Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz - cena 19.26PLN

praca Holandia

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na salicylany, skazy krwotoczne i zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej (np. w cukrzycy, mocznicy, tężyczce), ciężka niewydolność nerek lub wątroby, chorzy z polipami nosa. Nie stosować u leczonych doustnymi preparatami przeciwcukrzycowymi. Fenyloketonuria (preparat zawiera aspartam). Ze względu na zawartość w preparacie kwasu acetylosalicylowego nie podawać dzieciom do lat 12 w przebiegu ospy wietrznej i grypy, a w przebiegu innych chorób gorączkowych u dzieci i młodzieży wskazania do podania kwasu acetylosalicylowego muszą być ustalone przez lekarza (gdy inne środki przeciwgorączkowe są nieskuteczne), ze względu na możliwość wystąpienia zagrażającego życiu zespołu Reye'a. Wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem można stosować w ciąży (doraźnie) i okresie karmienia piersią (doraźne zastosowanie nie wymaga przerwania karmienia). Ostrożnie stosować w przypadku nadwrażliwości na inne leki z grupy NLPZ, chorób alergicznych (astma oskrzelowa, katar sienny), krwotoków macicznych, nadmiernego krwawienia miesiączkowego, przed zabiegami chirurgicznymi (nie przyjmować leku co najmniej przez 5 dni), dny, skazy moczanowej, przebytej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy (a także po przebytych krwawieniach z przewodu pokarmowego), jednoczesnego leczenia lekami przeciwzakrzepowymi, zaburzeń czynności nerek lub wątroby, stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej, nadciśnienia, niewydolności serca, niedoboru G-6-PD oraz osób w podeszłym wieku. Ze względu na zawartość wapnia leku nie stosować w hiperkalcemii i w czasie leczenia tetracyklinami. Ostrożnie stosować przy jednoczesnym podawaniu glikozydów nasercowych.Doustnie. Dorośli: w stanach gorączkowych i bólach o różnorodnej etiologii 1-2 saszetki 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa wynosi 6 saszetek). W chorobach reumatoidalnych: 8 saszetek na dobę w 4 dawkach. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 4 saszetki). Pacjenci w podeszłym wieku: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 3 saszetki). Zawartość saszetki rozpuścić w 1/2 szklanki wody, wymieszać i wypić.

Cena: 19.26zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 20 sasz

Skład POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz
1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 300 mg kwasu askorbowego oraz 1,55 g laktoglukonianu wapnia (co odpowiada 200 mg wapnia).Lek nie zawiera cukru!

Wskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz
Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Przeciwwskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka dla kobiety karmiącej 2 g x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka dla kobiety karmiącej 2 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 7.02zł

1-2 saszetki w ciągu dnia.

AFLOFARM Irigasin zestaw do płukania nosa x 12 saszetek

AFLOFARM Irigasin zestaw do płukania nosa x 12 saszetek

Producent: AFLOFARM

Cena: 19.08zł

ostre lub przewlekłe zapalenie zatok przynosowychnieżyt nosa w przebiegu infekcji lub alergiiprzed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatokpo ekspozycji na wysokie stężenie pyłu w powietrzuprofilaktycznie dla utrzymania prawidłowej higieny nosa i zatok

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.82zł

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody.Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

NOVASCON Minilacton x 20 sasz

NOVASCON Minilacton x 20 sasz

Producent: NOVASCON

Cena: 23.94zł

W trakcie antybiotykoterapii preparat można podawać razem z antybiotykiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w przegotowanej ostudzonej wodzie lub dodać do pokarmu. Nie należy mieszać zawartości saszetki ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:Niemowlęta i małe dzieci (do 3. roku życia) - 1 saszetka dziennie podczas posiłku.Dzieci starsze (po ukończeniu 3. roku życia) - 1-2 saszetki dziennie podczas posiłku.

BIO-ACTIVE Big-active spalanie active burn x 20 sasz

BIO-ACTIVE Big-active spalanie active burn x 20 sasz

Producent: BIO-ACTIVE

Cena: 6.54zł

Stosować 3 razy dziennie po 1 torebce.

NATUR PRODUK Gripovita x 10 sasz

NATUR PRODUK Gripovita x 10 sasz

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 10.26zł

1-2 saszetki dziennie.Zawartość saszetki wsypać do filiżanki lub szklanki, zalać przegotowaną, ciepłą wodą, zamieszać.

SMITHKLINE B Panadol 500 mg x 12 tabl powlekanych

SMITHKLINE B Panadol 500 mg x 12 tabl powlekanych

Producent: SMITHKLINE B

Cena: 4.68zł

Panadol jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Panadol stosuje się również w gorączce (np. w przebiegu przeziębienia i grypy).

TEVA Vicks symptomed max x 10 sasz

TEVA Vicks symptomed max x 10 sasz

Producent: TEVA

Cena: 19.20zł

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem(np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

HERBAPOL KRA Herbatka dla nerek ziołowo-owocowa x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka dla nerek ziołowo-owocowa x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 6.54zł

1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 15 min. Pić świeżo przygotowany napar 3 razy dziennie.

MERCK Lacidobaby + witamina c (smak neutralny) x 10 sasz

MERCK Lacidobaby + witamina c (smak neutralny) x 10 sasz

Producent: MERCK

Cena: 19.86zł

1-2 saszetki dziennie. Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody lub dowolnego płynu.

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 8 sasz

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 8 sasz

Producent: US PHARMACIA

Cena: 10.74zł

Gripex HotActiv Forte to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

HUMANA Humana elektrolit o smaku bananowym 12 m+ x 12 saszetek

HUMANA Humana elektrolit o smaku bananowym 12 m+ x 12 saszetek

Producent: HUMANA

Cena: 17.40zł

dzieci małe/w wieku szkolnym: ok. 2–8 kubeczków po 200 ml(50 – 150 ml/kg ciężaru ciała)dorośli: ok. 6–15 filiżanek po 200 ml(20 – 40 ml/kg ciężaru ciała)Zawartość jednej saszetki (6,25 g proszku) rozpuścić w 250 ml świeżoprzegotowanej wody względnie podgrzanej wody Humana Baby-Wasser lub w 250 ml herbaty (np. rumiankowej lub koperkowej). Należy sprawdzić, czy temperatura napoju jest odpowiednia do picia (37°C). Można pić na ciepło lub na zimno.

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

Producent: POLPHARMA

Cena: 16.74zł

Do 200 ml przegotowanej, chłodnej wody dodać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Niemowlętom i małym dzieciom płyn można podawać w butelce ze smoczkiem. Roztworu nie należy dosładzać. Jeżeli występują wymioty płyn podawać schłodzony, małymi porcjami w niewielkich odstępach czasu (np. co 5 minut).

ALMIRALL HERMAL GMBH Gelacet plus x 21 sasz

ALMIRALL HERMAL GMBH Gelacet plus x 21 sasz

Producent: ALMIRALL HERMAL GMBH

Cena: 46.20zł

Należy spożywać 1 saszetkę dziennie, rozpuszczając jej zawartość w ok. 150 ml niegazowanej wody. Zawartość wymieszać i wypić. Zawartość saszetki najlepiej spożyć bezpośrednio po otwarciu.

NP PHARMA Zdrovit błonnislim forte x 20 saszetek

NP PHARMA Zdrovit błonnislim forte x 20 saszetek

Producent: NP PHARMA

Cena: 24.30zł

1- 2 saszetek dziennie. Błonnik można spożywać w następujący sposób:bezpośrednio popijając dużą ilością wody,rozpuścić saszetkę w ½ szklanki) wody dla uzyskania kiślu,dodając do musli lub innych posiłków,BłonniSlim – forte należy stosować pomiędzy posiłkami w przypadku ataku głodu i chęci podjadania. Należy rozpuścić saszetkę w ½ szklanki ciepłej (nie gorącej) wody dla uzyskania kiślu o ananasowym smaku. Pozwoli to zaspokoić uczucie głodu.

BEAUFOUR IPS Smecta x 30 sasz

BEAUFOUR IPS Smecta x 30 sasz

Producent: BEAUFOUR IPS

Cena: 25.38zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

POLFA ŁÓDŹ Magnesium b6 forte x 20 tabletek musujących

POLFA ŁÓDŹ Magnesium b6 forte x 20 tabletek musujących

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 5.58zł

Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody. Produkt przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

Producent: PROLAB

Cena: 10.74zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.

HERBAPOL LUB Big-active herbata zielona z pigwą + granat x 20 sasz

HERBAPOL LUB Big-active herbata zielona z pigwą + granat x 20 sasz

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 4.86zł

Saszetkę zalać wodą o temperaturze 90 stopni Celsjusza, parzyć 2-3 minuty.

KENAY Cardioprolin 140 g

KENAY Cardioprolin 140 g

Producent: KENAY

Cena: 71.46zł

1 raz dziennie od 1/2 do 3/4 miarki dziennie (miarka w załączeniu)

ACTAVIS Ifenin forte 400 mg x 24 tabl powlekane

ACTAVIS Ifenin forte 400 mg x 24 tabl powlekane

Producent: ACTAVIS

Cena: 10.56zł

Lek Ifenin Forte należy do grupy leków NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne), które działają poprzez zmniejszenie bólu, obrzęku i wysokiej temperatury. Lek Ifenin Forte jest stosowany w celu łagodzenia bólu, od łagodnego do nasilonego, takiego jak:ból głowy, w tym migrenowy ból głowy,ból zębów,bolesne miesiączkowanie,gorączka.

HERBA STUDIO Ispagul s proszek 200 g

HERBA STUDIO Ispagul s proszek 200 g

Producent: HERBA STUDIO

Cena: 17.16zł

Doustnie, dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-3 miarek proszku na dobę, najlepiej rano i wieczorem. Miarkę proszku wymieszać z 3/4 szklanki wody, soku lub jogurtu i wypić.

POLPHARMA Polopiryna complex x 8 sasz

POLPHARMA Polopiryna complex x 8 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 10.80zł

Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym o skojarzonym działaniu składników.Kwas acetylosalicylowy łączy działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalneFenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienia oczu.Chlorfenamina łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie).Substancje buforujące zawarte w leku, umożliwiają szybkie i całkowite rozpuszczenie leku w wodzie, dzięki temu łatwo się on wchłania i jest dobrze tolerowany.Lek zaleca się stosować w kompleksowym leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak:gorączkadreszczeból gardłabóle mięśniowe i kostno-stawowebóle głowy (m.in., spowodowane zmniejszeniem drożności zatok przynosowych w wyniku obrzęku błony śluzowej nosa i ograniczenia jego drożności)obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosanadmierna wydzielina śluzowa z nosakichaniełzawienie z oczu

PROLAB AquaSal junior x 10 sasz

PROLAB AquaSal junior x 10 sasz

Producent: PROLAB

Cena: 10.68zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.