Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm) - cena 9.18PLN

żarówka 100w

INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Dawkowanie INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)
Dorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na początku leczenia można podwoić dawki. Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przełyku lek podaje się doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach między posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.

Cena: 9.18zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)
Substancja czynna: 1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.

Wskazania INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)
Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania INPHARM Smecta x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)
Nadwrażliwość na składniki preparatu.

INPHARM Betadine 100 mg/ml roztwór na skórę 30 ml (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Betadine 100 mg/ml roztwór na skórę 30 ml (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 16.38zł

Betadine roztwór na skórę jest środkiem dezynfekującym o szerokim spektrum działania przeciw drobnoustrojom (środkiem bakteriobójczym, grzybobójczym, selektywnie wirusobójczym i przeciwpierwotniakowym) przeznaczonym do dezynfekcji skóry przed iniekcją, pobraniem krwi, biopsją igłową, transfuzją, dezynfekcją skóry i błon śluzowych przed zabiegami chirurgicznymi, aseptycznego zaopatrzenia ran, leczenia infekcji bakteryjnych i grzybiczych, całkowitej i częściowej dezynfekcji pacjenta przed operacją (kąpiel antyseptyczna).

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku bananowym

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku bananowym

Producent: SEQUOIA

Cena: 61.98zł

Zalecana dzienna porcja:w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła (ENT): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące,w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła: zawartość 1 saszetki dziennie przez 14 dnipo przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące.W zależności od zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Sposób użycia:ENTitis baby należy podawać dziecku przez około 5 minut tak, aby maksymalnie wydłużyć kontakt preparatu ze śluzówką jamy ustnej dziecka. W tym celu należy wykorzystać smoczek dziecka.Otwórz saszetkę i wsyp jej zawartość do czystego kieliszka. Wilgotny smoczek zanurz w proszku. Smoczek z proszkiem umieść w buzi dziecka i poczekaj ok. 30 sekund, aż proszek się rozpuści. Powtarzaj czynność do momentu, aż podasz dziecku całą porcję z saszetki. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.ENTitis baby można również podawać w postaci zawiesiny doustnej za pomocą specjalnego smoczka do podawania preparatów. W tym celu należy rozpuścić zawartość 1 saszetki w 2,5 ml letniej wody.Odpowiednia miarka oraz szczegółowa instrukcja jest dołączona do smoczka.

ANGELINI Tantum rosa puder x 6 sasz

ANGELINI Tantum rosa puder x 6 sasz

Producent: ANGELINI

Cena: 8.94zł

Zapalenie sromu i pochwy, zapalenie szyjki macicy różnego pochodzenia, również po chemio- i radioterapiiProfilaktyka przed- i pooperacyjna w ginekologiiHigiena osobista w okresie połogu.Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian w naczyniach, wywoływanych przez pobudzone, przylegające lub przemieszczające się leukocyty. Działa stabilizująco na błony komórkowe. Hamuje przepuszczalność włośniczek, co odpowiada za efekt przeciwobrzękowy. Dobrze przenika przez skórę i błony śluzowe, gromadząc się w tkankach zmienionych zapalnie. W minimalnym stopniu wchłania się do krążenia ogólnego.

PROLAB AquaSal family x 10 sasz

PROLAB AquaSal family x 10 sasz

Producent: PROLAB

Cena: 10.68zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.

KENAY Cardioprolin 140 g

KENAY Cardioprolin 140 g

Producent: KENAY

Cena: 71.46zł

1 raz dziennie od 1/2 do 3/4 miarki dziennie (miarka w załączeniu)

LALLEMAND Lacidoenter 1,5 g x 10 sasz

LALLEMAND Lacidoenter 1,5 g x 10 sasz

Producent: LALLEMAND

Cena: 20.64zł

1-2 saszetki dziennie.Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody lub dowolnego płynu.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 19.20zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

BAYER Dicoflor 30 (dla dzieci) x 12 sasz

BAYER Dicoflor 30 (dla dzieci) x 12 sasz

Producent: BAYER

Cena: 15.06zł

Zazwyczaj stosuję się 1-2 saszetki na dobę.Zawartość saszetki należy rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu lub zastosować bezpośrednio do jamy ustnej.Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.

BIOGAIA Biogaia protectis baby krople probiotyczne 5 ml

BIOGAIA Biogaia protectis baby krople probiotyczne 5 ml

Producent: BIOGAIA

Cena: 29.10zł

Pięć kropli dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.Krople mogą być dodawane do pokarmu lub napoju, lub też podawane na łyżeczce, są więc idealne dla niemowląt, małych dzieci i innych osób, które nie mogą przyjmować tabletek.

AFLOFARM Gargarin 30 g (aflofarm)

AFLOFARM Gargarin 30 g (aflofarm)

Producent: AFLOFARM

Cena: 3.96zł

Stany zapalne jamy ustnej, dziąseł, górnych dróg oddechowych, nieżyt błon śluzowych.Skojarzone działanie składników: przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, keratolityczne, słabe wykrztuśne, miejscowo przeciwbólowe.

SANDOZ Linex forte x 21 kaps

SANDOZ Linex forte x 21 kaps

Producent: SANDOZ

Cena: 16.44zł

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat: 1 kapsułka do dwóch razy dziennieDzieci powyżej 12 lat i dorośli: 1 kapsułka do trzech razy dziennieKapsułki należy spożywać podczas posiłku.Uwaga: Jeśli połknięcie kapsułki sprawia trudność, należy otworzyć kapsułkę, wysypać jej zawartość na łyżeczkę, wymieszać delikatnie z płynem i połknąć.

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

POLPHARMA Polopiryna max hot x 8 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 10.44zł

gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypąbóle o lekkim i średnim nasileniu (ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, ból głowy)

INPHARM Remifemin x 100 tabl (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Remifemin x 100 tabl (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 47.64zł

Lek łagodzi dolegliwości występujące w okresie menopauzy takie jak: uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, zaburzenia snu, stany napięcia i niepokoju.

WALMARK Marsjanki pro lactobacillus GG x 10 sasz

WALMARK Marsjanki pro lactobacillus GG x 10 sasz

Producent: WALMARK

Cena: 24.24zł

1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki można zawiesić w letniej wodzie,mleku, kefirze, jogurcie lub innym płynie i dobrze wymieszać (minimum 100 ml), spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. ważne aby nie wsypywać zawartości do gorącego płynu (temperatura powyżej 37 st.C), gdyż laktoferyna ulega denaturacji, a bakterie kwasu mlekowego tracą swoją aktywność. Można również spożyć wsypując zawartość saszetki bezpośrednio do ust.

BONIMED Regulobon 200 g

BONIMED Regulobon 200 g

Producent: BONIMED

Cena: 23.16zł

W celu redukcji masy ciała i w antybiotykoterapii spożywać 2-3 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5g) przed jedzeniem.W celu ułatwienia wypróżnienia spożywać 2-3 łyżeczki jednorazowo.Preparat dodać do ok 200ml soku, jogurtu lub wody.

INPHARM Tantum verde 1,5 mg/ml płyn 120 ml (import równoległy Inpharm)

INPHARM Tantum verde 1,5 mg/ml płyn 120 ml (import równoległy Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 20.04zł

Ból, zaczerwienienie i obrzęk w przebiegu wirusowych i bakteryjnych zakażeń jamy ustnej i gardłaStany po ekstrakcji zębówMożna stosować w zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, także po intubacji.Preparat do stosowania miejscowego o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym, miejscowo znieczulającym i antyseptycznym. Hamuje powstawanie zmian w naczyniach, wywoływanych przez pobudzone, przylegające lub przemieszczające się leukocyty. Działa stabilizująco na błony komórkowe. Hamuje przepuszczalność włośniczek, co odpowiada za efekt przeciwobrzękowy. Dobrze przenika przez błony śluzowe gromadząc się w tkankach zmienionych zapalnie. W minimalnym stopniu wchłania się do krążenia ogólnego.

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 12 sasz o smaku cytrynowym

US PHARMACIA Gripex hotactiv forte x 12 sasz o smaku cytrynowym

Producent: US PHARMACIA

Cena: 11.88zł

Gripex HotActiv Forte to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

NOVASCON Minilacton x 20 sasz

NOVASCON Minilacton x 20 sasz

Producent: NOVASCON

Cena: 23.94zł

W trakcie antybiotykoterapii preparat można podawać razem z antybiotykiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w przegotowanej ostudzonej wodzie lub dodać do pokarmu. Nie należy mieszać zawartości saszetki ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:Niemowlęta i małe dzieci (do 3. roku życia) - 1 saszetka dziennie podczas posiłku.Dzieci starsze (po ukończeniu 3. roku życia) - 1-2 saszetki dziennie podczas posiłku.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 30 sasz o smaku pomarańczowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 30 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 24.18zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobęDzieci w wieku 7-12 lat:2 saszetki na dobęSaszetki należy rozpuścić w 1/4 szklance wody.

REGIS Recomed x 6 sasz (smak czekoladowy) (data ważności <span class=26.11.2015)" style="float: right;" />

REGIS Recomed x 6 sasz (smak czekoladowy) (data ważności 26.11.2015)

Producent: REGIS

Cena: 10.02zł

Rozpuścić zawartość saszetki w 200 ml wody w temperaturze pokojowej. RECOMED może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia (6 porcji dziennie) lub jako uzupełnienie diety lub jej częściowe zastępowanie (1-3 porcje dziennie).Zawartość saszetki (po rozpuszczeniu w 200 ml wody) można zarówno:spożyć od razu w całościpodzielić na mniejsze porcje i spożywać w odstępach czasowych

INPHARM Voltaren emulgel 1% 50 g (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Voltaren emulgel 1% 50 g (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 15.90zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

FARMINA Gargarin 30 g (farmina)

FARMINA Gargarin 30 g (farmina)

Producent: FARMINA

Cena: 3.78zł

Preparat złożony wykazujący skojarzone działanie: przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, słabe wykrztuśne i miejscowo znieczulające.Stany zapalne jamy ustnej i gardła.

VLABS SP.Z.O.O. Prolavia x 42 sasz po 2,3 g + indywidualna dieta GRATIS !!!

VLABS SP.Z.O.O. Prolavia x 42 sasz po 2,3 g + indywidualna dieta GRATIS !!!

Producent: VLABS SP.Z.O.O.

Cena: 70.38zł

Zalecana dzienna porcja do spożycia - 3 razy dziennie po 1 saszetce. Saszetkę rozpuścić w 100 ml letniej lub zimnej wody. Każdą porcję należy popić 1 lub 2 szklankami wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

NUTRICIA Fantomalt proszek 400 g

NUTRICIA Fantomalt proszek 400 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 37.62zł

Dodatek do różnego rodzaju potraw i napojów – nie zmienia ich naturalnego smaku. Preparat może być gotowany razem z potrawą lub napojem.Ilość dodanego preparatu powinna być określona przez lekarza.