Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015) - cena 19.20PLN

choinki sztuczne sklep internetowy

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności <span class=30.11.2015)" />

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Dawkowanie POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)
Nadwrażliwość na składniki preparatu. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, nadwrażliwość na salicylany, skazy krwotoczne i zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej (np. w cukrzycy, mocznicy, tężyczce), ciężka niewydolność nerek lub wątroby, chorzy z polipami nosa. Nie stosować u leczonych doustnymi preparatami przeciwcukrzycowymi. Fenyloketonuria (preparat zawiera aspartam). Ze względu na zawartość w preparacie kwasu acetylosalicylowego nie podawać dzieciom do lat 12 w przebiegu ospy wietrznej i grypy, a w przebiegu innych chorób gorączkowych u dzieci i młodzieży wskazania do podania kwasu acetylosalicylowego muszą być ustalone przez lekarza (gdy inne środki przeciwgorączkowe są nieskuteczne), ze względu na możliwość wystąpienia zagrażającego życiu zespołu Reye'a. Wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem można stosować w ciąży (doraźnie) i okresie karmienia piersią (doraźne zastosowanie nie wymaga przerwania karmienia). Ostrożnie stosować w przypadku nadwrażliwości na inne leki z grupy NLPZ, chorób alergicznych (astma oskrzelowa, katar sienny), krwotoków macicznych, nadmiernego krwawienia miesiączkowego, przed zabiegami chirurgicznymi (nie przyjmować leku co najmniej przez 5 dni), dny, skazy moczanowej, przebytej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy (a także po przebytych krwawieniach z przewodu pokarmowego), jednoczesnego leczenia lekami przeciwzakrzepowymi, zaburzeń czynności nerek lub wątroby, stosowania wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej, nadciśnienia, niewydolności serca, niedoboru G-6-PD oraz osób w podeszłym wieku. Ze względu na zawartość wapnia leku nie stosować w hiperkalcemii i w czasie leczenia tetracyklinami. Ostrożnie stosować przy jednoczesnym podawaniu glikozydów nasercowych.Doustnie. Dorośli: w stanach gorączkowych i bólach o różnorodnej etiologii 1-2 saszetki 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa wynosi 6 saszetek). W chorobach reumatoidalnych: 8 saszetek na dobę w 4 dawkach. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 4 saszetki). Pacjenci w podeszłym wieku: 1 saszetka 3 razy dziennie (maksymalna dawka dobowa - 3 saszetki). Zawartość saszetki rozpuścić w 1/2 szklanki wody, wymieszać i wypić.

Cena: 19.20zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 20 sasz

Skład POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)
1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 300 mg kwasu askorbowego oraz 1,55 g laktoglukonianu wapnia (co odpowiada 200 mg wapnia).Lek nie zawiera cukru!

Wskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)
Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Przeciwwskazania POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

BIO-ACTIVE Big-active slim plus herbata wspomagająca odchudzanie x 20 sasz

BIO-ACTIVE Big-active slim plus herbata wspomagająca odchudzanie x 20 sasz

Producent: BIO-ACTIVE

Cena: 6.54zł

Stosować 3 razy dziennie po 1 torebce.

AFLOFARM Lactinatal x 20 sasz

AFLOFARM Lactinatal x 20 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 10.20zł

Matki karmiące piersią: 1 torebka 3 razy dziennie.

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

Producent: SANDOZ

Cena: 12.78zł

Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem.

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka gastro x 20 sasz

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka gastro x 20 sasz

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 28.08zł

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 saszetki.

OLIMP LABS Olimp Ulgrip HOT x 10 sasz o smaku malinowym

OLIMP LABS Olimp Ulgrip HOT x 10 sasz o smaku malinowym

Producent: OLIMP LABS

Cena: 15.06zł

1 saszetka 2 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Zawartość saszetki rozpuścić w 150 ml goręcej, ale nie wrzącej, przegotowanej wody, dokładnie zamieszać w celu rozpuszczenia proszku. Temperatura wody powinna być odpowiednia do spożycia bezpośrednio po przygotowaniu.

OLIMP LABS Olimp ferti lady x 15 sasz o smaku pomarańczowym

OLIMP LABS Olimp ferti lady x 15 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: OLIMP LABS

Cena: 52.50zł

1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki rozpuścić w 150 ml wody.

POLPHARMA Acidolac baby 1,5 g x 10 sasz

POLPHARMA Acidolac baby 1,5 g x 10 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 19.32zł

Od 4 miesiąca życia: 1-2 saszetki dziennie. Dla niemowląt zawartość saszetki należy wymieszać z wodą lub mlekiem. Dla dzieci od 2 roku życia i dorosłych - zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem.

N.P. PHARMA SP Z O. O. Gripovita forte x 10 sasz + Zdrovit multiwitamina x 10 tabl musujących

N.P. PHARMA SP Z O. O. Gripovita forte x 10 sasz + Zdrovit multiwitamina x 10 tabl musujących

Producent: N.P. PHARMA SP Z O. O.

Cena: 12.30zł

Zawartość saszetki wsypać do kubka, zalać gorącą, nie wrzącą wodą. Wystarczy krótko zamieszać. Zalecane 1-2 saszetki dziennie.

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak śliwkowy

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak śliwkowy

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 12.18zł

1 - 2 czubate łyżeczki dziennie - spożywać bezpośrednio lub wypić po zmieszaniu z zimnym lub gorącym płynem, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem. Każdą porcję należy popić szklanką płynu (wody, soku lub mleka).

BIOMED KRAKÓW Orsalit plus smektyn x 6 sasz

BIOMED KRAKÓW Orsalit plus smektyn x 6 sasz

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 9.96zł

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody. Dzieci od 1. roku życia: 4 saszetki/dobę.Dzieci od 2. roku życia i dorośli: 6 saszetek/dobę.

OLIMP LABS Olimp flexagen x 30 sasz o smaku malinowym

OLIMP LABS Olimp flexagen x 30 sasz o smaku malinowym

Producent: OLIMP LABS

Cena: 117.60zł

Raz dziennie 1 saszetkę (12 g proszku) rozpuścić w 150 ml przegotowanej wody.

OLEOFARM Len mielony 200 g (duopack) oleofarm

OLEOFARM Len mielony 200 g (duopack) oleofarm

Producent: OLEOFARM

Cena: 8.22zł

1 łyżeczkę lnu mielonego zalać 3/4 szklanki wody. Odczekać kilka minut, często mieszając do uzyskania kleiku. Można spożywać 2-3 razy dziennie z dodatkiem mleka, owoców, soków, jogurtów lub miodu.

AFLOFARM Riposton proszek x 2 sasz

AFLOFARM Riposton proszek x 2 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 9.30zł

Zawartość 2 saszetek rozpuścić w 400 ml wody o temp. pokojowej. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

SEQUOIA Sambucol baby x 12 sasz

SEQUOIA Sambucol baby x 12 sasz

Producent: SEQUOIA

Cena: 16.08zł

Sambucol® jest wskazany do postępowania dietetycznego w stanach grypy, przeziębienia oraz w profilaktyce grypy w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego

HERBAPOL KRA Herbatka dla nerek ziołowo-owocowa x 20 sasz

HERBAPOL KRA Herbatka dla nerek ziołowo-owocowa x 20 sasz

Producent: HERBAPOL KRA

Cena: 6.54zł

1 saszetkę herbatki zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 15 min. Pić świeżo przygotowany napar 3 razy dziennie.

INPHARM Tantum rosa puder x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Tantum rosa puder x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 24.06zł

Zapalenie sromu i pochwy, zapalenie szyjki macicy różnego pochodzenia, również po chemio- i radioterapii.Profilaktyka przed- i pooperacyjna w ginekologii.Higiena osobista w okresie połogu.Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian w naczyniach, wywoływanych przez pobudzone, przylegające lub przemieszczające się leukocyty. Działa stabilizująco na błony komórkowe. Hamuje przepuszczalność włośniczek, co odpowiada za efekt przeciwobrzękowy. Dobrze przenika przez skórę i błony śluzowe, gromadząc się w tkankach zmienionych zapalnie. W minimalnym stopniu wchłania się do krążenia ogólnego.

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

AFLOFARM Hydronea citron baby 5 g x 10 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.82zł

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody.Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać.

KAWON-HURT Herbatka malinowa 3 g x 20 sasz (Kawon)

KAWON-HURT Herbatka malinowa 3 g x 20 sasz (Kawon)

Producent: KAWON-HURT

Cena: 9.06zł

Zawiera 100% owoców maliny! Intensywny zapach świeżych, dojrzałych malin i słodki aromat – czynią z niej niezapomniana ucztę dla podniebienia i przywołują rozkoszne wspomnienie lata. Wspaniale rozgrzewa w zimne deszczowe dni i skutecznie chroni przed przeziębieniem.

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

Producent: SEQUOIA

Cena: 61.98zł

Zalecana dzienna porcja:w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła (ENT): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące,w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła: zawartość 1 saszetki dziennie przez 14 dnipo przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące.W zależności od zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Sposób użycia:ENTitis baby należy podawać dziecku przez około 5 minut tak, aby maksymalnie wydłużyć kontakt preparatu ze śluzówką jamy ustnej dziecka. W tym celu należy wykorzystać smoczek dziecka.Otwórz saszetkę i wsyp jej zawartość do czystego kieliszka. Wilgotny smoczek zanurz w proszku. Smoczek z proszkiem umieść w buzi dziecka i poczekaj ok. 30 sekund, aż proszek się rozpuści. Powtarzaj czynność do momentu, aż podasz dziecku całą porcję z saszetki. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.ENTitis baby można również podawać w postaci zawiesiny doustnej za pomocą specjalnego smoczka do podawania preparatów. W tym celu należy rozpuścić zawartość 1 saszetki w 2,5 ml letniej wody.Odpowiednia miarka oraz szczegółowa instrukcja jest dołączona do smoczka.

OLEOFARM CaDiK x 30 sasz po 9 g

OLEOFARM CaDiK x 30 sasz po 9 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 45.00zł

Dorośli i dzieci powyżej 6-go roku życia 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w niepełnej szklance letniej wody. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

SIGMA-TAU Proxeed plus x 30 sasz

SIGMA-TAU Proxeed plus x 30 sasz

Producent: SIGMA-TAU

Cena: 196.56zł

1 saszetkę rozpuścić w niewielkiej ilości wody lub soku pomarańczowego. Zażywać dwa razy dziennie rano i wieczorem przed posiłkiem.

INPHARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 24.06zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

HERBAPOL LUB Herbata leśna 2,5 g x 20 sasz

HERBAPOL LUB Herbata leśna 2,5 g x 20 sasz

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 4.98zł

Owoce wchodzące w skład herbaty są naturalnym źródłem witamin: C, A, B1, B2, B6, E, P, PP, soli mineralnych i mikroelementów.Herbata Leśna daje uczucie odprężenia i relaksu.

CLOVIN Clovin ii septon profesional 115 g

CLOVIN Clovin ii septon profesional 115 g

Producent: CLOVIN

Cena: 4.50zł

Produkt wytwarzany i sprzedawany w branży pralnictwa przemysłowego od 2000 roku. Wywarzany zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14000, posiada certyfikat CE. Jest wyrobem medycznym. Obecnie stosowany i uznany jest w ponad 100 pralniach na terenie kraju i zagranicy.