Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl - cena 10.92PLN

PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl

PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl

Producent: PRO.MED

Dawkowanie PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl
Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się stosowanie następujących dawek:dorośli i dzieci od 12 roku życia: 1 tabletka 3 x dziennie; efekt terapeutyczny można zwiększyć, stosując 2 tabletki 2 x dziennie,dzieci w wieku 5-12 lat: 1/2 tabletki 2-3 x dziennie.Jeżeli w przeciągu 1 tygodnia objawy nie ustępują w wyraźny sposób, należy skonsultować się z lekarzem.Preparaty Ambrosan należy przyjmować po posiłku, popijając odpowiednio dużą ilością płynów. Podawanie płynów nasila pożądane działanie mukolityczne ambroksolu.

Cena: 10.92zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki

Opakowanie: 20 tabl

Skład PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl
1 tabletka zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu

Wskazania PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl
Ambroksol korzystnie wpływa na tworzenie się i ruch wydzieliny w drogach oddechowych. Ułatwia wykrztuszanie i łagodzi kaszel. Preparaty Ambrosan są zazwyczaj bardzo dobrze tolerowane. Po zażyciu szybko się wchłaniają.Leczenie ostrych i przewlekłych schorzeń układu oddechowego ze zwiększonym wydzielaniem lepkiej wydzieliny oskrzelowej, jej utrudnionym transportem i wykrztuszaniem. Do schorzeń tego typu należą na przykład nieżyty górnych i dolnych dróg oddechowych (zapalenie oskrzeli, krtani, tchawicy, zapalenie zatok przynosowych, katar).

Przeciwwskazania PRO.MED Ambrosan 30 mg x 20 tabl
Ambrosan nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik oraz przez osoby z ostrą chorobą wrzodową żołądka i jelit. W czasie ciąży i karmienia piersią preparat można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Należy zawsze dokładnie rozważyć stosunek ryzyka i korzyści płynących ze stosowania leku.

DIAGNOSIS S.A. Kwas Foliowy BIOTTER 0,4 mg 30 tabletek

DIAGNOSIS S.A. Kwas Foliowy BIOTTER 0,4 mg 30 tabletek

Producent: DIAGNOSIS S.A.

Cena: 5.75zł

Preparat wskazany dla kobiet, które planują ciążę oraz będącym już w ciąży i karmiących piersią. Preparat polecany także dla osób pijących kawę, palących papierosy i pijących alkohol.

ACTAVIS Aspifox 150 mg x 60 tabl dojelitowych

ACTAVIS Aspifox 150 mg x 60 tabl dojelitowych

Producent: ACTAVIS

Cena: 12.48zł

Prewencja wtórna zawału mięśnia sercowego. Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych u pacjentów ze stabilną dławicą piersiową. Niestabilna dławica piersiowa w wywiadzie, z wyjątkiem ostrej fazy. Zapobieganie zatkaniu przeszczepu naczyniowego po kardiochirurgicznym zabiegu wszczepienia pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass). Angioplastyka wieńcowa z wyjątkiem ostrej fazy. Profilaktyka wtórna u pacjentów po przebytym przejściowym niedokrwieniu mózgu (TIA) i incydentach niedokrwienia mózgowo-naczyniowego (CVA), pod warunkiem wykluczenia krwawień wewnątrzmózgowych. Preparat nie jest zalecany w sytuacjach wymagających nagłej pomocy. Zastosowanie jest ograniczone do prewencji wtórnej w leczeniu przewlekłym.Kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek: blokuje cyklooksygenazę w płytkach krwi poprzez acetylację, co hamuje syntezę tromboksanu A2. Hamowanie syntezy tromboksanu A2 jest nieodwracalne. Dawki wielokrotne 20-325 mg hamują aktywność enzymatyczną od 30 do 95%. Ze względu na nieodwracalny charakter wiążący, działanie utrzymuje się przez czas życia trombocytów (7-10 dni). Działanie hamujące nie wyczerpuje się podczas długotrwałego leczenia, a aktywność enzymatyczna płytek krwi stopniowo powraca w ciągu 24-48 h po przerwaniu leczenia. Kwas acetylosalicylowy wydłuża czas krwawienia średnio o ok. 50-100%, ale obserwowano indywidualne zmiany w tym zakresie. Po podaniu doustnym kwas acetylosalicylowy jest szybko i całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, głównie w proksymalnym odcinku jelita cienkiego. Znaczna część dawki jest hydrolizowana do kwasu salicylowego w ścianie jelita podczas wchłaniania. Stopień hydrolizy zależy od szybkości wchłaniania. Po przyjęciu preparatu maksymalne stężenia w osoczu kwasu acetylosalicylowego i kwasu salicylowego są osiągane po ok. odpowiednio 5 h i 6 h po podaniu na czczo. Jeśli tabletki przyjmowane są z pokarmem, maksymalne stężenia w osoczu osiągane są ok. 3 h później. Kwas acetylosalicylowy, jak również główny metabolit, kwas salicylowy, są w dużym stopniu wiązane z białkami osocza i szybko dystrybuowane do wszystkich części ciała. Kwas salicylowy powoli przenika do płynu stawowego, przenika przez barierę łożyska i do mleka matki. Kwas acetylosalicylowy jest szybko metabolizowany do kwasu salicylowego z T0,5 15-30 min. Kwas salicylowy jest następnie przekształcany, głównie w sprzężenia z glicyną i kwasem glukuronowym, a niewielka część do kwasu gentyzynowego. Kinetyka eliminacji kwasu salicylowego jest zależna od dawki, ponieważ metabolizm jest ograniczony przez zdolność enzymów wątrobowych. T0,5 w fazie eliminacji wynosi 2-3 h po podaniu małych dawek, 12 h po zastosowaniu dawek przeciwbólowych oraz 15-30 h po podaniu dużych dawek terapeutycznych lub zatruciu. Kwas salicylowy i jego metabolity są wydalane głównie przez nerki.

ZENTIVA A.S. Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk

ZENTIVA A.S. Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk

Producent: ZENTIVA A.S.

Cena: 70.00zł

Doraźne leczenie napadów migreny z aurą lub bez aury.

POLFARMEX Calcifos 500 mg x 150 tabl powlekanych

POLFARMEX Calcifos 500 mg x 150 tabl powlekanych

Producent: POLFARMEX

Cena: 22.44zł

Dorośli: 1 - 2 tabletki dziennie podczas posiłku.

SANDOZ GMBH Bibloc 2,5 mg tabletki powlekane 30 sztuk

SANDOZ GMBH Bibloc 2,5 mg tabletki powlekane 30 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 6.50zł

Wysokie ciśnienie tętnicze krwi. Dławica piersiowa (ból serca). Niewydolność serca, objawiająca się dusznością podczas wysiłku lub zatrzymywaniem płynów w organizmie.

FARMAPOL SP. Z O.O. Z.CH.-F. Asmag B 50 tabletek.

FARMAPOL SP. Z O.O. Z.CH.-F. Asmag B 50 tabletek.

Producent: FARMAPOL SP. Z O.O. Z.CH.-F.

Cena: 7.69zł

Niedobór magnezu.

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Simva 20 tabletki powlekane 20mg 30 sztuk

APOTEX EUROPE B.V. Apo-Simva 20 tabletki powlekane 20mg 30 sztuk

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 14.50zł

Wysoki poziom cholesterolu, gdy reakcja na dietę lub niefarmakologiczne metody leczenia (np. ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała) jest niewystarczające, choroba wieńcowa ze współistniejącym zbyt wysokim poziomem cholesterolu (w celu zmniejszenia ryzyka zgonu z powodu chorób naczyń wieńcowych; zmniejszenie ryzyka wystąpienia zawału mięśnia sercowego, zmniejszenia konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych serca). 

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. MiniLinia 60 tabletek

NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. MiniLinia 60 tabletek

Producent: NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Cena: 44.37zł

MiniLinia zawiera składniki znajdujące zastosowanie u osób z nadwagą, otyłych oraz chcących utrzymać prawidłową masę ciała: - pomagając ograniczyć wchłanianie węglowodanów w jelitach (Oxylia®), - przyczyniając się do utrzymania prawidłowego metabolizmu składników odżywczych (chrom).

USP ZDROWIE Vigor up! x 30 tabl

USP ZDROWIE Vigor up! x 30 tabl

Producent: USP ZDROWIE

Cena: 25.08zł

Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 tabletka dziennie, popijając wodą.

PHYTOMEDICA Promyalgan x 120 tbl

PHYTOMEDICA Promyalgan x 120 tbl

Producent: PHYTOMEDICA

Cena: 100.26zł

ProMyalgan można przyjmować niezależnie od spożywanych posiłków. Najlepiej rozpocząć od 1 kapsułki 4 razy dziennie, po jednej rano, przed południem, po południu i wieczorem.Następnie można dzienną dawkę stopniowo zmniejszać po jednej tabletce co 1 - 2 tygodnie. Pozostać na dziennej dawce suplementacyjnej stanowiącej 1 lub 2 tabletki.

GLAXOSMITHKL Codipar 500 mg x 24 tabl

GLAXOSMITHKL Codipar 500 mg x 24 tabl

Producent: GLAXOSMITHKL

Cena: 6.42zł

Bóle głowy i zębówBóle mięśniowe, stawowe i kostneBolesne miesiączkiBóle po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznychW gorączce w przebiegu przeziębienia lub grypy. Codipar jest lekiem zawierającym paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego.

TEMAPHARM SP. Z O.O. Asubtela 3 mg + 0,03 mg tabletki powlekane 21 sztuk

TEMAPHARM SP. Z O.O. Asubtela 3 mg + 0,03 mg tabletki powlekane 21 sztuk

Producent: TEMAPHARM SP. Z O.O.

Cena: 24.99zł

Antykoncepcja doustna.

AFLOFARM Hepaslimin x 30 tabl

AFLOFARM Hepaslimin x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.58zł

Dorośli: 6 tabletek dziennie.Preparat zaleca się spożywać po posiłkach.

DOMOWA APTEC Domowa apteczka Ginkgo biloba plus 115 mg x 48 tabl

DOMOWA APTEC Domowa apteczka Ginkgo biloba plus 115 mg x 48 tabl

Producent: DOMOWA APTEC

Cena: 22.32zł

Stosować 1 tabletkę dziennie, po posiłku, popijając dużą ilością wody

ANGELINI Neuritogen x 30 tabl

ANGELINI Neuritogen x 30 tabl

Producent: ANGELINI

Cena: 37.92zł

Zalecana porcja to 1 - 2 tabletki dziennie przed posiłkiem. Wyższe spożycie jest możliwe tylko po konsultacji z lekarzem.

OLIMP LABS Olimp therm line 40+ x 60 tabl

OLIMP LABS Olimp therm line 40+ x 60 tabl

Producent: OLIMP LABS

Cena: 28.14zł

1 tabletka 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody ok. 30 min przed śniadaniem i obiadem lub treningiem.Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

JELFA Falvit x 60 tabl drażowanych

JELFA Falvit x 60 tabl drażowanych

Producent: JELFA

Cena: 21.96zł

1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

MCNEIL AB Nicorette Coolmint 4mg 20 tabletek do ssania

MCNEIL AB Nicorette Coolmint 4mg 20 tabletek do ssania

Producent: MCNEIL AB

Cena: 14.38zł

Preparat polecany dla osób pragnących skończyć z nałogiem palenia papierosów.

OLIMP LABORATORIES OLIMP Gold-Vit complex 30 tabletek

OLIMP LABORATORIES OLIMP Gold-Vit complex 30 tabletek

Producent: OLIMP LABORATORIES

Cena: 18.88zł

suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i umysłowo oraz w starszym wieku jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy i minerały, a także w okresie obniżonej odporności organizmu (jesienno-zimowym oraz przesilenia wiosennego).

AFLOFARM Neomag young x 30 tabl

AFLOFARM Neomag young x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 6.72zł

Młodzież szkolna oraz osoby dorosłe: 1 tabletka dziennie.

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z Coldrex Maxgrip C 12 tabletek

GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z Coldrex Maxgrip C 12 tabletek

Producent: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z

Cena: 10.15zł

TabletkiColdrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C.

ZAKŁADY FARM. COLFARM Ostropest plamisty 30 tabletek

ZAKŁADY FARM. COLFARM Ostropest plamisty 30 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARM. COLFARM

Cena: 8.78zł

Produkt polecany dla ochrony wątroby i wsparcia procesów regeneracji komórek wątrobowych. Polecany szczególnie dla osób, których dieta zawiera ciężkostrawne pokarmy oraz wówczas, gdy wątroba narażona jest na działanie niekorzystnych substancji. 

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Etixx Creatine 3000 90 tabletek

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Etixx Creatine 3000 90 tabletek

Producent: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO

Cena: 86.98zł

Dla osób, których trening obejmuje często powtarzane biegi i/lub znaczne wydatkowanie energii, np. piłka nożna, jazda na rowerze, rugby, i inne sporty drużynowe. Kreatyna jest użyteczna również w przypadku osób pragnących zwiększyć masę mięśniową. ETIXX CREATINE 3000 można przyjmować przed albo po wykonaniu ćwiczeń, ewentualnie można rozłożyć jej przyjmowanie na cały dzień.

NP PHARMA Zdrovit complex witaminy i minerały x 56 tabl

NP PHARMA Zdrovit complex witaminy i minerały x 56 tabl

Producent: NP PHARMA

Cena: 6.96zł

1 tabletka dziennie. Popić wodą.