Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk - cena 145.99PLN

Graham Masterton

ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk

ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk

Producent: ORION CORPORATION

Dawkowanie ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leu ustala lekarz.  Należy starać się przyjmować lek o tej samej porze każdego dnia. Nie ma znaczenia, czy tabletki zażywa się podczas posiłku czy nie. Tabletki ulegają rozpadowi w jamie ustnej. Tabletkę można również umieścić w pełnej szklance wody, soku pomarańczowego, soku jabłkowego, mleka lub kawy a następnie wymieszać. Niektóre napoje po wrzuceniu do nich tabletki i wymieszaniu mogą zmienić barwę i ewentualnie zmętnieć. Sporządzony płyn należy natychmiast wypić. Uwaga! Tabletki leku Anzorin łatwo się kruszą, dlatego należy się z nimi obchodzić ostrożnie. Nie należy brać tabletek mokrymi rękoma, ponieważ tabletki mogą się rozpaść. Osoby przyjmujące Anzorin nie mogą pić alkoholu pod żadną postacią, ponieważ Anorin w połączeniu z alkoholem może wywołać senność. 

Cena: 145.99zł

Waga: 0.00kg

Postać: tabletki

Opakowanie: 28 szt.

Skład ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk

Wskazania ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk
Lek jest stosowany w leczeniu choroby objawiającej się tym, że pacjent słyszy, widzi lub odczuwa rzeczy nieistniejące w rzeczywistości, ma sprzeczne z rzeczywistością przekonania, jest nadmiernie podejrzliwy i wycofuje się z kontaktów z otoczeniem. Gdy pacjent odczuwa depresję, lęk lub napięcie. Anzorin jest stosowany w leczeniu stanu chorobowego, w przebiegu którego pacjenci mają niezwykle dobre samopoczucie, rozpiera ich energia, potrzebują dużo mniej snu niż zwykle, mówią bardzo szybko, mają gonitwę myśli. Stan ten czasem charakteryzuje bardzo nasilona drażliwość. Lek ten jest również lekiem stabilizującym nastrój, zapobiegającym powtórnemu wystąpieniu skrajnych stanów nastroju - wzmożonego i obniżonego nastroju (depresja) - związanych z tą chorobą. 

Przeciwwskazania ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Bardzo często: zwiększenie masy ciała, senność, zwiększenie stężenia prolaktyny we krwi. Często: zmiany w liczbie niektórych komórek krwi i stężenia lipidów w krwiobiegu, zwiększenie stężenia cukrów we krwi i moczu, wzmożone uczucie głodu, zawroty głowy, niepokój, drżenie, sztywność lub skurcz mięśni (w tym ruchy gałek ocznych), zaburzenia mowy,nieprawidłowe ruchy (zwłaszcza w obrębie twarzy czy języka), zaparcia, suchość błony śluzowej jamy ustnej, wysypka, utrata siły, skrajne zmęczenie, zatrzymanie wody w organizmie powodujące obrzęki rąk, stóp lub okolicy kostek, we wczesnym etapie leczenia mogą wystąpić zawroty głowy lub omdlenia (ze zwolnieniem czynności serca), szczególnie podczas wstawania z pozycji leżącej lub siedzącej. Niezbyt często: zwolnienie czynności serca, wrażliwość na światło słoneczne, wypadanie włosów. Rzadko: powiększenie piersi u mężczyzn lub kobiet.   Lek może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. 

SOLGAR Solgar Potas x 100 tabl

SOLGAR Solgar Potas x 100 tabl

Producent: SOLGAR

Cena: 38.28zł

1 tabletka dziennie.

NOVASCON Insulan x 30 tabl powlekanych

NOVASCON Insulan x 30 tabl powlekanych

Producent: NOVASCON

Cena: 16.56zł

Stosować 1 tabletkę powlekaną dwa razy dziennie.Preparat należy przyjmować przed posiłkiem, po jednej tabletce przed śniadaniem i przed obiadem. Popić wodą.

F.HOFFMANN LA ROCHE LTD CellCept tabletki powlekane 500 mg 50 sztuk

F.HOFFMANN LA ROCHE LTD CellCept tabletki powlekane 500 mg 50 sztuk

Producent: F.HOFFMANN LA ROCHE LTD

Cena: 339.99zł

Zapobieganie ostremu odrzucaniu przeszczepów narządów (nerka, serce, wątroba) w skojarzeniu z cyklosporyną i kortykosteroidami.

BOOTS Nurofen forte 400 mg x 24 tabl powl

BOOTS Nurofen forte 400 mg x 24 tabl powl

Producent: BOOTS

Cena: 9.96zł

Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

WORWAG PHARMA GMBH & CO.KG Benfogamma 50 mg drażetki 100 sztuk

WORWAG PHARMA GMBH & CO.KG Benfogamma 50 mg drażetki 100 sztuk

Producent: WORWAG PHARMA GMBH & CO.KG

Cena: 55.50zł

Leczenie i zapobieganie niedoborom witaminy B1, m.in. u osób nieprawidłowo odżywiających się lub stosujących diety odchudzające, u pacjentów hemodializowanych, żywionych drogą pozajelitową, a także w alkoholizmie. Ponadto w zapaleniu wielonerwowym, w zapaleniach i porażeniach nerwów obwodowych, w nerwobólach.

HELP Pelethrocin x 30 tabl powlekanych

HELP Pelethrocin x 30 tabl powlekanych

Producent: HELP

Cena: 24.12zł

Doustnie. Dorośli: 2 tabl. dziennie (1 tabl. w południe i 1 tabl. wieczorem). Preparat należy przyjmować w trakcie posiłku, bez rozgryzania, popijając niewielką ilością płynu.

BAYER Elevit pronatal x 30tabl

BAYER Elevit pronatal x 30tabl

Producent: BAYER

Cena: 43.74zł

uzupełnianie witamin i minerałów podczas ciąży i w okresie karmienia piersią,w zapobieganiu anemii na skutek niedoboru żelaza i kwasu foliowego,zmniejszanie ryzyka wystąpienia wady rozwojowej cewy nerwowej oraz wystąpienia innych wrodzonych anomalii rozwojowych płodu.ELEVIT Pronatal jest preparatem wielowitaminowym zawierającym także sole mineralne. Jego skład został specjalnie dobrany z myślą o kobietach w ciąży i karmiących piersią w celu zapobiegania niedoborom lub uzupełnianiu niedoborów poszczególnych witamin i składników mineralnych w ich organizmie.

APOTEX EUROPE B.V. Panzol Pro 20mg 14 tabletek

APOTEX EUROPE B.V. Panzol Pro 20mg 14 tabletek

Producent: APOTEX EUROPE B.V.

Cena: 9.13zł

Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.

POLSKI LEK Prenalen multivit x 30 tabl

POLSKI LEK Prenalen multivit x 30 tabl

Producent: POLSKI LEK

Cena: 20.04zł

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie.

BAYER Aspirin Extra (Active) x 10 tabl

BAYER Aspirin Extra (Active) x 10 tabl

Producent: BAYER

Cena: 7.62zł

Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle menstruacyjne.Preparat Aspirin Extra zawiera dwie farmakologiczne czynne substancje: kwas acetylosalicylowy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz kofeinę (w ilości odpowiadającej 1/2 filiżanki kawy), która poprzez bezpośrednie działanie na naczynia mózgowe wspomaga działanie kwasu acetylosalicylowego przy bólach głowy. Kofeina przyspiesza i nasila działanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego, co pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu za pomocą mniejszej dawki kwasu acetylosalicylowego.

ZAKŁADY FARM. COLFARM Głóg 90 tabletek

ZAKŁADY FARM. COLFARM Głóg 90 tabletek

Producent: ZAKŁADY FARM. COLFARM

Cena: 15.24zł

Korzystnie wpływa na krążenie i pracę serca.

UNIPHARM Vitrum calcium 1250+vit.d3 x 120 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

UNIPHARM Vitrum calcium 1250+vit.d3 x 120 tabl + 30 tabl GRATIS !!!

Producent: UNIPHARM

Cena: 46.80zł

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Proliver Wątroba 30 tab

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Proliver Wątroba 30 tab

Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Cena: 9.79zł

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz wspomagające jej ochronę i regenerację

GENEXO Multiflav x 60 tabl powlekanych

GENEXO Multiflav x 60 tabl powlekanych

Producent: GENEXO

Cena: 11.34zł

Jedna tabletka dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Neomag Stres 50 tabletek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Neomag Stres 50 tabletek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 11.19zł

Neomag Stres zawiera w składzie magnez, witaminę B6, wyciąg z ziela melisy oraz wyciąg z szyszek chmielu. Wszystkie składniki zawarte w składzie Neomagu Stres, wspomagają utrzymanie dobrego nastroju i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Etixx Creatine 3000 90 tabletek

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO Etixx Creatine 3000 90 tabletek

Producent: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO

Cena: 86.98zł

Dla osób, których trening obejmuje często powtarzane biegi i/lub znaczne wydatkowanie energii, np. piłka nożna, jazda na rowerze, rugby, i inne sporty drużynowe. Kreatyna jest użyteczna również w przypadku osób pragnących zwiększyć masę mięśniową. ETIXX CREATINE 3000 można przyjmować przed albo po wykonaniu ćwiczeń, ewentualnie można rozłożyć jej przyjmowanie na cały dzień.

AFLOFARM Linea meno x 60 tabl

AFLOFARM Linea meno x 60 tabl

Producent: AFLOFARM

Cena: 25.68zł

Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie.Preparat zaleca się zażywać podczas posiłku.

POLSKI LEK Plusssz care spokojny sen x 20 tabletek do połykania

POLSKI LEK Plusssz care spokojny sen x 20 tabletek do połykania

Producent: POLSKI LEK

Cena: 9.54zł

1 tabletka raz dziennie.

POLFARMEX S.A. Avasart 160 mg tabletki powlekane 28 sztuk

POLFARMEX S.A. Avasart 160 mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: POLFARMEX S.A.

Cena: 27.84zł

Nadciśnienie tętnicze. Niewydolność serca. 

BIOVENA PHARMA SP. Z O.O. Cital tabletki powlekane 20mg 30 sztuk

BIOVENA PHARMA SP. Z O.O. Cital tabletki powlekane 20mg 30 sztuk

Producent: BIOVENA PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 18.90zł

Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych nawracających.

BLAU FARMA Glamuren x 30 tabl

BLAU FARMA Glamuren x 30 tabl

Producent: BLAU FARMA

Cena: 35.40zł

Stosować 1 tabletkę dziennie.

JELFA S.A. P.F. Bedicort G maść (0,5 mg + 1 mg) / g 15 g

JELFA S.A. P.F. Bedicort G maść (0,5 mg + 1 mg) / g 15 g

Producent: JELFA S.A. P.F.

Cena: 18.90zł

Stany zapalne skóry, zwłaszcza o podłożu alergicznym, powikłane wtórnym zakażeniem bakteryjnym i przebiegające z nadmiernym rogowaceniem, świądem lub silnym odczynem alergicznym (m.in. atopowe i łojotokowe zapalenie skóry, liszaj prosty, przewlekły wyprysk rogowaciejący, łuszczyca, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, skórna postać tocznia rumieniowatego, rumień wielopostaciowy). Krem zaleca się stosować w zmianach skórnych sączących, a maść w zmianach suchych.Oba preparaty są przeznaczone do krótkotrwałego stosowania w początkowym okresie leczenia.

PURITANS PRIDE, INCORPORATED Cardiomin B6 60 tabletek

PURITANS PRIDE, INCORPORATED Cardiomin B6 60 tabletek

Producent: PURITANS PRIDE, INCORPORATED

Cena: 20.33zł

Zaburzenia układu krążenia, pracy mięśnia sercowego. Zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej. Bóle mięśniowe. Zwiększone zapotrzebowanie na potas, wapń i magnez zażywanie leków krążeniowych i moczopędnych nadmierna potliwość stresy i niewłaściwa dieta.

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Bazetham kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu 0,4 mg 30 sztuk

TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O. Bazetham kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu 0,4 mg 30 sztuk

Producent: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Cena: 25.76zł

Objawy z dolnych dróg moczowych związane z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego.