Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek - cena 11.98PLN

BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek

BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek

Producent: BIOFARM SP.Z O.O.

Dawkowanie BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek
Jedna tabletka na dobę. Produkt leczniczy przyjmuje się doustnie razem z posiłkiem, popijając wodą lub innym płynem.

Cena: 11.98zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 20 szt.

Skład BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek
Jedna tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum).

Wskazania BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek
Stosowany w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Przeciwwskazania BIOFARM SP.Z O.O. Aspicam Bio 7,5mg 20 tabletek
Trzeci trymestr ciąży. Dzieci i młodzież poniżej 15 lat. Nadwrażliwość na meloksykam lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, lub na substancje o podobnym działaniu, np. leki z grupy NLPZ, kwas acetylosalicylowy. Pacjenci z objawami astmy, polipami nosa, obrzękiem naczynioruchowym i pokrzywką, stwierdzanymi w następstwie podawania kwasu acetylosalicylowy lub innych leków z grupy NLPZ. Krwawienie z przewodu pokarmowego lub perforacja przewodu pokarmowego w wywiadzie, powiązane przyczynowo z uprzednim leczeniem NLPZ. Czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy lub nawracająca choroba wrzodowa i krawienia w wywiadzie (dwa lub więcej oddzielnych epizodów potwierdzonego powstawania owrzodzeń lub krwawienia). Ciężkie zaburzenia czynności wątroby. Ciężka niewydolność nerek u pacjentów niedializowanych. Krwawienie z przewodu pokarmowego, krwawienia w obrębie mózgu lub inne zaburzenia przebiegające z występowaniem krwawień w wywiadzie. Ciężka niewydolność serca.

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Neomag Senior 50 tabletek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Neomag Senior 50 tabletek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 10.34zł

Neomag Senior suplement diety jest przeznaczony dla osób po 60. roku życia. Preparat jest zalecany w celu uzupełnienia diety w magnez oraz witaminę B6. Dodatkowo zawiera wyciągi roślinne z korzenia żeń-szenia, z liści Brahmi oraz z liści Mate. Składniki suplementu diety Neomag senior produktu: - wspomagają pamięć, - wspierają witalność, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

BERLIN-CHEMIE Flavamed 30 mg x 20 tabl

BERLIN-CHEMIE Flavamed 30 mg x 20 tabl

Producent: BERLIN-CHEMIE

Cena: 10.44zł

Wspomagająco w ostrych i przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych, przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania gęstej wydzieliny (zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, rozstrzenia oskrzeli o różnej etiologii, mukowiscydoza, rozedma płuc, astma oskrzelowa, zapalenie krtani, zapalenie zatok obocznych nosa, okres przed- i pooperacyjny, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym).Lek wykazujący działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pęcherzykach płucnych oraz zmniejsza jego lepkość. Zwiększa aktywność rzęsek nabłonka oddechowego i wydzielanie surowiczej wydzieliny oskrzelowej przez co ułatwia transport śluzu w drogach oddechowych. Po podaniu doustnym szybko i całkowicie wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1-3 h. T0,5 wynosi 7-12 h. W 80-90% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie. Wydalany w 85-90% z moczem w postaci metabolitów związanych z kwasem glukuronowym, pozostałe 10% wydalane jest z kałem. U osób z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek wydalanie ambroksolu i jego metabolitów ulega istotnemu wydłużeniu. Ambroksol przenika przez barierę łożyska i do mleka matki, a także do płynu mózgowo-rdzeniowego.

Labofarm LABOFARM Tabletki uspokajające 60 tabletek

Labofarm LABOFARM Tabletki uspokajające 60 tabletek

Producent: Labofarm

Cena: 12.88zł

Tradycyjnie w przejściowych, łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz okresowych trudnościach w zasypianiu, do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 100 tabletek

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 100 tabletek

Producent: PFIZER

Cena: 66.06zł

1 tabletka dziennie.

QUEISSER Doppel herz aktiv magnez+wapń forte x 30 tabl

QUEISSER Doppel herz aktiv magnez+wapń forte x 30 tabl

Producent: QUEISSER

Cena: 11.58zł

Stosować 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając obficie. Nie stosować na czczo. Tabletkę można dzielić.

QUEISSER PHARMA GMBH & CO. DoppelHerz Activ Na stawy Kolagen 30 kapsułek

QUEISSER PHARMA GMBH & CO. DoppelHerz Activ Na stawy Kolagen 30 kapsułek

Producent: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.

Cena: 20.58zł

Polecany dla uprawiających sport amatorsko lub profesjonalnie, dla osób z nadwagą (narażonych na przeciążenia stawów) lub w starszym wieku: dla wspomożenia ruchomości stawów.

SALVIAFARM-V Chrom z zieloną herbatą x 30 tabl

SALVIAFARM-V Chrom z zieloną herbatą x 30 tabl

Producent: SALVIAFARM-V

Cena: 10.26zł

Dorośli i młodzież od 14-roku życia 2 tabletki dziennie 30 minut przed posiłkami. Tabletkę rozgryźć lub połknąć w całości.

NEW NORDIC Zuccarin 120 tabletek

NEW NORDIC Zuccarin 120 tabletek

Producent: NEW NORDIC

Cena: 79.83zł

Zuccarin zmniejsza wchłanianie cukrów i wspomaga odchudzanie. Preparat może być stosowanym przez chorych na cukrzycę.

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. No-Spa 40mg 20 tabletek

SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. No-Spa 40mg 20 tabletek

Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Cena: 8.18zł

No-Spa likwiduje różne rodzaje skurczów mięśni gładkich niezależnie od ich umiejscowienia, bóle miesiączkowe i owulacyjne, bóle brzucha spowodowane złą dietą (wzdęcia), zapalenie pęcherza moczowego, kamica dróg żółciowych i nerek, zapalenie miedniczek nerkowych.

APOTEX NEDERLAND BV FlexiStav 60 kapsułek

APOTEX NEDERLAND BV FlexiStav 60 kapsułek

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 14.88zł

FlexiStav Caps to połączenie niezbędnych dla układu ruchu substancji odbudowujących stawy i składników wspomagających wykazujących działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwbólowe. FlexiStav Caps to suplement diety wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.  FlexiStav Caps przeznaczony jest dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn. Składniki FlexiStav Caps pomagają w wytwarzaniu kolagenu, wspierają utrzymanie elastycznych i sprężystych ścięgien oraz więzadeł, wspomagają naturalne wytwarzanie mazi stawowej oraz ruchomość stawów. 

QUEISSER Doppel herz aktiv na osteoporozę x 60 tabl

QUEISSER Doppel herz aktiv na osteoporozę x 60 tabl

Producent: QUEISSER

Cena: 17.58zł

1 tabletka dziennie, najlepiej przed posiłkiem, co sprzyja lepszej przyswajalności wapnia. Osoby na diecie bezmlecznej: 2 tabletki dziennie. Tabletkę można dzielić.Dla uzyskania odpowiedniego efektu zwykle stosuje się długotrwale – w razie wątpliwości poradzić się lekarza. Wzmocnieniu kości sprzyja również umiarkowany, regularny wysiłek fizyczny.

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Gastrosan Fix 2g mieszkanka 20 saszetek

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Gastrosan Fix 2g mieszkanka 20 saszetek

Producent: HERBAPOL-LUBLIN S.A.

Cena: 6.48zł

Preparat w postaci mieszanki ziołowej stosowany w stanach skurczowych żołądka i dwunastnicy, wzdęciach. Pomocniczo w stanach zapalnych przewodu pokarmowego, w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Napar z mieszanki działa osłaniająco i przeciwzapalnie na błony śluzowe przwodu pokarmowego, rozkurczająco w obrębie żołądka i jelit oraz zapobiega wzdęciom i normalizuje wydzielanie soku żołądkowego i żółci.

QUEISSER Doppel herz aktiv a-z retard x 40 tabl

QUEISSER Doppel herz aktiv a-z retard x 40 tabl

Producent: QUEISSER

Cena: 16.68zł

Stosować 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając obficie. Tabletkę można dzielić. Po miesiącu stosowania: zaleca się 1 tabletki dziennie.

SANOFI Magne-b6 skurcz x 30 tabl powlekanych

SANOFI Magne-b6 skurcz x 30 tabl powlekanych

Producent: SANOFI

Cena: 12.00zł

3 tabletki dziennie.

STARPHARMA Bioslim forte x 30 tabl

STARPHARMA Bioslim forte x 30 tabl

Producent: STARPHARMA

Cena: 10.02zł

Spożywać 1 kapsułkę dziennie, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji, tj. 1 kapsułki w ciągu dnia.

COLFARM Karczoch x 60 tabl (Colfarm)

COLFARM Karczoch x 60 tabl (Colfarm)

Producent: COLFARM

Cena: 13.38zł

Stosować 1 tabletkę dziennie przed posiłkiem.

SALUS INTERN Femiflavon x 60 tabl

SALUS INTERN Femiflavon x 60 tabl

Producent: SALUS INTERN

Cena: 39.96zł

1 tabletka raz dziennie.

CURTIS HEALT Slow mag x 60 tabl

CURTIS HEALT Slow mag x 60 tabl

Producent: CURTIS HEALT

Cena: 9.54zł

Zapobieganie i leczenie stanów niedoboru magnezu.Magnez jest aktywatorem wielu enzymów, w tym także przenoszących wysokoenergetyczne związki fosforanowe. Jest regulatorem cyklu komórkowego, m.in. warunkuje prawidłowe stężenie potasu w komórce. Odgrywa ważną rolę w procesie skurczu mięśni (m.in. mięśnia sercowego), wpływa na pobudliwość nerwowo-mięśniową (antagonista wapnia). Jako stabilizator płytek krwi i fibrynogenu oddziałuje korzystnie na proces krzepnięcia krwi. Ponadto magnez stymuluje mechanizmy obronne organizmu, wpływa na prawidłowy rozwój układu kostnego, a także wywiera działanie uspokajające. Niedobór magnezu objawia się wzmożonym napięciem mięśniowym, drżeniem mięśniowym, skurczami mięśni, w skrajnych przypadkach osłabieniem, nudnościami i wymiotami, napadami tężyczki, zaburzeniami rytmu serca, zmianami psychicznymi - objawami depresyjnymi, drażliwością, stanami lękowymi, omamami, zaburzeniami snu. Zapotrzebowanie dobowe na magnez wynosi około 300 mg i wzrasta przy przyspieszonym pasażu przez przewód pokarmowy, nadmiernym spożyciu alkoholu, wysiłku, stresie. Nierozpuszczalna w soku żołądkowym otoczka powlekająca tabletkę umożliwia uwolnienie substancji czynnej dopiero w jelicie cienkim, co zapewnia jej optymalne wchłanianie oraz chroni błonę śluzową żołądka przed drażniącym działaniem chlorku magnezu.

AFLOFARM Belissa intense 40+ x 50 tabl

AFLOFARM Belissa intense 40+ x 50 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 10.98zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

ACTAVIS GROUP PTC EHF Zolmiles 2,5mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 6 sztuk

ACTAVIS GROUP PTC EHF Zolmiles 2,5mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 6 sztuk

Producent: ACTAVIS GROUP PTC EHF

Cena: 54.16zł

Migrenowy ból głowy.

AFLOFARM Pamicon x 30 tabl

AFLOFARM Pamicon x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 14.16zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

FARMACOM SP. Z O.O. Atorvox tabletki powlekane 20 mg 30 sztuk

FARMACOM SP. Z O.O. Atorvox tabletki powlekane 20 mg 30 sztuk

Producent: FARMACOM SP. Z O.O.

Cena: 17.20zł

Lek stosowany jest przy nadmiarze cholesterolu (hipocholesterolemii) oraz tłuszczów (hiperlipidemii) we krwi, jeśli inne metody (zmiana diety, ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała) nie przynoszą pożądanych rezultatów. Lek należy stosować w w skojarzeniu z dietą z ograniczeniem podaży tłuszczów nasyconych i cholesterolu. 

LEK-AM Alerzina 10 mg x 10 tabl (data ważności <span class=31.12.2015)" style="float: right;" />

LEK-AM Alerzina 10 mg x 10 tabl (data ważności 31.12.2015)

Producent: LEK-AM

Cena: 4.20zł

Leczenie chorób alergicznych, jak katar sienny, przewlekły nieżyt nosa, przewlekła pokrzywka, świąd, dermografizm, alergiczne zapalenie spojówek, obrzęk Qunickego.Działanie dichlorowodorku cetyryzyny, substancji czynnej leku Alerzina, polega na hamowaniu wczesnej reakcji alergicznej, w której pośredniczy histamina. Dichlorowodorek cetyryzyny ma działanie przeciwhistaminowe polegające na blokowaniu receptorów histaminowych H1.

COLFARM Pokrzywa 30 tabletek

COLFARM Pokrzywa 30 tabletek

Producent: COLFARM

Cena: 7.33zł

Wzmocnienie włosów, paznokci, wzmocnienie odporności.