Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie PROLAB AquaSal baby x 10 sasz - cena 10.74PLN

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

Producent: PROLAB

Dawkowanie PROLAB AquaSal baby x 10 sasz
Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.

Cena: 10.74zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

Wskazania PROLAB AquaSal baby x 10 sasz

Przeciwwskazania PROLAB AquaSal baby x 10 sasz
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

US PHARMACIA Apap przeziębienie hot x 8 sasz

US PHARMACIA Apap przeziębienie hot x 8 sasz

Producent: US PHARMACIA

Cena: 9.54zł

APAP Przeziębienie HOT to lek na przeziębienie i grypę w nowej formule, która łączy skuteczność dwóch substancji wzmocnionych dawką witaminy C. Dzięki formie rozgrzewającego napoju szybko się wchłania i działa na organizm jako całościowa kuracja. Usuwa nie tylko bóle mięśni, głowy i gardła, ale też takie objawy przeziębienia jak gorączka, katar i niedrożność nosa.Lek do doraźnego stosowania w objawach przeziębienia i grypy:gorączkabóle głowy,gardła, mięśni, kostno-stawowekatarniedrożność nosa

BIOMED KRAKÓW Latopic x 30 sasz

BIOMED KRAKÓW Latopic x 30 sasz

Producent: BIOMED KRAKÓW

Cena: 29.10zł

Podawać 1 raz dziennie 1 saszetkę rozpuszczoną w niewielkiej ilości letniego płynu. Zalecany czas stosowania 3 miesiące.

ICN POLFA RZ 4 flex sport x 30 sasz (data ważności 29.02.2016)

ICN POLFA RZ 4 flex sport x 30 sasz (data ważności 29.02.2016)

Producent: ICN POLFA RZ

Cena: 67.44zł

Zalecana dzienna porcja: 1 saszetka.Zawartość saszetki rozpuścić w 1 szklance niegazowanej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się stosować 30 minut przed planowanym treningiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

Producent: POLPHARMA

Cena: 18.00zł

Doustnie.Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3 roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu.W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki.Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Preparat przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.

GLAXOWELLCOM Visolvit junior x 10 sasz o smaku pomarańczowym

GLAXOWELLCOM Visolvit junior x 10 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: GLAXOWELLCOM

Cena: 12.24zł

Dzieci od 3 do 17 lat - 1 saszetka w ciągu doby. Rozpuścić saszetkę granulatu w 1/3 szklanki schłodzonej wody.

POLPHARMA Acidolit malinowy x 10 sasz po 4,4 g

POLPHARMA Acidolit malinowy x 10 sasz po 4,4 g

Producent: POLPHARMA

Cena: 16.14zł

Do 200 ml przegotowanej, chłodnej wody dodać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Niemowlętom i małym dzieciom płyn można podawać w butelce ze smoczkiem. Roztworu nie należy dosładzać. Jeżeli występują wymioty płyn podawać schłodzony, małymi porcjami w niewielkich odstępach czasu (np. co 5 minut).

INPHARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Smecta x 30 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 24.06zł

Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieciLeczenie objawowe bólów w chorobach przewodu pokarmowego.Ze względu na strukturę warstwową i dużą lepkość plastyczną preparat posiada silne właściwości powlekające w stosunku do błony śluzowej żołądkowo-jelitowej. Poprzez wzajemne oddziaływanie z obecnymi w śluzie glikoproteinami preparat zwiększa wytrzymałość żelu śluzówkowego na działanie czynników agresywnych. W wyniku działania na śluzówkową barierę żołądkowo-jelitową i dzięki zdolności wiążącej ochrania błonę śluzową przewodu pokarmowego.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 11.94zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

POLSKI LEK Medistav rebuild x 30 sasz

POLSKI LEK Medistav rebuild x 30 sasz

Producent: POLSKI LEK

Cena: 28.80zł

Granulat zaleca się przyjąć bezpośrednio na język, a następnie połknąć. W razie potrzeby popić wodą. Zawartość saszetki można również dodać do jedzenia a w szczególności do jogurtów.Zaleca się stosować jedną saszetkę dziennie.

ADAMED Mama coffee naturalna 120 g

ADAMED Mama coffee naturalna 120 g

Producent: ADAMED

Cena: 30.78zł

Poleca się zalanie 3 łyżeczek produktu 150-200 ml gorącej wody i dokładne wymieszanie roztworu. Można pić z mlekiem lub cukrem.Nie przyjmować więcej niż 4 filiżanki kawy dziennie.

APOTEX NEDERLAND BV D-stress booster x 10 sasz

APOTEX NEDERLAND BV D-stress booster x 10 sasz

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 21.66zł

1 saszetka raz dziennie w celu uzyskania szybkiego działania, najlepiej pod koniec posiłku.

AFLOFARM Asecurin junior x 10 sasz

AFLOFARM Asecurin junior x 10 sasz

Producent: AFLOFARM

Cena: 11.94zł

Niemowlęta i dzieci: doustnie 1 saszetka dziennie.Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu zawartości z letnim płynem (np. wodą, mlekiem).Podawać, zachowując co najmniej 2 godziny odstępu przed lub po przyjęciu antybiotyku.

FORFARM Espumisan krople 30 ml (import równoległy - Forfarm)

FORFARM Espumisan krople 30 ml (import równoległy - Forfarm)

Producent: FORFARM

Cena: 16.74zł

Leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem gazów (wzdęcia), również po zabiegach chirurgicznychSimetikon obniża napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu zawartych w pokarmie i śluzie przewodu pokarmowego, powodując ich pękanie i wchłanianie przez ściany jelit lub wydalenie. Podczas wykonywania badań ultrasonograficznych i radiologicznych: żołądka, jelit, trzustki, pęcherzyka żółciowego i nerek zapobiega nakładaniu się gazów i pieniącej treści pokarmowej na obraz badanych narządów. Simetikon nie wchłania się z przewodu pokarmowego i jest wydalany w postaci niezmienionej.

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Róża piżmowa i Zielona herbata 1300 g

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Róża piżmowa i Zielona herbata 1300 g

Producent: ELFA PHARM

Cena: 11.04zł

Rozpuścić 100 g soli w wannie z ciepłą wodą (37°C). Kąpiel powinna trwać ok. 15-20 minut po czym należy spłukać ciało czystą wodą bez środków myjących.

NORD FARM Acai Berry slim (Cellu berry slim) x 14 saszetek

NORD FARM Acai Berry slim (Cellu berry slim) x 14 saszetek

Producent: NORD FARM

Cena: 46.20zł

1 saszetka dziennie.Przed spożyciem zawartość saszetki rozpuścić w jednej lub dwóch szklankach wody.

AFLOFARM Apetizer krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10 ml

AFLOFARM Apetizer krople dla dzieci o smaku pomarańczowym 10 ml

Producent: AFLOFARM

Cena: 12.84zł

Dzieci powyżej 3 roku życia, w wieku szkolnym oraz młodzież: 10 kropli 2 razy dziennie.Przed podaniem rozcieńczyć w niewielkiej ilości płynu.Pić przed lub podczas posiłku.

MASTERS Proctolact x 10 sasz

MASTERS Proctolact x 10 sasz

Producent: MASTERS

Cena: 21.96zł

Stosować doustnie 1 saszetkę dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej ilości letniej wody (100 ml). odczekać kilka minut, starannie wymieszać i wypić. Preparat najlepiej spożywać w trakcie posiłku (zapewnia to wyższą przeżywalność bakterii zawartych w preparacie). W przypadku ostrych stanów zapalnych stosować 2 saszetki dziennie prze pierwsze 7 dni.

A-Z MEDICA Colon CandiSTOP proszek 160 g

A-Z MEDICA Colon CandiSTOP proszek 160 g

Producent: A-Z MEDICA

Cena: 21.96zł

2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed posiłkami rano i wieczorem. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g suplementu diety COLON CandiSTOP® nie powinna być mniejsza niż 250 ml.

PROLAB Puder płynny dermopur 60 g (tuba)

PROLAB Puder płynny dermopur 60 g (tuba)

Producent: PROLAB

Cena: 4.68zł

Dermopur ma postać pudru leczniczego. Należy do grupy leków o działaniu miejscowo znieczulającym, ściągającym i wysuszającym.

BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

BIOGENED Apetycik syrop dla niejadków 110 ml

Producent: BIOGENED

Cena: 7.68zł

Dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorośli: 2 razy 5 ml (łyżeczka) dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

SEQUOIA Entitis baby x 30 sasz o smaku neutralnym

Producent: SEQUOIA

Cena: 61.98zł

Zalecana dzienna porcja:w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa i gardła (ENT): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące,w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła: zawartość 1 saszetki dziennie przez 14 dnipo przebytej anginie (po zakończeniu antybiotykoterapii): zawartość 1 saszetki dziennie przez 3 miesiące.W zależności od zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.Sposób użycia:ENTitis baby należy podawać dziecku przez około 5 minut tak, aby maksymalnie wydłużyć kontakt preparatu ze śluzówką jamy ustnej dziecka. W tym celu należy wykorzystać smoczek dziecka.Otwórz saszetkę i wsyp jej zawartość do czystego kieliszka. Wilgotny smoczek zanurz w proszku. Smoczek z proszkiem umieść w buzi dziecka i poczekaj ok. 30 sekund, aż proszek się rozpuści. Powtarzaj czynność do momentu, aż podasz dziecku całą porcję z saszetki. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.ENTitis baby można również podawać w postaci zawiesiny doustnej za pomocą specjalnego smoczka do podawania preparatów. W tym celu należy rozpuścić zawartość 1 saszetki w 2,5 ml letniej wody.Odpowiednia miarka oraz szczegółowa instrukcja jest dołączona do smoczka.

RECKITT BENC Nurofen express forte 400 mg x 10 saszetek

RECKITT BENC Nurofen express forte 400 mg x 10 saszetek

Producent: RECKITT BENC

Cena: 13.86zł

W leczeniu łagodnego lub umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, migrena, ból pleców, bolesne miesiączkowanie, ból zęba, bóle reumatyczne i mięśniowe oraz gorączka i ból gardła występujące w przebiegu przeziębienia i grypy.

AFLOFARM Laxinat błonnik proszek 100 g

AFLOFARM Laxinat błonnik proszek 100 g

Producent: AFLOFARM

Cena: 12.60zł

Dorośli: 1-2 czubate łyżeczki proszku na dobę.Należy popić szklanką płynu (wody lub soku).Stosowanie preparatu można rozpocząć od 1 łyżeczki, najlepiej wieczorem.

VALEANT Slim Coffee Gold Carmel 6 g x 25 sasz

VALEANT Slim Coffee Gold Carmel 6 g x 25 sasz

Producent: VALEANT

Cena: 28.14zł

6 g (1 saszetka) proszku rozpuścić w filiżance gorącej wody, dokładnie wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Nie przekraczać 3 filiżanek – porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.