Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk - cena 12.70PLN

ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk

ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk

Producent: ZENTIVA A.S.

Dawkowanie ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek najlepiej przyjmować o tej samej porze dnia, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Tabletkę należy połknąć w całości i popić małą ilością wody. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 12.70zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 20 szt.

Skład ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk

Wskazania ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk
Zaburzenia obwodowego krążenia tętniczego lub tętniczo-żylnego pochodzenia miażdżycowego, cukrzycowego, zapalnego; miażdżyca tętnic kończyn dolnych z chromaniem przestankowym, choroba Bürgera, zmiany troficzne (zespół pozakrzepowy, owrzodzenie podudzi, zgorzel). Zaburzenia krążenia w obrębie gałki ocznej (siatkówki lub naczyniówki). Zaburzenia czynności ucha wewnętrznego (zaburzenia słuchu, nagła utrata słuchu, zaburzenia równowagi). Zaburzenia ukrwienia mózgu: stany po udarze mózgu, upośledzenie koncentracji i pamięci, zaburzenia snu, bóle głowy).

Przeciwwskazania ZENTIVA A.S. Agapurin SR 400 tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400mg 20 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Nudności, wymioty, wzdęcia, uczucie pełności, biegunka. Niekiedy zaczerwienienie twarzy, uczucie gorąca, rzadko częstoskurcz, obniżenie ciśnienia tętniczego, bardzo rzadko dławica piersiowa (zwłaszcza po zastosowaniu dużych dawek leku). Rzadko objawy nadwrażliwości (świąd, osutka, pokrzywka lub sporadycznie obrzęk naczynioruchowy, wstrząs anafilaktyczny). Rzadko zawroty i bóle głowy, bardzo rzadko zmęczenie, bezsenność. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. 

FARMAPOL Topinulin diabetes x 60 tabl

FARMAPOL Topinulin diabetes x 60 tabl

Producent: FARMAPOL

Cena: 23.04zł

Zaleca się przyjmowanie 3 razy dziennie 1 tabletki przed głównym posiłkiem.Tabletki nie należy rozgryzać.

KUTNOWSKIE Z.F. POLFA S.A. Ceclor MR tabletki powlekane o przedłużonym działaniu 500 mg 14 sztuk

KUTNOWSKIE Z.F. POLFA S.A. Ceclor MR tabletki powlekane o przedłużonym działaniu 500 mg 14 sztuk

Producent: KUTNOWSKIE Z.F. POLFA S.A.

Cena: 45.99zł

Zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, zakażenia dolnych dróg oddechowych, zakażenie górnych dróg oddechowych, w tym zapalenie gardła i migdałków, zakażenie układu moczowego, w tym odmiedniczkowe zapalenie nerek i zapalenie pęcherza, zakażenia skóry.

NOVASCON Sinulargen x 60 tabl powlekanych

NOVASCON Sinulargen x 60 tabl powlekanych

Producent: NOVASCON

Cena: 51.66zł

Stosować 1 tabletkę dwa razy dziennie.

ROCHE Saridon x 10 tabl

ROCHE Saridon x 10 tabl

Producent: ROCHE

Cena: 10.68zł

Jako lek przeciwbólowy (w bólach różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp.) i przeciwgorączkowy (grypa, przeziębienia), w bolesnym miesiączkowaniu.Preparat łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Zawarty w leku propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie; szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1 h.; jest metabolizowany w wątrobie, częściowo wydalany z moczem w postaci nie zmienionej. T0,5 wynosi około 3 h. Przenika przez łożysko i barierę krew-mózg. Drugi składnik preparatu - paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min., przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 3-4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi. Po podaniu dawek toksycznych (>6 g paracetamolu/dobę) powstaje w organizmie N-acetylo-p-benzochinon odpowiedzialny za wywoływanie uszkodzeń wątroby. Trzeci składnik preparatu - kofeina, dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowana w wątrobie, metabolity wydalane są przez nerki. Wykazuje działanie pobudzające na ośrodki wegetatywne oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia często towarzyszące chorobom przeziębieniowym.

POLSKI LEK Plusssz Luteina + Multiwitamina x 24 tabl musujące

POLSKI LEK Plusssz Luteina + Multiwitamina x 24 tabl musujące

Producent: POLSKI LEK

Cena: 7.56zł

Rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200ml) chłodnej wody. Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

AFLOFARM Niverosin x 30 tabl

AFLOFARM Niverosin x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 17.10zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

BIOCODEX Enterol 250 kapsułki 20 sztuk

BIOCODEX Enterol 250 kapsułki 20 sztuk

Producent: BIOCODEX

Cena: 23.90zł

Biegunki bakteryjne, przebiegające bez domieszki krwi w kale i bez objawów uogólnionych - jako dodatek do nawodnienia u dorosłych i dzieci. Zapobieganie biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków. Dodatek do antybiotykoterapii w nawracających zakażeniach Clostridium difficile. Zapobieganie biegunkom występującym w żywieniu dojelitowym.

SUN-FARM Polixar 5 x 30 tabl

SUN-FARM Polixar 5 x 30 tabl

Producent: SUN-FARM

Cena: 15.60zł

1 – 2 tabletki dziennie po kolacji.

NOVASCON Polomag b6 max x 90 tabl

NOVASCON Polomag b6 max x 90 tabl

Producent: NOVASCON

Cena: 8.46zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

GEMI P.P.F. Aksoderm maść 30g

GEMI P.P.F. Aksoderm maść 30g

Producent: GEMI P.P.F.

Cena: 9.21zł

Nadmierne rogowacenie naskórka, wyprysk, źle gojące się rany, oparzenia i odmrożenia. 

HASCO-LEK Dih 500 mg x 30 tabl powlekanych

HASCO-LEK Dih 500 mg x 30 tabl powlekanych

Producent: HASCO-LEK

Cena: 16.56zł

Tabletki powlekane DIH zawierają diosminę, związek zaliczany do tzw bioflawonoidów. DIH zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz działa ochronnie na naczynia.Leczenie objawów związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych m.in. uczucie ciężkości nóg, bóle nóg. Leczenie objawowe w przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu.

RANBAXY (POLAND) SP. Z O.O. Ceroxim proszek do przygotowania zawiesiny doustnej (250 mg / 5 ml) 50ml

RANBAXY (POLAND) SP. Z O.O. Ceroxim proszek do przygotowania zawiesiny doustnej (250 mg / 5 ml) 50ml

Producent: RANBAXY (POLAND) SP. Z O.O.

Cena: 35.28zł

Zakażenia górnych dróg oddechowych (gardła, krtani, migdałków, zatok obocznych nosa), ostre zapalenie ucha środkowego, zakażenia dolnych dróg oddechowych (ostre zapalenie oskrzeli, zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, zapalenie płuc), zakażenia układu moczowo-płciowego (odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza i cewki moczowej), gronkowcowe i paciorkowcowe zakażenia skóry i tkanek miękkich (czyraczność, ropne zapalenie skóry, liszajec), borelioza (faza wczesna oraz zapobieganie późnym powikłaniom u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat), ostra niepowikłana rzeżączka cewki moczowej i szyjki macicy.

UNIPHARM Vitrum z luteiną x 30 tabl

UNIPHARM Vitrum z luteiną x 30 tabl

Producent: UNIPHARM

Cena: 20.70zł

Przyjmować 1 tabletkę dziennie.

AXXON SP. Z O.O. Axyven 75 mg tabletki o przedłużonym uwalnianiu 28 sztuk

AXXON SP. Z O.O. Axyven 75 mg tabletki o przedłużonym uwalnianiu 28 sztuk

Producent: AXXON SP. Z O.O.

Cena: 28.04zł

Ciężkie epizody depresji. Krótkotrwałe leczenie zaburzenia lękowego uogólnionego. Leczenie zaburzenia lękowego z napadami lęku z agorafobią lub bez agorafobii. 

BIOTON S.A. Bioracef 250 mg tabletki powlekane 10 sztuk

BIOTON S.A. Bioracef 250 mg tabletki powlekane 10 sztuk

Producent: BIOTON S.A.

Cena: 31.10zł

Zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenie gardła, migdałków, zatok, ostre zapalenie oskrzeli, zaostrzenie przewlekłego zapalenia oskrzeli, pozaszpitalne zapalenie płuc), ostre zapalenie ucha środkowego, gronkowcowe i paciorkowcowe zakażenia skóry i tkanek miękkich (liszajec, zapalenie tkanki łącznej, ropnie, zakażenia ran), niepowikłane zakażenia układu moczowego (zapalenie pęcherza i cewki moczowej, odmiedniczkowe zapalenie nerek), ostra niepowikłana rzeżączka. 

KOSMETYKA NATURALNA Glucosnorm x 300 tabl

KOSMETYKA NATURALNA Glucosnorm x 300 tabl

Producent: KOSMETYKA NATURALNA

Cena: 40.26zł

W przypadku utrzymania wagi ciała 1 tabletkę dziennie, w przypadku wspomagania odchudzania 1 tabletkę 2-3 razy dziennie, popić szklanką wody.

BIONORICA SE Klimadynon 2,8 mg 60 tabletek

BIONORICA SE Klimadynon 2,8 mg 60 tabletek

Producent: BIONORICA SE

Cena: 20.49zł

Klimadynon to niehormonalny lek pochodzenia naturalnego, zmniejszający uciążliwe objawy związane z menopauzą. Klimadynon zawiera w swoim składzie suchy ekstrakt z Cimicifuga racemosa (pluskwicy groniastej). Wyciąg uzyskiwany z kłącza Cimicifuga racemosa jest tradycyjnie stosowany w łagodzeniu objawów menopauzy, takich jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, wahania nastroju. Wykazuje tzw. organoselektywne działanie estrogenopodobne.

BIOFARM SP.Z O.O. RutiMax Ce 30 tabletek

BIOFARM SP.Z O.O. RutiMax Ce 30 tabletek

Producent: BIOFARM SP.Z O.O.

Cena: 11.48zł

- wzmocnienie odporności, - wspomaganie ochrony przed infekcjami, - ułatwienie rekonwalescencji po przebytych infekcjach.

PHARMA NORD Bio-Cynk 30 tabletek

PHARMA NORD Bio-Cynk 30 tabletek

Producent: PHARMA NORD

Cena: 16.98zł

Dla skóry, włosów i paznokci Bio-Cynk zawiera 15 mg organicznego związku cynku. Cynk jest istotnym składnikiem ponad 200 różnych enzymów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto, cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych, prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych oraz pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie.

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Herbatka dla diabetyków APTEO NATURA 20 saszetek

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Herbatka dla diabetyków APTEO NATURA 20 saszetek

Producent: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 4.93zł

Herbatka zawiera owocnię fasoli,liść morwy białej ,liść pokrzywy i owoc kopru włoskiego. Składniki te korzystnie wpływają na organizm w następujący sposób: morwa pomaga w utrzymaniu fizjologicznego poziomu cukru, pokrzywa wpływa na układ krwionośny oraz funkcje wydalnicze nerek,dzięki czemu przyczynia się do oczyszczania organizmu, koper włoski wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i układu trawiennego. 

DELFARMA SP. Z O.O. Artizia tabletki drażowane 21 sztuk

DELFARMA SP. Z O.O. Artizia tabletki drażowane 21 sztuk

Producent: DELFARMA SP. Z O.O.

Cena: 18.20zł

Doustna antykoncepcja. 

PHARMA NORD Bio-chrom x 30 tabl

PHARMA NORD Bio-chrom x 30 tabl

Producent: PHARMA NORD

Cena: 24.60zł

Stosować 1 tabletkę dziennie, o ile nie zalecono inaczej.

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum z luteiną 100 tabletek

UNIPHARM SP. Z O.O. Vitrum z luteiną 100 tabletek

Producent: UNIPHARM SP. Z O.O.

Cena: 34.88zł

Preparat witaminowo-mineralny dla osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia, zawierający niezbędne witaminy i składniki mineralne, wzbogacony o luteinę (w dawce 300 µg).  Starannie dobrany skład Vitrum z Luteiną uzupełnia codzienną dietę w składniki odżywcze niezbędne do zapobiegania niedoborom żywieniowym.

NATURELL Maxivit naturell x 50 tabl

NATURELL Maxivit naturell x 50 tabl

Producent: NATURELL

Cena: 20.88zł

Dorośli 1 tabletka dziennie, najlepiej podczas posiłku.