Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Żele - wszystkie leki

W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami Żele, które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 518 leków Żele.

następna strona
MEPHA Olfen 1% żel 20 g

MEPHA Olfen 1% żel 20 g

Producent: MEPHA

Cena: 8.52zł

Jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, chorobach zwyrodnieniowych stawów, bólach korzeniowych, zapaleniach nerwów i nerwobólach, stanach pourazowych (zapalenie, obrzęk po skręceniach, przeciążeniach, stłuczeniach)Leczenie umiejscowionych zmian gośćcowych (zapalenie kaletki maziowej, zespół bolesnego barku, zapalenie pochewek ścięgnistych, zapalenie okołostawowe)Może być stosowany w połączeniu z leczeniem ogólnym diklofenakiemMożliwość stosowania leku w jontoforezie.Niesteroidowy lek przeciwzapalny (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Działa przeciwagregacyjnie na płytki krwi. Zastosowany zewnętrznie (na skórę) - łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Forma żelowa leku ułatwia wchłanianie, przy intensywnym stosowaniu lub nadużywaniu należy brać pod uwagę ogólne działanie leku. Przy typowym, miejscowym stosowaniu wchłania się około 3,3% dawki podanej zewnętrznie. Po wchłonięciu w 99% wiąże się z białkami osocza. Metabolizowany jest w wątrobie do 4 metabolitów, z których 4'-hydroksypochodna wykazuje wysoką aktywność przeciwzapalną i przeciwbólową. Metabolity w postaci glukuronianów i siarczanów wydalane są z moczem (około 65%) i żółcią (około 35%). T0,5 wynosi około 1-2 h.

VITAMED Prestinol żel 40 g

VITAMED Prestinol żel 40 g

Producent: VITAMED

Cena: 16.20zł

Prestinol, to żel o

ZIAJA Heparizen 1000 żel 100 g (Ziaja)

ZIAJA Heparizen 1000 żel 100 g (Ziaja)

Producent: ZIAJA

Cena: 42.24zł

Lek Heparizen 1000 jest żelem, zawiera w swoim składzie heparynę sodową, przeznaczony jest do stosowania na skórę i wykazuje miejscowe działanie przeciwzakrzepowe.Heparyna sodowa podana zewnętrznie na skórę, w postaci żelu, przyspiesza wchłanianie krwiaków i nacieków. Hamuje powierzchniowe procesy zapalne przez unieczynnianie enzymów m. in. hialuronidazy i fosfatazy. Działa długotrwale na chorobowo zmienione tkanki, łagodzi ból i uczucie napięcia, poprawia metabolizm podskórnej tkanki łącznej dzięki charakterowi hydrofilnemu, skracając czas choroby.Heparizen 1000 jest lekiem wspomagającym w leczeniu:zakrzepowego zapalenia żył powierzchniowych,stanów zapalnych żył kończyn dolnych,żylaków kończyn dolnych,stanów pourazowych: krwiaków, stłuczeń, obrzęków.Stosuje się go również w zapobieganiu i leczeniu przerosłych blizn i bliznowców.

ZIAJA Ziaja yego żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 twarz, ciało, włosy 300 ml

ZIAJA Ziaja yego żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1 twarz, ciało, włosy 300 ml

Producent: ZIAJA

Cena: 6.00zł

Preparat o precyzyjnym działaniu pielęgnującym i nowoczesnej recepturze. Zapewnia skuteczną higienę twarzy, ciała oraz włosów. Rekomendowany dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn.

LA ROCHE-POS La Roche-Posay Toleriane - łagodny żel oczyszczający do mycia twarzy 150 ml

LA ROCHE-POS La Roche-Posay Toleriane - łagodny żel oczyszczający do mycia twarzy 150 ml

Producent: LA ROCHE-POS

Cena: 47.22zł

Delikatnie spienić żel w zwilżonych dłoniach, następnie nanieść żel na twarz, lekko masując skórę, omijając okolice oczu. Zmyć skórę woda i osuszyć, unikać tarcia.

BIOGENED Dermedic emolient linum baby - kremowy żel do mycia ciała i włosów 200 ml

BIOGENED Dermedic emolient linum baby - kremowy żel do mycia ciała i włosów 200 ml

Producent: BIOGENED

Cena: 20.04zł

Kremowy żel do mycia ciała i włosów dla skóry suchej, bardzo suchej i atopowej. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji higieny ciała oraz włosów dzieci i niemowląt.Delikatnie myje, nie wysuszając skóry, działa przeciwzapalnie, przeciwświądowo, poprawia kondycję skóry, nie szczypie w oczy, nie podrażnia.

DUCRAY Ducray Keracnyl żel 200 ml

DUCRAY Ducray Keracnyl żel 200 ml

Producent: DUCRAY

Cena: 22.02zł

Stosować rano i wieczorem na wilgotną skórę. Po uzyskaniu piany spłukać wodą i osuszyć. W razie kontaktu z oczami spłukać wodą.

FLOS-LEK Flos-Lek ARNICA active żel chłodzący 200 ml

FLOS-LEK Flos-Lek ARNICA active żel chłodzący 200 ml

Producent: FLOS-LEK

Cena: 15.06zł

Nanieść żel miejscowo na skórę i delikatnie wmasować. Pozostawić do wchłonięcia. Konsystencja żelowa sprawia, że preparat łatwo się rozprowadza, doskonale się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.

MEDA Traumon żel 10% 50 g

MEDA Traumon żel 10% 50 g

Producent: MEDA

Cena: 18.30zł

Tępe urazy: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawówChoroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowychReumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej; zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych); zapalenie nadkłykci.Niesteroidowy lek przeciwzapalny z grupy pochodnych kwasu antranilowego (fenamatów) o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do stosowania miejscowego. Mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, hamowaniu uwalniania mediatorów zapalenia (bradykininy, serotoniny, histaminy, enzymów proteolitycznych), blokowaniu układu dopełniacza i hamowaniu uwalniania hialuronidazy. Po podaniu na skórę biodostepność wynosi około 20% i zależy od stanu miejscowego (np. wilgotności skóry). Maksymalne stężenie we krwi występuje po 12-24 h od zastosowania. W około 99% wiąże się z białkami osocza. Jest wydalany w postaci wielu metabolitów wolnych lub sprzężonych w 35% z moczem, pozostała część z żółcią i kałem.

APIPOL-FARMA Apiżel 5% żel 20 ml

APIPOL-FARMA Apiżel 5% żel 20 ml

Producent: APIPOL-FARMA

Cena: 12.12zł

Substancją czynną preparatu APIŻEL jest etanolowy ekstrakt propolisowy (otrzymywany z kitu pszczelego). Do związków odpowiedzialnych za właściwości przeciwdrobno-ustrojowe i przeciwzapalne ekstraktu propolisowego należą przede wszystkim kwasy fenolowe: benzoesowy, cynamonowy, kawowy i ferulowy; alkohole: benzylowy i cynamonowy oraz ich estry. Właściwości te przypisuje się też, w mniejszym stopniu flawonoidom występującym w propolisie: kwercetynie, akacetynie, pinocembrynie.Ponadto, w ekstrakcie propolisowym występują w niewielkich ilościach lotne związki terpenowe (ok.1%), głównie geraniol i borneol, nadające preparatowi charakterystyczny zapach.APIŻEL działa przeciwdrobnoustrojowo i przeciwzapalnie. Wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe, głównie na gronkowce i paciorkowce ropotwórcze. Do drobnoustrojów wrażliwych na działanie propolisu i odpowiedzialnych za liczne zakażenia skóry należą przede wszystkim ziarniaki Gram-dodatnie (Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes) oraz drożdżaki (Candida albicans). Skraca czas gojenia się uszkodzeń skóry, przyspiesza regenerację tkanek, a zwłaszcza procesy naskórkowania i ziarninowania. W kontakcie ze skórą wykazuje działanie lekko chłodzące, dobrą przyczepność do skóry, nie ulega ścieraniu. Zwiększa to komfort użycia w przypadku występowania obrzęków i zaczerwienień skóry w stanach zapalnych wywołanych m.in. przez ukąszenia owadów, zakażenia drobnoustrojami, oparzenia.

GALENA Galvenox soft żel do nóg 50 g

GALENA Galvenox soft żel do nóg 50 g

Producent: GALENA

Cena: 12.96zł

Delikatnie wcierać 2-3 razy na dobę w zmienione miejsce na skórze: pajączki naczyniowe, zmiany żylakowe, obrzęk podudzi. Nie stosować na otwarte rany, uszkodzoną lub zakażoną skórę, do spojówki oka oraz na błony śluzowe. Nie masować bolesnego zapalenia żylaków.

DORSIM Dorsim Krzem Organiczny OrSi żel 70 g

DORSIM Dorsim Krzem Organiczny OrSi żel 70 g

Producent: DORSIM

Cena: 73.50zł

Przed użyciem wstrząsnąć, należy nanieść cienką warstwę na skórę lub śluzówkę albo pić rozcieńczony z wodą jako napój.

COEL Żel do ekg i usg 500 g (Coel)

COEL Żel do ekg i usg 500 g (Coel)

Producent: COEL

Cena: 4.50zł

Specjalnie dobrana receptura wyrobu pozwala na stosowanie go zarówno w diagnostyce ultrasonograficznej jak i elektrokardiograficznej. Żel łatwo rozprowadza się na skórze i posiada neutralny odczyn pH.

SOLCO BASEL Solcoseryl 10% żel 20 g

SOLCO BASEL Solcoseryl 10% żel 20 g

Producent: SOLCO BASEL

Cena: 16.86zł

Małe ranyŻylakowate owrzodzenia podudziOparzenia I° i II°, blizny pooparzeniowe, odmrożeniaZmiany troficzne u pacjentów ze schorzeniami zarostowymi tętnicźle gojące się rany, odleżynyPopromienne uszkodzenia skóry.Preparat poprawiający gojenie i bliznowacenie. Poprawia metabolizm przez zwiększenie transportu tlenu i glukozy do komórek, dzięki temu poprawia procesy regeneracji w tkankach uszkodzonych przez niedokrwienie. Prawdopodobnie przyspiesza syntezę kolagenu oraz nasila proliferację komórek.

ELFA PHARM Green Pharmacy żel pod prysznic masło shea i zielona kawa 500 ml

ELFA PHARM Green Pharmacy żel pod prysznic masło shea i zielona kawa 500 ml

Producent: ELFA PHARM

Cena: 7.98zł

Nanieść żel na zwilżoną skórę, rozprowadzić kolistymi ruchami wykonując delikatny masaż całego ciała, po czym zmyć wodą.

HASCO-LEK Sapoven T żel 30 g

HASCO-LEK Sapoven T żel 30 g

Producent: HASCO-LEK

Cena: 5.94zł

Preparat wykazuje działanie przeciwwysiękowe i przeciwobrzękowe. Escyna zmniejsza kruchość i przywraca elastyczność ścianom naczyń krwionośnych. Trokserutyna wykazuje działanie ochronne na naczynia krwionośne zapewniając im odpowiednie napięcie oraz właściwą przepuszczalność. Usprawnia przez to przepływ żylny w obrębie kończyn dolnych oraz zapobiega obrzękom.Produkt stosuje się w przewlekłej niewydolności żylnej w tym:• w leczeniu zaburzeń krążenia żylnego w obrębie kończyn dolnych (z objawami obrzęków, uczuciem świądu),• w dolegliwościach związanych z żylakami i w stanach przedżylakowych,• pomocniczo w obrzękach pourazowych oraz po zabiegach chirurgicznych.

DR IRENA ERIS Pharmaceris e - emoliacti emolientowy żel do mycia ciała 250 ml

DR IRENA ERIS Pharmaceris e - emoliacti emolientowy żel do mycia ciała 250 ml

Producent: DR IRENA ERIS

Cena: 27.30zł

Niewielką ilość kremowego żelu nanieść na zwilżoną gąbkę lub rękę. Umyć ciało, masując skórę aż do wytworzenia piany. Obficie spłukać wodą. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji, najlepiej uzupełnionej przez stosowanie Kremu-masła lub Kremowej Emulsji z linii Emoliacti.

ALPEN PHARMA Dologel żel do masażu dziąseł 25 ml

ALPEN PHARMA Dologel żel do masażu dziąseł 25 ml

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 19.02zł

Dologel to żel do masażu dziąseł przeznaczony dla osób w każdym wieku.Dologel zawiera naturalne składniki aktywne tak skomponowane, aby zapewnić ulgę w objawach wywołanych przez ząbkowanie u niemowląt i małych dzieci, jak również w przypadku aft i stanów zapalnych dziąseł innego pochodzenia.Zawiera naturalne składniki:

HASCO-LEK Ibum żel (0,05g+0,03g) 50 g

HASCO-LEK Ibum żel (0,05g+0,03g) 50 g

Producent: HASCO-LEK

Cena: 8.34zł

Preparat przeznaczony jest do objawowego leczenia:bólów mięśniowych;bólu pleców;bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-kostnego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe;nerwobólów.Preparat działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

ALMIRALL HERMAL GMBH Akneroxid 5% żel 50 g

ALMIRALL HERMAL GMBH Akneroxid 5% żel 50 g

Producent: ALMIRALL HERMAL GMBH

Cena: 22.02zł

Trądzik młodzieńczy (Acne vulgaris).Nadtlenek benzoilu hamuje rozwój Propionibacterium acnes, bakterii uważanych za jedną z przyczyn trądziku pospolitego. Ponadto działa złuszczająco, otwierając zaczopowane pory, oraz zmniejsza wytwarzanie łoju. Płyn do stosowania na skórę nie zawiera substancji zapachowych ani konserwujących.

ZIAJA Ziaja med kuracja lipidowa fizjoderm żel oczyszczający 200 ml

ZIAJA Ziaja med kuracja lipidowa fizjoderm żel oczyszczający 200 ml

Producent: ZIAJA

Cena: 11.04zł

Nanieść fizjoderm żel na wacik i kolistymi ruchami oczyścić skórę bez użycia wody lub niewielką ilością żelu z wodą umyć skórę.

AMARA Refitner żel rozgrzewający 200 ml

AMARA Refitner żel rozgrzewający 200 ml

Producent: AMARA

Cena: 27.06zł

Stosować 2–3 razy dziennie. Rozprowadzić żel bezpośrednio na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Regularne stosowanie przyczynia się do efektywniejszego działania. Występujące zaczerwienienie skóry stanowi efekt rozgrzewającego działania żelu.

HERBAPOL WRO Venescin żel 40 g

HERBAPOL WRO Venescin żel 40 g

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 12.84zł

Zaburzenia krążenia żylnego, żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia żylakowate podudzi (za wyjątkiem otwartych ran), zakrzepowe zapalenie żył, obrzęki różnego pochodzeniaZaburzenia mikrokrążenia, objawiające się łamliwością i zwiększoną przepuszczalnością naczyń krwionośnych włosowatych.Preparat o skojarzonym działaniu składników. Działa uszczelniająco i tonizująco na żyły, poprawia stan śródbłonków naczyń włosowatych, zmniejszając ich przepuszczalność i łamliwość. Działa także przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie.

BIOCLIN Multi-gyn flora plus żel dopochwowy - 5 aplikatorów x 5 ml

BIOCLIN Multi-gyn flora plus żel dopochwowy - 5 aplikatorów x 5 ml

Producent: BIOCLIN

Cena: 38.70zł

W celu umożliwienia szczególnie wygodnej aplikacji - opakowanie zawiera 5 tubek jednorazowego użytku, zawierających 5ml żelu, który należy wprowadzić za pomocą specjalnego aplikatora bezpośrednio do pochwy.Przed użyciem wstrząsnąć zawartością tubki i otworzyć ją, odrywając końcówkę aplikatora - przekręcając ją. Trzymając tubkę w jednej ręce należy wprowadzić koniec aplikatora do pochwy. Następnie naciskać na tubkę aplikując żel i powoli wyciągać w trakcie aplikacji. Po użyciu wyrzucić do kosza.Leczenie w przypadku zakażenia drożdżami: Używać przez pięć kolejnych dni aplikując jedną tubkę żelu przed snem.Natychmiastowa ulga przy swędzeniu, podrażnieniu; w celu eliminacji wydzieliny i nieprzyjemnego zapachu: Używać aplikując jedną tubkę żelu przy odczuwanym dyskomforcie.W celu zapobiegania dolegliwościom pochwy (np. nawrotom drożdży): Używać aplikując jedną tubkę żelu co trzy dni.

ICN POLFA RZ Diosminex szybka ulga dla nóg żel 100 g

ICN POLFA RZ Diosminex szybka ulga dla nóg żel 100 g

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 18.12zł

Niewielką ilość żelu delikatnie wmasować w skórę. W zależności od potrzeb stosować kilka razy dziennie.

następna strona