Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma) - cena 9.54PLN

męskie garnitury Poznań

DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)

DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)

Producent: DELFARMA

Dawkowanie DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)
Dorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na początku leczenia można podwoić dawki. Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przełyku lek podaje się doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach między posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.

Cena: 9.54zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)
Substancja czynna: 1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.

Wskazania DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)
Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania DELFARMA Smecta x 10 sasz (import równoległy - Delfarma)
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

MICROFARM Glukoza proszek 100 g (Microfarm)

MICROFARM Glukoza proszek 100 g (Microfarm)

Producent: MICROFARM

Cena: 4.80zł

Glukoza jest cukrem niezbędnym dla człowieka i źródłem energii. Po podaniu doustnym glukoza łatwo się wchłania z przewodu pokarmowego i jest metabolizowana w tkankach oraz częściowo odkładana w wątrobie w postaci glikogenu.Wykazuje także działanie moczopędne.

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

Producent: ADAMED

Cena: 35.16zł

NINIO BIOlife™ – produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife™ polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej.Preparat jest szczególnie pomocny przy pielęgnacji delikatnej oraz alergicznej skóry, a także skłonnej do występowania podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne).NINIO BIOlife™ to preparat w

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

Producent: TEVA

Cena: 16.62zł

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem(np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

USP ZDROWIE Xenna błonnik 220 g

USP ZDROWIE Xenna błonnik 220 g

Producent: USP ZDROWIE

Cena: 22.92zł

Dorośli: 2 łyżeczki (ok, 11 g) na dobę. Preparat należy wsypać do szklanki wody, herbaty, soku, muesli lub jogurtu i przed spożyciem wymieszać. Należy wypijać co najmniej 250 ml wody lub soku owocowego na każde 5,5 g (łyżeczka) preparatu.

BIOMED KRAKÓW Lactoral x 10 sasz

BIOMED KRAKÓW Lactoral x 10 sasz

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 9.00zł

Stosować 1 do 2 razy dziennie, co najmniej 7 dni.

PHARMA PROGRESS SP. Z O.O. Naturalna osłona probiotyczna x 20 kaps

PHARMA PROGRESS SP. Z O.O. Naturalna osłona probiotyczna x 20 kaps

Producent: PHARMA PROGRESS SP. Z O.O.

Cena: 13.86zł

Dzieci od 3 roku życia - stosuje się 1 kapsułkę do dwóch razy na dobę, dorośli - stosuję się 1 kapsułkę do trzech razy na dobę.

NOVARTIS Theraflu extra grip x 14 sasz

NOVARTIS Theraflu extra grip x 14 sasz

Producent: NOVARTIS

Cena: 15.00zł

Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleinian feniraminy - substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.

POLFARMEX Betalip x 28 sasz

POLFARMEX Betalip x 28 sasz

Producent: POLFARMEX

Cena: 20.46zł

Dorośli: 2 saszetki dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Zawartość saszetki rozprowadzić w ciepłej wodzie lub mleku, lub dowolnym niegazowanym napoju. Po wymieszaniu odczekać 5 minut, w miarę upływu czasu zawiesina lekko zgęstnieje. Porcje należny zwiększać stopniowo, nie przekraczając 5 saszetek dziennie. Można również stosować jako zagęstnik do zup i sosów (niezbryla się pod wpływem temperatury).

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

Producent: HASCO-LEK

Cena: 9.60zł

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanieDzieci od 6-go do 14-go roku życia: 1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonuDzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu.Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznejW dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka 3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo.Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

SYNTEZA Elektrolity synteza x 10 sasz o smaku cytrynowym

SYNTEZA Elektrolity synteza x 10 sasz o smaku cytrynowym

Producent: SYNTEZA

Cena: 12.30zł

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej i przegotowanej wody. Schłodzony płyn podawać małymi porcjami, w niewielkich odstępach czasu. Płynu nie należy dosładzać ani mieszać z sokami i preparatami mlecznymi.

REGIS Recomed x 6 sasz (smak jogurtowo-wiśniowy) (data ważności <span class=25.11.2015)" style="float: right;" />

REGIS Recomed x 6 sasz (smak jogurtowo-wiśniowy) (data ważności 25.11.2015)

Producent: REGIS

Cena: 10.02zł

Rozpuścić zawartość saszetki w 200 ml wody w temperaturze pokojowej. RECOMED może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia (6 porcji dziennie) lub jako uzupełnienie diety lub jej częściowe zastępowanie (1-3 porcje dziennie).Zawartość saszetki (po rozpuszczeniu w 200 ml wody) można zarówno:spożyć od razu w całościpodzielić na mniejsze porcje i spożywać w odstępach czasowych

ZŁOTA FARMAC Probacti 4 enteric x 10 kaps

ZŁOTA FARMAC Probacti 4 enteric x 10 kaps

Producent: ZŁOTA FARMAC

Cena: 17.70zł

Jedna kapsułka dziennie.Dzieci - ze względu na dużą koncentrację bakterii zalecana jest 1 kapsułka dziennie dla dzieci od 3 roku życia (podawać bezpośrednio, z pokarmem lub zmieszać zawartość kapsułki w osłodzonej wodzie).

SIROSCAN CCS Fotbad sól do stóp 470 g

SIROSCAN CCS Fotbad sól do stóp 470 g

Producent: SIROSCAN

Cena: 21.06zł

Sól do kąpieli stóp zmiękczająco-regenerująca CCS Fotbad silnie i skutecznie zmiękcza twardą i suchą skórę , pomagając utrzymać ją miękką i elastyczną. Przyjemnie odpręża zmęczone stopy, ma przyjemny, świeży zapach.Tworzy obfitą pianę.

US PHARMACIA Stoperan 2 mg x 18 kaps

US PHARMACIA Stoperan 2 mg x 18 kaps

Producent: US PHARMACIA

Cena: 11.52zł

Działanie Stoperanu odczuwalne jest w ciągu godziny po podaniu.Jego substancja aktywna łączy się z receptorami obecnymi na powierzchni jelita, uspokajając ich perystaltykę i ograniczając konieczność natychmiastowego wypróżnienia. Przyspiesza także wchłanianie wody z jelita grubego, co poprawia konsystencję stolca oraz zapobiega odwodnieniu.Stoperan nie podrażnia śluzówki przewodu pokarmowego i jest łagodny dla żołądka, nie wpływa też na florę jelitową.Lek jest praktycznie w całości metabolizowany w wątrobie i z żółcią wydalany z organizmuStoperan można stosować u dorosłych, pacjentów w podeszłym wieku oraz u dzieci od 6 roku życia.Lek mogą przyjmować osoby cierpiące zarówno na ostrą, jak i przewlekłą postać biegunki. Stoperan zawiera najbardziej uniwersalną substancję o działaniu przeciwbiegunkowym. Pomaga w wielu typach biegunki infekcyjnej, także w tzw. grypie żołądkowej, której przyczyną są wirusy.Stoperan osiąga efekt terapeutyczny także w biegunkach, na które nie pomagają inne leki dostępne bez recepty:w alergiach pokarmowychnietolerancji laktozy i glutenuw biegunce stresowejw biegunce wywołanej zespołem jelita drażliwego (IBS)a nawet w biegunce towarzyszącej cukrzycyStoperan może także być stosowany przez pacjentów leczących choroby przewlekłe, np. nadciśnienie, cukrzycę i inne, ponieważ nie wpływa na wchłanianie oraz skuteczność przyjmowanych jednocześnie leków. Z tego powodu Stoperan to również dobry wybór dla kobiet stosujących antykoncepcję.

BIOMED KRAKÓW Orsalit x 10 sasz bez dodatków smakowych

BIOMED KRAKÓW Orsalit x 10 sasz bez dodatków smakowych

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 9.48zł

Przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i dzieci skłonnych do alergii.

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

Producent: SANDOZ

Cena: 12.78zł

Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem.

APOTEX NEDERLAND BV Flexistav xtra x 30 sasz o smaku cytrynowym

APOTEX NEDERLAND BV Flexistav xtra x 30 sasz o smaku cytrynowym

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 47.10zł

Doustnie 1 saszetka dziennie, najlepiej rano. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance letniej wody, dokładnie wymieszać i wypić. W celu uzyskania korzystnego działania należy stosować w zaleconej do spożycia dziennej porcji przez okres nie krótszy niż 3 miesiące.

POLPHARMA Entero acidolac 550 mg x 10 kaps

POLPHARMA Entero acidolac 550 mg x 10 kaps

Producent: POLPHARMA

Cena: 16.74zł

Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy połykać popijając wodą.Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi lub mrożonymi płynami lub pokarmami.

FORFARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Forfarm)

FORFARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Forfarm)

Producent: FORFARM

Cena: 20.94zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

NOVARTIS Theraflu extra grip x 6 sasz

NOVARTIS Theraflu extra grip x 6 sasz

Producent: NOVARTIS

Cena: 14.16zł

Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

BIOMED KRAKÓW Orsalit nutris x 10 sasz o smaku jagodowo - malinowym

BIOMED KRAKÓW Orsalit nutris x 10 sasz o smaku jagodowo - malinowym

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 9.48zł

Dawkowanie zależy od stopnia odwodnienia i zaleceń lekarza. Zwykle zaleca się podawać 50-100 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała w ciągu pierwszych 4 godzin oraz dodatkowo 5-10 ml na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach. Na dalszym etapie nawadniania zaleca się podawać 5-10 ml doustnego płynu nawadniającego na kg masy ciała po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach.

GENEXO Multilac immuno x 7 sasz

GENEXO Multilac immuno x 7 sasz

Producent: GENEXO

Cena: 22.20zł

Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 1 raz dziennie po 1 saszetce w czasie posiłku.

ALPEN PHARMA Calcimed osteo direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

ALPEN PHARMA Calcimed osteo direct x 20 sasz o smaku cytrynowym

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 24.36zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Zalecamy przyjmowanie zawartości saszetki w kilku mniejszych porcjach, nie jednorazowo.Saszetkę należy rozerwać w kierunku wskazanym przez strzałkę.Mikropeletki wysypać bezpośrednio na język, poczekać aż się powoli rozpuszczą i następnie połknąć.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 13.26zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobę.Dzieci w wieku 7-12 lat: 2 saszetki na dobę.Proszek należy rozpuścić w ¼ szklanki wody.