Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz - cena 19.26PLN

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na salicylany, skazy krwotoczne i zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej (np. w cukrzycy, mocznicy, tężyczce), ciężka niewydolność nerek lub wątroby, chorzy z polipami nosa. Nie stosować u leczonych doustnymi preparatami przeciwcukrzycowymi. Fenyloketonuria (preparat zawiera aspartam). Ze względu na zawartość w preparacie kwasu acetylosalicylowego nie podawać dzieciom do lat 12 w przebiegu ospy wietrznej i grypy, a w przebiegu innych chorób gorączkowych u dzieci i młodzieży wskazania do podania kwasu acetylosalicylowego muszą być ustalone przez lekarza (gdy inne środki przeciwgorączkowe są nieskuteczne), ze względu na możliwość wystąpienia zagrażającego życiu zespołu Reye'a. Wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem można stosować w ciąży (doraźnie) i okresie karmienia piersią (doraźne zastosowanie nie wymaga przerwania karmienia). Ostrożnie stosować w przypadku nadwrażliwości na inne leki z grupy NLPZ, chorób alergicznych (astma oskrzelowa, katar sienny), krwotoków macicznych, nadmiernego krwawienia miesiączkowego, przed zabiegami chirurgicznymi (nie przyjmować leku co najmniej przez 5 dni), dny, skazy moczanowej, przebytej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy (a także po przebytych krwawieniach z przewodu pokarmowego), jednoczesnego leczenia lekami przeciwzakrzepowymi, zaburzeń czynności nerek lub wątroby, stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej, nadciśnienia, niewydolności serca, niedoboru G-6-PD oraz osób w podeszłym wieku. Ze względu na zawartość wapnia leku nie stosować w hiperkalcemii i w czasie leczenia tetracyklinami. Ostrożnie stosować przy jednoczesnym podawaniu glikozydów nasercowych.Doustnie. Dorośli: w stanach gorączkowych i bólach o różnorodnej etiologii 1-2 saszetki 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa wynosi 6 saszetek). W chorobach reumatoidalnych: 8 saszetek na dobę w 4 dawkach. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 4 saszetki). Pacjenci w podeszłym wieku: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 3 saszetki). Zawartość saszetki rozpuścić w 1/2 szklanki wody, wymieszać i wypić.

Cena: 19.26zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 20 sasz

Skład POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz
1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 300 mg kwasu askorbowego oraz 1,55 g laktoglukonianu wapnia (co odpowiada 200 mg wapnia).Lek nie zawiera cukru!

Wskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz
Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Przeciwwskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz

INPHARM Acc Max 200 granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Austria)

INPHARM Acc Max 200 granulat x 20 sasz (import równoległy - Inpharm Austria)

Producent: INPHARM

Cena: 14.04zł

Ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych, którym towarzyszy obfita i lepka wydzielina z drzewa oskrzelowego. Ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli lub oskrzelików, rozstrzenie oskrzeli, przewlekły spastyczny nieżyt oskrzeli, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa przebiegająca z gęstą wydzieliną, długotrwała sztuczna wentylacja wleczeniu niewydolności oddechowej. Ostre i przewlekłe zapalenie zatok,wysiękowe zapalenie ucha środkowego. W radiologii przed bronchografią.Zatrucia paracetamolem.Pochodna cysteiny o silnym i szybkim działaniu mukolitycznym. Depolimeryzuje mukopolisacharydy śluzu w drzewie oskrzelowym rozrywając mostki dwusiarczkowe mucyny i tworząc kompleksy hydrofilne. Pobudza produkcję śluzu. W niskich stężeniach pobudza czynność rzęsek oskrzeli, podczas gdy w wysokich hamuje. Wykazuje działanie ochronne w płucach w stosunku do wolnych rodników i aktywnych metabolitów, prawdopodobnie przez zapobieganie spadkowi stężenia glutationu. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego. Metabolizowana jest głównie w wątrobie, T0,5 wynosi 1-2 h.

BEAUFOUR IPS Smecta x 10 sasz

BEAUFOUR IPS Smecta x 10 sasz

Producent: BEAUFOUR IPS

Cena: 9.18zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

US PHARMACIA Ibuprom max sprint 400 mg x 10 kaps

US PHARMACIA Ibuprom max sprint 400 mg x 10 kaps

Producent: US PHARMACIA

Cena: 6.36zł

Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktywny

HERBAPOL LUB Herbata lubelska z różą 3 g x 20 sasz

HERBAPOL LUB Herbata lubelska z różą 3 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 4.98zł

Ze względu na silne właściwości antyutleniające i wzmacniające, herbata polecana jest przy wyczerpaniu i ogólnym osłabieniu organizmu. Ma delikatny smak i aromat.

POLFARMEX Betalip x 28 sasz

POLFARMEX Betalip x 28 sasz

Producent: POLFARMEX

Cena: 20.46zł

Dorośli: 2 saszetki dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Zawartość saszetki rozprowadzić w ciepłej wodzie lub mleku, lub dowolnym niegazowanym napoju. Po wymieszaniu odczekać 5 minut, w miarę upływu czasu zawiesina lekko zgęstnieje. Porcje należny zwiększać stopniowo, nie przekraczając 5 saszetek dziennie. Można również stosować jako zagęstnik do zup i sosów (niezbryla się pod wpływem temperatury).

UPSA Upsarin c x 20 tabl musujących (data ważności <span class=31.12.2015)" style="float: right;" />

UPSA Upsarin c x 20 tabl musujących (data ważności 31.12.2015)

Producent: UPSA

Cena: 17.10zł

Stany gorączkowe, grypa, przeziębienia, bóle różnego pochodzenia (zwłaszcza głowy, stawów, mięśni, zębów, bóle reumatyczne), nerwobóle, choroba reumatyczna, zapobieganie zakrzepicy naczyń krwionośnych.Kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Wchłania się szybko i całkowicie z przewodu pokarmowego. Podanie leku w postaci effervescens przy zastosowaniu specjalnego buforu powoduje zobojętnienie treści żołądkowej, co poprawia tolerancję leku. Duża ilość CO2 powstałego po rozpuszczeniu przyspiesza eliminację leku z żołądka. Prawie całkowite wchłanianie odbywa się w jelicie cienkim. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Jest metabolizowany w wątrobie i innych tkankach. Wydala się z moczem, głównie w postaci metabolitów i w 10% w postaci nie zmienionej. T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarta w preparacie witamina C uzupełnia niedobory witaminy powstające podczas stosowania kwasu acetylosalicylowego.

POLFA ŁÓDŹ Gumiżelki rozumniaki x 30 szt

POLFA ŁÓDŹ Gumiżelki rozumniaki x 30 szt

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 17.58zł

Zaleca się stosowanie:dzieciom powyżej 4 roku życia: 1 żelka dziennie,dzieciom powyżej 6 roku życia: 1-2 żelki dziennie.

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

Producent: TEVA

Cena: 16.62zł

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem(np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

HERBAPOL LUB Fix senosan 1,7 g x 20 sasz

HERBAPOL LUB Fix senosan 1,7 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 9.00zł

2 saszetki zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok 10-15 minut. Pić 30 minut przed snem.

KAWON-HURT Herbatka viking plus 2 g x 20 sasz (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

KAWON-HURT Herbatka viking plus 2 g x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

Producent: KAWON-HURT

Cena: 4.98zł

Zawartość 1 saszetki zalać 1 szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić ciepły napar jeden raz dziennie.

BIOFARM Paracetamol 1000 mg x 10 tabl powlekanych (biofarm)

BIOFARM Paracetamol 1000 mg x 10 tabl powlekanych (biofarm)

Producent: BIOFARM

Cena: 7.44zł

Lek Paracetamol Biofarm zawiera substancję czynną paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Lek nie działa przeciwzapalnie. Działa słabiej drażniąco na żołądek niż niesteroidowe leki przeciwzapalne (np. kwas acetylosalicylowy).Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak:bóle głowymigrenybóle reumatycznebóle stawowe, mięśniowe i kostnebóle kręgosłupanerwobólebóle menstruacyjnebóle zębówGorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy

WALMARK Marsjanki pro lactobacillus GG x 10 sasz

WALMARK Marsjanki pro lactobacillus GG x 10 sasz

Producent: WALMARK

Cena: 24.24zł

1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki można zawiesić w letniej wodzie,mleku, kefirze, jogurcie lub innym płynie i dobrze wymieszać (minimum 100 ml), spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. ważne aby nie wsypywać zawartości do gorącego płynu (temperatura powyżej 37 st.C), gdyż laktoferyna ulega denaturacji, a bakterie kwasu mlekowego tracą swoją aktywność. Można również spożyć wsypując zawartość saszetki bezpośrednio do ust.

AFLOFARM Linea fix herbatka x 20 sasz

AFLOFARM Linea fix herbatka x 20 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 5.40zł

Dorośli: 1 - 2 torebki dziennie.Torebkę należy umieścić w filiżance, zalać wrzątkiem i parzyć przez ok.3-5 min.

BOOTS Nurofen ultra (express) forte 400 mg x 10 kaps

BOOTS Nurofen ultra (express) forte 400 mg x 10 kaps

Producent: BOOTS

Cena: 6.84zł

Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

FARMONA Farmona fresh&beauty rytualna sól do kąpieli zielona herbata i limonka 600 g

FARMONA Farmona fresh&beauty rytualna sól do kąpieli zielona herbata i limonka 600 g

Producent: FARMONA

Cena: 7.02zł

Zielona herbata i limonka - kąpiel wyszczuplająca.

SIROSCAN CCS Fotbad sól do stóp 470 g

SIROSCAN CCS Fotbad sól do stóp 470 g

Producent: SIROSCAN

Cena: 21.06zł

Sól do kąpieli stóp zmiękczająco-regenerująca CCS Fotbad silnie i skutecznie zmiękcza twardą i suchą skórę , pomagając utrzymać ją miękką i elastyczną. Przyjemnie odpręża zmęczone stopy, ma przyjemny, świeży zapach.Tworzy obfitą pianę.

DOMOWA APTEC Domowa apteczka apetyt stop max x 14 sasz

DOMOWA APTEC Domowa apteczka apetyt stop max x 14 sasz

Producent: DOMOWA APTEC

Cena: 14.46zł

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: maksymalnie 3 saszetki (18 g). Sposób użycia: 1 saszetkę (6 g) wymieszać energicznie w 125 g – 150 g jogurtu naturalnego bez cukru lub ewentualnie w ½ szklanki letniej wody. Spożyć na 15 minut przed posiłkiem. Przy spożywaniu preparatów z błonnikiem należy pić około 1,5 litra wody niegazowanej dziennie. Nie należy zastępować suplementem regularnych posiłków.

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 5 sasz o smaku cytrynowym

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 5 sasz o smaku cytrynowym

Producent: PROCTER & GA

Cena: 10.62zł

Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

N.P. PHARMA SP Z O. O. Gripovita forte x 10 sasz + Zdrovit multiwitamina x 10 tabl musujących

N.P. PHARMA SP Z O. O. Gripovita forte x 10 sasz + Zdrovit multiwitamina x 10 tabl musujących

Producent: N.P. PHARMA SP Z O. O.

Cena: 12.30zł

Zawartość saszetki wsypać do kubka, zalać gorącą, nie wrzącą wodą. Wystarczy krótko zamieszać. Zalecane 1-2 saszetki dziennie.

POLFA ŁÓDŹ Calcium 500 d proszek musujący x 30 saszetek

POLFA ŁÓDŹ Calcium 500 d proszek musujący x 30 saszetek

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 22.98zł

Calcium 500 D® jest unikalnym preparatem, którego opatentowany skład łączy w sobie działanie trzech substancji czynnych: wapnia, witaminy D3 oraz witaminy C, tym samym gwarantując pacjentowi kompleksową pomoc w leczeniu osteoporozy.

OLEOFARM Błonnik + żywe kultury bakterii 350 g

OLEOFARM Błonnik + żywe kultury bakterii 350 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 13.98zł

Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia: dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 5 g (ok. 1 czubata łyżeczka). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować 30 min. przed posiłkiem

POLFA ŁÓDŹ Calcium alergo plus Junior x 20 musujących tabletek do ssania

POLFA ŁÓDŹ Calcium alergo plus Junior x 20 musujących tabletek do ssania

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 9.00zł

Zaleca się stosować 2 tabletki dziennie.Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.Tabletkę należy ssać do rozpuszczenia.

HERBAPOL KRA Herbatka kaszelek fix 2 g x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka kaszelek fix 2 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 6.42zł

1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody, zaparzać 15 minut, stosować 3 razy dziennie.

RECKITT BENC Nurofen ultima x 24 tabl

RECKITT BENC Nurofen ultima x 24 tabl

Producent: RECKITT BENC

Cena: 14.52zł

Dorośli, doustnie - 1 tabletkę z jedzeniem lub piciem, do 3 razy na dobę. Należy zachować co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami.Maksymalnie można przyjąć 2 tabletki do 3 razy na dobę.