Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ABBOTT Aronta x 30 tabl - cena 62.94PLN

kurtki pikowane duże rozmiary

ABBOTT Aronta x 30 tabl

ABBOTT Aronta x 30 tabl

Producent: ABBOTT

Dawkowanie ABBOTT Aronta x 30 tabl
Stosować 2 tabletki dziennie.

Cena: 62.94zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 30 tabl

Skład ABBOTT Aronta x 30 tabl

Wskazania ABBOTT Aronta x 30 tabl

Przeciwwskazania ABBOTT Aronta x 30 tabl
Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na kurkuminę lub inny składnik preparatu.

NOVASCON Sinulargen x 30 tabl powlekanych

NOVASCON Sinulargen x 30 tabl powlekanych

Producent: NOVASCON

Cena: 28.80zł

Stosować 1 tabletkę dwa razy dziennie.

POLFA ŁÓDŹ Vitaminum B2 Forte 3 mg x 50 tabl (Polfa-Łódź)

POLFA ŁÓDŹ Vitaminum B2 Forte 3 mg x 50 tabl (Polfa-Łódź)

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 3.84zł

Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie. Produkt przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych.

HERBAPOL-WROCLAW S.A. Taninal 20 tabletek

HERBAPOL-WROCLAW S.A. Taninal 20 tabletek

Producent: HERBAPOL-WROCLAW S.A.

Cena: 7.99zł

stosuje się tradycyjnie w biegunkach oraz w przypadku zatruć pokarmowych.

PURITAN'S PR Vita-femin x 30 kaps

PURITAN'S PR Vita-femin x 30 kaps

Producent: PURITAN'S PR

Cena: 29.52zł

Kobiety dorosłe powinny stosować jedną kapsułkę dziennie.

AVET PHARMA S.K.A Morwa Biała Plus Fasolamina 60 tabletek

AVET PHARMA S.K.A Morwa Biała Plus Fasolamina 60 tabletek

Producent: AVET PHARMA S.K.A

Cena: 12.67zł

Morwa Biała PLUS FASOLAMINA suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem, szczególnie podczas odchudzania. Zmniejszone przyswajanie węglowodanów, pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych Niacyna, tiamina, witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu Fasolamina występująca w ekstrakcie z nasion białej fasoli wpływa na wchłanianie skrobi z pokarmów bogatych w skrobię (ryż, ziemniaki, chleb, kukurydza) i jej trawienie. Ekstrakt z liści morwy białej może przyczynić sie do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka. Ekstrakt z liści morwy białej, dzięki zawartości substancji wpływających na działanie enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów, ogranicza ich wchłanianie po posiłku.

ZAKŁADY FARM. COLFARM Głóg 90 tabletek

ZAKŁADY FARM. COLFARM Głóg 90 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARM. COLFARM

Cena: 15.24zł

Korzystnie wpływa na krążenie i pracę serca.

BERLIN-CHEMI Raniberl max 150 mg x 20 tabl powlekanych

BERLIN-CHEMI Raniberl max 150 mg x 20 tabl powlekanych

Producent: BERLIN-CHEMI

Cena: 7.56zł

Ranitydyna hamuje wydzielanie kwasu solnego w żołądku, co powoduje ustąpienie dolegliwości związanych z nadmiernym wydzielaniem kwasu solnego: nadkwaśności, zgagi, bólów w nadbrzuszu.Objawowe leczenie dolegliwości żołądkowych niezwiązanych z chorobą organiczną przewodu pokarmowego, takich jak niestrawność (dyspepsja), zgaga, nadkwaśność soku żołądkowego, bóle w nadbrzuszu.Ranitydyna może powodować zmniejszenie wchłaniania ketokonazolu i innych leków, których wchłanianie zależy od kwaśności soku żołądkowego - podczas jednoczesnego stosowania należy zachować przynajmniej 2 godziny przerwy. Sukralfat w dawkach powyżej 2 g zmniejsza wchłanianie leków z grupy antagonistów receptorów histaminowych H2. Leki średnio silnie i silnie zobojętniające treść żołądkową podane równocześnie z ranitydyną mogą zmniejszać jej wchłanianie - jeśli wskazane jest stosowanie takich leków, nie należy ich przyjmować w ciągu 1 godziny przed przyjęciem lub po przyjęciu dawki ranitydyny. Ranitydyna może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych pochodnych kumaryny, takich jak warfaryna, dlatego należy ściśle kontrolować czas protrombinowy w trakcie jednoczesnego leczenia tymi lekami. Ranitydynę i niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. ibuprofen) należy stosować pod kontrolą lekarza; szczególnie dotyczy to osób w podeszłym wieku i osób z chorobą wrzodową w wywiadzie.

COLFARM Cynk 0,01 g 30 tabletek COLFARM

COLFARM Cynk 0,01 g 30 tabletek COLFARM

Producent: COLFARM

Cena: 6.17zł

Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry, paznokci i włosów.

COLFARM Nervocol complex x 30 tabl powlekanych

COLFARM Nervocol complex x 30 tabl powlekanych

Producent: COLFARM

Cena: 8.82zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Contrahist Allergy 5mg 10 tabletek

ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Contrahist Allergy 5mg 10 tabletek

Producent: ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A.

Cena: 5.19zł

Lek Contrahist Allergy jest wskazany u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 6 lat w leczeniu objawów związanych z:  - alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), - przewlekłą pokrzywką idiopatyczną. Contrahist Allergy jest lekiem przeciwalergicznym.

PURITAN'S PR Cardiomin b6 x 60 tabl powlekanych

PURITAN'S PR Cardiomin b6 x 60 tabl powlekanych

Producent: PURITAN'S PR

Cena: 21.12zł

Dorośli: 1-2 tabletki dziennie, podczas posiłku.

ACTAVIS Aspifox 75 mg x 30 tabl dojelitowych

ACTAVIS Aspifox 75 mg x 30 tabl dojelitowych

Producent: ACTAVIS

Cena: 4.74zł

Prewencja wtórna zawału mięśnia sercowego. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów ze stabilną dławicą piersiową. Niestabilna dławica piersiowa w wywiadzie, z wyjątkiem ostrej fazy. Zapobieganie zatkaniu przeszczepu naczyniowego po kardiochirurgicznym zabiegu wszczepienia pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass). Angioplastyka wieńcowa z wyjątkiem ostrej fazy. Profilaktyka wtórna u pacjentów po przebytym przejściowym niedokrwieniu mózgu (TIA) i incydentach niedokrwienia mózgowo-naczyniowego (CVA), pod warunkiem wykluczenia krwawień wewnątrzmózgowych. Preparat nie jest zalecany w sytuacjach wymagających nagłej pomocy. Zastosowanie jest ograniczone do prewencji wtórnej w leczeniu przewlekłym.Kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek: blokuje cyklooksygenazę w płytkach krwi poprzez acetylację, co hamuje syntezę tromboksanu A2. Hamowanie syntezy tromboksanu A2 jest nieodwracalne. Dawki wielokrotne 20-325 mg hamują aktywność enzymatyczną od 30 do 95%. Ze względu na nieodwracalny charakter wiążący, działanie utrzymuje się przez czas życia trombocytów (7-10 dni). Działanie hamujące nie wyczerpuje się podczas długotrwałego leczenia, a aktywność enzymatyczna płytek krwi stopniowo powraca w ciągu 24-48 h po przerwaniu leczenia. Kwas acetylosalicylowy wydłuża czas krwawienia średnio o ok. 50-100%, ale obserwowano indywidualne zmiany w tym zakresie. Po podaniu doustnym kwas acetylosalicylowy jest szybko i całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, głównie w proksymalnym odcinku jelita cienkiego. Znaczna część dawki jest hydrolizowana do kwasu salicylowego w ścianie jelita podczas wchłaniania. Stopień hydrolizy zależy od szybkości wchłaniania. Po przyjęciu preparatu maksymalne stężenia w osoczu kwasu acetylosalicylowego i kwasu salicylowego są osiągane po ok. odpowiednio 5 h i 6 h po podaniu na czczo. Jeśli tabletki przyjmowane są z pokarmem, maksymalne stężenia w osoczu osiągane są ok. 3 h później. Kwas acetylosalicylowy, jak również główny metabolit, kwas salicylowy, są w dużym stopniu wiązane z białkami osocza i szybko dystrybuowane do wszystkich części ciała. Kwas salicylowy powoli przenika do płynu stawowego, przenika przez barierę łożyska i do mleka matki. Kwas acetylosalicylowy jest szybko metabolizowany do kwasu salicylowego z T0,5 15-30 min. Kwas salicylowy jest następnie przekształcany, głównie w sprzężenia z glicyną i kwasem glukuronowym, a niewielka część do kwasu gentyzynowego. Kinetyka eliminacji kwasu salicylowego jest zależna od dawki, ponieważ metabolizm jest ograniczony przez zdolność enzymów wątrobowych. T0,5 w fazie eliminacji wynosi 2-3 h po podaniu małych dawek, 12 h po zastosowaniu dawek przeciwbólowych oraz 15-30 h po podaniu dużych dawek terapeutycznych lub zatruciu. Kwas salicylowy i jego metabolity są wydalane głównie przez nerki.

HELP S.A. PHARMACEUTICALS Pelethrocin 30 tabletek

HELP S.A. PHARMACEUTICALS Pelethrocin 30 tabletek

Producent: HELP S.A. PHARMACEUTICALS

Cena: 17.91zł

Leczenie objawów związanych z niewydolnością żylną kończyn dolnych: - uczucie ciężkości nóg, - ból, - nocne kurcze.

ORPHA-DEVEL HANDELS UND VERTRIEBS GMBH Adepend 50mg tabletki powlekane 28 sztuk

ORPHA-DEVEL HANDELS UND VERTRIEBS GMBH Adepend 50mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: ORPHA-DEVEL HANDELS UND VERTRIEBS GMBH

Cena: 239.99zł

Adepend jest stosowany w ramach ogólnego programu leczenia alkoholizmu w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu choroby, jako lek wspomagający abstynencję oraz zmniejszający potrzebę napicia się alkoholu („pragnienie”). 

BIONORICA Mastodynon x 60 tabl

BIONORICA Mastodynon x 60 tabl

Producent: BIONORICA

Cena: 28.80zł

Zaburzenia cyklu miesiączkowego i/lub niepłodność związana z niewydolnością ciałka żółtego; zespół napięcia przedmiesiączkowego z takimi objawami, jak mastodynia (bolesność piersi), zaburzenia równowagi emocjonalnej, zaparcia, tworzenie się obrzęków, bóle głowy/migrena; mastopatia włóknisto - torbielowata (dysplazja włóknisto-torbielowata sutka).Mastodynon wpływa regulująco na układ podwzgórze-przysadka-jajnik i wyrównuje zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami.

UNIPHARM Vitrum osteo x 60 tabl

UNIPHARM Vitrum osteo x 60 tabl

Producent: UNIPHARM

Cena: 31.32zł

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

STARPHARMA Hepastrong x 40 tabl

STARPHARMA Hepastrong x 40 tabl

Producent: STARPHARMA

Cena: 5.04zł

Spożywać 2 tabletki dziennie popijając wodą.Preparat stosuje się u dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia.

NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA Certican tabletki 0,25 mg 60 sztuk

NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA Certican tabletki 0,25 mg 60 sztuk

Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Cena: 499.99zł

Profilaktyka odrzucania narządu u dorosłych biorców allogenicznych przeszczepów nerek lub serca, u których istnieje małe lub umiarkowane ryzyko immunologiczne odrzucania. Preparat należy stosować w skojarzeniu z cyklosporyną w mikroemulsji i kortykosteroidami.

FARMAPOL Kalivit forte x 60 tabl

FARMAPOL Kalivit forte x 60 tabl

Producent: FARMAPOL

Cena: 12.66zł

Od 1 do 3 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody.

LABORATOIRES BOIRON BOIRON Cocculine 30 tabletek

LABORATOIRES BOIRON BOIRON Cocculine 30 tabletek

Producent: LABORATOIRES BOIRON

Cena: 16.41zł

Choroba lokomocyjna: choroba morska, choroba samochodowa, choroba lotnicza.

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Hepaornityna z choliną APTEO 40 tabletek

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Hepaornityna z choliną APTEO 40 tabletek

Producent: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 7.04zł

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

COLFARM Szałwia x 30 tabl powlekanych

COLFARM Szałwia x 30 tabl powlekanych

Producent: COLFARM

Cena: 6.00zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

LANES Kalms x 100 tabl

LANES Kalms x 100 tabl

Producent: LANES

Cena: 20.04zł

Okresy szczególnego napięcia, stresów i zdenerwowania.Czynne związki preparatu działają uspokajająco w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, wykazują działanie kojące i odprężające. Preparat pozwala łatwiej znosić stresy; może wzmacniać odporność na stresy. Zmniejsza napięcie psychiczne i rozdrażnienie. Lek ułatwia także zasypianie, daje sen zbliżony do naturalnego.

SANDOZ GMBH Bibloc 7,5 mg tabletki powlekane 30 sztuk

SANDOZ GMBH Bibloc 7,5 mg tabletki powlekane 30 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 11.18zł

Wysokie ciśnienie tętnicze krwi. Dławica piersiowa (ból serca). Niewydolność serca, objawiająca się dusznością podczas wysiłku lub zatrzymywaniem płynów w organizmie.