Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk - cena 7.57PLN

czapki damskie producent

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk

PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk

Producent: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Dawkowanie PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Preparat można przyjmować niezależnie od posiłku.   Nie zaleca się podawania leku dzieciom poniżej 18 roku życia. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania leku w tej grupie pacjentów nie zostały ustalone.   Uwaga! Przed odstawieniem leku zaleca się stopniowe zmniejszanie dawki.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Cena: 7.57zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 30 szt.

Skład PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk

Wskazania PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk
Nadciśnienie tętnicze. Profilaktyka stabilnej dławicy piersiowej oraz dławicy naczynioskurczowej (Prinzmetala).   Lek nie jest wskazany do leczenia ostrych ataków dusznicy bolesnej. 

Przeciwwskazania PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A. Amlonor 5 mg tabletki 30 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Ból głowy, obrzęki, uczucie zmęczenia, osłabienie, zaczerwienienie twarzy, kołatanie serca. Rzadko niedociśnienie, bóle zamostkowe, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunka, zaparcia), bóle stawów, bezsenność, świąd, wysypka.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. zawroty głowy, senność stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Prawdopodobieństwo wystąpienia takiego niekorzystnego działania leku jest większe w początkowym okresie leczenia lub podczas zwiększania dawki leku. 

AXELLUS Unikalk Osteo Forte 120 tabletek

AXELLUS Unikalk Osteo Forte 120 tabletek

Producent: AXELLUS

Cena: 29.86zł

Suplementację wapniem i witaminą D zaleca się szczególnie: kobietom w okresie menopauzy, kobietom w okresie ciąży i karmienia piersią, dzieciom i młodzieży w okresie wzrostu, osobom o szczupłej budowie ciała (BMI < 19), osobom, których dieta zaspokaja tylko część zapotrzebowania na wapń, a jednocześnie otrzymują wystarczającą dawkę witaminy D z innych źródeł (np. słońca i diety); kobietom i mężczyznom powyżej 50 r.ż., osobom palącym papierosy, pijącym kawę, znaczne ilości czarnej herbaty oraz napoje zawierające fosforany, osobom które nie tolerują mleka krowiego.

SEQUOIA Actifolin 2 mg x 30 tabl

SEQUOIA Actifolin 2 mg x 30 tabl

Producent: SEQUOIA

Cena: 20.10zł

1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Zioła Fix Melisa liść 30 torebek

HERBAPOL-LUBLIN S.A. Zioła Fix Melisa liść 30 torebek

Producent: HERBAPOL-LUBLIN S.A.

Cena: 6.38zł

Produkt stosowany tradycyjnie w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i w łagodnych stanach napięcia nerwowego.

SYMPHAR SP. Z O.O. Syndi-35 tabletki drażowane 63 sztuki

SYMPHAR SP. Z O.O. Syndi-35 tabletki drażowane 63 sztuki

Producent: SYMPHAR SP. Z O.O.

Cena: 35.99zł

Trądzik u kobiet, szczególnie z łojotokiem, stanami zapalnymi lub powstawaniem guzków, łysienie typu męskiego, lekkie postacie hirsutyzmu (owłosienie typu męskiego u kobiet) z zapewnieniem antykoncepcji.

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 100 tabletek

PFIZER Centrum A-Z z luteiną x 100 tabletek

Producent: PFIZER

Cena: 66.06zł

1 tabletka dziennie.

VARIA SP. Z O.O. Humavit N Witaminy z grupy B 250 tabletek

VARIA SP. Z O.O. Humavit N Witaminy z grupy B 250 tabletek

Producent: VARIA SP. Z O.O.

Cena: 7.43zł

W stanach zmęczenia i osłabienia, uczuciu drętwienia kończyn, zajadach, łojotoku, łamliwości paznokci, nadmiernym wypadaniu włosów. Pobudza przemianę materii. Uzupełnia codzienną dietę w witaminy B1, B2, niacynę oraz składniki mineralne.

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Cusicrom 4% krople do oczu 10 ml

ALCON POLSKA SP. Z O.O. Cusicrom 4% krople do oczu 10 ml

Producent: ALCON POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 19.80zł

Alergiczne, ostre i przewlekłe zapalenie spojówek, wiosenne zapalenie rogówki i spojówek, niespecyficzne zapalenie spojówek, uczulenie wywołane przez soczewki kontaktowe.

US PHARMACIA Xenna extra comfort x 10 tabl drażowanych

US PHARMACIA Xenna extra comfort x 10 tabl drażowanych

Producent: US PHARMACIA

Cena: 6.42zł

Preparat pochodzenia roślinnego o działaniu przeczyszczającym. Działanie przeczyszczające występuje po 8-12 h od chwili przyjęcia preparatu.Zaparcia oraz stany chorobowe, w których pożądane jest lekkie wypróżnienie z miękkim stolcem (szczeliny odbytu, hemoroidy).

SMITHKLINE B Panadol extra x 24 tabl powlekane

SMITHKLINE B Panadol extra x 24 tabl powlekane

Producent: SMITHKLINE B

Cena: 9.06zł

Bóle różnego pochodzenia: ból głowy, gardła, migreny, bóle zębów, kostne, stawowe, mięśniowe, miesiączkoweGorączka w przebiegu przeziębienia i stanów grypopodobnych.Lek o połączonym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym paracetamolu oraz kofeiny nasilającej działanie przeciwbólowe. Mechanizm działania paracetamolu polega na hamowaniu aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Zawarta w preparacie kofeina wykazuje działanie pobudzające na ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia często towarzyszące chorobom przeziębieniowym. Preparat dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 30-60 min. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną.

USP ZDROWIE SP. Z O.O Verdin enzymixx 15 tabletek

USP ZDROWIE SP. Z O.O Verdin enzymixx 15 tabletek

Producent: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Cena: 12.67zł

Wzdęcia spowodowane nieproawidłowym trwieniem.

VIPHARM S.A. Aropilo 0,25mg tabletki powlekane 210 sztuk

VIPHARM S.A. Aropilo 0,25mg tabletki powlekane 210 sztuk

Producent: VIPHARM S.A.

Cena: 43.67zł

Leczenie choroby Parkinsona. Objawowe leczenie umiarkowanego do ciężkiego zespołu niespokojnych nóg. 

VENPHARMA Venpharma maca tonic x 60 tabl

VENPHARMA Venpharma maca tonic x 60 tabl

Producent: VENPHARMA

Cena: 84.54zł

Stosować 1 do 3 tabletek dziennie przy jednym z posiłków.

BAYER SP. Z O.O. Bonefos 400 mg kapsułki twarde 100 sztuk

BAYER SP. Z O.O. Bonefos 400 mg kapsułki twarde 100 sztuk

Producent: BAYER SP. Z O.O.

Cena: 329.99zł

Stosuje się w leczeniu nadmiernego stężenia wapnia we krwi, spowodowanego zwiększonym rozkładem tkanki kostnej. Przerzuty nowotworów do kości.

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Nastrój Plus APTEO 30 tabletek

SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O. Nastrój Plus APTEO 30 tabletek

Producent: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 6.83zł

 Nastrój APTEO dostarcza składników wpływających korzystnie na witalność i samopoczucie.

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A. Vitaral 60 tabletek

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A. Vitaral 60 tabletek

Producent: PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.

Cena: 19.55zł

Preparat polecany do stosowania w zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminy i minerały. Wskazany dla całej rodziny.

AFLOFARM Neomag forte x 50 tabl

AFLOFARM Neomag forte x 50 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 9.78zł

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

RECORDATI POLSKA SP. Z O.O. Prostacare Dual Action 60 tabletek

RECORDATI POLSKA SP. Z O.O. Prostacare Dual Action 60 tabletek

Producent: RECORDATI POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 24.98zł

PROSTATA Wyciąg suchy z nasion dyni: przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania prostaty oraz dróg moczowych Wyciąg suchy z liści pokrzywy zwyczajnej: wspomagająco w trudnościach w oddawaniu moczu związanych z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego Witamina E: pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym  POTENCJA Wyciąg suchy z korzenia żeń-szenia: pomaga wywołać oraz poprawia erekcję wspomaga aktywność seksualną i witalność Witamina B6: przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

ROCHE Saridon x 10 tabl

ROCHE Saridon x 10 tabl

Producent: ROCHE

Cena: 10.68zł

Jako lek przeciwbólowy (w bólach różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp.) i przeciwgorączkowy (grypa, przeziębienia), w bolesnym miesiączkowaniu.Preparat łączy w sobie działanie poszczególnych składników. Zawarty w leku propyfenazon działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie; szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 1 h.; jest metabolizowany w wątrobie, częściowo wydalany z moczem w postaci nie zmienionej. T0,5 wynosi około 3 h. Przenika przez łożysko i barierę krew-mózg. Drugi składnik preparatu - paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min., przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 3-4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi. Po podaniu dawek toksycznych (>6 g paracetamolu/dobę) powstaje w organizmie N-acetylo-p-benzochinon odpowiedzialny za wywoływanie uszkodzeń wątroby. Trzeci składnik preparatu - kofeina, dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowana w wątrobie, metabolity wydalane są przez nerki. Wykazuje działanie pobudzające na ośrodki wegetatywne oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia często towarzyszące chorobom przeziębieniowym.

GEMI HepaDetox x 20 tabl

GEMI HepaDetox x 20 tabl

Producent: GEMI

Cena: 9.24zł

1-2 tabletki dziennie.Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 7 roku życia.

FILOFARM F.S.P. Filomag B6 75 tabletek

FILOFARM F.S.P. Filomag B6 75 tabletek

Producent: FILOFARM F.S.P.

Cena: 9.88zł

stwierdzony niedobór magnezu i/lub witaminy B6, objawy czynnościowego niedoboru magnezu.

COLFARM Nervocol complex x 30 tabl powlekanych

COLFARM Nervocol complex x 30 tabl powlekanych

Producent: COLFARM

Cena: 8.82zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

AFLOFARM Pamicon x 30 tabl

AFLOFARM Pamicon x 30 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 14.16zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

APOTEX EUROPE B.V. ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk

APOTEX EUROPE B.V. ApoPatram 37,5 mg + 325 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 17.72zł

Leczenie bólu o nasileniu umiarkowanym lub ciężkim. 

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A. Azimycin tabletki powlekane 250 mg 6 sztuk

TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A. Azimycin tabletki powlekane 250 mg 6 sztuk

Producent: TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARM. POLFA S.A.

Cena: 24.99zł

Zakażenia dolnych dróg oddechowych, paciorkowcowe zapalenie gardła, ostre zapalenie ucha środkowego, zakażenia skóry i tkanek miękkich, zapalenie cewki moczowej i szyjki macicy.