UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.
W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami marki SALUS-HAUS, które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 3 leków marki SALUS-HAUS.
SALUS-HAUS Floradix kindervital tonik dla dzieci 250 ml
Producent: SALUS-HAUS
Cena: 31.38zł
Doustnie. Dzieci od 1 do 2 roku życia: 5 ml 2 razy dziennie, zmieszać z pożywieniem. Dzieci powyżej 2 roku życia: 10 ml 2 razy dziennie, najlepiej przed posiłkiem. Wstrząsnąć przed użyciem!
SALUS-HAUS Floradix ochrona jelit tonik 250 ml
Producent: SALUS-HAUS
Cena: 41.40zł
W celu ochrony jelit - dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 20ml raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem. W celu uzupełnienia diety w żelazo i i witaminy - dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 10 ml 2 razy dziennie, przed porannym i wieczornym posiłkiem. Dzieci od 6 do 12 lat: 10 ml raz dziennie. Dzieci od 3 do 5 lat: 5 ml raz dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem!
SALUS-HAUS Floradix żelazo i witaminy tonik 250 ml
Producent: SALUS-HAUS
Cena: 33.24zł
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 10 ml dwa razy dziennie przed porannym i wieczornym posiłkiem; dzieci w wieku 6-12 lat: 10 ml raz dziennie, dzieci w wieku 3-5 lat: 5 ml raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.