Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz - cena 12.00PLN

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na salicylany, skazy krwotoczne i zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej (np. w cukrzycy, mocznicy, tężyczce), ciężka niewydolność nerek lub wątroby, chorzy z polipami nosa. Nie stosować u leczonych doustnymi preparatami przeciwcukrzycowymi. Fenyloketonuria (preparat zawiera aspartam). Ze względu na zawartość w preparacie kwasu acetylosalicylowego nie podawać dzieciom do lat 12 w przebiegu ospy wietrznej i grypy, a w przebiegu innych chorób gorączkowych u dzieci i młodzieży wskazania do podania kwasu acetylosalicylowego muszą być ustalone przez lekarza (gdy inne środki przeciwgorączkowe są nieskuteczne), ze względu na możliwość wystąpienia zagrażającego życiu zespołu Reye'a. Wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem można stosować w ciąży (doraźnie) i okresie karmienia piersią (doraźne zastosowanie nie wymaga przerwania karmienia). Ostrożnie stosować w przypadku nadwrażliwości na inne leki z grupy NLPZ, chorób alergicznych (astma oskrzelowa, katar sienny), krwotoków macicznych, nadmiernego krwawienia miesiączkowego, przed zabiegami chirurgicznymi (nie przyjmować leku co najmniej przez 5 dni), dny, skazy moczanowej, przebytej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy (a także po przebytych krwawieniach z przewodu pokarmowego), jednoczesnego leczenia lekami przeciwzakrzepowymi, zaburzeń czynności nerek lub wątroby, stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej, nadciśnienia, niewydolności serca, niedoboru G-6-PD oraz osób w podeszłym wieku. Ze względu na zawartość wapnia leku nie stosować w hiperkalcemii i w czasie leczenia tetracyklinami. Ostrożnie stosować przy jednoczesnym podawaniu glikozydów nasercowych.Doustnie. Dorośli: w stanach gorączkowych i bólach o różnorodnej etiologii 1-2 saszetki 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa wynosi 6 saszetek). W chorobach reumatoidalnych: 8 saszetek na dobę w 4 dawkach. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 4 saszetki). Pacjenci w podeszłym wieku: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 3 saszetki). Zawartość saszetki rozpuścić w 1/2 szklanki wody, wymieszać i wypić.

Cena: 12.00zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz
1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 300 mg kwasu askorbowego oraz 1,55 g laktoglukonianu wapnia (co odpowiada 200 mg wapnia).Lek nie zawiera cukru!

Wskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz
Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Przeciwwskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 10.44zł

gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypąbóle o lekkim i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, ból głowy)

OLEOFARM CaDiK x 30 sasz po 9 g

OLEOFARM CaDiK x 30 sasz po 9 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 45.00zł

Dorośli i dzieci powyżej 6-go roku życia 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w niepełnej szklance letniej wody. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

BAYER Aspirin effect 500 mg x 10 sasz

BAYER Aspirin effect 500 mg x 10 sasz

Producent: BAYER

Cena: 11.58zł

Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka.

ADAMED Ibupar forte 400 mg x 10 tabl powlekanych

ADAMED Ibupar forte 400 mg x 10 tabl powlekanych

Producent: ADAMED

Cena: 3.18zł

Ibupar forte jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do umiarkowanego działanie przeciwbólowe oraz działanie przeciwgorączkowe. Ibuprofen jest wchłaniany z przewodu pokarmowego. Maksymalne stężenie ibuprofenu w surowicy występuje po 1 do 2 godzin od podania doustnego. Pokarm i leki zobojętniające sok żołądkowy nie hamują wchłaniania ibuprofenu.Wskazania do stosowania:Bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia).Bolesne miesiączkowanie.

POLFA ŁÓDŹ Alugastrin, 40 tabletek

POLFA ŁÓDŹ Alugastrin, 40 tabletek

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 8.59zł

nadkwaśność soku żołądkowego, uszkodzenia błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołane przez czynniki wrzodotwórcze, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.

FA LANGSTEINER Slimina green coffe x 15 sasz (zielona kawa)

FA LANGSTEINER Slimina green coffe x 15 sasz (zielona kawa)

Producent: FA LANGSTEINER

Cena: 24.24zł

1 do 2 saszetek dziennie.1 saszetkę zalać 1 szklanką gorącej wody. Kawę Slimina Green Coffee można pić na gorąco lub zimno (frappe).Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

HASCO-LEK Ibum x 10 kaps

HASCO-LEK Ibum x 10 kaps

Producent: HASCO-LEK

Cena: 4.02zł

Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania), mięśni, stawów, pourazowe, pooperacyjne, nerwobóle.Bolesne miesiączkowanieStany gorączkowe (m.in przeziębienie, grypa).Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wywiera działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe poprzez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po 1,5 h. Ibuprofen w 99% wiąże się z białkami osocza. Przenika do jam stawowych, gdzie jego stężenie utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Jest metabolizowany w wątrobie. T0,5 we krwi wynosi 2 h. Ibuprofen jest wydalany z moczem w 90% w postaci nieaktywnych metabolitów. Nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

REGIS Recomed krem pomidorowo - paprykowy 100 g x 4 sasz (data ważności 11.02.2016)

REGIS Recomed krem pomidorowo - paprykowy 100 g x 4 sasz (data ważności 11.02.2016)

Producent: REGIS

Cena: 26.16zł

RECOMED KREM WARZYWNY może być stosowany jako:uzupełnienie diety lub jej częściowe zastąpienie - 1 do 3 porcji dzienniejedyne źródło pożywienia - 5 porcji dziennieAby przygotować wysokobiałkowy i wysokoenergetyczny posiłek wystarczy zawartość saszetki RECOMED KREM WARZYWNY rozpuścić w 200 ml wrzącej wody. W zależności od potrzeb i możliwości można przygotować połowę porcji rozpuszczając odpowiednio połowę zawartości saszetki w 100 ml wrzącej wody.

UPSA Upsarin c x 20 tabl musujących (data ważności <span class=31.12.2015)" style="float: right;" />

UPSA Upsarin c x 20 tabl musujących (data ważności 31.12.2015)

Producent: UPSA

Cena: 17.10zł

Stany gorączkowe, grypa, przeziębienia, bóle różnego pochodzenia (zwłaszcza głowy, stawów, mięśni, zębów, bóle reumatyczne), nerwobóle, choroba reumatyczna, zapobieganie zakrzepicy naczyń krwionośnych.Kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wchłania się szybko i całkowicie z przewodu pokarmowego. Podanie leku w postaci effervescens przy zastosowaniu specjalnego buforu powoduje zobojętnienie treści żołądkowej, co poprawia tolerancję leku. Duża ilość CO2 powstałego po rozpuszczeniu przyspiesza eliminację leku z żołądka. Prawie całkowite wchłanianie odbywa się w jelicie cienkim. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Jest metabolizowany w wątrobie i innych tkankach. Wydala się z moczem, głównie w postaci metabolitów i w 10% w postaci nie zmienionej. T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarta w preparacie witamina C uzupełnia niedobory witaminy powstające podczas stosowania kwasu acetylosalicylowego.

POLFA ŁÓDŹ Wapń + Magnez + witamina D3, 20 tabletek musujących OKAZJA

POLFA ŁÓDŹ Wapń + Magnez + witamina D3, 20 tabletek musujących OKAZJA

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 7.99zł

uzupełnienie diety w wapń, magnez oraz witamin B6, C, D3, K.

POLFA ŁÓDŹ Symbiotic plus dla dzieci x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Symbiotic plus dla dzieci x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 17.64zł

Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 saszetka dziennie lub według zaleceń lekarza. Zawartość saszetki należy rozprowadzić w letniej lub chłodnej wodzie. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Najlepiej przyjmować między posiłkami.

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Regeneracja sól do kąpieli 750 g

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Regeneracja sól do kąpieli 750 g

Producent: BAUMGART PHARMACEUTICALS

Cena: 28.14zł

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39 stopni C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 minut.Profilaktycznie: średnio 4-6 miarek na 100L wody.W stanach przemęczenia: w zależności od indywidualnych potrzeb stosować już od 7-8 miarek (ok. 1 szklanki) soli na 100L wody.1 miarka = ok. 33 g soli

VALEANT Slim Coffee Classic 6 g x 25 sasz

VALEANT Slim Coffee Classic 6 g x 25 sasz

Producent: VALEANT

Cena: 28.14zł

Sposób przygotowania i zalecane spożycie: 6 g (2 łyżeczki) proszku rozpuścić w filiżance gorącej wody, dokładnie wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Nie przekraczać 3 filiżanek – porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

POLFA ŁÓDŹ Alugastrin 250 ml zawiesina

POLFA ŁÓDŹ Alugastrin 250 ml zawiesina

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 12.00zł

Objawowo w nadkwaśności soku żołądkowego, uszkodzeniu błony śluzowej żołądka i dwunastnicy wywołanym przez czynniki wrzodotwórcze (np. niesteroidowe leki przeciwzapalne); chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy.Alugastrin jest lekiem zobojętniającym nadmiar kwasu solnego w soku żołądkowym. Nie powoduje nadmiernej alkalizacji soku żołądkowego i wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu solnego. Działa osłaniająco na błonę śluzową przełyku, żołądka i dwunastnicy. Łagodzi dolegliwości bólowe w nadkwasocie.

AFLOFARM Pelbez baby x 12 sasz

AFLOFARM Pelbez baby x 12 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 15.00zł

Niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia i dzieci do 6 roku życia: 1 saszetka dziennie.Dzieci powyżej 6 roku życia i osoby dorosłe: 2 saszetki dziennie.Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody lub herbatki.

OLIMP LABS Olimp ferti lady x 15 sasz o smaku pomarańczowym

OLIMP LABS Olimp ferti lady x 15 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: OLIMP LABS

Cena: 52.50zł

1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki rozpuścić w 150 ml wody.

NP PHARMA Zdrovit magnum junior x 20 sasz

NP PHARMA Zdrovit magnum junior x 20 sasz

Producent: NP PHARMA

Cena: 18.00zł

1 – 2 saszetki dziennie.Zawartość saszetki rozpuścić w ½ szklanki wody.

MARCMED Coffepirine x 12 tabletek

MARCMED Coffepirine x 12 tabletek

Producent: MARCMED

Cena: 2.46zł

Preparat o skojarzonym działaniu składników: przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i analeptycznym.Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia o słabym lub średnim natężeniu (np.migrena, bóle głowy, bóle reumatyczne, bóle mięśniowe, nerwobóle, ból zęba), w stanach gorączkowych, objawowym leczeniu grypy i przeziębień.

MCNEIL Calpol 6 plus zawiesina doustna 250mg/5ml 100 ml

MCNEIL Calpol 6 plus zawiesina doustna 250mg/5ml 100 ml

Producent: MCNEIL

Cena: 12.60zł

Gorączka występująca w przebiegu:przeziębienia,grypy,chorób wieku dziecięcego,oraz ból o małym lub umiarkowanym nasileniu tj:ból głowy,ból zęba,bóle mięśniowe, stawowe i kostne,bóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 12.00zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

OLEOFARM Coloflor baby x 12 sasz

OLEOFARM Coloflor baby x 12 sasz

Producent: OLEOFARM

Cena: 13.98zł

Zaleca się stosować 1 saszetkę dziennie. Saszetkę należy otworzyć, a następnie jej zawartość rozpuścić w letnim płynie lub w ściągniętym mleku matki. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

RECKITT BENC Nurofen junior dla dzieci 4% zawiesina 40mg/ml pomarańczowy 100ml

RECKITT BENC Nurofen junior dla dzieci 4% zawiesina 40mg/ml pomarańczowy 100ml

Producent: RECKITT BENC

Cena: 19.26zł

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.Preparat przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego użycia w przypadku:gorączki,bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

NP PHARMA Zdrovit magnum forte 375 mg x 20 sasz

NP PHARMA Zdrovit magnum forte 375 mg x 20 sasz

Producent: NP PHARMA

Cena: 14.88zł

1 saszetkę dziennie rozpuścić w szklance (250ml) wody. Produkt przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

FARMONA Farmona fresh&beauty rytualna sól do kąpieli zielona herbata i limonka 600 g

FARMONA Farmona fresh&beauty rytualna sól do kąpieli zielona herbata i limonka 600 g

Producent: FARMONA

Cena: 7.02zł

Zielona herbata i limonka - kąpiel wyszczuplająca.