Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych - cena 12.60PLN

SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych

SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych

Producent: SANOFI

Dawkowanie SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych
Zalecana dawka to 1 tabletka raz na dobę. Tabletki należy przyjmować doustnie, przed posiłkiem, popijając wodą.Stosowana u dorosłych i dzieci od 12 roku życia

Cena: 12.60zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 10 tabl powlekanych

Skład SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych
substancja aktywna: chlorowodorek feksofentydyny 120mgsubstancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana żelowana, ceuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian hypromeloza E-15,hypromeloza E-5, powidon, tytanu dwutlenek E171, krzemionka koloidalna bezwodna, makrogol 400, mieszanina tlenków żelaza E-172.

Wskazania SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych

Przeciwwskazania SANOFI Allegra 120 mg x 10 tabl powlekanych
Gdy masz uczulenie na składniki preparatu, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby, choroby układu krążenia. Gdy przyjmujesz inne leki. Przyjęcie leków zobojętniających, zwierających glin i magnez może wpłynąć na działanie leku Allegra poprzez zmniejszenie ilości wchłoniętego leku (w celu ograniczenia ryzyka interakcji zaleca się zachowanie około 2-godzinnego odstępu między przyjęciem leków zobojętniających, a podaniem leku Allegra). Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży należy skonsultować z lekarzem. Nie zaleca się stosowania leku Allegra w okresie karmienia piersią.

BIGGARDEN Gryporutin x 60 tabl

BIGGARDEN Gryporutin x 60 tabl

Producent: BIGGARDEN

Cena: 12.36zł

Stosować po 1 tabletce 2 razy dziennie, popijając obficie wodą. Najlepiej w trakcie posiłku.

APOTEX NEDERLAND BV Panzol pro 20 mg x 7 tabl dojelitowych

APOTEX NEDERLAND BV Panzol pro 20 mg x 7 tabl dojelitowych

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 6.42zł

Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.Substancją czynną leku jest pantoprazol, który blokuje enzymy wytwarzające kwas solny w żołądku. W ten sposób lek zmniejsza ilość kwasu w żołądku.

PHYTOPHARM K Bronchosol x 20 tabl

PHYTOPHARM K Bronchosol x 20 tabl

Producent: PHYTOPHARM K

Cena: 9.48zł

Dzieci od 6 do 12 roku życia – 2 tabletki dziennieDzieci powyżej 12 roku życia i dorośli – 3 tabletki dziennie.W trakcie stosowania preparatu korzystne jest zwiększone spożywania płynów.

CESRA Lymphozil H x 100 tabl

CESRA Lymphozil H x 100 tabl

Producent: CESRA

Cena: 24.54zł

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosuje się następujący schemat podawaniu leku osobom dorosłym i dzieciom od 12 roku życia: w stanie ostrym: 1 tabletkę 12 razy co godzinę doustnie, pozostałe przypadki 1 tabletka 1-3 razy dziennie.

HEEL POLSKA SP. Z O.O. HEEL Traumeel S 50 tabletek

HEEL POLSKA SP. Z O.O. HEEL Traumeel S 50 tabletek

Producent: HEEL POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 19.97zł

Urazy (sportowe i powypadkowe), takie jak: skręcenia, zwichnięcia, krwiaki, złamania. Lek może być również stosowany w przypadkach pourazowych lub pooperacyjnych obrzęków i wysięków oraz w procesach zapalnych i zwyrodnieniowych dotyczących różnych organów i tkanek, w tym wątroby oraz narządów ruchu. Korzystne efekty stosowania Traumeel S obserwowano w przypadkach astmy oskrzelowej, zapalenia wyrostka rylcowatego, zapalenia kaletek maziowych, zapalenia okołostawowego stawu ramienno-łopatkowego, stanów zwyrodnieniowych stawu biodrowego, kolanowego i małych stawów, chorób tkanek przyzębia, parodontozy, ropni kieszonek dziąsłowych.

QUEISSER PHARMA GMBH & CO. Doppelherz Aktiv Na skurcze 30 tabletek

QUEISSER PHARMA GMBH & CO. Doppelherz Aktiv Na skurcze 30 tabletek

Producent: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.

Cena: 9.07zł

Wysoka dawka magnezu i potasu jest zalecana dla zapewnienia prawidłowej kurczliwość mięśni i w celu uzupełnienia elektrolitów w organizmie. W szczególności do stosowania przy: - utracie elektrolitów w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego i pocenia się, - zwiększonym oddawaniu moczu, wymiotach itp., - nieprawidłowej diecie (nadmiar węglowodanów i białek o działaniu zakwaszającym), - piciu znacznych ilości kawy, - osłabieniu organizmu (stany zmęczenie i znużenia). 

ZAKŁADY FARM. COLFARM Drożdże z bratkiem 60 tabletek

ZAKŁADY FARM. COLFARM Drożdże z bratkiem 60 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARM. COLFARM

Cena: 10.44zł

Suplement diety Drożdże z bratkiem korzystnie wpływa na poprawę wyglądu skóry. Przeznaczony jest dla osób, którym zależy na ładnej cerze. W skład produktu wchodzi wyciąg z fiołka trójbarwnego zwanego potocznie bratkiem, oraz witamina E, która jest antyutleniaczem i ma za zadanie chronić organizm przed wpływem wolnych rodników tlenowych. gładka i piękna skóra, ekstrakt z drożdży, wyciąg z bratka, witamina E, nie zawiera barwników i konserwantów, produkt naturalnie bezglutenowy.

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Ampril 5mg tabletki 30 sztuk

KRKA POLSKA SP. Z O.O. Ampril 5mg tabletki 30 sztuk

Producent: KRKA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 9.49zł

W leczeniu nadciśnienia tętniczego różnego pochodzenia. Jako lek wspomagający w niewydolności krążenia pochodzenia sercowego. 

BIOTON Hepatrim x 20 tabl powlekanych

BIOTON Hepatrim x 20 tabl powlekanych

Producent: BIOTON

Cena: 11.76zł

Stosować 1-2 tabletki dziennie, podczas posiłku.

FARMAPOL Poli-kosanol x 60 tabl

FARMAPOL Poli-kosanol x 60 tabl

Producent: FARMAPOL

Cena: 15.48zł

Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie, popijając wodą.

DIAGNOSIS Kwas foliowy biotter 0,4 mg x 30 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

DIAGNOSIS Kwas foliowy biotter 0,4 mg x 30 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

Producent: DIAGNOSIS

Cena: 3.84zł

Dorośli 1 tabletka dziennie pomiędzy posiłkami popijając wodą. W okresie ciąży i podczas karmienia piersią według zaleceń lekarza.

AMS PHARMA Multivitaminum AMS Forte x 30 tabl

AMS PHARMA Multivitaminum AMS Forte x 30 tabl

Producent: AMS PHARMA

Cena: 7.02zł

Stosować 1 tabletkę 2 razy dziennie w trakcie posiłku.

UNIPHARM Vitrum senior z likopenem x 30 tabl

UNIPHARM Vitrum senior z likopenem x 30 tabl

Producent: UNIPHARM

Cena: 19.92zł

Przyjmować 1 tabletkę dziennie.

OMEGA PHARMA Xl-s medical fat binder x 60 tabl

OMEGA PHARMA Xl-s medical fat binder x 60 tabl

Producent: OMEGA PHARMA

Cena: 77.28zł

Zmniejszenie masy ciała - stosować 2 do 3 tabletek dziennie preparatu XL-S Medical Fat Binder po każdym głównym posiłku. Stosować 3 tabletki dziennie jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów.Zapobieganie zwiększeniu masy ciała w przyszłości po osiągnięciu pożądanej masy ciała i utrzymanie ogólnego dobrego samopoczucia - stosować 2 tabletki preparatu XL-S Medical Fat Binder po każdym głównym posiłku. Zwiększyć dawkę do 3 tabletek jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów.Utrzymanie obecnej masy ciała i osiągnięcie ogólnego dobrego samopoczucia - stosować 1 do 2 tabletek preparatu XL-S Medical Fat Binder po każdym głównym posiłku.Stosować 2 do 3 tabletek jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów.

ROCHE Saridon x 10 tabl

ROCHE Saridon x 10 tabl

Producent: ROCHE

Cena: 10.68zł

Jako lek przeciwbólowy (w bólach różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp.) i przeciwgorączkowy (grypa, przeziębienia), w bolesnym miesiączkowaniu.Preparat łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Zawarty w leku propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie; szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1 h.; jest metabolizowany w wątrobie, częściowo wydalany z moczem w postaci nie zmienionej. T0,5 wynosi około 3 h. Przenika przez łożysko i barierę krew-mózg. Drugi składnik preparatu - paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min., przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 3-4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi. Po podaniu dawek toksycznych (>6 g paracetamolu/dobę) powstaje w organizmie N-acetylo-p-benzochinon odpowiedzialny za wywoływanie uszkodzeń wątroby. Trzeci składnik preparatu - kofeina, dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowana w wątrobie, metabolity wydalane są przez nerki. Wykazuje działanie pobudzające na ośrodki wegetatywne oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia często towarzyszące chorobom przeziębieniowym.

ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Areplex tabletki powlekane 75mg 28 sztuk

ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A. Areplex tabletki powlekane 75mg 28 sztuk

Producent: ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A.

Cena: 37.26zł

Zapobieganie zakrzepom w objawowej miażdżycy u chorych z zawałem serca, z udarem niedokrwiennym oraz u chorych z rozpoznaną chorobą tętnic obwodowych. 

APOTEX EUROPE B.V. Panzol Pro 20mg 14 tabletek

APOTEX EUROPE B.V. Panzol Pro 20mg 14 tabletek

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 9.13zł

Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. ASUMIN 60 tabletek - Krótka data ważności - do 31-12-2015

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. ASUMIN 60 tabletek - Krótka data ważności - do 31-12-2015

Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 18.38zł

Problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, związane ze spożywaniem dużej ilości cukrów. Przyczynia się do zmniejszenia apetytu na słodycze i wspomaga odchudzanie

SANDOZ GMBH Axudan HCT 320 mg+25 mg tabletki powlekane 28 sztuk

SANDOZ GMBH Axudan HCT 320 mg+25 mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 49.63zł

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku. 

BIOFARM Aspicam Bio 7,5 mg x 10 tabl

BIOFARM Aspicam Bio 7,5 mg x 10 tabl

Producent: BIOFARM

Cena: 6.54zł

Substancją czynną preparatu Aspicam jest meloksykam, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.Działanie leku polega na selektywnym hamowaniu cyklooksygenazy COX-2, enzymu mającego istotne znaczenie w powstawaniu procesów zapalnych. W porównaniu z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi meloksykam tylko w niewielkim stopniu hamuje cyklooksygenazę COX-1. Dzięki temu lek wykazuje korzystny profil terapeutyczny i rzadziej wywołuje objawy niepożądane ze strony przewodu pokarmowego i nerek.

US PHARMACIA SP. Z O.O. Apap Extra 50 tabletek

US PHARMACIA SP. Z O.O. Apap Extra 50 tabletek

Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Cena: 16.68zł

Bóle o różnej etiologii: bóle głowy, bóle mięśni, migrena, bóle zębów,  nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo Apap  Extra łagodzi objawy przeziębienia grypy takie jak: gorączka, bóle gardła bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 60 tabletek

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 60 tabletek

Producent: PFIZER

Cena: 47.04zł

1 tabletka dziennie.

BIGGARDEN Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy x 100 tabl (BigGarden)

BIGGARDEN Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy x 100 tabl (BigGarden)

Producent: BIGGARDEN

Cena: 13.98zł

Dwa razy dziennie po jednej kapsułce, po posiłku, obficie popijając wodą.

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Witamina B12 - 100 tabletek Naturell

NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Witamina B12 - 100 tabletek Naturell

Producent: NATURELL POLSKA SP.Z O.O.

Cena: 14.00zł

Dla osób będących na diecie niskokalorycznej, wegetarian oraz osób, którym zależy na utrzymaniu korzystnego stosunku między masą mięśniową i tłuszczową ciała.