Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz - cena 17.70PLN

VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz

VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz

Producent: VALEANT

Dawkowanie VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz
Zawartość 1 saszetki (10 g) rozpuścić w szklance wody i dokładnie wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Cena: 17.70zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz

Wskazania VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz

Przeciwwskazania VALEANT Aqua slim lemon x 10 sasz
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży, matki karmiące piersią.

VALEANT 4 Flex Silver 30 saszetek

VALEANT 4 Flex Silver 30 saszetek

Producent: VALEANT

Cena: 48.25zł

4Flex suplement diety to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel) naturalnego pochodzenia w formie saszetek z proszkiem.

AFLOFARM Laxinat błonnik proszek 200 g

AFLOFARM Laxinat błonnik proszek 200 g

Producent: AFLOFARM

Cena: 21.78zł

Dorośli: 1-2 czubate łyżeczki proszku na dobę.Należy popić szklanką płynu (wody lub soku).Stosowanie preparatu można rozpocząć od 1 łyżeczki, najlepiej wieczorem.

GALENA Daymag b6 x 20 sasz

GALENA Daymag b6 x 20 sasz

Producent: GALENA

Cena: 15.06zł

1 saszetka na dobę, najlepiej po śniadaniu lub po posiłku głównym.Zawartość saszetki rozpuścić w 100-150 ml (1/2 szklanki) wody o temperaturze pokojowej, zamieszać w celu całkowitego rozpuszczenia proszku. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

POLPHARMA Entero acidolac 10 sasz + 5 saszetek gratis

POLPHARMA Entero acidolac 10 sasz + 5 saszetek gratis

Producent: POLPHARMA

Cena: 17.34zł

Niemowlęta i dzieci do 3. roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3. roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu. W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki. Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem.Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami.

GLAXOSMITHKL Choligrip Hot (Coldrex miodowo - cytrynowy) x 10 sasz

GLAXOSMITHKL Choligrip Hot (Coldrex miodowo - cytrynowy) x 10 sasz

Producent: GLAXOSMITHKL

Cena: 14.22zł

Leczenie objawów grypy, przeziębienia takich jak: bóle głowy, dreszcze, bóle gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem.Paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Wpływ ten wywiera poprzez zahamowanie aktywności syntezy prostaglandyn w ośrodkowym układzie nerwowym. Chlorowodorek fenylefryny (amina sympatykomimetyczna) bezpośrednio oddziałuje na receptory adrenergiczne (z przewagą działania α-adrenergicznego) zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. Kwas askorbowy (witamina C) - witamina z grupy witamin podstawowych, której niedobory mogą wystąpić na początku ostrych zakażeń wirusowych. Paracetamol - ulega szybkiemu i prawie całkowitemu wchłonięciu z przewodu pokarmowego. Szybkość wchłaniania zmniejsza się w przypadku przyjmowania paracetamolu wraz z posiłkiem.

TAKEDA PHARMA Febrisan x 8 sasz

TAKEDA PHARMA Febrisan x 8 sasz

Producent: TAKEDA PHARMA

Cena: 15.66zł

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy: gorączka, dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowe, ból gardła, katar, ból zatok.

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

Producent: SANDOZ

Cena: 12.78zł

Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem.

INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 9.18zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

Producent: POLPHARMA

Cena: 18.00zł

Doustnie.Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3 roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu.W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki.Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Preparat przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.

HASCO-LEK Glukoza proszek 50 g (Hasco)

HASCO-LEK Glukoza proszek 50 g (Hasco)

Producent: HASCO-LEK

Cena: 3.96zł

Glukoza jest cukrem niezbędnym dla człowieka i źródłem energii. Po podaniu doustnym glukoza łatwo się wchłania z przewodu pokarmowego i jest metabolizowana w tkankach oraz częściowo odkładana w wątrobie w postaci glikogenu.Wykazuje także działanie moczopędne.

OLEOFARM Jonolit x 10 sasz smak tutti-frutti

OLEOFARM Jonolit x 10 sasz smak tutti-frutti

Producent: OLEOFARM

Cena: 12.30zł

Dawkowanie preparatu uzależnione jest od stopnia odwodnienia organizmu, etapu nawadniania oraz zaleceń lekarskich. Zgodnie z zaleceniami WHO/UNICEF:Faza nawadniania (pierwsze 4 godziny nawadniania):masa ciała 11 – 15,9 kg (wiek: 3 – 4 lata) - zawartość 4-6 saszetek rozpuścić w 800-1200 ml (zgodnie z instrukcją 1 saszetka na 200 ml wody); podawać małymi porcjamimasa ciała 16 – 29,9 kg (wiek: 5 – 14 lat) - zawartość 6-11 saszetek rozpuścić w 1200-2200 ml (zgodnie z instrukcją 1 saszetka na 200 ml wody); podawać małymi porcjamimasa ciała > 30 kg (wiek: > 15 lat) - zawartość 11-20 saszetek rozpuścić w 2200-4000 ml (zgodnie z instrukcją 1 saszetka na 200 ml wody); podawać małymi porcjamiFaza nawadniania podtrzymującego (dalsze etapy nawadniania):zawartość 1 saszetki rozpuścić zgodnie z instrukcją w 200 ml;podawać 100 – 200 ml płynu po każdym epizodzie wymiotów lub oddanym stolcu biegunkowym;powyżej 15-go roku życia można przyjmować większe ilości płynu nawadniającego.Saszetkę należy otworzyć, a następnie jej zawartość rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody. Przed podaniem schłodzić. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać. Płyn należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Roztwór nie nadaje się do spożycia po upływie 24 godzin po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

KENAY Acai 50 g

KENAY Acai 50 g

Producent: KENAY

Cena: 36.60zł

Acai dzięki uniwersalnej postaci jaką jest proszek można spożywać według uznania np. z jogurtem albo szejkiem mleczno-owocowym. Łatwo rozpuszcza się w płynach.

ICN POLFA RZ 4 flex o smaku czarnej porzeczki x 30 sasz

ICN POLFA RZ 4 flex o smaku czarnej porzeczki x 30 sasz

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 88.56zł

Zawartość saszetki rozmieszać w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu. Mieszać intensywnie do rozpuszczenia proszku. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Tworząca się zawiesina jest naturalną cechą produktu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące).

SEQUOIA Actiferol fe 15 mg x 30 sasz

SEQUOIA Actiferol fe 15 mg x 30 sasz

Producent: SEQUOIA

Cena: 18.12zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w letniej wodzie/napoju lub dodać do pożywienia. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Actiferol Fe™ nie zmienia smaku spożywanych pokarmów.W celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza:Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 1 saszetka dziennie.W stanach niedoboru żelaza i/lub anemii:Niemowlęta i dzieci: dawkowanie pod nadzorem lekarza uzależnione od indywidualnego zapotrzebowania.Dorośli: 2 saszetki dziennie i/lub pod nadzorem lekarza.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 13.26zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobę.Dzieci w wieku 7-12 lat: 2 saszetki na dobę.Proszek należy rozpuścić w ¼ szklanki wody.

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

Producent: SENSILAB

Cena: 16.08zł

Dzieci powyżej 12 miesiąca życia: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji dziecka.Dzieci powyżej 3 lat: jednorazowo 3 saszetki dziennie.Dorośli: jednorazowo 4 saszetki dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji. Zalecaną porcje popić dodatkową ilością płynu.W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może zalecić inne dawkowanie preparatu.

BEAUFOUR IPS Forlax 10 g x 20 sasz

BEAUFOUR IPS Forlax 10 g x 20 sasz

Producent: BEAUFOUR IPS

Cena: 25.56zł

Objawowe leczenie zaparć u dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Preparat może być stosowany jedynie w krótkotrwałym leczeniu wspomagającym, jako uzupełnienie leczenia dietetycznego i odpowiedniego trybu życia.Preparat przeczyszczający o działaniu osmotycznym. Podany doustnie zwiększa objętość płynów jelitowych. Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.

REGIS Recomed krem dyniowy 100 g x 4 sasz (data ważności 16.02.2016)

REGIS Recomed krem dyniowy 100 g x 4 sasz (data ważności 16.02.2016)

Producent: REGIS

Cena: 26.16zł

RECOMED KREM WARZYWNY może być stosowany jako:uzupełnienie diety lub jej częściowe zastąpienie - 1 do 3 porcji dzienniejedyne źródło pożywienia - 5 porcji dziennieAby przygotować wysokobiałkowy i wysokoenergetyczny posiłek wystarczy zawartość saszetki RECOMED KREM WARZYWNY rozpuścić w 200 ml wrzącej wody. W zależności od potrzeb i możliwości można przygotować połowę porcji rozpuszczając odpowiednio połowę zawartości saszetki w 100 ml wrzącej wody.

VALEANT Atopra krem do twarzy hypoalergiczny 50 ml

VALEANT Atopra krem do twarzy hypoalergiczny 50 ml

Producent: VALEANT

Cena: 25.26zł

Polecany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy z wywiadem atopowym, ze skłonnościami do podrażnień, nadmiernie przesuszonej oraz łuszczącej się.Polecany dla delikatnej skóry twarzy reagującej podrażnieniem na wszelkiego rodzaju środki myjące oraz niekorzystne warunki otoczenia.Odbudowuje naturalną warstwę lipidową naskórka, zatrzymuje proces wysuszania skóry, długotrwale nawilża – zawiera Ceramidy III, kwas hialuronowyDziała łagodząco i kojąco na skórę – zawiera pantenol i bisabololZmniejsza szorstkość i zaczerwienienie – zawiera sorbitol i alantoinęRedukuje świąd i zaczerwienienie skóry, działa przeciwzapalnie – zawiera opatentowany składnik SymCalmin® o silnych właściwościach przeciwświądowych, przeciwzapalnych i antyhistaminowychZapewnia brak uczucia lepkości na skórze - nie pozostawia tłustego filmu na skórzeNie zawiera barwników, kompozycji zapachowychFormuła kremu opracowana została w celu zapewnienia intensywnej pielęgnacji i aktywnej ochrony skóry twarzy.

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 12 sasz o smaku cytrynowym

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 12 sasz o smaku cytrynowym

Producent: US PHARMACIA

Cena: 11.88zł

Gripex HotActiv Forte to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

Producent: SOLVAY

Cena: 19.38zł

Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów u niemowląt i dzieci w wieku poniżej 6 lat. Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów i (lub) stosowania odpowiedniej diety u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Poziom nawodnienia doustnego lub dożylnego należy dostosować do ciężkości przebiegu biegunki, wieku pacjenta i innych czynników (np. choroby towarzyszące etc.).

ADAMED Mama coffee naturalna 120 g

ADAMED Mama coffee naturalna 120 g

Producent: ADAMED

Cena: 30.78zł

Poleca się zalanie 3 łyżeczek produktu 150-200 ml gorącej wody i dokładne wymieszanie roztworu. Można pić z mlekiem lub cukrem.Nie przyjmować więcej niż 4 filiżanki kawy dziennie.

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 10.44zł

gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypąbóle o lekkim i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, ból głowy)

VALEANT Chlorchinaldin Szałwia i Miód spray 30 ml

VALEANT Chlorchinaldin Szałwia i Miód spray 30 ml

Producent: VALEANT

Cena: 15.06zł

Produkt należy stosować doustnie.Dorośli: 1 doza (0,17 ml) trzy razy dziennie.