Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk - cena 39.39PLN

https://korkowy.pl/rolka-z-korka-kruszonego-8mmx1mx3m.html

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Dawkowanie APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować wieczorem, przed pójściem spać.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 39.39zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 28 szt.

Skład APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk

Wskazania APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk
Leczenie łagodnej i średnio ciężkiej postaci otępienia w chorobie Alzheimera.

Przeciwwskazania APOTEX EUROPE B.V. Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Bardzo często: biegunka, nudności, ból głowy. Często: przeziębienie, jadłowstręt, omamy, pobudzenie, agresywne zachowanie, omdlenia, zawroty głowy, bezsenność, wymioty, zaburzenia żołądkowe, wysypka skórna, świąd, kurcze mięśni, nietrzymanie moczu, uczucie zmęczenia, ból,wypadki. Niezbyt często: napady padaczkowe, bradykardia, krwawienia z przewodu pokarmowego, owrzodzenia żołądka i dwunastnicy. Rzadko: zaburzenia rytmu serca, zaburzenia czynności wątroby.   Choroba Alzheimera może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługi maszyn i nie wolno wykonywać tych czynności, chyba że lekarz stwierdzi, że mogą być bezpiecznie wykonywane. Ponadto, lek Apo-Doperil może powodować zmęczenie, zawroty głowy i skurcze mięśni, w takim przypadku nie wolno prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn. 

ICN POLFA RZESZÓW S.A. Adipine 5mg tabletki 30 sztuk

ICN POLFA RZESZÓW S.A. Adipine 5mg tabletki 30 sztuk

Producent: ICN POLFA RZESZÓW S.A.

Cena: 7.80zł

Nadciśnienie tętnicze. Profilaktyka stabilnej dławicy piersiowej oraz dławicy naczynioskurczowej (Prinzmetala) dusznicy bolesnej. Lek nie jest wskazany do leczenia ostrych ataków dusznicy bolesnej. 

WALMARK Varixinal x 30 tabl

WALMARK Varixinal x 30 tabl

Producent: WALMARK

Cena: 35.16zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum Cardio Omega-3 60 kapsułek

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum Cardio Omega-3 60 kapsułek

Producent: UNIPHARM SP. Z O.O.

Cena: 19.58zł

Przeznaczony jest dla osób dorosłych chcących zadbać o swój układ krążenia.

POLFA ŁÓDŹ S.A. Magnesium B6 Skurcze 60 tabletek

POLFA ŁÓDŹ S.A. Magnesium B6 Skurcze 60 tabletek

Producent: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Cena: 6.95zł

Dla osób dbających o prawidłową kurczliwość mięśni, narażonych na powstawanie kurczy mięśni, skurcze nóg, drgania powiek), na niedobory potasu i magnezu w diecie (diety odchudzające, spożywanie dużej ilości kawy lub alkoholu), oraz na niedobory potasu i magnezu w wyniku nadmiernej ich utraty (intensywne ćwiczenia fizyczne, nadmierna potliwość, wymioty, biegunka) 

INPHARM SP Z O.O. Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane (import równoległy) 28 sztuk

INPHARM SP Z O.O. Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane (import równoległy) 28 sztuk

Producent: INPHARM SP Z O.O.

Cena: 14.80zł

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

ALTANA PHARMA AG Controloc 20 tabletki dojelitowe 20 mg 14 sztuk

ALTANA PHARMA AG Controloc 20 tabletki dojelitowe 20 mg 14 sztuk

Producent: ALTANA PHARMA AG

Cena: 6.30zł

Leczenie choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, choroby refluksowej przełyku oraz zapobieganie jej nawrotom, leczenie zespołu Zollingera i Ellisona. Zapobieganie owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym stosowaniem niewybiórczych niesteroidowych leków przeciwzapalnych u osób z grup zwiększonego ryzyka wymagających długotrwałego stosowania tych leków.

NOVASCON Detramax 600 mg x 60 tabl powlekanych + Detramax żel 75 ml GRATIS !!!

NOVASCON Detramax 600 mg x 60 tabl powlekanych + Detramax żel 75 ml GRATIS !!!

Producent: NOVASCON

Cena: 23.16zł

Stosować 1 tabletkę powlekaną dwa razy dziennie.Preparat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku rano i wieczorem.Popić wodą.

AFLOFARM Belissa intense 40+ x 50 tabl

AFLOFARM Belissa intense 40+ x 50 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 10.98zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Lokomotiv drażetki 8 sztuk

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Lokomotiv drażetki 8 sztuk

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 8.85zł

Lokomotiv to lek na bazie składników naturalnych, zawierający wyciąg z kłącza imbiru stosowany w profilaktyce objawów choroby lokomocyjnej takich jak: nudności i wymioty podczas podróży samochodem, autobusem lub innym środkiem lokomocji. Po zastosowaniu można prowadzić pojazdy (preparat nie powoduje senności).

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. No-Spa Comfort 40mg 20 tabletek

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. No-Spa Comfort 40mg 20 tabletek

Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Cena: 9.79zł

-  stany skurczowe mięśni gładkich  związane z chorobami dróg żółciowych:kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera; -  stany skurczowe mięśni gładkich dróg moczowych: kamica nerkowa, kamica moczowodowa, zapalenie miedniczek nerkowych, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne parcie na mocz.

SANDOZ GMBH Amlopin 5 mg tabletki 30 sztuk

SANDOZ GMBH Amlopin 5 mg tabletki 30 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 10.56zł

Nadciśnienie tętnicze. Profilaktyka stabilnej lub naczynioskurczowej (Prinzmetala) dusznicy bolesnej. Amlodypina może być stosowana w skojarzeniu z diuretykami, β-blokerami, ACE-inhibitorami, azotanami lub nitrogliceryną. Lek nie jest wskazany do leczenia ostrych ataków dusznicy bolesnej. 

PLIVA KRAKŕW Flegamina x 20 tabl

PLIVA KRAKŕW Flegamina x 20 tabl

Producent: PLIVA KRAKŕW

Cena: 11.10zł

Astma oskrzelowa, choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie krtani.Syntetyczna pochodna alkaloidu wazycyny o silnym działaniu wykrztuśnym i mukolitycznym. Rozrzedza gęstą wydzielinę w oskrzelach przez depolimeryzację kwaśnych polisacharydów. Jednocześnie pobudza gruczoły śluzowe do produkcji mniej lepkiego śluzu. Ułatwia transport rzęskowy wydzieliny w oskrzelach. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. T0,5 wynosi 6,5 h. Jest wydalana z moczem, głównie w postaci metabolitów. Przenika przez barierę łożyska i do mleka matki.

BERLIN-CHEMIE Flavamed 30 mg x 20 tabl

BERLIN-CHEMIE Flavamed 30 mg x 20 tabl

Producent: BERLIN-CHEMIE

Cena: 10.44zł

Wspomagająco w ostrych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych, przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej wydzieliny (zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, rozstrzenia oskrzeli o różnej etiologii, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa, okres przed- i pooperacyjny, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym).Lek wykazujący działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pęcherzykach płucnych oraz zmniejsza jego lepkość. Zwiększa aktywność rzęsek nabłonka oddechowego i wydzielanie surowiczej wydzieliny oskrzelowej przez co ułatwia transport śluzu w drogach oddechowych. Po podaniu doustnym szybko i całkowicie wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1-3 h. T0,5 wynosi 7-12 h. W 80-90% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie. Wydalany w 85-90% z moczem w postaci metabolitów związanych z kwasem glukuronowym, pozostałe 10% wydalane jest z kałem. U osób z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek wydalanie ambroksolu i jego metabolitów ulega istotnemu wydłużeniu. Ambroksol przenika przez barierę łożyska i do mleka matki, a także do płynu mózgowo-rdzeniowego.

AFLOFARM Sesja x 50 tabl

AFLOFARM Sesja x 50 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 15.24zł

Dorośli i młodzież szkolna: 2 razy dziennie po 1 tabletce.

QUEISSER Doppel herz aktiv dla diabetyków+morwa x 40 tabl

QUEISSER Doppel herz aktiv dla diabetyków+morwa x 40 tabl

Producent: QUEISSER

Cena: 17.04zł

Stosować 1 tabletkę dziennie razem z posiłkiem, popijając obficie. W celu osiągnięcia właściwego efektu zalecane jest przyjmowanie preparatu przez co najmniej kilka miesięcy.

HERBAPOL WRO Cratonic x 30 tabl powl

HERBAPOL WRO Cratonic x 30 tabl powl

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 10.50zł

Preparat Cratonic to naturalny lek ziołowy, w skład którego wchodzi wyciąg gęsty z kwiatostanu głogu. Cratonic poprawia pracę mięśnia sercowego, zwiększa przepływ wieńcowy oraz wykazuje działanie przeciwarytmiczne. Zalecany jest w leczeniu łagodnej postaci niewydolności krążenia, bez objawów zastoju. (I – II stopień według NYHA- Nowojorskiego Towarzystwa Kardiologicznego).Stany łatwego męczenia się, łagodne postacie zwolnienia rytmu zatokowego serca, leczenie wspomagające początkowego okresu upośledzonej wydolności serca, odpowiadającej stadiom I i II wg New York Heart Association (NYHA), nie wymagające stosowania innych leków.Preparat zwiększa siłę skurczu mięśnia sercowego, poprawia pracę serca. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych i narządach wewnętrznych. Zwiększa przepływ krwi przez naczynia wieńcowe. Poprawia krążenie żylne, przeciwdziała zastojom żylnym. Działa też przeciwarytmicznie i moczopędnie.

BOEHRINGER INGELHEIM Buscopan 10 mg x 10 tabl powlekanych

BOEHRINGER INGELHEIM Buscopan 10 mg x 10 tabl powlekanych

Producent: BOEHRINGER INGELHEIM

Cena: 12.06zł

Dolegliwości bólowe związane ze skurczami przewodu pokarmowego (np. kolka jelitowa), układu moczowego (kolka nerkowa), dróg żółciowych (kolka wątrobowa) oraz narządu rodnego u kobiet (np. bolesne miesiączkowanie).Lek, będący czwartorzędową pochodną amonową, działa rozkurczowo (spazmolitycznie) na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych i układu moczowego. Blokuje zakończenia nerwów cholinergicznych. Hamuje perystaltykę jelit. Słabo wchłania się z przewodu pokarmowego i tylko w niewielkim stopniu przekracza barierę krew-mózg, nie dając tym samym objawów niepożądanych ze strony o.u.n.

UCB Zyrtec 10 mg x 7 tabl

UCB Zyrtec 10 mg x 7 tabl

Producent: UCB

Cena: 10.80zł

Leczenie przewlekłego oraz sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, alergicznego zapalenia spojówek, przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.Lek przeciwhistaminowy, silny i selektywny antagonista obwodowego receptora histaminowego H1. Wywiera silne i długotrwałe działanie. Hamuje zależną od histaminy wczesną fazę reakcji alergicznej, zmniejsza migrację komórek reakcji zapalnej, m.in. granulocytów kwasochłonnych, oraz zmniejsza uwalnianie mediatorów, związanych z późną fazą odpowiedzi alergicznej. Cetyryzyna jest dobrze wchłaniana z przewodu pokarmowego; pokarm przedłuża wchłanianie, ale nie wpływa na biodostępność leku. Wiąże się w około 93% z białkami osocza. Jest w niewielkim stopniu metabolizowana w wątrobie i wydalana głównie w postaci niezmienionej z moczem. T0,5 we krwi wynosi u dorosłych około 10 h, u dzieci - 5-6 h.

POLPHARMA Acidolac junior x 20 misio-tabl o smaku truskawkowym

POLPHARMA Acidolac junior x 20 misio-tabl o smaku truskawkowym

Producent: POLPHARMA

Cena: 19.32zł

Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli: 1 tabletka dwa razy dziennie w trakcie kuracji antybiotykowej oraz 2 - 3 tygodnie po jej zakończeniu lub indywidualnie według wskazań lekarza.

ICN POLFA RZESZÓW S.A. Chlorchinaldin czarna porzeczka 20 tabletek do ssania Krótka data ważności 31-12-2015

ICN POLFA RZESZÓW S.A. Chlorchinaldin czarna porzeczka 20 tabletek do ssania Krótka data ważności 31-12-2015

Producent: ICN POLFA RZESZÓW S.A.

Cena: 8.45zł

Preparat wskazany do stosowania w stanach zapalnych jamy ustnej, grzybicy jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami, zapaleniu dziąseł, pleśniawkach.

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A. Amotaks tabletki 1 g 16 sztuk

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A. Amotaks tabletki 1 g 16 sztuk

Producent: TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A.

Cena: 16.07zł

Zapalenie ucha, gardła, zatok. Zakażenia układu moczowego. Zakażenia skóry i tkanek miękkich. Zakażenia dolnych dróg oddechowych. Eliminacja Helicobacter pylori. 

COLFARM Melisa x 30 tabl powlekanych

COLFARM Melisa x 30 tabl powlekanych

Producent: COLFARM

Cena: 5.88zł

Stosować 1 tabletkę 3 razy dziennie.

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris 40 mg tabletki powlekane 30 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Atoris 40 mg tabletki powlekane 30 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 27.69zł

Nadmiar cholesterolu we krwi (hipercholesterolemia), nadmiarze tłuszczów we krwi ( hiperlipidemii), gdy reakcja na dietę lub niefarmakologiczne metody leczenia (np. ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała) jest niewystarczające. 

APOTEX EUROPE B.V. ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk

APOTEX EUROPE B.V. ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 17.72zł

Leczenie bólu o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim.