Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek) - cena 25.14PLN

https://www.maes.com.pl/produkt/234/wozek-do-malowania-linii-75100mm

NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)

NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)

Producent: NUTRICIA

Dawkowanie NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)
Objętość podawanej diety należy dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka (choroby podstawowej i współistniejących). Podaż diety zależy od wieku i masy ciała. Ilość diety i częstość karmienia powinny być zalecane przez lekarza lub dietetyka.Przed użyciem sprawdzić wygląd produktu i dobrze wstrząsnąć. Nie rozcieńczać i nie dodawać leków do produktu. Przy zachowaniu higieny czas podawania nie może przekroczyć 24 godzin od pierwszego otwarcia opakowania.

Cena: 25.14zł

Waga: 0.00kg

Postać: Płyny

Opakowanie: 500 ml

Skład NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)

Wskazania NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)

Przeciwwskazania NUTRICIA Nutrini multi fibre 500 ml (worek)
Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia u dzieci w wieku od 1 do 6 lat lub o masie ciała od 8 do 20 kg. Nie stosować u niemowląt. Nie stosować u pacjentów z galaktozemią.

NUTRICIA Bebilon ar 400 g od urodzenia przeciw ulewaniom

NUTRICIA Bebilon ar 400 g od urodzenia przeciw ulewaniom

Producent: NUTRICIA

Cena: 29.04zł

Tabela żywienia - o ile lekarz nie zaleci inaczejwiek niemowlęcia 1. miesiąc / liczba porcji na dobę 7 / woda (ml) na 1porcję 90-120 / liczba płaskich miarek na 1 porcję 3-4wiek niemowlęcia 2-3. miesiąc / liczba porcji na dobę 6 / woda (ml) na 1porcję 120 / liczba płaskich miarek na 1 porcję 4wiek niemowlęcia 4. miesiąc / liczba porcji na dobę 6 / woda (ml) na 1 porcję 150 / liczba płaskich miarek na 1 porcję 5wiek niemowlęcia 5-6. miesiąc / liczba porcji na dobę 4 / woda (ml) na 1 porcję 180 / liczba płaskich miarek na 1 porcję 6Sposób przygotowania bez gotowania:1. Umyj ręce i wyparz wszystkie naczynia potrzebne do przygotowania produktu. Wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut.2. Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Sprawdź tabelę żywienia.3. Wlej dokładną ilość uprzednio przegotowanej ciepłej wody do wygotowanej butelki.4. Używaj wyłącznie załączonej miarki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miarek produktu Bebilon AR.5. Zamknij butelkę. Wymieszaj zawartość butelki ruchem obrotowym między dłońmi (5 sek.) i potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku (20 sek.). Załóż smoczek na butelkę.6. Odczekaj 7 minut, aby produkt zgęstniał. Sprawdź temperaturę produktu wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O. A-DERMA Żel pod prysznic Ultra bogata 500ml

PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O. A-DERMA Żel pod prysznic Ultra bogata 500ml

Producent: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 38.37zł

Wyjątkowy i unikalny roślinny składnik, wyciąg z owsa Rhealba, ma działanie łagodzące i zmniejszające podrażnienia. W 100% naturalny składnik z owsa uprawianego w południowo - zachodniej Francji zgodnie z normami Rolnictwa Ekologicznego. Pozostawia film ochronny na skórze. Zapewnia 24h nawilżenie. Bardzo dobra tolerancja. Bardzo dobre właściwości kosmetyczne – kwiatowy zapach i aksamitna konsystencja. Wyciąg z owsa Rhealba® łagodzi podrażnienia. Wzbogacona o ultra odżywcze składniki: ponad 40% emolientów w składzie. Fizjologiczne pH. Bez mydła, bez parabenów.

ELFA PHARM Fresh Juice żel pod prysznic Lemongrass&Vanilla 500 ml

ELFA PHARM Fresh Juice żel pod prysznic Lemongrass&Vanilla 500 ml

Producent: ELFA PHARM

Cena: 7.74zł

Żel pod prysznic wspaniale oczyszcza i nawilża skórę. Jedna z piękniejszych, romantycznych kompozycji - ekstrakt z wanilii i olejek z trawy cytrynowej - daje jej delikatność i atrakcyjność. Kompleks witaminowy chroni młodość i świeżość. Ekscytujące aromaty tworzą atmosferę pełną emocji, przywodząc na myśl koloryt Indii, ojczyzny trawy cytrynowej.

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń żel do higieny intymnej aloes 500 ml

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń żel do higieny intymnej aloes 500 ml

Producent: POLLENA OSTRZESZÓW

Cena: 7.86zł

Kojący żel do higieny intymnej to specjalnie opracowana formuła z aloesem do codziennej higieny i pielęgnacji intymnych miejsc kobiety:posiada fizjologiczne pH,zawiera łagodne substancje myjące,wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory.Ekstrakt z aloesu i alantoina doskonale regenerują oraz koją uszkodzony naskórek, a pantenol działa przeciwzapalnie. Kwas mlekowy przywraca fizjologiczne pH delikatnych miejsc intymnych. Systematyczne stosowanie żelu zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień.

NUTRICIA Bebilon 1 z pronutra+ 350 g

NUTRICIA Bebilon 1 z pronutra+ 350 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 31.14zł

Ważne informacje Bebilon 1 z Pronutra powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu. Opakowanie zewnętrzne powinno być wyrzucone dopiero po całkowitym wykorzystaniu zawartości, ze względu na umieszczone na nim ważne informacje. Nie zaleca się przesypywania mleka do innych pojemników. Nie podgrzewaj mleka modyfikowanego w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem. Nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku do przygotowywanego mleka. Należy zwrócić uwagę na higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. Ważne jest, aby po skończonym posiłku dziecko nie przetrzymywało w buzi smoczka z resztkami pokarmu. Zaleca się, aby do odmierzania odpowiedniej porcji mleka używać wyłącznie miarki dołączonej do opakowania. Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i ilość posiłków dostosuj do potrzeb Twojego dziecka.wiek niemowlęcia 1. miesiąc liczba porcji na dobę 7, ilość wody (ml) 90-120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 3-4wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc liczba porcji na dobę 6, ilość wody (ml) 120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 4wiek niemowlęcia 4. miesiące liczba porcji na dobę 6, ilość wody (ml) 150 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 5wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc liczba porcji na dobę 4 ilość wody (ml) 180 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 6Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 1 na Bebilon 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon 2.Sposób przygotowania mleka bez gotowania:Umyj ręce i wyparz naczynia potrzebne do przygotowania mleka.Wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut.Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Sprawdź tabelę żywienia.Wlej dokładną ilość uprzednio przygotowanej ciepłej wody do wygotowanej butelki.Używaj wyłącznie załączonej miareczki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek mleka Bebilon 1 z Pronutra.Dodaj odmierzoną ilość proszku do butelki.Zamknij butelkę i potrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę wygotowany smoczek.Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O. Nutridrink o smaku neutralnym 4 x 125ml

NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O. Nutridrink o smaku neutralnym 4 x 125ml

Producent: NUTRICIA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 22.98zł

Nutridrink to wysokoenergetyczny preparat odżywczy w postaci napoju mlecznego, przeznaczony do picia. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach: białko, tłuszcze, węglowodany oraz komplet witamin i minerałów. Jego zaletą jest to, że w małej objętości dostarcza dużo energii i wszystkie niezbędne osobie chorej składniki odżywcze. Dzięki formie płynnej jest łatwy do podania. Może być uzupełnieniem standardowej diety lub stanowić jedyne źródło pożywienia.

NUTRICIA BoboVita, herbatka z melisy, rumianku, lipy, po 6 miesiącu 200g

NUTRICIA BoboVita, herbatka z melisy, rumianku, lipy, po 6 miesiącu 200g

Producent: NUTRICIA

Cena: 17.69zł

gasi pragnienie, orzeźwia, uzupełnia organizm w płyny; dla niemowląt po 6. miesiącu życia. Idealna dla całej rodziny.

NUTRICIA Neocate advance 400 g

NUTRICIA Neocate advance 400 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 156.54zł

Jedna płaska miarka (25 g) proszku Neocate Advance do 85 ml wody.Zagotowaną wodę należy schłodzić przed przygotowaniem posiłku. Nie gotować przygotowanego posiłku. Ilość produktu do spożycia i rozcieńczenie muszą być określone wyłącznie przez lekarza i zależą od wieku, masy ciała i stanu klinicznego pacjenta.

SCHMEES KOSM Schmees Kosmetik - Herbamedicus Krauter Kurbad płyn do kąpieli Rozmaryn 500 ml

SCHMEES KOSM Schmees Kosmetik - Herbamedicus Krauter Kurbad płyn do kąpieli Rozmaryn 500 ml

Producent: SCHMEES KOSM

Cena: 10.02zł

Luksusowy, ziołowy płyn do kąpieli z wyciągiem z rozmarynu. Uspokaja i relaksuje. Idealny do sporządzania inhalacji oraz kąpieli ziołowych.

INFOPLUS Lemaadr A H2O łagodząca woda micelarna 500 ml

INFOPLUS Lemaadr A H2O łagodząca woda micelarna 500 ml

Producent: INFOPLUS

Cena: 27.60zł

Specjalistyczna

PHYTOPHARM K Płyn Dentofresh do płukania jamy ustnej 500 ml

PHYTOPHARM K Płyn Dentofresh do płukania jamy ustnej 500 ml

Producent: PHYTOPHARM K

Cena: 16.50zł

Płukać jamę ustną po każdym szczotkowaniu zębów (przynajmniej rano i wieczorem), 10 ml płukanki Dentofresh ®, przez 30 sekund (dozownik znajduje się na nakrętce). Nie rozcieńczać. Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą.

INPHARM Oilatum emulsja do kąpieli 500 ml (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Oilatum emulsja do kąpieli 500 ml (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 39.60zł

Oilatum emulsja polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do kąpieli niemowląt.Parafina ciekła tworzy oleistą powłokę na warstwie rogowej naskórka zapobiegając nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry, zapewniając jej tym samym odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia.

ZIAJA Ziaja szampon rodzinny Aloesowy do włosów suchych 500 ml

ZIAJA Ziaja szampon rodzinny Aloesowy do włosów suchych 500 ml

Producent: ZIAJA

Cena: 7.02zł

Szampon z ekstraktem z aloesu przeznaczony do mycia włosów suchych.Łagodnie myje i pielęgnuje włosy.Doskonale nawilżając włosy likwiduje uczucie suchości.Wygładza, zapewnia lepsze rozczesywanie i układanie.Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów.Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach.

ZIAJA Ziaja Mintperfekt sensitiv płyn stomatologiczny przeciwpróchniczy 500 ml + pasta 10 ml GRATIS !!!

ZIAJA Ziaja Mintperfekt sensitiv płyn stomatologiczny przeciwpróchniczy 500 ml + pasta 10 ml GRATIS !!!

Producent: ZIAJA

Cena: 8.34zł

Odmierzyć około 2/3 pojemności zakrętki i płukać jamę ustną przez około 30 sekund. Nie rozcieńczać. Używać 2-3 razy dziennie po szczotkowaniu zębów. Nie połykać, nie płukać jamy ustnej wodą. Dla profesjonalnej higieny jamy ustnej stosować najlepiej razem z przeciwpróchniczą pastą stomatoligczną z xylitolem.

NUTRICIA Bebilon sojowy 2 400 g

NUTRICIA Bebilon sojowy 2 400 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 22.56zł

O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy przestrzegać tabeli karmienia umieszczonej na opakowaniu. Preparat należy stosować pod nadzorem lekarza.Sposób przygotowania mleka bez gotowania:1 Umyj ręce i wyparz wszystkie naczynia potrzebne do przygotowania mleka.2 Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C).3 Wlej dokładną ilość uprzednio przegotowanej ciepłej wody do wyparzonego kubka niekapka.4 Używaj wyłącznie załączonej miareczki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek mleka Bebilon Junior 3 z Pronutra+.5 Dodaj odmierzoną ilość proszku do kubka niekapka.6 Wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia proszku.7 Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj kubek zaraz po użyciu.

ZIAJA Ziaja intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym 500 ml

ZIAJA Ziaja intima kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym 500 ml

Producent: ZIAJA

Cena: 7.92zł

Płyn z kwasem askorbinowym do

NUTRICIA Bebiko ha 2 350 g

NUTRICIA Bebiko ha 2 350 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 23.16zł

Sposób przygotowania mleka bez gotowania:Umyj ręce, wyparz miareczkę oraz wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut lub użyj sterylizatora.Gotuj wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do wystygnięcia do temperatury ok. 40°C.Sprawdź tabelę żywienia i wlej dokładną ilość wody do butelki. Nie używaj powtórnie gotowanej wody.Zawsze używaj wyłącznie załączonej miareczki.Dodaj dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek Bebiko.Zamknij butelkę i potrząsaj do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż smoczek na butelkę.

NESTLE Isosource energy smak neutralny 500 ml

NESTLE Isosource energy smak neutralny 500 ml

Producent: NESTLE

Cena: 17.52zł

1000-1500 ml jako wyłączne żywienie lub ≥500 ml jako żywienie uzupełniające zgodnie z zaleceniem lekarza.

NEPENTES Iwostin rosacin łagodzący płyn micelarny 215 ml

NEPENTES Iwostin rosacin łagodzący płyn micelarny 215 ml

Producent: NEPENTES

Cena: 22.02zł

Przetrzeć twarz płatkiem kosmetycznym. Nie wymaga spłukiwania.

ALTER MEDICA Żurawina sok z żurawiny (dawniej Żuravisol C) 500 ml

ALTER MEDICA Żurawina sok z żurawiny (dawniej Żuravisol C) 500 ml

Producent: ALTER MEDICA

Cena: 25.80zł

50 ml dziennie

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń mydło w płynie z wyciągiem z kasztanowca 500 ml

POLLENA OSTRZESZÓW Biały jeleń mydło w płynie z wyciągiem z kasztanowca 500 ml

Producent: POLLENA OSTRZESZÓW

Cena: 6.12zł

Hipoalergiczne mydło w płynie Biały Jeleń Premium z ekstraktem z kasztanowca to specjalnie opracowana formuła odpowiednia do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii.Ekstrakt z kasztanowca delikatnie nawilża, poprawia ukrwienie i intensywnie regeneruje skórę. Regularne stosowanie pomaga zwiększyć elastyczność skóry, sprawia, że staje się miękka i gładka.Produkt przebadany dermatologicznie.

NUTRICIA Bebilon 1 z pronutra+ 800 g

NUTRICIA Bebilon 1 z pronutra+ 800 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 66.36zł

Ważne informacje Bebilon 1 z Pronutra powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu. Opakowanie zewnętrzne powinno być wyrzucone dopiero po całkowitym wykorzystaniu zawartości, ze względu na umieszczone na nim ważne informacje. Nie zaleca się przesypywania mleka do innych pojemników. Nie podgrzewaj mleka modyfikowanego w kuchenkach mikrofalowych ze względu na zagrożenie oparzeniem. Nigdy nie dodawaj dodatkowych miarek proszku do przygotowywanego mleka. Należy zwrócić uwagę na higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem. Ważne jest, aby po skończonym posiłku dziecko nie przetrzymywało w buzi smoczka z resztkami pokarmu. Zaleca się, aby do odmierzania odpowiedniej porcji mleka używać wyłącznie miarki dołączonej do opakowania. Wartości podane w tabeli należy traktować orientacyjnie. Wielkość i ilość posiłków dostosuj do potrzeb Twojego dziecka.wiek niemowlęcia 1. miesiąc liczba porcji na dobę 7, ilość wody (ml) 90-120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 3-4wiek niemowlęcia 2.-3. miesiąc liczba porcji na dobę 6, ilość wody (ml) 120 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 4wiek niemowlęcia 4. miesiące liczba porcji na dobę 6, ilość wody (ml) 150 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 5wiek niemowlęcia 5.-6. miesiąc liczba porcji na dobę 4 ilość wody (ml) 180 liczba płaskich miareczek na 1 porcję 6Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 1 na Bebilon 2 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 1 i zwiększając ilość proszku Bebilon 2.Sposób przygotowania mleka bez gotowania:Umyj ręce i wyparz naczynia potrzebne do przygotowania mleka.Wygotuj butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut.Gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut; pozostaw do schłodzenia (do ok. 40°C). Sprawdź tabelę żywienia.Wlej dokładną ilość uprzednio przygotowanej ciepłej wody do wygotowanej butelki.Używaj wyłącznie załączonej miareczki. Odmierz dokładną ilość płaskich, nieubitych miareczek mleka Bebilon 1 z Pronutra.Dodaj odmierzoną ilość proszku do butelki.Zamknij butelkę i potrząśnij do całkowitego rozpuszczenia proszku. Załóż na butelkę wygotowany smoczek.Sprawdź temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Umyj butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

JOHNSON & JOHNSON LISTERINE Teeth & Gum Defence 500 ml + Reach szczotka T&GD 14706

JOHNSON & JOHNSON LISTERINE Teeth & Gum Defence 500 ml + Reach szczotka T&GD 14706

Producent: JOHNSON & JOHNSON

Cena: 15.50zł

Odświeża oddech w przestrzeniach międzyzębowych. Dla optymalnej skuteczności działania stosować rano i wieczorem po umyciu zębów.

ALMIRALL HERMAL GMBH Balneum optiderm olejek do kąpieli 500 ml

ALMIRALL HERMAL GMBH Balneum optiderm olejek do kąpieli 500 ml

Producent: ALMIRALL HERMAL GMBH

Cena: 79.62zł

Olejek do kąpieli Balneum Optiderm zawiera kombinację oczyszczonego, naturalnego