kwiatem lipy 550g/420 ml

HERBAPOL LUB Syrop owocowa spiżarnia malina z kwiatem lipy 550g/420 ml

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 4.98zł

Syropy owocowe Herbapol to smaczne, gęste, wydajne i naturalne produkty – nie zawierają konserwantów ani barwników. Mogą być wykorzystywane do sporządzania zimnych i gorących napojów, z wodą gazowaną lub niegazowaną, można je również dodawać do herbaty, napojów, koktajli a nawet dań i deserów (np. naleśników, kisieli, lodów, gofrów).

NES PHARMA AVILIN Balsam Gastro płyn 110 ml

NES PHARMA AVILIN Balsam Gastro płyn 110 ml

Producent: NES PHARMA

Cena: 33.99zł

Płyn spełnia na błonach śluzowych rolę opatrunku adhezyjnego, zastępując naturalną barierę śluzową. Dolegliwości związane z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżytem żołądka, nadkwaśnością, zgagą, refluksem. Płyn zabezpiecza błony śluzowe przewodu pokarmowego przed agresywnymi i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

MSFARMA Tymianek z podbiałem plus 20 ziół syrop 120 ml

MSFARMA Tymianek z podbiałem plus 20 ziół syrop 120 ml

Producent: MSFARMA

Cena: 10.26zł

Dzieci powyżej 12 roku życia 3-6 razy dziennie po 1 łyżeczce ( 5 ml). Osoby dorosłe 3 razy dziennie po 10 ml.

NOVASCON Pneumolan syrop 120 ml

NOVASCON Pneumolan syrop 120 ml

Producent: NOVASCON

Cena: 12.66zł

Stosować 1 łyżeczkę (5 ml) podczas posiłku, najlepiej rano.Przed użyciem wstrząsnąć.

SEQUOIA Solbaby tussi syrop dla dzieci powyżej 1 roku 100 ml (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

SEQUOIA Solbaby tussi syrop dla dzieci powyżej 1 roku 100 ml (data ważności 30.11.2015)

Producent: SEQUOIA

Cena: 10.08zł

2,5 ml 3-4 razy dziennie.W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Syrop należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.

AFLOFARM Apetizer krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10 ml

AFLOFARM Apetizer krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10 ml

Producent: AFLOFARM

Cena: 12.84zł

Dzieci powyżej 3 roku życia, w wieku szkolnym oraz młodzież: 10 kropli 2 razy dziennie.Przed podaniem rozcieńczyć w niewielkiej ilości płynu.Pić przed lub podczas posiłku.

POLFARMEX Cerutin junior syrop o smaku truskawkowym 120 ml

POLFARMEX Cerutin junior syrop o smaku truskawkowym 120 ml

Producent: POLFARMEX

Cena: 9.24zł

Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 10 ml produktu (2 łyżeczki do herbaty lub 1 łyżka deserowa) 3 razy dziennie.Przed użyciem wstrząsnąć.

POLPHARMA Ibufen forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku malinowym 100 ml

POLPHARMA Ibufen forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku malinowym 100 ml

Producent: POLPHARMA

Cena: 17.58zł

Lek Ibufen dla dzieci Forte jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących

PLIVA KRAKŕW Ambrosol Teva 30mg/5ml syrop 200 ml

PLIVA KRAKŕW Ambrosol Teva 30mg/5ml syrop 200 ml

Producent: PLIVA KRAKŕW

Cena: 16.26zł

Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych, przebiegające z utrudnieniem odkrztuszania lepkiej wydzieliny oskrzelowej, takie jak: ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli; astma oskrzelowa; mukowiscydoza; rozedma płuc; rozstrzenie oskrzeli; stany zapalne nosa, gardła i zatokPomocniczo w okresie przed- i pooperacyjnym podczas stosowania intensywnej terapii oddechowej.Ambrosol syrop zawiera jako substancję czynną ambroksol, który jest metabolitem bromoheksyny, wykazującym działanie wykrztuśne i mukolityczne. Zmniejsza lepkość śluzu, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych i ułatwia jej usuwanie. W trakcie leczenia często wyraźnie zmniejsza się kaszel i objętość odkrztuszanej plwociny.

NATUR PRODUK Gripovita sambucus syrop 100 ml (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

NATUR PRODUK Gripovita sambucus syrop 100 ml (data ważności 30.11.2015)

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 8.46zł

Od 3 do 6 roku życia - 1-2 łyżeczki 2x dziennie.Od 7 do 12 roku życia - 2-3 łyżeczki 2x dziennie.

LEFROSCH PU-H-P CAPITIS DUO Szampon przeciwłupieżowy 110 ml

LEFROSCH PU-H-P CAPITIS DUO Szampon przeciwłupieżowy 110 ml

Producent: LEFROSCH PU-H-P

Cena: 20.94zł

łupież skóry głowy, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież pstry -wspomagająco.

SOPHARMA Ambrotaxer 15 mg/5 ml syrop 100 ml (data ważności 29.02.2016)

SOPHARMA Ambrotaxer 15 mg/5 ml syrop 100 ml (data ważności 29.02.2016)

Producent: SOPHARMA

Cena: 10.02zł

Chlorowodorek ambroksolu, substancja czynna leku Ambrotaxer, zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.Syrop Ambrotaxer jest wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych przebiegających z zaleganiem lepkiej, śluzowej wydzieliny i utrudnieniem jej wykrztuszania.

GALENA Syrop z sulfogwajakolem 125 g (Galena)

GALENA Syrop z sulfogwajakolem 125 g (Galena)

Producent: GALENA

Cena: 5.76zł

Lek jest wskazany w stanach utrudnionego

POLPHARMA Bobotic forte krople 30 ml

POLPHARMA Bobotic forte krople 30 ml

Producent: POLPHARMA

Cena: 18.42zł

W celu łagodzenia objawów, takich jak kolka, wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie, niestrawność, związanych z nagromadzeniem gazu w obrębie przewodu pokarmowego:niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: 3 krople przed, w trakcie lub po każdym posiłku (nie należy przyjmować więcej niż 18 kropli na dobę)dzieci w wieku od 2 lat do 12 lat: 6 kropli przed, w trakcie lub po każdym posiłku (nie należy przyjmować więcej niż 36 kropli na dobę)W przypadku przygotowań do badań diagnostycznych:w dniu poprzedzającym badania należy przyjąć:niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: 3 krople 2 razy na dobędzieci w wieku od 2 lat do 12 lat: 6 kropli 2 razy na dobęrano w dniu badania, na czczo, należy przyjąć:niemowlęta od 28 dnia życia i dzieci do 2 lat: 3 kropledzieci w wieku od 2 lat do 12 lat: 6 kropliPrzed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką do uzyskania jednolitego płynu.Butelka wyposażona jest w kroplomierz, za pomocą którego należy odliczyć zalecaną ilość kropli, które można podać do buzi dziecka przy pomocy dołączonej do opakowania łyżeczki lub nakroplić na smoczek przed podaniem go dziecku. Odmierzoną ilość płynu można wymieszać z niewielką ilością przegotowanej, ostudzonej wody, stosowanej odżywki(mleka) lub innego niegazowanego płynu.

NOVASCON Thonsilan syrop 120 ml

NOVASCON Thonsilan syrop 120 ml

Producent: NOVASCON

Cena: 17.10zł

Preparat należy odmierzyć łyżeczką i podać w trakcie lub po posiłku:dzieci od 4 do 9 lat: 2 x 5 ml syropu dzienniedzieci powyżej 9 lat: 3 x 5 ml syropu dziennie

BIOGENED Dermedic Regenist płyn micelarny 200 ml

BIOGENED Dermedic Regenist płyn micelarny 200 ml

Producent: BIOGENED

Cena: 20.10zł

Skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.Do demakijażu i oczyszczania okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu z objawami starzenia.Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.Nie narusza równowagi hydrolipidowej naskórka.Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).Nie pozostawia filmu na skórze.

SOLPHARM Kolaktaza krople 10 ml

SOLPHARM Kolaktaza krople 10 ml

Producent: SOLPHARM

Cena: 28.86zł

Kolaktaza może być stosowana zarówno podczas karmienia piersią, jak i mlekiem modyfikowanym.Karmienie piersiąDo wysterylizowanego, plastikowego pojemnika wlej kilka łyżeczek mleka z piersi. Dodaj 4 krople Kolaktazy. Podaj tak przygotowane mleko dziecku za pomocą łyżeczki i kontynuuj karmienie piersią jak zwykle.Mleko modyfikowanePrzygotuj mleko zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Dodaj 4 krople Kolaktazy do ciepłego mleka.Uwaga: nie dodawaj Kolaktazy do gorącego mleka. Wstrząśnij dobrze butelkę i podaj dziecku. Niewykorzystaną mieszankę wyrzuć.Przygotowywanie mleka do późniejszego wykorzystaniaPrzygotuj mleko zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Dodaj 2 krople Kolaktazy do ciepłego mleka i wstaw do lodówki na minimum 4 godziny. Mieszanka musi zostać wykorzystana w ciągu 12 godzin od momentu jej przygotowania.Podgrzej mieszankę do temperatury w jakiej podajesz dziecku mleko. Niewykorzystaną mieszankę wyrzuć.Gotowa mieszankaPodgrzej mleko. Dodaj 4 krople Kolaktazy do ciepłego mleka. Uwaga: nie dodawaj Kolaktazy do gorącego mleka. Wstrząśnij dobrze butelkę i podaj dziecku. Niewykorzystaną mieszankę wyrzuć.

BOIRON Drosetux syrop 150 ml

BOIRON Drosetux syrop 150 ml

Producent: BOIRON

Cena: 20.04zł

DROSETUX jest lekiem o działaniu przeciwkaszlowym. Nie powoduje objawów ubocznych. Nie stwierdzono przeciwwskazań do jego stosowania. Można go stosować równolegle z innymi lekami, a także w czasie ciąży i karmienia piersią.DROSETUX jest lekiem kompleksowym zawierającym 10 składowych w niskich potencjach, pozbawionym alkoholu. Drosera działa przede wszystkim na suchy, napadowy kaszel podobny do ataków krztuśćca. Belladonna wykazuje działanie przy wysuszeniu błon śluzowych dróg oddechowych a szczególnie krtani i tchawicy, połączonym z odczuciem bólu, chrypką i bezgłosem. Coccus cacti łagodzi napadowy kaszel z uczuciem łaskotania w gardle, z odksztuszaniem lepkiej wydzieliny śluzowej. Corallium rubrum łagodzi podrażnienie wywoływane wysiękiem w obrębie błon śluzowych dróg oddechowych. Cuprum polecane jest w przypadkach nagle występujących i gwałtownych ataków kaszlu z dusznościami, przypominających krztusiec. Solidago stosuje się w przypadku chronicznego kaszlu z trudnościami w odkrztuszaniu wydzieliny.

GEMI Plantagen syrop 125 g (Gemi)

GEMI Plantagen syrop 125 g (Gemi)

Producent: GEMI

Cena: 4.20zł

Działa łagodnie przeciwzapalnie na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza przekrwienie błon śluzowych. Wyciąg z liścia babki lancetowatej zawiera glikozydy irydoidowe (aukubozyd, katalpol), garbniki oraz wykazuje działanie przeciwbakteryjne i ściągające.Jest to produkt leczniczy przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.W nieżytach górnych dróg oddechowych oraz zmianach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

MICROFARM Syrop prawoślazowy alti-sir 125 g

MICROFARM Syrop prawoślazowy alti-sir 125 g

Producent: MICROFARM

Cena: 3.30zł

Działanie preparatu oparte jest na występujących w korzeniu prawoślazu związkach śluzowych, wykazujących właściwości powlekające, łagodzące i osłaniające.suchy kaszelstany zapalne górnych dróg oddechowych

OLEOFARM Akron sept junior syrop 100 ml

OLEOFARM Akron sept junior syrop 100 ml

Producent: OLEOFARM

Cena: 10.98zł

Dzieci powyżej 3-go roku życia – 10 ml (2 łyżeczki załączone do opakowania) 3 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PLIVA KRAKŕW Ambrosol Teva 15mg/5ml syrop 200 ml

PLIVA KRAKŕW Ambrosol Teva 15mg/5ml syrop 200 ml

Producent: PLIVA KRAKŕW

Cena: 13.92zł

Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych połączone z nieprawidłową sekrecją wydzieliny oskrzelowej jak np: mukowiscydoza (cystic ffcrosis), przewlekłe zapalenie oskrzeli, obturacyjne zapalenie oskrzeli, dychawica oskrzelowa (astma), stany zapalne nosogardzieliPomocniczo w okresie przed- i pooperacyjnym podczas stosowania intensywnej terapii oddechowej.Preparat posiada właściwości mukolityczne. Powoduje rozrzedzenie śluzu, ułatwia usuwanie gęstej wydzieliny z dróg oddechowych. Dzięki swym właściwościom ułatwia odkrztuszanie plwociny, znacznie poprawia oddychanie i w przebiegu leczenia prowadzi do normalizacji śluzu. Często zmniejsza się wyraźnie kaszel i objętość odkrztuszanej plwociny. Ze względu na dobrą tolerancję może być stosowany długotrwale.

HERBAPOL POZ Bronchopect syrop 120 ml

HERBAPOL POZ Bronchopect syrop 120 ml

Producent: HERBAPOL POZ

Cena: 11.34zł

Zalecane dzienne spożycie: 3 x 15 ml (3 łyżki stołowe).

NP PHARMA Zdrovit magnum junior syrop 150 ml

NP PHARMA Zdrovit magnum junior syrop 150 ml

Producent: NP PHARMA

Cena: 19.86zł

Zdrovit Magnum Junior zawiera specjalną kompozycję soli magnezowych. Magnez jest pierwiastkiem niezbędnym dla zapewnienia prawidłowych procesów metabolicznych, kostnienia i wzrostu u dzieci. Wpływa kojąco na układ nerwowy.Zdrovit Magnum Junior uzupełnia niedobór magnezu w organizmie dziecka oraz zapobiega rozwojowi jego deficytu zarówno w okresie zwiększonego zapotrzebowania, jak również w przypadku niedostatecznej jego podaży.Smak pomarańczowy.