UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.
W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami marki FSP GALENA, które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 3 leków marki FSP GALENA.
FSP GALENA Paracetamol syrop 100 ml GALENA
Producent: FSP GALENA
Cena: 5.98zł
Ból różnego pochodzenia o małym i średnim nasileniu (ból głowy, zębów, mięśni, stawów, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne). Gorączka w przeziębieniach i stanach grypopodobnych.
FSP GALENA Acenol Forte 0,5g 20 tabletek
Producent: FSP GALENA
Cena: 6.48zł
W bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne) u chorych uczulonych na pochodne kwasu salicylowego. Może być jednym z leków w zwalczaniu bólu.
FSP GALENA ImmunoINFEC 0,025 g 30 kapsułek
Producent: FSP GALENA
Cena: 11.48zł
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera unikatowe bioaktywne substancje należące do grupy kumaryn, tanin i proantocyjanianów, które w organizmie ludzkim wykazują wielokierunkowe działanie. Substancje te aktywują naturalne mechanizmy obronne organizmu poprzez wpływ na komórki układu odpornościowego oraz rzęski wyściełające drogi oddechowe. Efektem działania ekstraktu z korzenia pelargonii jest wspieranie naturalnej bariery immunologicznej organizmu.