Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk - cena 205.99PLN

ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk

ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk

Producent: ALMIRALL HERMAL GMBH

Dawkowanie ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk
Doustnie, podczas posiłku. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Kuracja trwa zwykle przez 16 do 24 tygodni.   Uwaga! W czasie leczenia nie należy przebywać zbyt dużo na słońcu. Nie stosować z lekami i kosmetykami o działaniu złuszczającym, ściągającym i wysuszającym skórę. Podczas leczenia i do 6 miesięcy po jego zakończeniu należy unikać depilacji woskiem i silnego ścierania naskórka.    Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Cena: 205.99zł

Waga: 0.00kg

Postać: kapsułki

Opakowanie: 90 szt.

Skład ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk

Wskazania ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk
Ciężkie postacie trądziku pospolitego oporne na leczenie działającymi ogólnie lekami przeciwbakteryjnymi oraz lekami stosowanymi miejscowo. 

Przeciwwskazania ALMIRALL HERMAL GMBH Aknenormin 20 mg kapsułki miękkie 90 sztuk
Możliwe skutki uboczne: Często występują wysychanie błon śluzowych nosa i gardła, zapalenie czerwieni wargowej, suchość oczu z zapaleniem spojówek, krwawienia z nosa, ból głowy, zwiększenie stężenia cholesterolu i glukozy we krwi, krwiomocz, białkomocz. Rzadko obserwowano depresję lub pogłębienie się jej objawów, skłonność do agresji, lęk, zmiany nastroju, łysienie.   Uwaga! Nie można być dawcą krwi w trakcie leczenia oraz przez miesiąc po jego zakończeniu.   Uwaga! Ze względu na ryzyko wystąpienia zaburzeń widzenia zmierzchowego należy zachować szczególną ostrożność w trakcie prowadzenia pojazdów mechanicznych nocą. 

OLEOFARM Witamina D dla niemowląt x 36 kaps twist-off (Linecon)

OLEOFARM Witamina D dla niemowląt x 36 kaps twist-off (Linecon)

Producent: OLEOFARM

Cena: 8.52zł

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów. Bierze udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu. Jej niedobór może prowadzić do krzywicy - nieprawidłowego formowania się kości i zębów. Karmienie piersią jest najlepszą formą żywienia dziecka w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Jednak ilość witaminy D zawarta w pokarmie kobiecym może być niewystarczająca. Zaleca się uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie dziecka. Rekomendowana dzienna dawka witaminy D to 400 j.m. (10 µg), co odpowiada zawartości jednej kapsułki.

GORVITA Colacal kolagen z wapniem x 60 kaps

GORVITA Colacal kolagen z wapniem x 60 kaps

Producent: GORVITA

Cena: 36.48zł

Dwa razy dziennie 1 kapsułka ( rano i wieczorem ) przełknąć i popić sokiem lub wodą. Dzieci od 3 lat 1 kapsułka dziennie. Dla utrzymania zdrowych kości zaleca się stosować co najmniej od 6 – 12 miesięcy.

1 A PHARMA SP. Z O.O. Beto 50 ZK tabletki o przedłużonym uwalnianiu 47 5 mg 28 sztuk

1 A PHARMA SP. Z O.O. Beto 50 ZK tabletki o przedłużonym uwalnianiu 47 5 mg 28 sztuk

Producent: 1 A PHARMA SP. Z O.O.

Cena: 11.09zł

Nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca. Leczenie objawowej, przewlekłej niewydolności serca z zaburzoną czynnością lewej komory. Zapobieganie wystąpieniu nagłego zgonu sercowego lub ponownego zawału mięśnia sercowego u pacjentów po przebyciu ostrej fazy zawału. Profilaktyka migreny. 

ROWA-WAGNER Rowatinex x 30 kaps

ROWA-WAGNER Rowatinex x 30 kaps

Producent: ROWA-WAGNER

Cena: 16.56zł

Leczenie i profilaktyka kamicy dróg moczowych oraz kamicy nerkowejPomocniczo w stanach zapalnych układu moczowego.Preparat działa rozkurczająco na mięśnie gładkie dróg moczowych, ułatwiając rozpad i wydalanie złogów z dróg moczowych. Poprawia czynność nerek oraz nasila diurezę. Posiada także właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

PHYTOPHARM KLĘKA S.A. Bioaron Witamina D 90 kapsułek twist-off

PHYTOPHARM KLĘKA S.A. Bioaron Witamina D 90 kapsułek twist-off

Producent: PHYTOPHARM KLĘKA S.A.

Cena: 16.49zł

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla dzieci i niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D. Krople wyciskane z kapsułki.

VITIS PHARMA Vita d (witamina d dla niemowląt karmionych piersią) x 45 kaps

VITIS PHARMA Vita d (witamina d dla niemowląt karmionych piersią) x 45 kaps

Producent: VITIS PHARMA

Cena: 19.68zł

Pierwsza na rynku witamina D dla niemowląt karmionych piersią w kapsułkach otwieranych "twist-off" do podawania doustnego. Preparat VitaD kapsułki jest wygodny w użyciu, higieniczny, a także bezpieczny - bez ryzyka przedawkowania. Przeznaczony jest do codziennego stosowania w domu w celu zaspokojenia podstawowego zapotrzebowania niemowlęcia na witaminę D.W odróżnieniu od produktów leczniczych zawierających bardzo wysokie stężenia witaminy D, Vita D kapsułki to suplement diety dostarczający ten składnik w mikrodawkach. U niemowląt karmionych piersią poleca się codzienną suplementację w ilości 400 j.m. (10 µg) witaminy D, co odpowiada jednej kapsułce otwieranej "twist-off" preparatu Vita D kapsułki. Witamina D odgrywa istotną rolę w utrzymaniu właściwych stężeń oraz proporcji wapnia i fosforu w organizmie. Jest niezbędna do właściwego rozwoju oraz kondycji kości i zębów. Niedostateczna podaż witaminy D może prowadzić do krzywicy i innych zaburzeń mineralizacji tkanki kostnej. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia dziecka w pierwszych miesiącach życia. Jednakże ilość witaminy D zawarta w mleku kobiecym może okazać się niewystarczająca. Witamina D jest wytwarzana w sposób naturalny w skórze, pod wpływem promieni UV. Synteza ta jest jednak ograniczona, ze względu na niskie nasłonecznienie oraz powszechne obecnie stosowanie filtrów UV.

QUEISSER Doppel herz aktiv na włosy i paznokcie x 30 kaps

QUEISSER Doppel herz aktiv na włosy i paznokcie x 30 kaps

Producent: QUEISSER

Cena: 13.56zł

1 kapsułka dziennie z posiłkiem lub po posiłku, popijając obficie. Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się stosowanie preparatu przez co najmniej 3 miesiące.

OLEOFARM Destresan noc x 24 kaps

OLEOFARM Destresan noc x 24 kaps

Producent: OLEOFARM

Cena: 15.42zł

Dorośli 1 kapsułka dziennie, pół godziny przed snem

SANDOZ GMBH Axudan 80 mg tabletki powlekane 28 sztuk

SANDOZ GMBH Axudan 80 mg tabletki powlekane 28 sztuk

Producent: SANDOZ GMBH

Cena: 15.56zł

Nadciśnienie tętnicze. Stan po świeżo przebytym zawale mięśnia sercowego. Niewydolność serca. 

ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk

ORION CORPORATION Anzorin 20mg tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 28 sztuk

Producent: ORION CORPORATION

Cena: 145.99zł

Lek jest stosowany w leczeniu choroby objawiającej się tym, że pacjent słyszy, widzi lub odczuwa rzeczy nieistniejące w rzeczywistości, ma sprzeczne z rzeczywistością przekonania, jest nadmiernie podejrzliwy i wycofuje się z kontaktów z otoczeniem. Gdy pacjent odczuwa depresję, lęk lub napięcie. Anzorin jest stosowany w leczeniu stanu chorobowego, w przebiegu którego pacjenci mają niezwykle dobre samopoczucie, rozpiera ich energia, potrzebują dużo mniej snu niż zwykle, mówią bardzo szybko, mają gonitwę myśli. Stan ten czasem charakteryzuje bardzo nasilona drażliwość. Lek ten jest również lekiem stabilizującym nastrój, zapobiegającym powtórnemu wystąpieniu skrajnych stanów nastroju - wzmożonego i obniżonego nastroju (depresja) - związanych z tą chorobą. 

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Belissa Anti-Red 50 kapsułek

AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O. Belissa Anti-Red 50 kapsułek

Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Cena: 15.49zł

Belissa anti-red to produkt dla kobiet, które chcą pielęgnować cerę naczynkową i jednocześnie wzmacniać włosy i paznokcie. belissa anti-red zawiera diosminę, rutozyd i hesperydynę, dzięki czemu wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne zapobiegając tym samym ich kruszeniu i pękaniu. dlatego belissa anti-red skutecznie rozwiązuje problem powstawania "pajączków".

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A. Calcitonin 100 iniekcje 100 j.m./ 1 ml 5 ampułek

PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A. Calcitonin 100 iniekcje 100 j.m./ 1 ml 5 ampułek

Producent: PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA S.A.

Cena: 27.28zł

Niedobór wapnia w kościach, osteoporoza, przerzuty nowotworowe do kości, choroba Pageta.

NOVASCON PHA Bobik d (witamina d3) x 30 kaps

NOVASCON PHA Bobik d (witamina d3) x 30 kaps

Producent: NOVASCON PHA

Cena: 16.74zł

Niemowlęta do pierwszego roku życia - jednak kapsułka dzienneDzieci powyżej pierwszego roku życia - 2 kapsułki dziennieZawartość kapsułki wycisnąć na łyżeczkę lub bezpośrednio do ust dziecka.

GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A. Clopidogrel GSK tabletki powlekane 0,075g 28 sztuk

GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A. Clopidogrel GSK tabletki powlekane 0,075g 28 sztuk

Producent: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Cena: 24.10zł

Zapobieganie tworzeniu się zakrzepów w miażdżycy naczyń, zwłaszcza zakrzepów w tętnicach wieńcowych (w przebiegu zawału serca) oraz w tętnicach mózgowych (w przebiegu udaru niedokrwiennego mózgu).

KROTEX-POLAN Trilac 20 x 20 kaps

KROTEX-POLAN Trilac 20 x 20 kaps

Producent: KROTEX-POLAN

Cena: 19.50zł

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, dzieci i niemowlęta powyżej 1 miesiąca życia: 1 kapsułka dziennie, zawartość kapsułki wysypać na łyżeczkę i wymieszać w niewielkiej ilości letniego płynu (przegotowanej wody, mleka lub jogurtu), a następnie podać do wypicia.

NATURELL Koenzym q10 naturell 30 mg+wit e x 120 kaps

NATURELL Koenzym q10 naturell 30 mg+wit e x 120 kaps

Producent: NATURELL

Cena: 49.80zł

Dorośli 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

LEK-AM Adcort x 30 kaps

LEK-AM Adcort x 30 kaps

Producent: LEK-AM

Cena: 23.58zł

1 kapsułka miękka dziennie.

VERCO Trivagin x 10 kaps

VERCO Trivagin x 10 kaps

Producent: VERCO

Cena: 22.08zł

1 kapsułka dziennie. Najlepiej spożyć w trakcie lub po posiłku, popijając niewielką ilością wody.

OLEOFARM Prostadyn z granatem x 36 kaps

OLEOFARM Prostadyn z granatem x 36 kaps

Producent: OLEOFARM

Cena: 27.00zł

1 kapsułka dziennie

LABORATORIA Mumio shilajit x 60 kaps

LABORATORIA Mumio shilajit x 60 kaps

Producent: LABORATORIA

Cena: 26.76zł

1 lub 2 kapsułki dziennie, popić szklanką wody.

QUEISSER Doppel herz aktiv na stawy kolagen x 30 kaps

QUEISSER Doppel herz aktiv na stawy kolagen x 30 kaps

Producent: QUEISSER

Cena: 22.56zł

2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Dawkę dzienną można rozłożyć na 2 posiłki. Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się stosowanie przez co najmniej 3 miesiące.

SOLGAR Solgar Żurawina Cran Flora z probiotykami i Ester-C x 60 kaps

SOLGAR Solgar Żurawina Cran Flora z probiotykami i Ester-C x 60 kaps

Producent: SOLGAR

Cena: 132.90zł

2 kapsułki dziennie.

HASCO-LEK Omega-3 forte plus x 40 kaps Naturkaps

HASCO-LEK Omega-3 forte plus x 40 kaps Naturkaps

Producent: HASCO-LEK

Cena: 16.92zł

Dorośli: 1- 2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

ETHIFARM SP. Z O.O. Mag Chelat B6 Ethifarm 30 kapsułek

ETHIFARM SP. Z O.O. Mag Chelat B6 Ethifarm 30 kapsułek

Producent: ETHIFARM SP. Z O.O.

Cena: 7.49zł

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Preparat zawiera azorubinę, która może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.