Garcinia Cambogia Actives - tabletki na odchudzanie

UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.

Dawkowanie GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g - cena 12.78PLN

GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g

GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g

Producent: GEMI

Dawkowanie GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g
Młodzież od 13-go roku życia i dorośli 45 ml dziennie jednorazowo lub w dawkach podzielonych.

Cena: 12.78zł

Waga: 0.00kg

Postać: Proszki

Opakowanie: 35 g

Skład GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g
Alii bulbi extractum siccum+Echinaceae purpurae herbae extractum siccum (0,248g+0,056g)/10mlSubstancje czynne: 10 ml zawiesiny zawiera 0,248 g suchego wyciągu z czosnku Allii sativi bulbi extractum siccum (3 - 4:1), wyciąg natywny 70-100 %, maltodekstryna 0-30 %, ekstrahent – woda oraz 0,056 g suchego wyciągu z jeżówki purpurowej Echinaceae purpureae herbae extractum siccum (3,5 – 4,5:1), maltodekstryna niskocukrzona 20 %, ekstrahent – woda oczyszczona.

Wskazania GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g

Przeciwwskazania GEMI Alchinal proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 35 g
Nadwrażliwości na jego składniki; rozpoznanej nadwrażliwości na rośliny z rodziny złożonych Compositae (rumianek, nagietek, krwawnik, mniszek, arnika).Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

POLSKI LEK Medistav rebuild x 30 sasz

POLSKI LEK Medistav rebuild x 30 sasz

Producent: POLSKI LEK

Cena: 28.80zł

Granulat zaleca się przyjąć bezpośrednio na język, a następnie połknąć. W razie potrzeby popić wodą. Zawartość saszetki można również dodać do jedzenia a w szczególności do jogurtów.Zaleca się stosować jedną saszetkę dziennie.

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku pomarańczowym

TEVA KUTNO Vibovit junior 2 g x 15 sasz o smaku pomarańczowym

Producent: TEVA KUTNO

Cena: 13.26zł

Dzieci w wieku 4-6 lat: 1 saszetka na dobęDzieci w wieku 7-12 lat:2 saszetki na dobęSaszetki należy rozpuścić w 1/4 szklance wody.

UNIA Alantan plus krem 35 g

UNIA Alantan plus krem 35 g

Producent: UNIA

Cena: 5.70zł

Leczenie różnego rodzaju ran, jak: otarcia, niewielkie skaleczenia i pęknięciaLeczenie oparzeń słonecznych oraz po radioterapii i fototerapiiPielęgnacja sutków w trakcie karmienia piersiąZapobieganie odparzeniom u niemowlątPielęgnacja skóry podrażnionej i wysuszonejNadmierne rogowacenie skóry dłoni i stópWspomagająco w atopowym zapaleniu skóry, wyprysku alergicznym, zapaleniu błony śluzowej nosa i owrzodzeniach podudziPreparat jest skuteczny w terapii skojarzonej z kortykosterydami w wielu dermatozach zapalnych.Działanie preparatu wynika z obecności dwóch składników: alantoiny i D-pantenolu. Alantoina wywiera działanie przeciwzapalne, ściągające, łagodzące, keratolityczne oraz pobudzające ziarninowanie naskórka. D-pantenol reguluje gospodarkę wodną skóry nadając jej jędrność i elastyczność.

PROLAB AquaSal junior x 10 sasz

PROLAB AquaSal junior x 10 sasz

Producent: PROLAB

Cena: 10.68zł

Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml chłodnej, przegotowanej wody. Podawać małymi porcjami. Roztworu nie należy dosładzać. Niemowlętom i małym dzieciom można podawać w butelce ze smoczkiem lub w kubku niekapku.

GEMI Syrop prawoślazowy, Alte, 125g

GEMI Syrop prawoślazowy, Alte, 125g

Producent: GEMI

Cena: 3.09zł

stosowany jest tradycyjnie jako środek pomocniczy w objawach stanów zapalnych jamy ustnej i gardła: chrypka, kaszel, np. w przebiegu przeziębienia. Pomocniczo w podrażnieniach i stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

PROCAFFE Kawa gentile przyjazna dla żołądka 250 g

PROCAFFE Kawa gentile przyjazna dla żołądka 250 g

Producent: PROCAFFE

Cena: 30.18zł

55 g do 70 g na 1 litr wody. Do zaparzania w ekspresach przelewowych, kawiarkach tłokowych i ekspresach ciśnieniowych typu włoskiego. Opinie i oceny produktu.

NUTRICIA Neocate advance 400 g

NUTRICIA Neocate advance 400 g

Producent: NUTRICIA

Cena: 156.54zł

Jedna płaska miarka (25 g) proszku Neocate Advance do 85 ml wody.Zagotowaną wodę należy schłodzić przed przygotowaniem posiłku. Nie gotować przygotowanego posiłku. Ilość produktu do spożycia i rozcieńczenie muszą być określone wyłącznie przez lekarza i zależą od wieku, masy ciała i stanu klinicznego pacjenta.

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

POLPHARMA Acidolit bezsmakowy dla niemowląt x 10 sasz po 4,4g

Producent: POLPHARMA

Cena: 16.74zł

Do 200 ml przegotowanej, chłodnej wody dodać zawartość 1 saszetki i wymieszać. Niemowlętom i małym dzieciom płyn można podawać w butelce ze smoczkiem. Roztworu nie należy dosładzać. Jeżeli występują wymioty płyn podawać schłodzony, małymi porcjami w niewielkich odstępach czasu (np. co 5 minut).

GEMI Maść ichtiolowa 20 g (Gemi)

GEMI Maść ichtiolowa 20 g (Gemi)

Producent: GEMI

Cena: 3.30zł

Lek stosowany na skórę działa ściągająco i przeciwbakteryjnie.W wyprysku, czyraczności oraz trądziku jako środek bakteriostatyczny oraz ułatwiający odchodzenie ropy.

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED morska kąpiel sól do kąpieli 1 kg

BAUMGART PHARMACEUTICALS ARMED morska kąpiel sól do kąpieli 1 kg

Producent: BAUMGART PHARMACEUTICALS

Cena: 37.20zł

KĄPIELEOdmierzyć, za pomocą dostarczonej miarki, określoną ilość soli i wsypać pod strumień ciepłej wody o temperaturze 37-39 stopni C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 minut.

HERBAPOL WRO Dernilan krem 35 g

HERBAPOL WRO Dernilan krem 35 g

Producent: HERBAPOL WRO

Cena: 10.20zł

Dernilan jest preparatem przeznaczonym do pielęgnacji skóry stóp i rąk. Szczególnie polecany w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka. Zawiera w swoim składzie alantoinę, kwas salicylowy, kwas nikotynowy i kamforę. Działa przeciwzapalnie, gojąco, przyspieszając ziarninowanie tkanek. Występuje w postaci kremu przeznaczonego do codziennej pielęgnacji oraz maści polecanej do leczenia głębokich i bolesnych pęknięć zgrubiałego naskórka.W przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.Preparat o działaniu gojącym, przeciwzapalnym, przyspieszającym ziarninowanie tkanek, ułatwiającym usuwanie zgrubiałego, zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Róża piżmowa i Zielona herbata 1300 g

ELFA PHARM Green Pharmacy sól kąpielowa Róża piżmowa i Zielona herbata 1300 g

Producent: ELFA PHARM

Cena: 11.04zł

Rozpuścić 100 g soli w wannie z ciepłą wodą (37°C). Kąpiel powinna trwać ok. 15-20 minut po czym należy spłukać ciało czystą wodą bez środków myjących.

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

TEVA Vicks symptomed max x 14 sasz

Producent: TEVA

Cena: 16.62zł

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem(np. bólem głowy, gardła, mięśni), obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

POLPHARMA Acidolac 3 g x 10 sasz (Polpharma)

Producent: POLPHARMA

Cena: 18.00zł

Doustnie.Niemowlęta i dzieci do 3 roku życia – 1 saszetka dziennie, po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki u dzieci poniżej 3 roku życia należy rozpuścić w minimum 100 ml płynu.W przypadku niemowląt karmionych piersią zaleca się rozpuszczenie zawartości saszetki w ściągniętym mleku matki.Dzieci powyżej 3 roku życia i dorośli 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Preparat przyjmować w okresie antybiotykoterapii i do 2-3 tygodni po zaprzestaniu stosowania antybiotyków.

AXELLUS Litozin ultra x 30 sasz

AXELLUS Litozin ultra x 30 sasz

Producent: AXELLUS

Cena: 48.72zł

1 saszetka dziennie. Przed spożyciem należy wymieszać zawartość saszetki z ok. 150-200 ml chłodnej wody. Wypić od razu po wymieszaniu proszku z wodą.

VALEANT Slim Coffee Classic 6 g x 25 sasz

VALEANT Slim Coffee Classic 6 g x 25 sasz

Producent: VALEANT

Cena: 28.14zł

Sposób przygotowania i zalecane spożycie: 6 g (2 łyżeczki) proszku rozpuścić w filiżance gorącej wody, dokładnie wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.Nie przekraczać 3 filiżanek – porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

ALPEN PHARMA Biolectra immun direct x 20 sasz

ALPEN PHARMA Biolectra immun direct x 20 sasz

Producent: ALPEN PHARMA

Cena: 22.98zł

Stosować 1 saszetkę dziennie.Mikropeletki rozpuścić bezpośrednio na języku a następnie połknąć.

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

SOLVAY Lacteol fort 340 mg x 10 sasz

Producent: SOLVAY

Cena: 19.38zł

Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów u niemowląt i dzieci w wieku poniżej 6 lat. Wspomagające leczenie biegunki podczas jednoczesnego uzupełniania płynów i (lub) stosowania odpowiedniej diety u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Poziom nawodnienia doustnego lub dożylnego należy dostosować do ciężkości przebiegu biegunki, wieku pacjenta i innych czynników (np. choroby towarzyszące etc.).

A-Z MEDICA Colon slim proszek 300 g

A-Z MEDICA Colon slim proszek 300 g

Producent: A-Z MEDICA

Cena: 26.10zł

Trzy razy dziennie 2 płaskie łyżeczki (4 g każda) zmieszać ze szklanką płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Istnieje ryzyko zadławienia się w przypadku osób mających trudności z połykaniem lub w przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu. Zaleca się spożycie z dużą ilością wody celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka.

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności <span class=30.11.2015)" style="float: right;" />

POLFA ŁÓDŹ Ascalcin plus malinowy x 20 sasz (data ważności 30.11.2015)

Producent: POLFA ŁÓDŹ

Cena: 19.20zł

Gorączka i dolegliwości bólowe związane z grypą i przeziębieniem. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle bóle stawów i mięśni, ból głowy, migrena). Choroby reumatoidalne.Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy działa głównie przez hamowanie uwalniania i biosyntezy prostaglandyn z nienasyconych kwasów tłuszczowych; zmniejsza agregację płytek krwi przez blokowanie uwalniania z płytek kwasu adenozynodifosforowego i tromboksanu A2. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Działanie przeciwgorączkowe i napotne jest silnie zaznaczone już przy dawkach 1,0-1,5 g/dobę (zwłaszcza przy podwyższonej temperaturze ciała), działanie przeciwzapalne wyraźnie zaznaczone jest dopiero po kilku dniach przyjmowania. W dawkach powyżej 1 g/dobę zmniejsza krzepliwość krwi i wykazuje działanie fibrynolityczne. Wchłania się szybko i prawie całkowicie z przewodu pokarmowego - głównie z żołądka, w mniejszym stopniu z jelit. Szybkość wchłaniania zależy od pH treści. Wiąże się z albuminami osocza w 50-90%. Łatwo przenika do tkanek oraz przez barierę łożyska i do mleka matki. Stosowany długotrwale w czasie ciąży - niekorzystnie wpływa na płód; w okresie laktacji - może powodować u karmionego niemowlęcia kwasicę metaboliczną (dawki powyżej 3 g/dobę u matki). Jest metabolizowany w wątrobie (mitochondria i retikulum endoplazmatyczne) oraz w innych tkankach. Wydalany jest w 10% z moczem w postaci nie zmienionej oraz w postaci metabolitów (w 75% jako kwas salicylurowy). T0,5 wynosi 2-4 h. Zawarty w preparacie laktoglukonian wapnia jest łatwo wchłanialnym i łatwo przyswajalnym związkiem dostarczającym jonów wapnia. Jony Ca wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwwysiękowe, uszczelniające naczynia krwionośne, są niezbędne w procesach krzepnięcia i przebudowy kości, wykazują słabe działanie przeciwalergiczne. Dodatek kwaśnego węglanu sodowego działa alkalizująco na treść żołądka (z wytworzeniem CO2). Dodatek kwasu askorbowego (wit. C) uzupełnia jej niedobór w organizmie często występujący w przebiegu chorób przeziębieniowych.

SENSILAB Hydrolit baby o smaku bananowym x 10 sasz

SENSILAB Hydrolit baby o smaku bananowym x 10 sasz

Producent: SENSILAB

Cena: 15.30zł

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Hydrolit Baby (wersja bezsmakowa) to skuteczna pomoc w postępowaniu podczas biegunki:I etap: nawadnianie zasadnicze (pierwsze 4 godziny)II etap: nawadnianie podtrzymujące (po 4 godzinach).Hydrolit Baby zawiera glukozę i elektrolity, które nawadniają organizm i przyspieszają jego regenerację. Ma zmniejszoną osmolarność i zawartość sodu, a skład produktu jest zgodny z zaleceniami Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN).

NOVASCON Minilacton junior x 10 sasz o smaku malinowym

NOVASCON Minilacton junior x 10 sasz o smaku malinowym

Producent: NOVASCON

Cena: 17.04zł

W trakcie antybiotykoterapii preparat można podawać razem z antybiotykiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w przegotowanej ostudzonej wodzie lub dodać do pokarmu. Nie należy mieszać zawartości saszetki ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 saszetki dziennie podczas posiłku.

OLEOFARM Colosan ex z probiotykami 120 g

OLEOFARM Colosan ex z probiotykami 120 g

Producent: OLEOFARM

Cena: 12.84zł

Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia: dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 5 g (ok. 1 czubata łyżeczka). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować na 30 min. przed posiłkiem.

FARMINA Gargarin 30 g (farmina)

FARMINA Gargarin 30 g (farmina)

Producent: FARMINA

Cena: 3.78zł

Preparat złożony wykazujący skojarzone działanie: przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, słabe wykrztuśne i miejscowo znieczulające.Stany zapalne jamy ustnej i gardła.