Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz - cena 12.78PLN

makijaż policzków wypiekany róż

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz

Producent: SANDOZ

Dawkowanie SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14 lat: 2 saszetki 2 lub 3 razy na dobę.Dzieci w wieku 6-14 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę lub 2 saszetki 2 razy na dobę.Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.Lek należy przyjmować po posiłku. Zawartość saszetki należy rozpuścić w chłodnym płynie i wypić zaraz po rozpuszczeniu.

Cena: 12.78zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 20 sasz

Skład SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz
1 saszetka (3 g granulatu) zawiera 100 mg acetylocysteiny oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas askorbowy, sacharyna, aromat pomarańczowy.Do stosowania doustnego.

Wskazania SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz
Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem.

Przeciwwskazania SANDOZ Acc mini 100 mg x 20 sasz
Nie należy stosować leku ACC mini u następujących osób:uczulonych na którykolwiek ze składników leku,z czynną chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy,z ostrym stanem astmatycznym,ze zmniejszoną zdolnością do odkrztuszania wydzieliny,z nietolerancją fruktozy,u kobiet w ciąży lub karmiących piersią,u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

POLSKI LEK Verbascon kids x 10 sasz o smaku malinowym

POLSKI LEK Verbascon kids x 10 sasz o smaku malinowym

Producent: POLSKI LEK

Cena: 9.84zł

2 saszetki dziennie. Saszetkę należy rozpuścić w 100 ml ciepłej wody.

HASCO-LEK Eurefin 2 mg/ml syrop 150 ml

HASCO-LEK Eurefin 2 mg/ml syrop 150 ml

Producent: HASCO-LEK

Cena: 14.88zł

Substancją czynną preparatu jest fenspiryd, lek wykazujący działanie przeciwzapalne i działający rozkurczająco na oskrzela. Fenspiryd blokuje receptory histaminowe typu 1 (receptory H1) oraz wykazuje działanie rozkurczowe (spazmolityczne) typu papawerynowego. Działa przeciwzapalnie wpływając na zmniejszenie wytwarzania mediatorów procesu zapalnego (cytokin, TNF-alfa, prostaglandyn i leukotrienów, wolnych rodników). Łagodzi objawy zapalne takie jak obrzęk i podrażnienie, hamuje wydzielanie nadmiernej ilości śluzu w drzewie oskrzelowym, przeciwdziała skurczowi oskrzeli i działa przeciwkaszlowo.Preparat jest wskazany w leczeniu objawowym (kaszel i odksztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.Leczenie z zastosowaniem preparatu nie może opóźniać rozpoczęcia stosowania antybiotyków, jeśli zachodzi potrzeba ich stosowania.

NOBLE HEALTH Noble health get slim daytime x 30 sasz

NOBLE HEALTH Noble health get slim daytime x 30 sasz

Producent: NOBLE HEALTH

Cena: 40.26zł

2 saszetki dziennie. Zawartość 1 saszetki rozpuścić w szklance lub małej butelce wody dokładnie wymieszać. Napój przygotowany w ciepłej lub zimnej wodzie należy pić 2 razy dziennie, pierwszą porcję najlepiej spożyć o godzinie 11 i drugą o godzinie 15.

HUMANA Humana elektrolit o smaku bananowym 12 m+ x 12 saszetek

HUMANA Humana elektrolit o smaku bananowym 12 m+ x 12 saszetek

Producent: HUMANA

Cena: 17.40zł

dzieci małe/w wieku szkolnym: ok. 2–8 kubeczków po 200 ml(50 – 150 ml/kg ciężaru ciała)dorośli: ok. 6–15 filiżanek po 200 ml(20 – 40 ml/kg ciężaru ciała)Zawartość jednej saszetki (6,25 g proszku) rozpuścić w 250 ml świeżoprzegotowanej wody względnie podgrzanej wody Humana Baby-Wasser lub w 250 ml herbaty (np. rumiankowej lub koperkowej). Należy sprawdzić, czy temperatura napoju jest odpowiednia do picia (37°C). Można pić na ciepło lub na zimno.

AFLOFARM Asecurin junior x 10 sasz

AFLOFARM Asecurin junior x 10 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.94zł

Niemowlęta i dzieci: doustnie 1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu zawartości z letnim płynem (np. wodą, mlekiem).Podawać, zachowując co najmniej 2 godziny odstępu przed lub po przyjęciu antybiotyku.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku pomarańczowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 13.26zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobęDzieci w wieku 7-12 lat:2 saszetki na dobęSaszetki należy rozpuścić w 1/4 szklance wody.

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

Producent: SOLVAY

Cena: 19.38zł

Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów u niemowląt i dzieci w wieku poniżej 6 lat. Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów i (lub) stosowania odpowiedniej diety u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Poziom nawodnienia doustnego lub dożylnego należy dostosować do ciężkości przebiegu biegunki, wieku pacjenta i innych czynników (np. choroby towarzyszące etc.).

VITIS PHARMA Dicodral 60 x 12 sasz

VITIS PHARMA Dicodral 60 x 12 sasz

Producent: VITIS PHARMA

Cena: 8.04zł

Spożywać według wskazań lekarza. 1 porcja na dobę (porcja minimalna).Produkt przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

Producent: HASCO-LEK

Cena: 9.60zł

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanieDzieci od 6-go do 14-go roku życia: 1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonuDzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu.Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznejW dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka 3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo.Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

INPHARM Forlax 10 g x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Forlax 10 g x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 11.34zł

Objawowe leczenie zaparć u dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat. Preparat może być stosowany jedynie w krótkotrwałym leczeniu wspomagającym, jako uzupełnienie leczenia dietetycznego i odpowiedniego trybu życia.Preparat przeczyszczający o działaniu osmotycznym. Podany doustnie zwiększa objętość płynów jelitowych. Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego.

NESTLE Nestle sinlac od 4 m-ca 500 g

NESTLE Nestle sinlac od 4 m-ca 500 g

Producent: NESTLE

Cena: 30.18zł

O ile lekarz nie zaleci inaczej, niemowlę może otrzymywać dziennie 1 lub 2 posiłki z

SANDOZ Neopersen Noc, 20 kapsułek

SANDOZ Neopersen Noc, 20 kapsułek

Producent: SANDOZ

Cena: 12.09zł

trudności z zasypianiem.  

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 10 sasz o smaku cytrynowym

PROCTER & GA Vicks Symptomed Complete x 10 sasz o smaku cytrynowym

Producent: PROCTER & GA

Cena: 12.96zł

Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

Producent: SENSILAB

Cena: 16.08zł

Dzieci powyżej 12 miesiąca życia: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji dziecka.Dzieci powyżej 3 lat: jednorazowo 3 saszetki dziennie.Dorośli: jednorazowo 4 saszetki dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji. Zalecaną porcje popić dodatkową ilością płynu.W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może zalecić inne dawkowanie preparatu.

SANOFI Maalox zawiesina 4,3 ml x 20 sasz

SANOFI Maalox zawiesina 4,3 ml x 20 sasz

Producent: SANOFI

Cena: 15.42zł

Maalox jest produktem leczniczym złożonym, o miejscowym działaniu zobojętniającym, ściągającym i osłaniającym błonę śluzową żołądka i dwunastnicy.Działanie zobojętniające produktu leczniczego polega na neutralizowaniu lub buforowaniu kwasu solnego w żołądku. Substancje czynne nie mają bezpośredniego wpływu na wydzielanie kwasu. Ich działanie powoduje wzrost wartości pH treści żołądkowej, łagodząc objawy nadkwaśności. Leki z tej grupy obniżają także stężenie kwasu w świetle przełyku.Leczenie objawowe zaburzeń ze strony górnego odcinka przewodu pokarmowego, związanych z nadkwaśnością:nieżyt żołądkazarzucanie wsteczne treści żołądka do przełyku w przebiegu przepukliny rozworu przełykowego przeponyniestrawność, zgaga z powodu nadkwaśnościoraz pomocniczo w leczeniu:choroby wrzodowej dwunastnicychoroby wrzodowej żołądka

BONIMED Regulobon 200 g

BONIMED Regulobon 200 g

Producent: BONIMED

Cena: 23.16zł

W celu redukcji masy ciała i w antybiotykoterapii spożywać 2-3 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5g) przed jedzeniem.W celu ułatwienia wypróżnienia spożywać 2-3 łyżeczki jednorazowo.Preparat dodać do ok 200ml soku, jogurtu lub wody.

TEVA Ambrosol Teva 30 mg x 40 tabl

TEVA Ambrosol Teva 30 mg x 40 tabl

Producent: TEVA

Cena: 13.98zł

Substancją czynną leku Ambrosol Teva jest ambroksol. Substancja ta zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, a także tworzenie surfaktantu płucnego (wydzieliny pokrywającej pęcherzyki płucne) i wspomaga aktywność rzęskową, która jest odpowiedzialna za transport śluzu. Powoduje to poprawę transportu i wydalania śluzu, co prowadzi do łatwiejszego odkrztuszania i łagodzi kaszel.Ambrosol Teva można stosować w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli przebiegających z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu.

SANDOZ Altacet, 6 tabletek

SANDOZ Altacet, 6 tabletek

Producent: SANDOZ

Cena: 7.09zł

w celu zmniejszenia obrzęku po stłuczeniach tkanek i stawów.  

POLPHARMA Acidolac baby 1,5 g x 10 sasz

POLPHARMA Acidolac baby 1,5 g x 10 sasz

Producent: POLPHARMA

Cena: 19.32zł

Od 4 miesiąca życia: 1-2 saszetki dziennie. Dla niemowląt zawartość saszetki należy wymieszać z wodą lub mlekiem. Dla dzieci od 2 roku życia i dorosłych - zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem.

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Regeneracja sól do kąpieli 750 g

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Regeneracja sól do kąpieli 750 g

Producent: BAUMGART PHARMACEUTICALS

Cena: 28.14zł

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39 stopni C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 minut.Profilaktycznie: średnio 4-6 miarek na 100L wody.W stanach przemęczenia: w zależności od indywidualnych potrzeb stosować już od 7-8 miarek (ok. 1 szklanki) soli na 100L wody.1 miarka = ok. 33 g soli

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

Producent: PROLAB

Cena: 10.74zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.

VIS Sirupus kalii guajacolosulfonici 125 g (VIS)

VIS Sirupus kalii guajacolosulfonici 125 g (VIS)

Producent: VIS

Cena: 3.30zł

Lek wykazuje działanie

ENGELHARD Prospan syrop 100 ml

ENGELHARD Prospan syrop 100 ml

Producent: ENGELHARD

Cena: 19.14zł

Prospan® stosuje się w nieżytach dróg oddechowych w celu zmniejszenia dolegliwości towarzyszącym ostrym i przewlekłym stanom zapalnym dróg oddechowych, przebiegających z kaszlem. Dzięki działaniu upłynniającemu, zalegający w drogach oddechowych śluz oskrzelowy ulega rozrzedzeniu i jego odkrztuszanie jest ułatwione. W ten sposób naturalny, obronny odruch kaszlu zanika.Prospan® to lek o potrójnym działaniu w leczeniu kaszlu:rozrzedza gęstą wydzielinę i pomaga w jej odkrztuszaniuzmniejsza napięcie mięśni gładkich oskrzeliłagodzi odruch kaszlowyDzięki opisanemu powyżej działaniu, Prospan® może być stosowany w leczeniu zarówno kaszlu produktywnego jak i nieproduktywnego("suchego" i mokrego").

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Miód i Rooibos 1300 g

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Miód i Rooibos 1300 g

Producent: ELFA PHARM

Cena: 11.04zł

Rozpuścić 100 g soli w wannie z ciepłą wodą (37°C). Kąpiel powinna trwać ok. 15-20 minut po czym należy spłukać ciało czystą wodą bez środków myjących.