Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g - cena 16.74PLN

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

Producent: POLPHARMA

Dawkowanie POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g
Do 200 ml przegotowanej, chłodnej wody dodać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Niemowlętom i małym dzieciom płyn można podawać w butelce ze smoczkiem. Roztworu nie należy dosładzać. Jeżeli występują wymioty płyn podawać schłodzony, małymi porcjami w niewielkich odstępach czasu (np. co 5 minut).

Cena: 16.74zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 10 sasz

Skład POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

Wskazania POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

Przeciwwskazania POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Wstrząs hemodynamiczny, niedrożność jelit.

QUEISSER Doppel herz aktiv na alergie x 21 sasz

QUEISSER Doppel herz aktiv na alergie x 21 sasz

Producent: QUEISSER

Cena: 24.66zł

Stosować 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki wymieszać z letnim pokarmem (zalecane dla dzieci <6 r.ż) lub spożyć bezpośrednio, popijając wodą. Dla uzyskania odpowiedniego efektu stosować co najmniej 6 tygodni.

SEQUOIA Laximed dla niemowląt i dzieci x 10 sasz

SEQUOIA Laximed dla niemowląt i dzieci x 10 sasz

Producent: SEQUOIA

Cena: 28.14zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości letniego płynu (ok. ¼ szklanki letniej wody) lub dodać do niewielkiej ilości spożywanego pokarmu: mleka, kaszki, zupki.Należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Uwaga! Preparat należy mieszać wyłącznie z płynami/pokarmami o temperaturze pokojowej.Należy stosować do czasu pełnego przywrócenia regularności wypróżnień. Efekty pojawiają się już po 2-3 tygodniach stosowania.

POLPHARMA Metafen, 10 tabletek

POLPHARMA Metafen, 10 tabletek

Producent: POLPHARMA

Cena: 4.19zł

bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle, gorączka.  

NORD FARM Bactilac NF x 20 kaps

NORD FARM Bactilac NF x 20 kaps

Producent: NORD FARM

Cena: 18.00zł

Spożywać po 1-2 kapsułki dziennie popijając niewielką ilością wody. Najlepiej w trakcie lub po posiłku.

POLPHARMA Pyralgina 500 mg x 6 tabl

POLPHARMA Pyralgina 500 mg x 6 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 5.22zł

Lek z grupy NLPZ o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, słabym spazmolitycznym, uspokajającym, przeciwzapalnym i przeciwwysiękowym, głównie przez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Po podaniu doustnym ulega szybkiej hydrolizie do aktywnego metabolitu: 4-metylo-amino-antypiryny (4-MAA), którego biodostępność wynosi 85%. Cmax osiąga po 1,2-2 h od podania. 4-MAA metabolizowany jest do metabolitu ostatecznego: 4-formylo-amino-antypiryny oraz w szlaku przemian do 4-amino-antypiryny, która ulega przemianie przez N-acetylo-transferazę do 4-acetylo-amino-antypiryny (4-AcAA). T0,5 4-MAA wynosi 2,6-3,5 h. Charakterystyka krzywej stężenia leku we krwi jest nieliniowa (przesunięcie w związku z metabolizmem 4-FAA do 4-AcAA). Wydalanie 4-MAA jest zwolnione po dawkach wielokrotnych leku (o około 22%) i u osób starszych (o około 33%). W marskości wątroby zwolnione jest wydalanie wszystkich metabolitów, w chorobach nerek - zwolnione jest wydalanie 4-FAA i 4-AcAA z niezmienionym klirensem 4-MAA. Metabolity metamizolu wiążą się z białkami osocza w około 60%; wszystkie przenikają do mleka kobiecego.

FARMONA Farmona fresh&beauty oliwkowa sól do kąpieli 600 g

FARMONA Farmona fresh&beauty oliwkowa sól do kąpieli 600 g

Producent: FARMONA

Cena: 7.02zł

30g soli wsypać do wanny, pod strumień ciepłej wody. Zalecany czas trwania kąpieli - ok. 20 minut.

S-LAB S-biotic krople dla niemowląt, dzieci i dorosłych 10 ml

S-LAB S-biotic krople dla niemowląt, dzieci i dorosłych 10 ml

Producent: S-LAB

Cena: 20.64zł

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć:niemowlęta: 3 krople (0,09ml) 1 raz na dobę;dorośli i dzieci: 5 kropli (0,15ml) 1 raz na dobę.Można podawać bezpośrednio na łyżeczce z letnim lub zimnymi płynami (np. z wodą, mlekiem) lub pokarmem o temperaturze nie przekraczającej 37C.

A-Z MEDICA Colon C men proszek 200 g

A-Z MEDICA Colon C men proszek 200 g

Producent: A-Z MEDICA

Cena: 21.96zł

Stosować 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed posiłkami rano i wieczorem.Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu.Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g suplementu diety COLON C MEN nie powinna być mniejsza niż 250 ml.Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia.

MERCK Lacidoforte x 10 kaps

MERCK Lacidoforte x 10 kaps

Producent: MERCK

Cena: 14.82zł

1-2 kapsułek dziennie. Stosować powyżej 3 roku życia. Kapsułkę należy połknąć popijając wodą lub płynem. Kapsułkę można również otworzyć i wymieszać zawartość z posiłkiem lub napojem. Produkt należy przyjmować pod kontrolą lekarza.

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

HASCO-LEK Ulgix wzdęcia speed x 8 sasz o smaku cytrynowym

Producent: HASCO-LEK

Cena: 9.60zł

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanieDzieci od 6-go do 14-go roku życia: 1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonuDzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu.Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznejW dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka 3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo.Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

OLEOFARM Colosan ex z probiotykami 240 g

OLEOFARM Colosan ex z probiotykami 240 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 16.38zł

Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia: dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 5 g (ok. 1 czubata łyżeczka). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować na 30 min. przed posiłkiem.

POLPHARMA Etopiryna x 50 tabl

POLPHARMA Etopiryna x 50 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 9.48zł

Ból głowy i inne bóle o umiarkowanymnasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.Preparat o skojarzonym działaniu składników.Kwas acetylosalicylowy i etenzamid (pochodna kwasu salicylowego)działają przeciwbólowo poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, coprowadzi do zmniejszenia wrażliwości nocyceptorów. Salicylany szybko iprawie całkowicie wchłaniają się z przewodu pokarmowego. Silnie wiążąsię z białkami osocza oraz wypierają z połączeń inne leki. Przenikajądo płynów ustrojowych i do większości tkanek. T0,5 kwasuacetylosalicylowego wynosi 2-3 h. Kofeina nasila działanieprzeciwbólowe salicylanów. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego,osiągając maksymalne stężenie po 1-2 h. Przenika do mleka matki, przezbarierę krew-mózg i łożyskową. T0,5 wynosi 3-7 h.Metabolizm leku zachodzi w wątrobie, a wydalanie przez nerki.

VITIS PHARMA Dicopeg junior x 14 saszetek

VITIS PHARMA Dicopeg junior x 14 saszetek

Producent: VITIS PHARMA

Cena: 23.40zł

Wyrób medyczny o osmotycznym działaniu przeczyszczającym, który w sposób naturalny reguluje pracę jelit. Nie jest wchłaniany i nie ulega fermentacji w jelitach. Nie podrażnia błony śluzowej. Jest wydalany z kałem w niezmienionej formie.Szczególnie zalecany w przypadku przewlekłych zaparć oraz w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit. Dzięki swoim właściwościom hydrofilowym Dicopeg Junior zmiękcza stolec ułatwiając wypróżnienie przy czym nie powoduje skurczów, bólów brzucha ani nagłego parcia. Skuteczność wyrobu nie zmniejsza się z upływem czasu.

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

Producent: BAUMGART PHARMACEUTICALS

Cena: 36.24zł

Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39 stopni C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 minut.Kąpiele mineralne:Stosować profilaktycznie lub wspierająco podczas diet odchudzających.Ok. 4-5 miarek soli na ok.100L - poprawia się przemiana materii, a kąpiel pozwoli właściwie nawilżyć, ujędrnić i odżywić skórę.Ok. 6-7 miarek na ok. 100L - pobudzony zostaje proces spalania tłuszczu i usuwania toksyn przez skórę. Kąpiel zalecana podczas diet odchudzających, przeciwdziała zwiotczeniu i wysuszeniu skóry.Kąpiele kosmetyczne:Intensyfikacja procesu redukcji tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem.W zależności od wyboru intensywności prowadzonej kuracji, można stosować kąpiele z użyciem od ok. 250 g do nawet 1 kg soli na 100L wody.Dla poprawy rezultatów, do każdej kąpieli możemy dodać 1 szklankę (ok.250 ml) solanki Armed Balans.1 miarka = ok. 33 g

POLPHARMA Etopiryna max 1 g x 9 tabl musujących

POLPHARMA Etopiryna max 1 g x 9 tabl musujących

Producent: POLPHARMA

Cena: 8.52zł

Etopiryna MAX zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.Tabletka musująca rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu lek Etopiryna MAX łatwo się wchłania i jest dobrze tolerowany.Silne dolegliwości bólowe, np.: bóle głowy różnego pochodzenia (np.migrenowe), bóle mięśni i stawów, bóle zębów, nerwobóle.Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

POLPHARMA Metafen x 10 tabl

POLPHARMA Metafen x 10 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 5.76zł

Bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle.Gorączka w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób.

ALMIRALL HERMAL GMBH Gelacet plus x 21 sasz

ALMIRALL HERMAL GMBH Gelacet plus x 21 sasz

Producent: ALMIRALL HERMAL GMBH

Cena: 46.20zł

Należy spożywać 1 saszetkę dziennie, rozpuszczając jej zawartość w ok. 150 ml niegazowanej wody. Zawartość wymieszać i wypić. Zawartość saszetki najlepiej spożyć bezpośrednio po otwarciu.

POLPHARMA Ibufen forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku malinowym 40 ml

POLPHARMA Ibufen forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku malinowym 40 ml

Producent: POLPHARMA

Cena: 9.66zł

Lek Ibufen dla dzieci Forte jest przeznaczony do stosowania u dzieci, młodzieży i osób dorosłych w następujących

OLEOFARM Len mielony 450 g

OLEOFARM Len mielony 450 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 5.22zł

Len mielony uzyskiwany jest w procesie odtłuszczania ze specjalnej odmiany lnu złocistego. Stanowi idealny dodatek do codziennej, zbilansowanej diety.

INPHARM Enterol 250 mg x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

INPHARM Enterol 250 mg x 10 sasz (import równoległy - Inpharm)

Producent: INPHARM

Cena: 18.24zł

ENTEROL 250® jest bezpiecznym lekiem probiotycznym zawierającym szczep drożdżaka Saccharomyces boulardii.Działanie Saccharomyces boulardii zawartych w Enterolu 250® polega na wzmocnieniu flory przewodu pokarmowego i ochronie nabłonka jelita. To znaczy, że stosując go, pomagamy odbudowywać się niezbędnym do życia bakteriom jelitowym oraz chronimy je przed negatywnym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych a także przed wyniszczeniem w wyniku stosowania antybiotyków. Ważną cechą Enterolu 250® jest to, że nie osłabia działania antybiotyków, dzięki czemu można go stosować w czasie trwania antybiotykoterapii. Ponadto drożdże Saccharomyces boulardii są odporne na działanie kwasu w żołądku.Lek Enterol 250® zaleca się podawać:w ostrych biegunkach bakteryjnych i wirusowych, przebiegających bez krwi w kale i bez znacznego odczynu ogólnego;jako dodatek do nawodnienia u dorosłych i dzieci;w celu zapobiegania biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków;jako dodatek do leczenia antybiotykami w nawracających zakażeniach Clostridium difficile;w celu zapobiegania biegunkom występującym w żywieniu dojelitowym;w celu zapobiegania i leczenia biegunki podróżujących.

BAYER Dicoflor 30 dla dzieci x 30 kaps

BAYER Dicoflor 30 dla dzieci x 30 kaps

Producent: BAYER

Cena: 24.96zł

Wystarczy jedna, maksymalnie dwie kapsułki dziennie, aby uzyskać korzystny efekt. Kapsułkę należy połknąć i popić szklanką zimnego lub letniego płynu. Kapsułkę można otworzyć a następnie jej zawartość rozpuścić w zimnym płynie.

HASCO-LEK Actisept 100 mg/g 1 g x 10 sasz

HASCO-LEK Actisept 100 mg/g 1 g x 10 sasz

Producent: HASCO-LEK

Cena: 13.38zł

Produkt leczniczy ACTISEPT krem stosuje się:w zapobieganiu oraz leczeniu zakażeń skóry i błon śluzowych wywołanych przez bakterie, grzyby i wirusy (liszajec, ropne i łojotokowe stany zapalne, czyraki, wyprzenia grzybicze zwłaszcza przestrzeni międzypalcowych stóp, łupież skóry owłosionej),do odkażania ran, zwłaszcza powierzchniowych po małych zabiegach chirurgicznych, małych powierzchni oparzeń, strupów i owrzodzeń, szczególnie podudzi.

POLPHARMA Acidolac Baby 1,5g, dla dzieci po 1 miesiącu życia, 10 saszetek

POLPHARMA Acidolac Baby 1,5g, dla dzieci po 1 miesiącu życia, 10 saszetek

Producent: POLPHARMA

Cena: 13.39zł

stosowany w celu: przywrócenia naturalnej flory w jelicie w trakcie i po antybiotykoterapii; łagodzenia przebiegu biegunek (zwłaszcza infekcyjnych) i skrócenia czasu ich trwania; wspomagania naturalnej odporności organizmu (związanej z równowagą flory bakteryjnej przewodu pokarmowego); przywrócenia równowagi flory bakteryjnej w trakcie podróży do innych stref klimatycznych, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory; dla niemowląt po 1. miesiącu życia, dzieci i osób dorosłych.

SANDOZ Linex forte x 21 kaps

SANDOZ Linex forte x 21 kaps

Producent: SANDOZ

Cena: 16.44zł

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat: 1 kapsułka do dwóch razy dziennieDzieci powyżej 12 lat i dorośli: 1 kapsułka do trzech razy dziennieKapsułki należy spożywać podczas posiłku.Uwaga: Jeśli połknięcie kapsułki sprawia trudność, należy otworzyć kapsułkę, wysypać jej zawartość na łyżeczkę, wymieszać delikatnie z płynem i połknąć.