Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących - cena 9.54PLN

verseo css

UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących

UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących

Producent: UPSA

Dawkowanie UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących
Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:­ z ciężką niewydolnością nerek lub wątroby­ z chorobą alkoholową­ z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej­ stosujących równolegle lub w okresie ostatnich 2 tygodni inhibitory MAO­ stosujących opioidowe leki przeciwbólowe o działaniu agonistyczno-antagonistycznym (np. buprenorfina, nalbufina, pentazocyna)­ u kobiet w I trymestrze ciąży­ u dzieci o masie ciała mniejszej niż 13 kg.

Cena: 9.54zł

Waga: 0.00kg

Postać: Tabletki musujące

Opakowanie: 16 tabl

Skład UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących
Substancja czynna: tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu.

Wskazania UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących
Jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne)Paracetamol jest zalecany przez WHO jako jeden z podstawowych leków w walce z bólami towarzyszącymi chorobom nowotworowymCzęsto stosowany z podobnych wskazań jak kwas acetylosalicylowy - u chorych uczulonych na pochodne kwasu salicylowego.Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min (tabl.) lub około 20-30 min (tabl. musujące). Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T 0,5 wynosi 2-3 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi. Po podaniu dużych dawek powstaje w organizmie N-acetylo-p-benzochinon odpowiedzialny prawdopodobnie za wywoływanie uszkodzeń wątroby.

Przeciwwskazania UPSA Efferalgan 500 mg x 16 tabl musujących
Doustnie. Tabletki musujące należy przyjmować po rozpuszczeniu tabletki w letniej wodzie. Dorośli i młodzież powyżej 15 r.ż. 1-2 tabl. jednorazowo lub 2-3 razy dziennie; w bólach przewlekłych i nowotworowych 500-750 mg co 4 h. Dzieci: 7-13 r.ż. - 1/2 tabl. 1-3 razy dziennie, 13-15 r.ż. 1 tabl. - 1-3 razy dziennie. Nie należy przekraczać dawki 4 g na dobę; nie przyjmować częściej niż co 4 h. Nie stosować dłużej niż 3 dni (u dzieci) lub 7 dni (dorośli) bez konsultacji z lekarzem. W przypadku niewydolności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min) odstępy pomiędzy dawkami powinny wynosić co najmniej 8 godzin.Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.

POLSKI LEK Plusssz Luteina + Multiwitamina 24 tabletki musujące

POLSKI LEK Plusssz Luteina + Multiwitamina 24 tabletki musujące

Producent: POLSKI LEK

Cena: 7.97zł

Plusssz Luteina + Multiwitamina jest polecany osobom szczególnie narażonym na niedobory luteiny, spowodowane niewłaściwą dietą. Luteina ma silne właściwości antyoksydacyjne, dlatego spełnia funkcję przeciwutleniacza. Dzięki temu wzmacnia wzrok i ochrania skórę przez szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zawarta w jednej tabletce Plusssza dawka 1000 µg uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na luteinę.

HASCO-LEK Ibum x 10 kaps

HASCO-LEK Ibum x 10 kaps

Producent: HASCO-LEK

Cena: 4.02zł

Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania), mięśni, stawów, pourazowe, pooperacyjne, nerwobóle.Bolesne miesiączkowanieStany gorączkowe (m.in przeziębienie, grypa).Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wywiera działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe poprzez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po 1,5 h. Ibuprofen w 99% wiąże się z białkami osocza. Przenika do jam stawowych, gdzie jego stężenie utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Jest metabolizowany w wątrobie. T0,5 we krwi wynosi 2 h. Ibuprofen jest wydalany z moczem w 90% w postaci nieaktywnych metabolitów. Nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

NP PHARMA Zdrovit Complex multiwitamina i minerały + luteina x 24 tabl musujące

NP PHARMA Zdrovit Complex multiwitamina i minerały + luteina x 24 tabl musujące

Producent: NP PHARMA

Cena: 6.66zł

1 tabletkę rozpuścić w szklance wody. Stosować 1 raz dziennie.

POLSKI LEK Plusssz Magnez Uczeń 20 tabletek musujących

POLSKI LEK Plusssz Magnez Uczeń 20 tabletek musujących

Producent: POLSKI LEK

Cena: 8.28zł

Suplement diety wspomagający naukę.

BAYER Aspirin 500 mg x 10 tabl - dostępne ostatnie sztuki

BAYER Aspirin 500 mg x 10 tabl - dostępne ostatnie sztuki

Producent: BAYER

Cena: 8.28zł

Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu, np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle menstruacyjneGorączkaDolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu.Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie Aspirin, działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowe i przeciwzapalnie. Po przyjęciu doustnym maksymalne stężenie w osoczu występuje po 0.3 do 2 godzin.

US PHARMACIA Apap 500 mg x 100 tabl powlekanych

US PHARMACIA Apap 500 mg x 100 tabl powlekanych

Producent: US PHARMACIA

Cena: 27.42zł

Jako środek przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe); doraźnie jako środek przeciwgorączkowy (przy grypie, przeziębieniach).Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgor ączkowym, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy kwasu arachidonowego w o.u.n. Dobrze wch łania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min, przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 3-4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprz ężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi.

UNIPHAR SP Z O.O. Calcium 300 czyste Hypoalergiczne 20 tabletek musujących UNIPHAR

UNIPHAR SP Z O.O. Calcium 300 czyste Hypoalergiczne 20 tabletek musujących UNIPHAR

Producent: UNIPHAR SP Z O.O.

Cena: 3.61zł

Produkt w postaci tabletek musujących, przeznaczony jest do uzupełnienia diety w wapń. Tabletki musują delikatnie, dzięki czemu nie podrażniają przewodu pokarmowego. Calcium 300 czyste nie zawiera alergenów (słodzików, aromatów, barwników).

POLPHARMA Metafen x 10 tabl

POLPHARMA Metafen x 10 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 5.76zł

Bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle.Gorączka w przebiegu przeziębienia, zakażeń wirusowych i innych chorób.

OLIMP LABS Olimp gold-vit complex + żeń-szeń x 20 tabl musujących

OLIMP LABS Olimp gold-vit complex + żeń-szeń x 20 tabl musujących

Producent: OLIMP LABS

Cena: 6.72zł

Zalecana dzienna porcja: 1 tabletkę, rozpuścić w 200 ml wody. Najlepiej smakuje schłodzony.

POLSKI LEK Plusssz Żeń-szeń + Multiwitamina 24 tabletki musujące

POLSKI LEK Plusssz Żeń-szeń + Multiwitamina 24 tabletki musujące

Producent: POLSKI LEK

Cena: 7.97zł

Plusssz Nb Żeń-szeń + multiwitamina jest polecany osobom odczuwającym ogólne osłabienie organizmu. Żeń-szeń korzystnie wpływa na pamięć i wspomaga aktywność organizmu. Jedna tabletka Plusssza zawiera dawkę 100 mg standaryzowanego ekstraktu z żeń-szenia i zbilansowany kompleks najważniejszych witamin i mikroelementów uzupełniający w 100% dzienne zapotrzebowanie organizmu na witaminy.

SMITHKLINE B Panadol 500 mg x 24 tabl powlekane

SMITHKLINE B Panadol 500 mg x 24 tabl powlekane

Producent: SMITHKLINE B

Cena: 7.62zł

Panadol jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Panadol stosuje się również w gorączce (np. w przebiegu przeziębienia i grypy).

BOOTS Nurofen 200 mg x 12 tabl

BOOTS Nurofen 200 mg x 12 tabl

Producent: BOOTS

Cena: 4.86zł

Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

BAYER HEALTHCARE AG Aspirin C 10 tabletek musujących

BAYER HEALTHCARE AG Aspirin C 10 tabletek musujących

Producent: BAYER HEALTHCARE AG

Cena: 14.69zł

Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu; bóle głowy, gorączka, dolegliwości towarzyszące przeziębieniu.

POLSKI LEK Calcium 300 mg Alergo x 20 tabl musujących - smak pomarańczowy

POLSKI LEK Calcium 300 mg Alergo x 20 tabl musujących - smak pomarańczowy

Producent: POLSKI LEK

Cena: 2.40zł

Rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200 ml) chłodnej wody.

POLSKI LEK Calcium 300 mg + vit.c x 20 tabl musujących - smak cytrynowy

POLSKI LEK Calcium 300 mg + vit.c x 20 tabl musujących - smak cytrynowy

Producent: POLSKI LEK

Cena: 4.56zł

Rozpuścić jedną tabletkę w szklance (200ml) chłodnej wody.

BRISTOL-MYER Efferalgan forte 1 g x 8 tabl musujących

BRISTOL-MYER Efferalgan forte 1 g x 8 tabl musujących

Producent: BRISTOL-MYER

Cena: 8.52zł

Jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne)Paracetamol jest zalecany przez WHO jako jeden z podstawowych leków w walce z bólami towarzyszącymi chorobom nowotworowymCzęsto stosowany z podobnych wskazań jak kwas acetylosalicylowy - u chorych uczulonych na pochodne kwasu salicylowego.Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 30-60 min (tabl.) lub około 20-30 min (tabl. musujące). Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T 0,5 wynosi 2-3 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje tam indukcję enzymów mikrosomalnych; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną. U chorych z niewydolnością nerek sprzężony paracetamol kumuluje się we krwi. Po podaniu dużych dawek powstaje w organizmie N-acetylo-p-benzochinon odpowiedzialny prawdopodobnie za wywoływanie uszkodzeń wątroby.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus cytrynowy x 10 sasz

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 12.00zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

AFLOFARM Neomag sport x 20 tabl musujących

AFLOFARM Neomag sport x 20 tabl musujących

Producent: AFLOFARM

Cena: 12.24zł

Dorośli: 1 tabletka dwa razy dziennie.Tabletkę należy rozpuścić w szklance (250 ml) chłodnej wody.

POLSKI LEK Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina 30 tabletek musujących

POLSKI LEK Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina 30 tabletek musujących

Producent: POLSKI LEK

Cena: 14.98zł

Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy.

POLPHARMA Pyralgina 500 mg x 6 tabl

POLPHARMA Pyralgina 500 mg x 6 tabl

Producent: POLPHARMA

Cena: 5.22zł

Lek z grupy NLPZ o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, słabym spazmolitycznym, uspokajającym, przeciwzapalnym i przeciwwysiękowym, głównie przez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. Po podaniu doustnym ulega szybkiej hydrolizie do aktywnego metabolitu: 4-metylo-amino-antypiryny (4-MAA), którego biodostępność wynosi 85%. Cmax osiąga po 1,2-2 h od podania. 4-MAA metabolizowany jest do metabolitu ostatecznego: 4-formylo-amino-antypiryny oraz w szlaku przemian do 4-amino-antypiryny, która ulega przemianie przez N-acetylo-transferazę do 4-acetylo-amino-antypiryny (4-AcAA). T0,5 4-MAA wynosi 2,6-3,5 h. Charakterystyka krzywej stężenia leku we krwi jest nieliniowa (przesunięcie w związku z metabolizmem 4-FAA do 4-AcAA). Wydalanie 4-MAA jest zwolnione po dawkach wielokrotnych leku (o około 22%) i u osób starszych (o około 33%). W marskości wątroby zwolnione jest wydalanie wszystkich metabolitów, w chorobach nerek - zwolnione jest wydalanie 4-FAA i 4-AcAA z niezmienionym klirensem 4-MAA. Metabolity metamizolu wiążą się z białkami osocza w około 60%; wszystkie przenikają do mleka kobiecego.

GLAXOSMITHKL Codipar 250 mg x 10 czopków

GLAXOSMITHKL Codipar 250 mg x 10 czopków

Producent: GLAXOSMITHKL

Cena: 5.40zł

Gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy. Bóle różnego pochodzenia: głowy i zębów, mięśniowe, stawowe, kostne, po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych, przy bolesnym ząbkowaniu.Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w o.u.n. (nie upośledza jej aktywności w tkankach obwodowych). Podwyższa próg bólowy. Wpływa bezpośrednio na ośrodek termoregulacji w podwzgórzu. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego po podaniu doodbytniczym, maksymalne stężenie we krwi osiąga po około 45 min., przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych.

POLSKI LEK Rutigrip 20 tabletek musujących

POLSKI LEK Rutigrip 20 tabletek musujących

Producent: POLSKI LEK

Cena: 8.02zł

Rutigrip tabletki musujące o smaku cytrynowym. Zawierają rutynę w nowoczesnej zmikronizowanej formie, wapń oraz witaminę C, selen i cynk, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Rutigrip nie zawiera cukru i aspartamu, może być stosowany przez diabetyków. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy (z mleka).

UNIPHAR SP Z O.O. Calcium 300 czyste hypoalergiczne 10 tabletek musujących UNIPHAR

UNIPHAR SP Z O.O. Calcium 300 czyste hypoalergiczne 10 tabletek musujących UNIPHAR

Producent: UNIPHAR SP Z O.O.

Cena: 2.69zł

Calcium 300 czyste hypoalergiczne, praeparat przeznaczony jako uzupełnienie codziennej diety w wapń.

POLSKI LEK Plusssz Magnez Skurcz 20 tabletek musujących + Plusssz Care Lekkie Nogi 15 tabletek musujących

POLSKI LEK Plusssz Magnez Skurcz 20 tabletek musujących + Plusssz Care Lekkie Nogi 15 tabletek musujących

Producent: POLSKI LEK

Cena: 10.06zł

PLUSSSZ MAGNEZ SKURCZ - Preparat polecany jest dla osób: odczuwających zmęczenie i znużenie, aktywnych fizycznie i umysłowo, przy diecie ubogiej w bogate źródła magnezu, osobom pijącym kawę i mocną herbatę.   PLUSSSZ CARE LEKKIE NOGI - Plusssz Care Lekkie nogi to innowacyjny preparat, którego zadaniem jest integralna i kompletna ochrona Twoich nóg przed objawami przemęczenia i obrzękami. Preparat nie zawiera cukru i może być stosowany przez diabetyków.