Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg - cena 36.24PLN

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

Producent: BAUMGART PHARMACEUTICALS

Dawkowanie BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg
Odmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39 stopni C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 minut.Kąpiele mineralne:Stosować profilaktycznie lub wspierająco podczas diet odchudzających.Ok. 4-5 miarek soli na ok.100L - poprawia się przemiana materii, a kąpiel pozwoli właściwie nawilżyć, ujędrnić i odżywić skórę.Ok. 6-7 miarek na ok. 100L - pobudzony zostaje proces spalania tłuszczu i usuwania toksyn przez skórę. Kąpiel zalecana podczas diet odchudzających, przeciwdziała zwiotczeniu i wysuszeniu skóry.Kąpiele kosmetyczne:Intensyfikacja procesu redukcji tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem.W zależności od wyboru intensywności prowadzonej kuracji, można stosować kąpiele z użyciem od ok. 250 g do nawet 1 kg soli na 100L wody.Dla poprawy rezultatów, do każdej kąpieli możemy dodać 1 szklankę (ok.250 ml) solanki Armed Balans.1 miarka = ok. 33 g

Cena: 36.24zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 1 kg

Skład BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

Wskazania BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

Przeciwwskazania BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED Odchudzanie sól do kąpieli 1 kg

ALPEN PHARMA Biolectra immun direct x 20 sasz

ALPEN PHARMA Biolectra immun direct x 20 sasz

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 22.98zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Mikropeletki rozpuścić bezpośrednio na języku a następnie połknąć.

SYNTEZA Maxi-mag x 20 sasz o sm.cytr.

SYNTEZA Maxi-mag x 20 sasz o sm.cytr.

Producent: SYNTEZA

Cena: 18.60zł

1 lub 2 saszetki dziennie. Saszetkę rozpuścić w 1/2 szklanki wody, wymieszać i wypić musujący płyn.

POLSKI LEK Verbascon kids x 10 sasz o smaku malinowym

POLSKI LEK Verbascon kids x 10 sasz o smaku malinowym

Producent: POLSKI LEK

Cena: 9.84zł

2 saszetki dziennie. Saszetkę należy rozpuścić w 100 ml ciepłej wody.

LEPICOL Colon c 100 g

LEPICOL Colon c 100 g

Producent: LEPICOL

Cena: 12.60zł

2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed posiłkami rano i wieczorem. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g suplementu diety Colonu C nie powinna być mniejsza niż 250 ml. Zaleca się stosować Colon C 20-30 minut przed posiłkiem. Przed użyciem dokładnie wymieszać. Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę.

SEQUOIA Actiferol fe start x 30 sasz

SEQUOIA Actiferol fe start x 30 sasz

Producent: SEQUOIA

Cena: 19.08zł

Zawartość saszetki należy dodać do niewielkiej ilości (2-3 łyżki) ściągniętego pokarmu matki lub mleka, a następnie wymieszać. Przygotowaną zawiesinę podać dziecku bezpośrednio po sporządzeniu.Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

Producent: POLPHARMA

Cena: 18.00zł

Doustnie.Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3 roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu.W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki.Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Preparat przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

Producent: TEVA

Cena: 16.62zł

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem(np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

NP PHARMA Zdrovit magnum junior x 20 sasz

NP PHARMA Zdrovit magnum junior x 20 sasz

Producent: NP PHARMA

Cena: 18.00zł

1 – 2 saszetki dziennie.Zawartość saszetki rozpuścić w ½ szklanki wody.

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak śliwkowy

HERBAPOL LUB Normolax regular 100 g smak śliwkowy

Producent: HERBAPOL LUB

Cena: 12.18zł

1 - 2 czubate łyżeczki dziennie - spożywać bezpośrednio lub wypić po zmieszaniu z zimnym lub gorącym płynem, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem. Każdą porcję należy popić szklanką płynu (wody, soku lub mleka).

NATUR PRODUK Gripovita forte x 10 sasz

NATUR PRODUK Gripovita forte x 10 sasz

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 12.66zł

Zawartość saszetki wsypać do kubka, zalać gorącą, nie wrzącą wodą. Wystarczy krótko zamieszać. Zalecane 1-2 saszetki dziennie.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 19.20zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

APOTEX NEDERLAND BV D-stress booster x 10 sasz

APOTEX NEDERLAND BV D-stress booster x 10 sasz

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 21.66zł

1 saszetka raz dziennie w celu uzyskania szybkiego działania, najlepiej pod koniec posiłku.

NORD FARM Reviflexin x 30 sasz

NORD FARM Reviflexin x 30 sasz

Producent: NORD FARM

Cena: 38.22zł

1 saszetka dziennie. Przed spożyciem zawartość saszetki rozpuścić w ½ szklanki wody lub soku.

NATUR PRODUK Gripovita junior x 10 saszetek

NATUR PRODUK Gripovita junior x 10 saszetek

Producent: NATUR PRODUK

Cena: 11.82zł

Zawartość saszetki wsypać do kubka, zalać gorącą, nie wrzącą wodą. Wystarczy krótko zamieszać. Zalecane: 1 -2 saszetki dziennie.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku truskawkowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 13.26zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobę.Dzieci w wieku 7-12 lat: 2 saszetki na dobę.Proszek należy rozpuścić w ¼ szklanki wody.

SIROSCAN Compli Flora x 10 sasz

SIROSCAN Compli Flora x 10 sasz

Producent: SIROSCAN

Cena: 13.86zł

1-2 saszetki dziennie lub wg wskazań lekarza.Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia zawartość saszetki rozpuścić w minimum 100 ml zimnego lub letniego płynu np. w wodzie, ściągniętym mleku matki albo półpłynnym pokarmie.Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli: preparat można wymieszać z chłodną wodą, mlekiem lub jogurtem.Należy wykorzystać całą zawartość saszetki jednorazowo oraz spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka Derma x 10 sasz

APOTEX NEDERLAND BV Osłonka Derma x 10 sasz

Producent: APOTEX NEDERLAND BV

Cena: 20.58zł

1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z niewielką ilością letniej wody.Produkt stosuje się u niemowląt i dzieci powyżej 6 miesiąca życia, młodzieży i dorosłych.

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

ADAMED Ninio biolife 30 g x 10 sasz

Producent: ADAMED

Cena: 35.16zł

NINIO BIOlife™ – produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Kąpiel z dodatkiem NINIO BIOlife™ polecana jest także dla skóry suchej oraz wrażliwej.Preparat jest szczególnie pomocny przy pielęgnacji delikatnej oraz alergicznej skóry, a także skłonnej do występowania podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne).NINIO BIOlife™ to preparat w

VARIA Humavit sterole 65 g

VARIA Humavit sterole 65 g

Producent: VARIA

Cena: 29.52zł

Zalecane dobowe spożycie: jedną łyżeczkę (do herbaty) produktu, przeciętnie 2,7gSposób podania: jedną łyżeczkę produktu wsypać do szklanki, zalać niewielką ilością ciepłej wody lub mleka i zamieszać, wypić lub dodać do posiłku

SOLINEA Fixsin junior zestaw do płukania nosa i zatok - 1 zestaw

SOLINEA Fixsin junior zestaw do płukania nosa i zatok - 1 zestaw

Producent: SOLINEA

Cena: 20.10zł

Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnatrz (przy temp.poniżej 19°C). Płukanie należy przeprowadzać najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody.Jedna saszetka FIXSIN JUnior w połączeniu ze 120 ml wody tworzy roztwór do płukania nosa i zatok.

OLIMP LABS Olimp flexagen x 30 sasz o smaku malinowym

OLIMP LABS Olimp flexagen x 30 sasz o smaku malinowym

Producent: OLIMP LABS

Cena: 117.60zł

Raz dziennie 1 saszetkę (12 g proszku) rozpuścić w 150 ml przegotowanej wody.

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Miód i Rooibos 1300 g

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Miód i Rooibos 1300 g

Producent: ELFA PHARM

Cena: 11.04zł

Rozpuścić 100 g soli w wannie z ciepłą wodą (37°C). Kąpiel powinna trwać ok. 15-20 minut po czym należy spłukać ciało czystą wodą bez środków myjących.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus grejpfrutowy x 20 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 19.26zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

SENSILAB Prolaxan kids x 10 sasz

Producent: SENSILAB

Cena: 16.08zł

Dzieci powyżej 12 miesiąca życia: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji dziecka.Dzieci powyżej 3 lat: jednorazowo 3 saszetki dziennie.Dorośli: jednorazowo 4 saszetki dziennie. Zawartość saszetki należy zmieszać z niewielką ilością mleka, wody, zupy lub soku owocowego w zależności od preferencji. Zalecaną porcje popić dodatkową ilością płynu.W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może zalecić inne dawkowanie preparatu.