Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g - cena 7.74PLN

ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g

ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g

Producent: ICN POLFA RZ

Dawkowanie ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 3 lat:Lek należy stosować na czystą, sucha skórę w bolących miejscach w ilości dostosowanej do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Lek należy stosować od 3 do 4 razy na dobę, w odstępach kilkugodzinnych, najlepiej w postaci okładów wysychających (np. z gazy lub płótna). Nie należy stosować leku pod opatrunkiem okluzyjnym lub owijać okładów folią.

Cena: 7.74zł

Waga: 0.00kg

Postać: Żele

Opakowanie: 75 ml

Skład ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g
substancja czynna- octanowinian glinu 10 mg/g; substancje pomocnicze - etanol 96%, lewomentol, metylu parahydroksybenzoesan, karbomer, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.1 g żelu zawiera 10 mg glinu octanowinian (Aluminii acetotartras)

Wskazania ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g
Produkt leczniczy stosuje się miejscowo na skórę w następujących przypadkach: stłuczenia, obrzęki stawowe i pourazowe, obrzęki spowodowane oparzeniami pierwszego stopnia, po ukąszeniach owadów.

Przeciwwskazania ICN POLFA RZ Altac-emo żel 10 mg/g 75 g
Nie należy stosować produktu leczniczego: w nadwrażliwości na glinu octanowinian lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu leczniczego, doustnie, w przypadku rozległych ran, na uszkodzoną skórę oraz miejsca na skórze z widocznym wypryskiem, na zakażoną skórę, długotrwale, u dzieci w wieku do 3 lat.

PIERRE FABRE Pasta Arthrodont CLASSIC na podrażnione dziąsła 75 ml

PIERRE FABRE Pasta Arthrodont CLASSIC na podrażnione dziąsła 75 ml

Producent: PIERRE FABRE

Cena: 17.58zł

Szczotkować 2 do 3 razy dziennie, po posiłkach. pasta może służyć również do masażu dziąseł za pomocą czystego palca lub miękkiej szczoteczki. Masować dziąsła przez 2 do 3 minut, następnie wypłukać jamę ustną. Nie stosować częściej niż 3 razy w ciągu dnia. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

SVR Svr lysalpha żel oczyszczający 200 ml

SVR Svr lysalpha żel oczyszczający 200 ml

Producent: SVR

Cena: 60.54zł

2x dziennie.

HERBAPOL WRO Venescin żel 40 g

HERBAPOL WRO Venescin żel 40 g

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 12.84zł

Zaburzenia krążenia żylnego, żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia żylakowate podudzi (za wyjątkiem otwartych ran), zakrzepowe zapalenie żył, obrzęki różnego pochodzeniaZaburzenia mikrokrążenia, objawiające się łamliwością i zwiększoną przepuszczalnością naczyń krwionośnych włosowatych.Preparat o skojarzonym działaniu składników. Działa uszczelniająco i tonizująco na żyły, poprawia stan śródbłonków naczyń włosowatych, zmniejszając ich przepuszczalność i łamliwość. Działa także przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie.

VICHY VICHY Aqualia Thermal SPA krem na noc 75 ml

VICHY VICHY Aqualia Thermal SPA krem na noc 75 ml

Producent: VICHY

Cena: 74.78zł

Skóra wrażliwa odczuwająca dyskomfort z widocznymi oznakami zmęczenia.

ALPA Reumo terapia nes pharma żel 75 g

ALPA Reumo terapia nes pharma żel 75 g

Producent: ALPA

Cena: 19.56zł

Działanie żelu z mentolem osiągane jest przez to, że podczas masażu żel nie gęstnieje, nie lepi się i jest doskonałym mediatorem przenoszenia sił podczas masażu. Wyrób działa terapeutycznie dzięki unikalnym własnościom fizykalnym, również efektywnie przenosi siły występujące podczas masażu, przez co bezpośrednio wpływa na chore miejsce przez unikatowe oddziaływanie fizjoterapeutyczne na włókna mięśniowe.Leczenie i łagodzenie bólów stawów i mięśni:reumatycznychna tle zwyrodnieniowympo endoprotezowaniu dużych stawówpo nadmiernym wysiłkuz przetrenowaniaw rehabilitacji pourazowej

RADA SP.J.A.RUTKOWSKI MERIDOL Halitosis Żel/pasta do zębów i języka 75ml

RADA SP.J.A.RUTKOWSKI MERIDOL Halitosis Żel/pasta do zębów i języka 75ml

Producent: RADA SP.J.A.RUTKOWSKI

Cena: 14.87zł

HALITOSIS to jedyny produkt na rynku, który służy do codziennego szczotkowania zębów oraz do oczyszczania języka za pomocą czyścika.

NOVARTIS Voltaren emulgel 120 g

NOVARTIS Voltaren emulgel 120 g

Producent: NOVARTIS

Cena: 34.80zł

Miejscowe leczenie: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (np. zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty); ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwobrzękowy. Mechanizm działania polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej (hamowanie syntezy eikozanoidów, zmniejszanie zawartości kwasu arachidonowego w granulocytach). Zastosowany miejscowo na skórę łagodzi ból, zmniejsza obrzęk, zmniejsza odczyn zapalny. Ilość wchłoniętego przez skórę diklofenaku po zastosowaniu preparatu zależy od czasu kontaktu żelu ze skórą, od wielkości leczonego miejsca, jak również od całkowitej zastosowanej miejscowo dawki oraz od stopnia nawilżenia skóry. Po zastosowaniu miejscowym 2,5 g żelu na powierzchnię 500 cm2, ilość wchłoniętego diklofenaku odpowiada około 6% dawki podanej w postaci tabletki. Określana jest ona w stosunku do ilości diklofenaku w ogólnej eliminacji nerkowej. Okluzja prowadzona przez 10 h powoduje 3-krotne zwiększenie ilości wchłoniętego diklofenaku. Maksymalne stężenie diklofenaku we krwi jest około 100 razy mniejsze niż stężenie osiągane po podaniu doustnym. 99,7% leku wiąże się z białkami osocza, głównie z albuminami. Jest metabolizowany w wątrobie, 2 metabolity fenolowe są biologicznie czynne, wykazują jednak znacznie mniejszą aktywność w porównaniu z diklofenakiem. T0,5 we krwi wynosi 1-2 h. Diklofenak i jego metabolity są wydalane głównie z moczem.

USP ZDROWIE Gineintima Vagiactive x 7 aplikatorów z żelem dopochwowym

USP ZDROWIE Gineintima Vagiactive x 7 aplikatorów z żelem dopochwowym

Producent: USP ZDROWIE

Cena: 41.88zł

Jedną dawkę żelu (równowartość jednej dawki zawarta jest w jednorazowym aplikatorze) należy zaaplikować dopochwowo zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.Aplikacja żelu zalecana jest raz dziennie, najlepiej na noc.

ZIAJA Heparizen 1000 żel 100 g (Ziaja)

ZIAJA Heparizen 1000 żel 100 g (Ziaja)

Producent: ZIAJA

Cena: 42.24zł

Lek Heparizen 1000 jest żelem, zawiera w swoim składzie heparynę sodową, przeznaczony jest do stosowania na skórę i wykazuje miejscowe działanie przeciwzakrzepowe.Heparyna sodowa podana zewnętrznie na skórę, w postaci żelu, przyspiesza wchłanianie krwiaków i nacieków. Hamuje powierzchniowe procesy zapalne przez unieczynnianie enzymów m. in. hialuronidazy i fosfatazy. Działa długotrwale na chorobowo zmienione tkanki, łagodzi ból i uczucie napięcia, poprawia metabolizm podskórnej tkanki łącznej dzięki charakterowi hydrofilnemu, skracając czas choroby.Heparizen 1000 jest lekiem wspomagającym w leczeniu:zakrzepowego zapalenia żył powierzchniowych,stanów zapalnych żył kończyn dolnych,żylaków kończyn dolnych,stanów pourazowych: krwiaków, stłuczeń, obrzęków.Stosuje się go również w zapobieganiu i leczeniu przerosłych blizn i bliznowców.

FARMONA Farmona perfect beauty żel pod oczy i na powieki ze świetlikiem i guaraną 15 ml

FARMONA Farmona perfect beauty żel pod oczy i na powieki ze świetlikiem i guaraną 15 ml

Producent: FARMONA

Cena: 6.18zł

Niewielką ilość żelu nanieść pod oczy i na powieki. Następnie delikatnie rozprowadzić opuszkami palców, nie naciągając skóry. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować na dzień i na noc. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych. Doskonały pod makijaż.

ADVANCIS MEDICAL Activon tube - miód manuka na rany 25 g

ADVANCIS MEDICAL Activon tube - miód manuka na rany 25 g

Producent: ADVANCIS MEDICAL

Cena: 17.34zł

Activon honey (UMF® +12*) to leczniczy

OCEANIC Siniak żel kojąco-pielęgnacyjny 40 g

OCEANIC Siniak żel kojąco-pielęgnacyjny 40 g

Producent: OCEANIC

Cena: 7.56zł

Siniak-Żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie.Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie zawiera barwników.

RADA SP.J.A.RUTKOWSKI MERIDOL Pasta do zębów 75 ml

RADA SP.J.A.RUTKOWSKI MERIDOL Pasta do zębów 75 ml

Producent: RADA SP.J.A.RUTKOWSKI

Cena: 15.49zł

Pasta do zębów Meridol zawiera unikalne połączenie dwóch substancji czynnych: aminofluorku i fluorku cynawego. Pasta do zębów Meridol zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas. W ten sposób Meridol wspomaga regenerację podrażnionych dziąseł. Unikalne połączenie aminofluorku i fluorku cynawego zapewnia optymalną ochronę przeciw próchnicy. Badania kliniczne dowiodły, iż łączne stosowanie pasty do zębów Meridol oraz płynu do płukania jamy ustnej Meridol zapewnia skuteczniejszą ochronę przed zapaleniem dziąseł niż stosowanie jednego z tych produktów. Pasta dla osób z zapaleniem dziąseł (dorośli i dzieci powyżej 6 lat). Wspomaga regenerację podrażnionych dziąseł i dodatkowo chroni przed próchnicą.

ICN POLFA RZ Elo-baza krem lekki 75 g

ICN POLFA RZ Elo-baza krem lekki 75 g

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 22.26zł

Nanieść cienką warstwę kremu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy. W przypadku konieczności zastosowania na większą powierzchnię, użyć emulsji do ciała Elo-baza. Stosować codziennie.

NEPENTES Emolium krem 75 ml

NEPENTES Emolium krem 75 ml

Producent: NEPENTES

Cena: 22.14zł

Emolium to linia nowoczesnych emolientów kompleksowo zwalczająca przyczyny i skutki suchej skóry. Preparaty Emolium są przeznaczone do profilaktycznej pielęgnacji skóry suchej oraz jako podstawa lub uzupełnienie leczenia dermatologicznego chorób przebiegających z suchością skóry – atopowego zapalenia skóry, rybiej łuski, łuszczycy, wyprysku i liszaju płaskiego.Preparaty Emolium powstały w ścisłej współpracy z dermatologami i pediatrami. Są hypoalergiczne, nie zawierają barwników ani substancji zapachowych.

LAB.BIODERMA BIODERMA HYDRABIO maska intensywnie nawilżająca 75ml

LAB.BIODERMA BIODERMA HYDRABIO maska intensywnie nawilżająca 75ml

Producent: LAB.BIODERMA

Cena: 87.31zł

Pierwsza maska intensywnie nawilżająca z kompleksem Aquagenium® do skóry wrażliwej i odwodnionej • Skóra odwodniona i wrażliwa • Skóra po kuracjach wysuszających • Skóra po ekspozycji na słońce lub solarium

TORF CORPORA Tołpa expert parodontosis expert żel do mycia zębów bez fluoru 75ml

TORF CORPORA Tołpa expert parodontosis expert żel do mycia zębów bez fluoru 75ml

Producent: TORF CORPORA

Cena: 10.98zł

Tworząc produkty do higieny jamy ustnej tołpa:® expert, parodontosis myśleliśmy o właściwej pielęgnacji zębów i dziąseł, z objawami parodontozy. Dla zdrowszych, mocniejszych zębów i dziąseł bez parodontozy. Słowo parodontoza jest według nas brzydkim słowem. Krwawienie dziąseł też nie brzmi lepiej. Wolimy: profilaktyka i pielęgnacja jamy ustnej. I zdrowe zęby też. I jeszcze uśmiech.

PHARMENA Dermena żel zapobiegający wypadaniu włosów 100 ml

PHARMENA Dermena żel zapobiegający wypadaniu włosów 100 ml

Producent: PHARMENA

Cena: 27.90zł

Żel DERMENA może być stosowany codziennie. W celu uzyskania efektów należy stosować go co najmniej trzy razy w tygodniu. Żel może być używany w sposób ciągły. Należy go rozprowadzić równomiernie na skórze u nasady włosów. Po nałożeniu, żel delikatnie wmasować i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukiwać. Stosować po umyciu głowy szamponem DERMENA na włosy wilgotne lub suche.

SYLVECO Sylveco delikatny żel do ciała 300 ml

SYLVECO Sylveco delikatny żel do ciała 300 ml

Producent: SYLVECO

Cena: 16.08zł

Sposób użycia i wskazania: codzienna pielęgnacja każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli i pod prysznicem. Niewielką ilość żelu nanieść na gąbkę lub myjkę, delikatnie rozsmarować zwilżoną skórę kolistymi ruchami, aż do uzyskania piany. Dokładnie spłukać wodą.

ICN POLFA RZ Prazolacid 20 mg x 14 tabl dojelitowych

ICN POLFA RZ Prazolacid 20 mg x 14 tabl dojelitowych

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 7.32zł

Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.

LIERAC Lierac dioptigel - żel zmniejszający worki pod oczami 10 ml

LIERAC Lierac dioptigel - żel zmniejszający worki pod oczami 10 ml

Producent: LIERAC

Cena: 65.40zł

Opuchlizna pod oczami to oznaka pogarszania się stanu włókien podtrzymujących, widoczna jako wiotczenie dolnej powieki.Rozwiązanie LIERAC - 25% ekstraktów roślinnych o działaniu restrukturyzującym ponownie napina i ujędrnia skórę wokół oczu. Opuchlizna staje się mniej widoczna, a skóra lepiej napięta. Formuła świeżego, lekkiego i nieperfumowanego żelu wzmacnia efekt działania preparatu.

MIRALEX Gehwol krem extra do stóp 75 ml

MIRALEX Gehwol krem extra do stóp 75 ml

Producent: MIRALEX

Cena: 24.36zł

Uniwersalny kosmetyk składający się z chroniącej skórę mieszaniny specjalnych

BERLIN-CHEMIE Lioton 1000 żel 50 g

BERLIN-CHEMIE Lioton 1000 żel 50 g

Producent: BERLIN-CHEMIE

Cena: 21.54zł

Wspomagająco w chorobach żył powierzchownych, m.in. w zapaleniu żył (także po wlewach kroplowych lub wstrzyknięciach), zakrzepowym oraz żylakowatym zapaleniu żył, w zespole objawów żylakowości, żylakach kończyn dolnych.Wspomagająco w krwiakach, stłuczeniach, obrzękach oraz w zapobieganiu i leczeniu przerosłych blizn i bliznowców.Preparat do stosowania zewnętrznego wykazujący miejscowe działanie przeciwzakrzepowe. Heparyna zapobiega powstawaniu powierzchownych zakrzepów i ułatwia rozpuszczanie już istniejących, a także przyspiesza wchłanianie krwiaków i nacieków. Hamuje powierzchowne procesy zapalne przez unieczynnianie enzymów, m.in. hialuronidazy i fosfatazy. Normalizuje lepkość krwi, przepuszczalność naczyń i zdolność wiązania wody przez międzykomórkową tkankę podskórną. Działa długotrwale, łagodzi ból i uczucie napięcia, poprawia metabolizm podskórnej tkanki łącznej, skracając czas choroby.

STIEFEL Physiogel codzienne nawilżanie żel do mycia twarzy 150 ml

STIEFEL Physiogel codzienne nawilżanie żel do mycia twarzy 150 ml

Producent: STIEFEL

Cena: 29.46zł

Żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej. Delikatnie i skutecznie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę. Ma bardzo delikatną konsystencję, zawarte w nim specjalnie dobrane składniki pozostawiają skórę czystą i miękką.