Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

dawkowanie pelna oferta apteki leki i wyroby medyczne miesnie stawy i kosci bole miesniowo stawowe - wszystkie leki

W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami w kategori dawkowanie pelna oferta apteki leki i wyroby medyczne miesnie stawy i kosci bole miesniowo stawowe, które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 131 leków w kategori dawkowanie pelna oferta apteki leki i wyroby medyczne miesnie stawy i kosci bole miesniowo stawowe.

następna strona
MEPHA Olfen 1% żel 20 g

MEPHA Olfen 1% żel 20 g

Producent: MEPHA

Cena: 8.52zł

Jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, chorobach zwyrodnieniowych stawów, bólach korzeniowych, zapaleniach nerwów i nerwobólach, stanach pourazowych (zapalenie, obrzęk po skręceniach, przeciążeniach, stłuczeniach)Leczenie umiejscowionych zmian gośćcowych (zapalenie kaletki maziowej, zespół bolesnego barku, zapalenie pochewek ścięgnistych, zapalenie okołostawowe)Może być stosowany w połączeniu z leczeniem ogólnym diklofenakiemMożliwość stosowania leku w jontoforezie.Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi. Zastosowany zewnętrznie (na skórę) - łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Forma żelowa leku ułatwia wchłanianie, przy intensywnym stosowaniu lub nadużywaniu należy brać pod uwagę ogólne działanie leku. Przy typowym, miejscowym stosowaniu wchłania się około 3,3% dawki podanej zewnętrznie. Po wchłonięciu w 99% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie do 4 metabolitów, z których 4'-hydroksypochodna wykazuje wysoką aktywność przeciwzapalną i przeciwbólową. Metabolity w postaci glukuronianów i siarczanów wydalane są z moczem (około 65%) i żółcią (około 35%). T0,5 wynosi około 1-2 h.

MEDA Traumon żel 10% 50 g

MEDA Traumon żel 10% 50 g

Producent: MEDA

Cena: 18.30zł

Tępe urazy: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawówChoroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowychReumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej; zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych); zapalenie nadkłykci.Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania miejscowego. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, hamowaniu uwalniania mediatorów zapalenia (bradykininy, serotoniny, histaminy, enzymów proteolitycznych), blokowaniu układu dopełniacza i hamowaniu uwalniania hialuronidazy. Po podaniu na skórę biodostepność wynosi około 20% i zależy od stanu miejscowego (np. wilgotności skóry). Maksymalne stężenie we krwi występuje po 12-24 h od zastosowania. W około 99% wiąże się z białkami osocza. Jest wydalany w postaci wielu metabolitów wolnych lub sprzężonych w 35% z moczem, pozostała część z żółcią i kałem.

GAL Galomega x 100 kaps

GAL Galomega x 100 kaps

Producent: GAL

Cena: 10.74zł

Stosować 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków.

MEPHA Olfen patch plaster leczniczy x 2 szt

MEPHA Olfen patch plaster leczniczy x 2 szt

Producent: MEPHA

Cena: 16.62zł

Miejscowe objawowe leczenie bólu spowodowanego nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniem w obrębie kończyn na skutek urazów, np. kontuzji sportowych.Diklofenak, niesteroidowy lek przeciwzapalny i przeciwbólowy, który hamuje syntezę prostaglandyn. Łagodzi ból, zmniejsza obrzęk i gorączkę wywołaną stanem zapalnym. Ponadto odwracalnie hamuje agregację płytek krwi pod wpływem adenozynodifosforanu (ADP) i kolagenu. Diklofenak wchłaniany jest z powierzchni skóry powoli i nie w pełni. Wchłanianie do bolącego miejsca może być różne i zależy od rodzaju i zakresu urazu oraz miejsca podania preparatu. Stopień wiązania diklofenaku z białkami osocza wynosi 99%. Jego przyswajanie i wydalanie są podobne zarówno w przypadku doustnego podania jak i przy zastosowaniu na skórę. Po etapie szybkiego metabolizmu wątrobowego 2/3 substancji czynnej wydalane jest przez nerki a 1/3 przez drogi żółciowe.

FARM-VIX Końska maść chłodząca - balsam do smarowania 350 g

FARM-VIX Końska maść chłodząca - balsam do smarowania 350 g

Producent: FARM-VIX

Cena: 19.68zł

Żel wyprodukowany według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości naturalnych surowców. Łagodzi stany związane z przemęczeniem mięśni i działa relaksująco na tzw. "zmęczone kończyny". Przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni, daje uczucie relaksu.

MENTHOLATUM Dip hot krem 67 g

MENTHOLATUM Dip hot krem 67 g

Producent: MENTHOLATUM

Cena: 15.36zł

Objawowo w bólach mięśniowych i stawowych, rwie kulszowej. Pomocniczo w gośćcu, bólach reumatycznych, stłuczeniach i skręceniach stawów.Silnie rozgrzewa mięśnie zmniejszając ich sztywność i poprawiając ruchomość układu lokomocyjnego

SOLGAR Solgar Celadrin 525 mg x 60 kaps

SOLGAR Solgar Celadrin 525 mg x 60 kaps

Producent: SOLGAR

Cena: 130.86zł

2 kapsułki dziennie.

HASCO-LEK Ibum żel (0,05g+0,03g) 50 g

HASCO-LEK Ibum żel (0,05g+0,03g) 50 g

Producent: HASCO-LEK

Cena: 8.34zł

Preparat przeznaczony jest do objawowego leczenia:bólów mięśniowych;bólu pleców;bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-kostnego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe;nerwobólów.Preparat działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

BAYER Thermo-rheumon krem 50 g

BAYER Thermo-rheumon krem 50 g

Producent: BAYER

Cena: 29.88zł

Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych. Reumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej; zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych); zapalenie nadkłykci.Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania miejscowego. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, hamowaniu uwalniania mediatorów zapalenia (bradykininy, serotoniny, histaminy, enzymów proteolitycznych), blokowaniu układu dopełniacza i hamowaniu uwalniania hialuronidazy. Nikotynian benzylu ma właściwości miejscowo drażniące - powoduje miejscowe przekrwienie i uczucie ciepła. Po podaniu na skórę biodostepność wynosi około 20% i zależy od stanu miejscowego (np. wilgotności skóry). Maksymalne stężenie we krwi występuje po 12-24 h od zastosowania. W około 99% wiąże się z białkami osocza. Jest wydalany w postaci wielu metabolitów wolnych lub sprzężonych w 35% z moczem, pozostała część z żółcią i kałem.

HERBAPOL POZ Capsigel n 40 g

HERBAPOL POZ Capsigel n 40 g

Producent: HERBAPOL POZ

Cena: 11.34zł

Środek rozgrzewający w bólach mięśniowych (naciągnięcia mięśni, bolesne skurcze mięśni), bólach stawowych (stany zapalne stawów) oraz w nerwobólach (zapalenie korzonków nerwowych, rwa kulszowa).Preparat wtarty w skórę wywiera silne działanie drażniące na skórę, powodując jej przekrwienie i zaczerwienienie, działa rozgrzewająco. Rozszerzenie naczyń krwionośnych powoduje lepsze ukrwienie obolałego miejsca i szybsze ustępowanie obrzęków i stanów zapalnych. W wyniku ustępowania stanu zapalnego stopniowo ustępują dolegliwości bólowe.

GORVITA Maść żywokostowa 130 ml

GORVITA Maść żywokostowa 130 ml

Producent: GORVITA

Cena: 14.22zł

Sprawdzona skuteczność działania wyciągów ziołowych zawartych w składzie, stosowana od lat do pielęgnacji skóry podrażnionej czynnikami zewnętrznymi oraz po kontuzjach, zwichnięciach, obrzękach związanych ze złamaniami i wybiciami, przyspiesza proces regeneracji ubytków kostnych, tkanki skórnej i regeneracji naskórka w stanach zapalnych, po oparzeniach i odmrożeniach. Zawarta w składzie naturalna alantoina i d'panthenol dobrze odżywia, nawilża i uelastycznia skórę.

OCEANIC Extra strong balsam rozgrzewający 40 g

OCEANIC Extra strong balsam rozgrzewający 40 g

Producent: OCEANIC

Cena: 9.06zł

ExtraStrong jest bardzo mocnym, długotrwale działającym, rozgrzewającym preparatem. Balsam zawiera mentol i wyciąg z imbiru pobudzające krążenie, działające na skórę stymulująco i relaksująco oraz alantoinę i d-pantenol o działaniu łagodzącym podrażnienia.Stosować na skórę okolic stawów, odcinek lędzwiowo-krzyżowy kręgosłupa, aby osiągnąć kilkugodzinną ulgę.

RECKITT BENC Nurofen 200 mg x 48 tabl powlekane

RECKITT BENC Nurofen 200 mg x 48 tabl powlekane

Producent: RECKITT BENC

Cena: 14.52zł

Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

BIOFARM Aspicam Bio 7,5 mg x 10 tabl

BIOFARM Aspicam Bio 7,5 mg x 10 tabl

Producent: BIOFARM

Cena: 6.54zł

Substancją czynną preparatu Aspicam jest meloksykam, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.Działanie leku polega na selektywnym hamowaniu cyklooksygenazy COX-2, enzymu mającego istotne znaczenie w powstawaniu procesów zapalnych. W porównaniu z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi meloksykam tylko w niewielkim stopniu hamuje cyklooksygenazę COX-1. Dzięki temu lek wykazuje korzystny profil terapeutyczny i rzadziej wywołuje objawy niepożądane ze strony przewodu pokarmowego i nerek.

VIRDEPOL Żel z kosodrzewiny 350 g

VIRDEPOL Żel z kosodrzewiny 350 g

Producent: VIRDEPOL

Cena: 22.56zł

Stosować kilka razy dziennie. Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile ta jest w stanie wchłonąć). Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

NOVARTIS Voltaren emulgel 100 g

NOVARTIS Voltaren emulgel 100 g

Producent: NOVARTIS

Cena: 25.74zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

ZENTIVA Veral 1% żel 55 g

ZENTIVA Veral 1% żel 55 g

Producent: ZENTIVA

Cena: 10.80zł

Jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w stanach zapalnych i chorobach zwyrodnieniowych na tle reumatycznym: reumatoidalnym zapaleniu stawów, młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobach zwyrodnieniowych stawów, łuszczycowym zapaleniu stawów, dnie, bólach korzeniowych, zapaleniach nerwów i nerwobólach, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, zapaleniu wielostawowym, zapaleniu mięśni, układowym toczniu rumieniowatym; tzw. reumatyzmie pozastawowym (zapalenie okołostawowe, zapalenie nadkłykcia lub pochewki maziowej), bólach dolnego odcinka kręgosłupa, stanach pourazowych (zapalenie, obrzęk, skręcenie, zwichnięcie, stłuczenie).Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi. Zastosowany zewnętrznie (na skórę) - łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Forma żelowa leku ułatwia wchłanianie, przy intensywnym stosowaniu lub nadużywaniu należy brać pod uwagę ogólne działanie leku. Po wchłonięciu, w 99% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie do 4 metabolitów, z których 4'-hydroksypochodna wykazuje wysoką aktywność przeciwzapalną i przeciwbólową. Metabolity w postaci glukuronianów i siarczanów wydalane są z moczem (około 65%) i żółcią (około 35%). T0,5 wynosi około 1-2 h.

ZIAJA Altaziaja żel 10 mg/g 75 g (Ziaja)

ZIAJA Altaziaja żel 10 mg/g 75 g (Ziaja)

Producent: ZIAJA

Cena: 6.72zł

Lek łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego, ponadto dzięki zawartości mentolu ma działanie ochładzające.

SOLGAR Solgar Wiśnia i Ostryż kompleks x 60 kaps

SOLGAR Solgar Wiśnia i Ostryż kompleks x 60 kaps

Producent: SOLGAR

Cena: 141.96zł

2 kapsułki dziennie.

PHYTOMEDICA Promyalgan x 30 tabl

PHYTOMEDICA Promyalgan x 30 tabl

Producent: PHYTOMEDICA

Cena: 32.10zł

ProMyalgan można przyjmować niezależnie od spożywanych posiłków. Najlepiej rozpocząć od 1 kapsułki 4 razy dziennie, po jednej rano, przed południem, po południu i wieczorem.Następnie można dzienną dawkę stopniowo zmniejszać po jednej tabletce co 1 - 2 tygodnie. Pozostać na dziennej dawce suplementacyjnej stanowiącej 1 lub 2 tabletki.

PFIZER ThermaCare pas na plecy x 2 szt

PFIZER ThermaCare pas na plecy x 2 szt

Producent: PFIZER

Cena: 16.02zł

Stosowanie należy rozpocząć już przy pierwszych oznakach bólu lub sztywności mięśni pleców.Otwórz szczelnie zamknięte opakowanie aby umożliwić aktywowanie komórek ciepła. Umieść okład ciemną stroną bezpośrednio na skórze w miejscu, w którym odczuwalny jest ból. Zamknij przymocowany rzep z przodu ciała. Rozgrzanie się okładu może potrwać do 30 min.Okład zapewnia bezpośredni dopływ ciepła w temperaturze ok. 40 °C. By osiągnąć maksymalną skuteczność, zalecamy noszenie Thermacare minimum przez 3 godziny, jednak najlepsze efekty uzyskiwane są po 8 godzinach.

ALPINE HERBS PRODUKTE AB Alpine rozgrzewający balsam z sadła świstaka 50 g

ALPINE HERBS PRODUKTE AB Alpine rozgrzewający balsam z sadła świstaka 50 g

Producent: ALPINE HERBS PRODUKTE AB

Cena: 19.02zł

Stosować 2-3 razy dziennie wcierając delikatnie w skórę. W przypadku wystąpienia podrażnień przerwać stosowanie. Preparat doskonale się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej poświaty, ani uczucia lepkości.

GENEXO Prel red plaster rozgrzewający x 1 szt

GENEXO Prel red plaster rozgrzewający x 1 szt

Producent: GENEXO

Cena: 4.38zł

PREL® red – plaster hydrożelowy z kapsaicyną i salicylanem glikolu jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique®, będący nośnikiem substancji rozgrzewających.Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra, nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżenie.PREL® red nie brudzi ubrania, jest pod nim niewidoczny, bardzo łatwo go usunąć z powierzchni skóry, nie wywołując przy tym efektu depilacji.Pełen efekt rozgrzewający plastra PREL® red osiąga się po około 15 minutach po jego aplikacji; bezpośrednio po przyklejeniu może pojawić się odczucie chłodu, związane z hydrożelowym podłożem plastra

FORFARM Voltaren emulgel 1% żel 50 g (import równoległy - Forfarm)

FORFARM Voltaren emulgel 1% żel 50 g (import równoległy - Forfarm)

Producent: FORFARM

Cena: 23.10zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

TACTICA PHAR Myven hotgel żel rozgrzewający 100 ml

TACTICA PHAR Myven hotgel żel rozgrzewający 100 ml

Producent: TACTICA PHAR

Cena: 17.58zł

Ponad połowa Polaków cierpi na bóle mięśni i stawów, które trwają nawet kilkanaście dni, utrudniając normalne funkcjonowanie. Przyczyny mogą być różne, ale efekt jest zawsze taki sam- utrudnione codzienne życie. Jedną z najskuteczniejszych metod radzenia sobie z tego typu problemami jest miejscowe zastosowanie preparatu rozgrzewającego na bazie kapsaicyny i wyciągu z imbiru, który równomiernie rozgrzewa i przynosi długotrwałe uczucie ulgi.Specjalnie dobrany zestaw składników naturalnych zapewnia kompleksowe działanie rozgrzewające i ochronne.

następna strona